Armija RBiH

Poznate ličnosti, ratovi, važni događaji

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by Hurija » 05 Apr 2022, 18:36

Bio je godinu u borbama i nije navodno vise izdržao,drago mi je ako rat nije ostavio na ovog intelektualca posljedice .
Ostalo je cutanje.

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by harlekin » 05 Apr 2022, 19:26

Ajd da se ispricava ak je promasio kojeg,al macak da nije nist drugo samo kosti po srebrenici se sjeti i zabi si tu ispriku u dupe,jbm ti onog tko te pusti iz ludare ikako.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120403
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7899 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by Krokodil Behko » 05 Apr 2022, 19:44

Zizi wrote: 05 Apr 2022, 11:51 Ti se Behko sa ovakvim naslovima i vađenjem dijelova rečenica iz konteksta, ponašaš kao srpska propagandna mašinerija.

Kontekst je prejasan.
Ja samo malo bolje čitam.
Jadnik, poludio pa hud moro u ludnicu, da mu ne bi koji četnik bacio bombu na promociji.

I nije ga sramota, da pred njima tako govori i izvlači se, zbog učešća u ARBiH.
Jel ja sad stvarno trebam vjerovati, da mu je žao neke ptice i nekog psa, koje je ionako izmislio, samo da bi uljepšao ovu priču? Kaže slučajno ubio psa. Kako se to pas slučajno ubije?
online

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by The 51st State » 05 Apr 2022, 19:58

Cisto sumnjam da mu je zao icega, zenicani donekle znaju zasto , a i sarajevski hodaci po kafanama,

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by Duh » 05 Apr 2022, 22:14

Neki sumnjaju u harmoniju duha istetoviranih hodaca po kafanama?

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 24183
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 6254 times
Been thanked: 5481 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by Zizi » 06 Apr 2022, 06:56

Krokodil Behko wrote: 05 Apr 2022, 19:44
Zizi wrote: 05 Apr 2022, 11:51 Ti se Behko sa ovakvim naslovima i vađenjem dijelova rečenica iz konteksta, ponašaš kao srpska propagandna mašinerija.

Kontekst je prejasan.
Ja samo malo bolje čitam.
Jadnik, poludio pa hud moro u ludnicu, da mu ne bi koji četnik bacio bombu na promociji.

I nije ga sramota, da pred njima tako govori i izvlači se, zbog učešća u ARBiH.
Jel ja sad stvarno trebam vjerovati, da mu je žao neke ptice i nekog psa, koje je ionako izmislio, samo da bi uljepšao ovu priču? Kaže slučajno ubio psa. Kako se to pas slučajno ubije?
Ne bih rekla da čitaš bolje, već imamo različite fltere kroz koje provlačimo tekst.
Otišao je u rat sa 18 godina, kada sazrijevanje još nije završeno i ne poludio od svega.
I dalje mi je čudno za tebe kao zrelog čovjeka da se kod otvaranja tema fokusiraš na huškačke naslove.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53851
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15205 times
Status: Online

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by HAVANA » 06 Apr 2022, 07:20

Ima sad nova, dino mustafic reko nesta, uhapsilo memiju i pustilo za sat a svaka druga je da je kum konakovic itd... Al je zato fadil reko da smo pravo zilavi privrednici i da nikad bolja situacija nije bila. Sebijica se ne dira, malinar se pere...Ne treba nista ni citat, sve je to naruceno, izvrnuto, sa namjerom forsirano... Koga boli qrac sta je fedja reko i kako se on osjeco sa 18,za sta je to bitno? Ko stetu ce nam napravit veliku njegova knjiga i promocija a ovo drugo je ok? Izreceno se izvrce a pocinjeno zataskava. I to je ta matrica vec godinama. Udaraj, skreci sa konkretnih stvari, daj materijala da se ljudi glodju itd Nista, idemo dalje...Sta i da nije htio pusku, ni prvi ni zadnji. Od onih sto su zdusili do jehovinih svjedoka, 6 ih je bilo pritvorenih 94g.Nece pusku nema boga. Zatvori ga al nece. O njima se ne pise, ne mogu posluziti svrsi. Da ne govorim o mnogim sto su drkali qrac u ratu i pobjegli.Ovaj je bar negdje bio, imo od ceg poludit.Sve i da jeste tako kako je napisano i izvuceno, njegovo misljenje i izbor. Nismo svi isti. Zamislim nekad sebe da dam kakvu izjavu il da me nakav avdo uzme na zub ovim nacinima kako rade. Na sta bi to izaslo. Sto voda te ne opra. A glavno ide i protice bez problema, godinama...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by MorningStar » 06 Apr 2022, 08:00

:ooo


The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by The 51st State » 06 Apr 2022, 08:42

opet bezvezne vratolomije od havane sa pokojom lazi, pa jeli se sudi malinaru i fadilu, doduse fgr nece nikad spomenuti ljerku kao da je duh, a ne supotpisnik. jeli seka ne silazi sa naslovnica i jeli jos se ne pretresa sve sto je dostupno, haman fgr bez lincovanja na banderi ne bi bio zadovoljan, a ne konta da se lik popiso i po njima.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53851
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15205 times
Status: Online

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by HAVANA » 06 Apr 2022, 08:48

Ma pisaju se po nama godina i godina...Jebo ba fedju,ko on bitan i utice na nesta.Jedna od svakodnevnih tema za skretanje misli...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120403
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7899 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by Krokodil Behko » 06 Apr 2022, 09:17

Zizi wrote: 06 Apr 2022, 06:56
Krokodil Behko wrote: 05 Apr 2022, 19:44


Kontekst je prejasan.
Ja samo malo bolje čitam.
Jadnik, poludio pa hud moro u ludnicu, da mu ne bi koji četnik bacio bombu na promociji.

I nije ga sramota, da pred njima tako govori i izvlači se, zbog učešća u ARBiH.
Jel ja sad stvarno trebam vjerovati, da mu je žao neke ptice i nekog psa, koje je ionako izmislio, samo da bi uljepšao ovu priču? Kaže slučajno ubio psa. Kako se to pas slučajno ubije?
Ne bih rekla da čitaš bolje, već imamo različite fltere kroz koje provlačimo tekst.
Otišao je u rat sa 18 godina, kada sazrijevanje još nije završeno i ne poludio od svega.
I dalje mi je čudno za tebe kao zrelog čovjeka da se kod otvaranja tema fokusiraš na huškačke naslove.

Ama, nemaš ti nikakve filtere.
Ovo je kliše. Ovo rade sve balije u BG. Ovo je radio i Sidran i Tifa, itd.
Čim uđu u taj grad, odmah se sjete teških trauma iz djetinjstva, rata, školskih dana.
E čuj to, žao mu ptice? Pa jel ja to stvarno debil i trebam povjerovati?
online

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by Taare » 06 Apr 2022, 09:37

I ja sam jednom ubio kera i žao mi je.
Svi mi se morete obratit

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by insomnia » 06 Apr 2022, 09:39

Pored nolko genicidasa on uspio upucati covjeka. Aferim
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by The 51st State » 06 Apr 2022, 09:40

za pare ljudi rade sve, samo je gadno kad lazu o onom cemu si svjedocio.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11835
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2928 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by Naseef Mushroom » 06 Apr 2022, 11:16

Zizi wrote: 05 Apr 2022, 11:51 Ti se Behko sa ovakvim naslovima i vađenjem dijelova rečenica iz konteksta, ponašaš kao srpska propagandna mašinerija.
Jah, Behko kriv što ga je poslao u Beograd.
Očigledno je ovo huškački izvučeno iz konteksta inače je Štukan bio u Visokom.
Boli me briga za kontekst, nema ko pričati u Srbiji ni da je jednom u Armiji Republike Bosne i Hercegovine jeo pokvaren grah a kamoli šta drugo.
Ali tipično naša posla. Od toliko mjesta ide u Srbiju da kuka, neko sa naše strane to objavi. Na kraju nije taj kriv što ide u Beograd niti Beograd već je kriv taj sto postavlja i gori je (ili bar isti) kao Informer i Kurir.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by Duh » 06 Apr 2022, 17:50

Prije su ti glumci bili lakrdijasi...zabavljaci. Danas rado vidjeni knjizevnici, poete, filozofi i naravno psiholozi.
Ajd ok...imaju pravo sve.
Publika je ciljana, jer eto ...ima covjek emocije. Ostali nemaju ni srca, ni emocija...a to zene vole.
Jace srce ili okamenjeno...nista....psihicki stabilniji...nista.

kvisko havani

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by insomnia » 06 Apr 2022, 17:51

Lakrdijasi su i danas
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by The 51st State » 06 Apr 2022, 17:55

Osim sto su se popeli malo iznad prostitutki u drustvenoj ljestvici, mada je i to debatno.

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 24183
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 6254 times
Been thanked: 5481 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by Zizi » 06 Apr 2022, 22:30

Krokodil Behko wrote: 06 Apr 2022, 09:17
Zizi wrote: 06 Apr 2022, 06:56

Ne bih rekla da čitaš bolje, već imamo različite fltere kroz koje provlačimo tekst.
Otišao je u rat sa 18 godina, kada sazrijevanje još nije završeno i ne poludio od svega.
I dalje mi je čudno za tebe kao zrelog čovjeka da se kod otvaranja tema fokusiraš na huškačke naslove.

Ama, nemaš ti nikakve filtere.
Ovo je kliše. Ovo rade sve balije u BG. Ovo je radio i Sidran i Tifa, itd.
Čim uđu u taj grad, odmah se sjete teških trauma iz djetinjstva, rata, školskih dana.
E čuj to, žao mu ptice? Pa jel ja to stvarno debil i trebam povjerovati?
Tvoje filtere je začepio nacionalizam, zato si površan.

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 24183
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 6254 times
Been thanked: 5481 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Feđa Štukan se izvinjavao zbog učešća u ARBiH jer je "pucao u čovjeka"

Post by Zizi » 06 Apr 2022, 22:35

Naseef Mushroom wrote: 06 Apr 2022, 11:16
Zizi wrote: 05 Apr 2022, 11:51 Ti se Behko sa ovakvim naslovima i vađenjem dijelova rečenica iz konteksta, ponašaš kao srpska propagandna mašinerija.
Jah, Behko kriv što ga je poslao u Beograd.
Očigledno je ovo huškački izvučeno iz konteksta inače je Štukan bio u Visokom.
Boli me briga za kontekst, nema ko pričati u Srbiji ni da je jednom u Armiji Republike Bosne i Hercegovine jeo pokvaren grah a kamoli šta drugo.
Ali tipično naša posla. Od toliko mjesta ide u Srbiju da kuka, neko sa naše strane to objavi. Na kraju nije taj kriv što ide u Beograd niti Beograd već je kriv taj sto postavlja i gori je (ili bar isti) kao Informer i Kurir.
I tvoje pisanje izgleda tako kao da su ti uzori Informer i Kurir.

Post Reply

Return to “Historija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests