Opsada Sarajeva 92-95.g.

Poznate ličnosti, ratovi, važni događaji

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by vila » 01 Jun 2016, 12:35

Boga mi ,ti crnogorski,dalmatinski i bosanski cetnici se bas i nisu borili protiv partizana..nego su klali po damatinskim selima a i po bosni
I to uz podrsku partizana...jer je tu trebalo klati

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95672
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33886 times
Been thanked: 20664 times
Contact:
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by Rum » 01 Jun 2016, 12:37

Nole Balijo
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11327 times
Status: Online

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by spacebound » 01 Jun 2016, 12:37

Koja transformacija :o Na pocetku teme kad sam ti postavila link da procitas da je rehabilitovan voljeni vam djeneral cudom si se cudio, te izgleda zabezekn'o pa zgrozio.Mic po mic i eto, branis ga k'o rodjenog.


Jadne vase buduce generacije, hajd sto sebe lazete, al' sto cete i njih ostavit u pogresnom ubjedjenju...

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by Nole » 01 Jun 2016, 12:38

Socrates wrote:
Nole wrote:
storm wrote:
Nole wrote:Sokrates po naređenju Hitlera Italijani su naoružavali Crnogorske bosanske i dalmatinske četnike ya se bore protiv partizana jer onda nye ginu Nemci. Zaoo i pišem da oni nisu bili pod komandom Draže.
Aha draža je znači good guy...
Sad je jasno otkud podrška rehabilitaciji... Svi to isto mislite... Uostalom... Izbori su bili jasan pokazatelj.
Zato se ne uzbudjuj kad čuješ četnik.
Jer draža je to bio.

Boli me kita za BG
Bar nisu ko u tvom ZG pevali DANKE DOČLAND
Danke Deutschland svi pjevaju prije ili kasnije. Evo i Vucic samo sto ne promukne.
Ruski pacijent....ma teraj ga u tri lepe.. On je skidao tablu sa bulevara Zorana Đinđića i lepio tablu Ratka Mladić a sad hoće da diže spomenik Đinđiću

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by Socrates » 01 Jun 2016, 12:38

Julia-Klara wrote:Nije samo ubijao muslimane, ubijao je i srpske civile.
Jednom od bivsih forumasa su pobili pola familije, i taj nikad nije rekao lijepe rijeci za cetnike, pogotovo ne za Drazu i njegovu rehabilitaciju.
Istina. Njih nije ubijao zbog pripadnosti narodu, nego zbog toga sto je mislio da podržavaju partizane.
. . . . . . . . .

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by Nole » 01 Jun 2016, 12:40

spacebound wrote:Koja transformacija :o Na pocetku teme kad sam ti postavila link da procitas da je rehabilitovan voljeni vam djeneral cudom si se cudio, te izgleda zabezekn'o pa zgrozio.Mic po mic i eto, branis ga k'o rodjenog.


Jadne vase buduce generacije, hajd sto sebe lazete, al' sto cete i njih ostavit u pogresnom ubjedjenju...
Kako može biti rehabilitovan kad je klao po Sandžaku i Srbiji...pravim paraleliu Mihajlović -Pavelić, Srbija - NDH

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by Nole » 01 Jun 2016, 12:43

Socrates wrote:
Julia-Klara wrote:Nije samo ubijao muslimane, ubijao je i srpske civile.
Jednom od bivsih forumasa su pobili pola familije, i taj nikad nije rekao lijepe rijeci za cetnike, pogotovo ne za Drazu i njegovu rehabilitaciju.
Istina. Njih nije ubijao zbog pripadnosti narodu, nego zbog toga sto je mislio da podržavaju partizane.
To pišem sve vreme.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11327 times
Status: Online

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by spacebound » 01 Jun 2016, 12:45

Nole wrote:
spacebound wrote:Koja transformacija :o Na pocetku teme kad sam ti postavila link da procitas da je rehabilitovan voljeni vam djeneral cudom si se cudio, te izgleda zabezekn'o pa zgrozio.Mic po mic i eto, branis ga k'o rodjenog.


Jadne vase buduce generacije, hajd sto sebe lazete, al' sto cete i njih ostavit u pogresnom ubjedjenju...
Kako može biti rehabilitovan kad je klao po Sandžaku i Srbiji...pravim paraleliu Mihajlović -Pavelić, Srbija - NDH
Pa takvi su vam heroji.Eno pun ih Hag, jedan dobi studentaki dom sa svojim imenom, uskoro ce se,skole, ulice, trgovi zvati po Mladicu, Hadzicu, Tolimiru,Plavsicki....

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by storm » 01 Jun 2016, 12:49

Nole wrote:
storm wrote:
Nole wrote:Sokrates po naređenju Hitlera Italijani su naoružavali Crnogorske bosanske i dalmatinske četnike ya se bore protiv partizana jer onda nye ginu Nemci. Zaoo i pišem da oni nisu bili pod komandom Draže.
Aha draža je znači good guy...
Sad je jasno otkud podrška rehabilitaciji... Svi to isto mislite... Uostalom... Izbori su bili jasan pokazatelj.
Zato se ne uzbudjuj kad čuješ četnik.
Jer draža je to bio.

Boli me kita za BG
Bar nisu ko u tvom ZG pevali DANKE DOČLAND
Oo stop :stop

Danke deutschland je pjevano 1991/1992 kad je njemačka priznala samostalnu republiku hrvatsku
Još jedna tvoja bijedna laž... Mislim da je pjevačica sanja trumbić ili tako nešto... Komedija od pjesmuljka ali zgodno :love

Jes... Drug Rankovic te dijagnosticirao na prvu... A mi njemu nabijali da je četnik :lupa mea culpa druže :pivo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by Nole » 01 Jun 2016, 12:51

spacebound wrote:
Nole wrote:
spacebound wrote:Koja transformacija :o Na pocetku teme kad sam ti postavila link da procitas da je rehabilitovan voljeni vam djeneral cudom si se cudio, te izgleda zabezekn'o pa zgrozio.Mic po mic i eto, branis ga k'o rodjenog.


Jadne vase buduce generacije, hajd sto sebe lazete, al' sto cete i njih ostavit u pogresnom ubjedjenju...
Kako može biti rehabilitovan kad je klao po Sandžaku i Srbiji...pravim paraleliu Mihajlović -Pavelić, Srbija - NDH
Pa takvi su vam heroji.Eno pun ih Hag, jedan dobi studentaki dom sa svojim imenom, uskoro ce se,skole, ulice, trgovi zvati po Mladicu, Hadzicu, Tolimiru,Plavsicki....
Sory meni nisu...ovde svi pišete da su Srbi svi ko da ih je Hitler pravio...ja da vas podsetim na istoriju u i vaše zločine koji su bili mnogovteži nego srpski u poslednjem ratu. Jasenovac - Srebrenica...

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by storm » 01 Jun 2016, 12:56

Šta je Srebrenica?
Ajde ponovi?!
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by Nole » 01 Jun 2016, 12:59

storm wrote:
Nole wrote:
storm wrote:
Nole wrote:Sokrates po naređenju Hitlera Italijani su naoružavali Crnogorske bosanske i dalmatinske četnike ya se bore protiv partizana jer onda nye ginu Nemci. Zaoo i pišem da oni nisu bili pod komandom Draže.
Aha draža je znači good guy...
Sad je jasno otkud podrška rehabilitaciji... Svi to isto mislite... Uostalom... Izbori su bili jasan pokazatelj.
Zato se ne uzbudjuj kad čuješ četnik.
Jer draža je to bio.

Boli me kita za BG
Bar nisu ko u tvom ZG pevali DANKE DOČLAND
Oo stop :stop

Danke deutschland je pjevano 1991/1992 kad je njemačka priznala samostalnu republiku hrvatsku
Još jedna tvoja bijedna laž... Mislim da je pjevačica sanja trumbić ili tako nešto... Komedija od pjesmuljka ali zgodno :love

Jes... Drug Rankovic te dijagnosticirao na prvu... A mi njemu nabijali da je četnik :lupa mea culpa druže :pivo
Šta je pevno 41. u Zagrebu kad su nemačke jedinice ušle u taj grad i d li je bacano cveće na njih...pa normalno je da Švabe priznaju Hrvatsku jer su dva puts napali Srbiju

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by Nole » 01 Jun 2016, 13:00

storm wrote:Šta je Srebrenica?
Ajde ponovi?!
Genicid!!!

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by storm » 01 Jun 2016, 13:01

Nole wrote:
storm wrote:Šta je Srebrenica?
Ajde ponovi?!
Genicid!!!
Cijelom rečenicom tko nad kim i u ime čije ideje?!

Imaš samo jedan točan odgovor ...stoga budi oprezan...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by Socrates » 01 Jun 2016, 13:07

Nole wrote:
spacebound wrote:
Nole wrote:
spacebound wrote:Koja transformacija :o Na pocetku teme kad sam ti postavila link da procitas da je rehabilitovan voljeni vam djeneral cudom si se cudio, te izgleda zabezekn'o pa zgrozio.Mic po mic i eto, branis ga k'o rodjenog.


Jadne vase buduce generacije, hajd sto sebe lazete, al' sto cete i njih ostavit u pogresnom ubjedjenju...
Kako može biti rehabilitovan kad je klao po Sandžaku i Srbiji...pravim paraleliu Mihajlović -Pavelić, Srbija - NDH
Pa takvi su vam heroji.Eno pun ih Hag, jedan dobi studentaki dom sa svojim imenom, uskoro ce se,skole, ulice, trgovi zvati po Mladicu, Hadzicu, Tolimiru,Plavsicki....
Sory meni nisu...ovde svi pišete da su Srbi svi ko da ih je Hitler pravio...ja da vas podsetim na istoriju u i vaše zločine koji su bili mnogovteži nego srpski u poslednjem ratu. Jasenovac - Srebrenica...
Koje naše zločine? I ko smo to mi? Mada je bila tema gdje su se pokušali relativizirati zločini u NDH, sto je mene naljutilo, ne vjerujem da iko ovdje to stvarno misli.

Ono sto ljude nervira je da niko ozbiljan i ne pomišlja da rehabilituje Pavelica, a rehabilitacija Draže je politička svakodnevnica u Srbiji.

Inače, moje mišljenje je da se na Balkanu veoma lako zaboravlja zbog čega se ljudi masovno ubijaju. Ali, da se udje u suštinu.

Tako da zbog posljednjih ratova, može se sasvim realno reci da se je Milošević popisao na Jasenovac kada je krenuo u otcijepljenje Srba od realnosti.

I pokrenuo lavinu svega drugog.
. . . . . . . . .

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by storm » 01 Jun 2016, 13:11

Nole wrote: Šta je pevno 41. u Zagrebu kad su nemačke jedinice ušle u taj grad i d li je bacano cveće na njih...pa normalno je da Švabe priznaju Hrvatsku jer su dva puts napali Srbiju
Koga je hrvatska napala 2 puta? Na čijem se teritoriju vodio posljednji rat? Uzimaš li kakve lijekove za tu nesvijest u kojoj se nalaziš?



I čekam odgovor na pitanje....nemam cijeli dan, trenutno sam na poslu...

odgovori!!!

Srebrenica je genocid počinjen sa strane............. nad.............. u ime................!!! potpis: Nole
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by storm » 01 Jun 2016, 13:13

Hoćeš
a:
b:
c:

da samo zaokružiš?
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11327 times
Status: Online

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by spacebound » 01 Jun 2016, 13:17

Nole wrote: Sory meni nisu...ovde svi pišete da su Srbi svi ko da ih je Hitler pravio...ja da vas podsetim na istoriju u i vaše zločine koji su bili mnogovteži nego srpski u poslednjem ratu. Jasenovac - Srebrenica...
De stavi prst na celo, Koji se to zlocin gori od GENOCIDA desio u Srebrenici?Zar postoji gori zlocin od GENOCIDA.
O Jasenovcu otvori temu pa da pisemo.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by storm » 01 Jun 2016, 13:19

spacebound wrote:
Nole wrote: Sory meni nisu...ovde svi pišete da su Srbi svi ko da ih je Hitler pravio...ja da vas podsetim na istoriju u i vaše zločine koji su bili mnogovteži nego srpski u poslednjem ratu. Jasenovac - Srebrenica...
De stavi prst na celo, Koji se to zlocin gori od GENOCIDA desio u Srebrenici?Zar postoji gori zlocin od GENOCIDA.
O Jasenovcu otvori temu pa da pisemo.
Za jasenovac se zna....zločin gnjusan brez primjera....kao i cijela ndh....ima više tema i ispisano dosta....

Nole odgovaraj....fino ti kažem! Dosta je tvog mućkanja....
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Na zahtjev srpske delegacije pokrivene ploče na Vijećnic

Post by Nole » 01 Jun 2016, 13:19

storm wrote:
Nole wrote: Šta je pevno 41. u Zagrebu kad su nemačke jedinice ušle u taj grad i d li je bacano cveće na njih...pa normalno je da Švabe priznaju Hrvatsku jer su dva puts napali Srbiju
Koga je hrvatska napala 2 puta? Na čijem se teritoriju vodio posljednji rat? Uzimaš li kakve lijekove za tu nesvijest u kojoj se nalaziš?



I čekam odgovor na pitanje....nemam cijeli dan, trenutno sam na poslu...

odgovori!!!

Srebrenica je genocid počinjen sa strane............. nad.............. u ime................!!! potpis: Nole
1914 kao pripadnici AU monarhije Srbiju , a 1941 srpski narod u NDH trećinu pobiti, trećinu proterati, a trećinu prekrstiti...čija je doktrina to bila...
E sad što ste popušili na Ceru i Kolubari...sory... Srbi su napravili genocid u Srebrenici....u ime mog naroda se izvinjavam svim žrtvama genocida, znam da je to malo ali ja mogu samo to.

Post Reply

Return to “Historija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests