Armija RBiH

Poznate ličnosti, ratovi, važni događaji

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
General War
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1285
Joined: 18 May 2021, 22:55
Has thanked: 80 times
Been thanked: 98 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by General War » 15 Nov 2021, 23:50

Taare wrote: 15 Nov 2021, 23:18
General War wrote: 15 Nov 2021, 20:50
Opaa
A ti sa abu hamzinog qurca, sam napises bljuvotine pa onda hajmo na vredjanje kad se zapletes...ok.
Bujrum.
Šta bujrum? Zoveš me da riješimo uživo?
Image

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by Taare » 16 Nov 2021, 00:17

Pa šta onda bujrumaš?
Svi mi se morete obratit

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by Hannibal » 16 Nov 2021, 00:18

fufe bi te pojeo bolan djenerale
🐽

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by Hannibal » 16 Nov 2021, 00:18

napravio bi od tebe kajganu
🐽

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by Taare » 16 Nov 2021, 00:38

Ma šta ću ga jest :roll
Nego mi je glupo da naši gilipteri i suživotaši traže dlaku u jajetu ne bi li ocrnili armiju.
je li bilo zločina? Jeste. Bio je recimo caco, ali smo mi rješavali takve u našim redovima.
Ne znam da je bio jedan zločin a da nije sankcionisan.
I onda, kad se više ne može naći, dedera da se laže i izmišlja.
ko džukci koji bez glave idu za kujom u tjeranju, tako i naši suživotaši idu za srpskom propagandom.
evo ovaj general nije našo ništa, pa daj barem snimak akcije.
mahmuljin uopšte nije odgovarao za borbe protiv hvo-a, nego za dešavanja na vozućoj i mehuriću.
Srpski aktivni učesnici sa vozuće i zarobljenici iz mehurića.
Srbin koji je zarobljen na vozućoj i boravio u mehurićima piše o jednom jedinom ubistvu.
Naravno da je i za to trebalo odgovarati, to niko ne spori, ali se osporavaju srpsko-hrvatska propaganda i laži koje su plasirali.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by Naseef Mushroom » 16 Nov 2021, 00:53

Melek wrote: 15 Nov 2021, 13:00 Što dajete ovom djeneralu da poleva, šta će vam to? Zar vam nije dosta svoga jada? :ccc
Meni je baš fino kada se General ibreti na određenim temama.
26 godina se trudimo i pokazali smo da u mjestima gdje su Bošnjaci većina tu i dalje vlada duh Republike Bosne i Hercegovine i multikulturalnost i kao hvala dobili smo razne likove poput General Wara, Vuka Bačanovića, Jergovića i Ivane Marić gdje nas predstavljaju isto i u nekim stvarima gori od druga dva "tora".
Ako će nas takvi nepravedno tretirati kao iste onda treba i takve isto nepravedno tretirati i da dobiju za šta nas optužuju pa da osjete kako se osjećaja Meho u druga dva tora ili kako se Osman osjeća kada se registruje na Poskoku pa će onda možda shvatiti šta govore.

Takvima se ne treba ni 1% pravdati, nevažno je li tema Caco ili Mudžahedini a mi među sobom dobro znamo kakvi smo i da se nikome ne trebamo pravdati.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by Naseef Mushroom » 16 Nov 2021, 01:36

General War wrote: 15 Nov 2021, 20:50
Taare wrote: 15 Nov 2021, 20:36 Ovaj general haman stvarno spao dubajiću sa kamiona.
Kakvo spinovanje, to je nevjerovatno.






Gledaj ti kakva su to poturanja i laži, risto đogo bi se postidio.
Opaa
A ti sa abu hamzinog qurca, sam napises bljuvotine pa onda hajmo na vredjanje kad se zapletes...ok.
Bujrum.
Ako misliš na onog Abu Hamzu, još jedna ljudska gromada koji je oslobođen jer je nevin kao i naš general Mahmuljin i mnogi pripadnici 10. brdske brigade koji nikada nisu bili optuženi ali bi se okrivili u generalizaciji brigade na tekstu koji je bio sramotan prijedlog Njihove Stranke. Srećom gradonačelnica Sarajevia se nije dala izmanipulisati.

Nadam se da će Abu Hamzi isplatiti odštetu koja će jednim dijelom kao građanina BiH i iz tvog džepa se platiti. Meni ne smeta iz mog džepa jer nakon jegove patnje rado ću doprinijeti jednim dijelom da mi se ublaži bol.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
General War
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1285
Joined: 18 May 2021, 22:55
Has thanked: 80 times
Been thanked: 98 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by General War » 16 Nov 2021, 08:18

Naseef Mushroom wrote: 16 Nov 2021, 01:36
General War wrote: 15 Nov 2021, 20:50
Opaa
A ti sa abu hamzinog qurca, sam napises bljuvotine pa onda hajmo na vredjanje kad se zapletes...ok.
Bujrum.
Ako misliš na onog Abu Hamzu, još jedna ljudska gromada koji je oslobođen jer je nevin kao i naš general Mahmuljin i mnogi pripadnici 10. brdske brigade koji nikada nisu bili optuženi ali bi se okrivili u generalizaciji brigade na tekstu koji je bio sramotan prijedlog Njihove Stranke. Srećom gradonačelnica Sarajevia se nije dala izmanipulisati.

Nadam se da će Abu Hamzi isplatiti odštetu koja će jednim dijelom kao građanina BiH i iz tvog džepa se platiti. Meni ne smeta iz mog džepa jer nakon jegove patnje rado ću doprinijeti jednim dijelom da mi se ublaži bol.
:cool
Ma ja sve nevini, zato si ti razgulio iz rezervata za svaki slucaj, a obican gradjanin svakako placati cjenu "nevinih".

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11827
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2920 times
Been thanked: 2596 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by Naseef Mushroom » 16 Nov 2021, 10:17

General War wrote: 16 Nov 2021, 08:18
Naseef Mushroom wrote: 16 Nov 2021, 01:36
Ako misliš na onog Abu Hamzu, još jedna ljudska gromada koji je oslobođen jer je nevin kao i naš general Mahmuljin i mnogi pripadnici 10. brdske brigade koji nikada nisu bili optuženi ali bi se okrivili u generalizaciji brigade na tekstu koji je bio sramotan prijedlog Njihove Stranke. Srećom gradonačelnica Sarajevia se nije dala izmanipulisati.

Nadam se da će Abu Hamzi isplatiti odštetu koja će jednim dijelom kao građanina BiH i iz tvog džepa se platiti. Meni ne smeta iz mog džepa jer nakon jegove patnje rado ću doprinijeti jednim dijelom da mi se ublaži bol.
:cool
Ma ja sve nevini, zato si ti razgulio iz rezervata za svaki slucaj, a obican gradjanin svakako placati cjenu "nevinih".
Zašto pišeš da su nevini pod navodnicima kada je to dokazano i potvrđeno? Ili bi ti mog brata samo zbog izgleda a ne zbog dokaza osudio? To se zove fašizam.
Ili jednog generala ARBiH.

A sa naših prostora je se uvijek doseljavalo i odseljavalo, kad je trebalo odbranila je se država i nije se karadžićev govor ostvario, sada u miru može svaki građanin BiH da živi na mjesecu ako želi i ako može to priuštiti. U firmi gdje sam radio kolege su mi bile Nijemac, Marokanac, Poljak, Albanac i Austrijanac a brat od tog Nijemca je migrirao u Kanadu.

Pisati tako nešto i misliti da si nekome spustio u doba globalizacije gdje jedan Afrikanac u selu u Nigeriji može tražiti vizu i posao za Austrijii gdje svaka kuća u BiH ima nekoga vani može samo neko ko misli da su ikebane još popularne jer tada vam je se za svaku izrečenu glupost aplaudiralo.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by shark-attack » 16 Nov 2021, 10:34

General War wrote: 16 Nov 2021, 08:18
Naseef Mushroom wrote: 16 Nov 2021, 01:36
Ako misliš na onog Abu Hamzu, još jedna ljudska gromada koji je oslobođen jer je nevin kao i naš general Mahmuljin i mnogi pripadnici 10. brdske brigade koji nikada nisu bili optuženi ali bi se okrivili u generalizaciji brigade na tekstu koji je bio sramotan prijedlog Njihove Stranke. Srećom gradonačelnica Sarajevia se nije dala izmanipulisati.

Nadam se da će Abu Hamzi isplatiti odštetu koja će jednim dijelom kao građanina BiH i iz tvog džepa se platiti. Meni ne smeta iz mog džepa jer nakon jegove patnje rado ću doprinijeti jednim dijelom da mi se ublaži bol.
:cool
Ma ja sve nevini, zato si ti razgulio iz rezervata za svaki slucaj, a obican gradjanin svakako placati cjenu "nevinih".
je l' "dzenerale', shta tacno podrazumijevash pod "rezervat", drzavu BiH ili..?
adekvatno odgovorim, ne prejudiciram...
KIAORA

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5570
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 136 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by bosnjakinja » 16 Nov 2021, 10:49

covjek nevin a neke bosnje ,tacnije fgrovci,bi ga na silu zrtvovali,njima je godilo doduse da je svaki islamsko nastrojeni bosnjo ko i srbin cetnik a jedan divjak neka bude ljudska gromada,znamo sta zelite postici time,postalo je dosadno

User avatar
General War
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1285
Joined: 18 May 2021, 22:55
Has thanked: 80 times
Been thanked: 98 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by General War » 16 Nov 2021, 12:45

Naseef Mushroom wrote: 16 Nov 2021, 10:17
General War wrote: 16 Nov 2021, 08:18
:cool
Ma ja sve nevini, zato si ti razgulio iz rezervata za svaki slucaj, a obican gradjanin svakako placati cjenu "nevinih".
Zašto pišeš da su nevini pod navodnicima kada je to dokazano i potvrđeno? Ili bi ti mog brata samo zbog izgleda a ne zbog dokaza osudio? To se zove fašizam.
Ili jednog generala ARBiH.

A sa naših prostora je se uvijek doseljavalo i odseljavalo, kad je trebalo odbranila je se država i nije se karadžićev govor ostvario, sada u miru može svaki građanin BiH da živi na mjesecu ako želi i ako može to priuštiti. U firmi gdje sam radio kolege su mi bile Nijemac, Marokanac, Poljak, Albanac i Austrijanac a brat od tog Nijemca je migrirao u Kanadu.

Pisati tako nešto i misliti da si nekome spustio u doba globalizacije gdje jedan Afrikanac u selu u Nigeriji može tražiti vizu i posao za Austrijii gdje svaka kuća u BiH ima nekoga vani može samo neko ko misli da su ikebane još popularne jer tada vam je se za svaku izrečenu glupost aplaudiralo.
Po navodinicma jer kako moze biti Delic kriv a podcinjeni mu komadanti korpusa nisu krivi za zlocine iste te jedinice? Sto se tice Muslimovica, sacekaj presudu, ne trci pred rudu.
Tvoj brat ako je komandir neke jedinice snosi komandnu odgovornost za djela te jedinice...zato sluze oficiri.
Jesi li kad radio sa kakvim srbinom ili Hrvatom? Je li uopse se druzio sa nekim van svog etnickog prostora? Nije meni problem afrikanac iz nigerije, nego dopisni patriJoti koji se ne ustrucavaju izliva ksenofobije sa sigurne distance...a ne dijaspora.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by The 51st State » 16 Nov 2021, 12:50

tebi su problem bosnjaci sto nekako pregurase apokalipsu, nemoj da se lazemo.

User avatar
General War
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1285
Joined: 18 May 2021, 22:55
Has thanked: 80 times
Been thanked: 98 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by General War » 16 Nov 2021, 12:51

bosnjakinja wrote: 16 Nov 2021, 10:49 covjek nevin a neke bosnje ,tacnije fgrovci,bi ga na silu zrtvovali,njima je godilo doduse da je svaki islamsko nastrojeni bosnjo ko i srbin cetnik a jedan divjak neka bude ljudska gromada,znamo sta zelite postici time,postalo je dosadno
Aha, taj Divjak je aliji bacio cinove zbog "nevinih".

https://avaz.ba/vijesti/bih/643469/divj ... ismu-aliji

Stvarno, deprimirajuce je ovako nesto citati, kada se zna da internet je takodostupan ako vec drugi dokumeni nisu...

User avatar
General War
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1285
Joined: 18 May 2021, 22:55
Has thanked: 80 times
Been thanked: 98 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by General War » 16 Nov 2021, 12:55

The 51st State wrote: 16 Nov 2021, 12:50 tebi su problem bosnjaci sto nekako pregurase apokalipsu, nemoj da se lazemo.
..A tebi sto nikako da se dokusure sa tvojim lozenjem, da mozes sa distance se ibretit...naravno da se necemo lagat.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by Taare » 16 Nov 2021, 13:00

General War wrote: 16 Nov 2021, 12:51
bosnjakinja wrote: 16 Nov 2021, 10:49 covjek nevin a neke bosnje ,tacnije fgrovci,bi ga na silu zrtvovali,njima je godilo doduse da je svaki islamsko nastrojeni bosnjo ko i srbin cetnik a jedan divjak neka bude ljudska gromada,znamo sta zelite postici time,postalo je dosadno
Aha, taj Divjak je aliji bacio cinove zbog "nevinih".

https://avaz.ba/vijesti/bih/643469/divj ... ismu-aliji

Stvarno, deprimirajuce je ovako nesto citati, kada se zna da internet je takodostupan ako vec drugi dokumeni nisu...
Gosn mali što si ispao iz dubajićevog kamiona, kakve veze ovaj link iz vašeg posta ima sa temom o generalu sakibu mahmuljinu i oslobađajućoj presudi za nesprečavanje tobožnjih zločina?
Svi mi se morete obratit

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by The 51st State » 16 Nov 2021, 13:00

General War wrote: 16 Nov 2021, 12:55
The 51st State wrote: 16 Nov 2021, 12:50 tebi su problem bosnjaci sto nekako pregurase apokalipsu, nemoj da se lazemo.
..A tebi sto nikako da se dokusure sa tvojim lozenjem, da mozes sa distance se ibretit...naravno da se necemo lagat.
kad budem kod tome ili tensiskom u tranzitu kroz tuz lujavicu ti da se uvjeris i uzivo ne bi li presto svoje frustracije oko dijaspore prosipati.

dakle, teska te muka spopala sto bosnjaci ikako imaju glas i stav koji se uzima kako tako u obzir.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83786
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10909 times
Been thanked: 16209 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by Fuddo » 16 Nov 2021, 13:00

General War wrote: 16 Nov 2021, 12:45
Naseef Mushroom wrote: 16 Nov 2021, 10:17
Zašto pišeš da su nevini pod navodnicima kada je to dokazano i potvrđeno? Ili bi ti mog brata samo zbog izgleda a ne zbog dokaza osudio? To se zove fašizam.
Ili jednog generala ARBiH.

A sa naših prostora je se uvijek doseljavalo i odseljavalo, kad je trebalo odbranila je se država i nije se karadžićev govor ostvario, sada u miru može svaki građanin BiH da živi na mjesecu ako želi i ako može to priuštiti. U firmi gdje sam radio kolege su mi bile Nijemac, Marokanac, Poljak, Albanac i Austrijanac a brat od tog Nijemca je migrirao u Kanadu.

Pisati tako nešto i misliti da si nekome spustio u doba globalizacije gdje jedan Afrikanac u selu u Nigeriji može tražiti vizu i posao za Austrijii gdje svaka kuća u BiH ima nekoga vani može samo neko ko misli da su ikebane još popularne jer tada vam je se za svaku izrečenu glupost aplaudiralo.
Po navodinicma jer kako moze biti Delic kriv a podcinjeni mu komadanti korpusa nisu krivi za zlocine iste te jedinice? Sto se tice Muslimovica, sacekaj presudu, ne trci pred rudu.
Tvoj brat ako je komandir neke jedinice snosi komandnu odgovornost za djela te jedinice...zato sluze oficiri.
Jesi li kad radio sa kakvim srbinom ili Hrvatom? Je li uopse se druzio sa nekim van svog etnickog prostora? Nije meni problem afrikanac iz nigerije, nego dopisni patriJoti koji se ne ustrucavaju izliva ksenofobije sa sigurne distance...a ne dijaspora.
Ima Sud.
I tu se sva prica zavrsava.
Ako mu ne mozes dokazati cinjenicama da je imao efikasnu kontrolu nad tom jedinicom, ili naredio da rade to sto su uradili, ostaje ti samo da guslas bezveze.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
General War
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1285
Joined: 18 May 2021, 22:55
Has thanked: 80 times
Been thanked: 98 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by General War » 16 Nov 2021, 13:09

Taare wrote: 16 Nov 2021, 13:00
General War wrote: 16 Nov 2021, 12:51
Aha, taj Divjak je aliji bacio cinove zbog "nevinih".

https://avaz.ba/vijesti/bih/643469/divj ... ismu-aliji

Stvarno, deprimirajuce je ovako nesto citati, kada se zna da internet je takodostupan ako vec drugi dokumeni nisu...
Gosn mali što si ispao iz dubajićevog kamiona, kakve veze ovaj link iz vašeg posta ima sa temom o generalu sakibu mahmuljinu i oslobađajućoj presudi za nesprečavanje tobožnjih zločina?
Ko je sta mogao "al kaida" postovatelju objasnit :kafa

User avatar
General War
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1285
Joined: 18 May 2021, 22:55
Has thanked: 80 times
Been thanked: 98 times
Status: Offline

Re: Poništena presuda generalu Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu

Post by General War » 16 Nov 2021, 13:22

The 51st State wrote: 16 Nov 2021, 13:00
General War wrote: 16 Nov 2021, 12:55
..A tebi sto nikako da se dokusure sa tvojim lozenjem, da mozes sa distance se ibretit...naravno da se necemo lagat.
kad budem kod tome ili tensiskom u tranzitu kroz tuz lujavicu ti da se uvjeris i uzivo ne bi li presto svoje frustracije oko dijaspore prosipati.

dakle, teska te muka spopala sto bosnjaci ikako imaju glas i stav koji se uzima kako tako u obzir.
Moja muka si ti kao tipican zadrti ksenofob a ne bosnjaci, iz kojih se neprestano krijes a meni imputiras...a super ako navracas, imat ces prilike da pokazes sta znas opatriotizmu ne sikiraj se...I ja svracam kod Tome na prasetinu nekad nedeljom...pa et.

Post Reply

Return to “Historija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests