Bosnjaci ili muslimani

Poznate ličnosti, ratovi, važni događaji

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119711
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5666 times
Been thanked: 12187 times
Contact:
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by Maja » 05 Oct 2011, 13:38

Nije mi jasno... Postoje li po tebi Bošnjaci ili ne?
Bez popisa stanovništva tj bez izjašnjavanja šta si nema ni Bošnjaka jel?
Kako si se ti mogao izjasniti kao Bošnjak, ako Bošnjaci ne postoje.
Mogu li se onda ljudi prilikom popisa izjašnjavati kao npr Drekavci?

User avatar
Jaca
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6755
Joined: 29 Sep 2011, 02:18
Location: potrazi me u predgradju...
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by Jaca » 05 Oct 2011, 13:47

Maja wrote:Nije mi jasno... Postoje li po tebi Bošnjaci ili ne?
Bez popisa stanovništva tj bez izjašnjavanja šta si nema ni Bošnjaka jel?
Kako si se ti mogao izjasniti kao Bošnjak, ako Bošnjaci ne postoje.
Mogu li se onda ljudi prilikom popisa izjašnjavati kao npr Drekavci?
necete vjerovati ali poznajém covjeka koji se izjasnio kao indijanac jer je postojala ta mogucnost

:cudi svasta na dunjaluku
bolje biti malo lud nego malo pametan

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119711
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5666 times
Been thanked: 12187 times
Contact:
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by Maja » 05 Oct 2011, 14:06

Ja sam pri upisu na fakultet napisala da sam Indijanka.

Ali Indijanci postoje, a za Bošnjake je upitno :hihi

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by carobnjak N » 05 Oct 2011, 16:06

blento59 wrote:'bosninen's"
u prevodu bosansci

sasvim jer smo svi bosanci.vec sam nekoliko puta rekao da b(d)rkamo pojmove nacije , eligije i drzavne pripadnosti
hahah čuj "u prijevodu " ,a kao ne može se prevesti sa "bošnjaci"?
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by paparaci » 05 Oct 2011, 17:19

mrki62 wrote:Čitaj pažljivo, ja sam u ovoj državi IMAO popis i na popisu sam se IZJASNIO.
kao sto vec rekoh. stipu popis. zar (ti) je toliko tesko odgovoriti na ovo:

pusti pricu o referendumu koji se u sloveniji sproveo. otkud tebi ta ideja? mislim, kad bi isli sad po tvojoj nekoj logici - to je apsurdno. a zasto? pa jednostavno. po tebi Bosnjaci vise ne postoje. a Bosnjak je nekad bio termin za drzvavljanina/gradjanina BiH. kroz historijska zbivanja medjutim, termin se zagubio. eh, da bi opet bio valjan, kazes, treba raspisati referendum. dobro. to se do danas nije desilo. znaci da je Bosnjak jos mrtav. pa na osnovu cega se ti izjasni kao Bosnjak?! ti bi po svojoj spiki trebao biti Hrvat. salim se, Slovenac. mislim, evo par redova vise zagovaras poistovjecivanje sa drzavom u kojoj zivis. kako se onda tebi to moglo desiti?!
kako imas obraza osudjivati nekog za nesto, a sam isto cinis?!
deder, da cujem.

ako nemas namjeru direktno odgovoriti - onda nemoj nikako.

skoro isto pitanje ti je i Maja postavila.
Maja wrote:Kako si se ti mogao izjasniti kao Bošnjak, ako Bošnjaci ne postoje.
sta vise. ne bi bilo lose ni odgovoriti na ovo njeno pitanje.
Nije mi jasno... Postoje li po tebi Bošnjaci ili ne?
po tvom dosadasnjem pisanju ne postoje, ali si se ti ipak tako izjasnio. :hihi
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by mrki62 » 05 Oct 2011, 22:47

Veoma lako je vama odgovoriti , mada vam ne bi trebalo , jer bi se vi trebali malo potruditi i skontati da je ZADNJI popis stanovništva BiH bio 1991 godine i na tom zadnjem popisu stanovništva su bili : Muslimani , Srbi , Hrvati , Jugosloveni , ostali link http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%9F%D0 ... 0%BD%D0%B5
Ok, možda vam se neće svidjeti taj link , al imate ovoga http://www.fzs.ba/popis.htm ( probajte malo prelistati )
A možete si pomoći sa Google, to je čudo božije :pusi
Dakle,.... Bošnjaka nije bilo a bit će ih i te kako al nakon novog popisa.
Znači, ako je tito dekretom stvorio Muslimane i takav način ne valja a to isto Alija uradi i to valja,...... ma nemoj :mrgud
Kad bi sad bio popis ( igramo se teorije ) i velika većina se izjasne da su marsovci, to bi značilo da je većinsko stanovništvo marsovci a ne Bošnjaci,Srbi , Hrvati i sl.
Objašnjavam , da je važan popis , bar u demokratskom svijetu al ako vi ne prihvatate demokratske propise, onda se ja izvinjavam na dosadašnjem javljanju na ovoj temi.
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by paparaci » 06 Oct 2011, 13:09

poraz ;)

ti si poput politicara. kad im se postavi konkretno pitanje, oni skoro nikad direktno ne odgovore. vec nesto stoto. ti si isto tako mogao o tome pricati kakvo ce vrijeme biti danas.

ovo me podsjeca na onu scenu iz nadrealista - kad nele kao voditelj vijesti postavlja djuri(politicaru) neko pitanje - a on odjednom pocne nesto da brsla.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by komsija » 06 Oct 2011, 13:25

Dakle,.... Bošnjaka nije bilo a bit će ih i te kako al nakon novog popisa.
Znači, ako je tito dekretom stvorio Muslimane i takav način ne valja a to isto Alija uradi i to valja,...... ma nemoj
Bosnjaka nije bilo hahahhaa :hihi knjigu u sake mali....
Dekret? :D Kako to da i oni koji nisu u Alijinoj stranci se izjasnjavaju kao Bosnjaci
Ko to danas moze oduzeti nekome pravi da se izjasnjava kao Bosnjak pogotovo ako je to sluzbeno i priznato
uostalom veci dokaz ne treba od nas forumasa koji se na ovoj temi izjasnjavamo tako a vidi slucajnosti....ne pripadam nijednoj stranci i nikada nisam glasao za aliju :hihi
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by mrki62 » 06 Oct 2011, 13:32

Svo vrijeme ja fino opisujem šta se je desilo , Hrvati i Srbi na osnovu vjere stvaraju naciju , pa tako i muslimanski nacionalisti to isto rade a ti ovdje pametuješ u vezi mene i mog opisa Bošnjaštva.
Pazi sad ovo; ako je neko svo vrijeme ljudskog vijeka bio u Srbiji, dolaskom Osmanlija taj neko preuzima islam ,....... kako on može biti Bošnjak ?
E sad , točka na i ,....... taj neko se doseli u BiH i doseljenjem u BiH mijenja prezime i ljudi ga uzdižu u najvećeg Bošnjaka svih vremena.
Dalje, u BiH od 1991 godine nije bio popis stanovništva i sve dok ne bude popis stanovništva se ne može govoriti kakva je sad situacija, uvijek važi zadnji popis a na zadnom popisu se nigdje ne pominju Bošnjaci.
Od 1991 godine pa do danas BiH nema ni jednog političara državnika, sve su to nacio vođe, koji se ne trude za državu, već se svi trude kako uređivati nekakva prava određene nacije a o državi niko ne brine, svi političari su kantonalni a državnika nigdje ni za lijeka.
Primjer : Komšić, Lazović, Pejanović, Mijović žive u bošnjačkim kantonima i mimo tih kantona nikome ne znače ništa.
I sad ti imaš muda negirati moje postove i još stvarati humor na račun Đure i Neleta.
Ok, šali se ti al dok je tako , država vam ide u tri krasne a ako neko i skrene pažnju na to, onda je kriv taj što skreće pažnju na to a nikako nisu te nacio vođe krive.
Eto, sad kontaj kakav si kao čojk :pusi

Komsija, možeš se ti izjasniti kako hoćeš al slika i ogledalo jedne države nisi ti i tvoje il bilo čije izjašnjavanje, slika i prilika jedne države je popis.
Prostro sam vam dokaz - zadnji popis stanovništva i to je mjerodajno a ti si se tada izjasnio, kako ?????

Dalje, najnovije vijesti na netu : http://www.24sata.info/vijesti/dogadjaj ... ijeme.html
http://www.24sata.info/vijesti/politika ... losti.html
To su današnje vijesti , nisu od jučer, ta dva čovjeka nisu za mene ništa, al je za vaš sistem mišljenja sasvim normalno da vaše političke vođe izađu u javnost i objasne narodu da to što Dodik i Nemanja pišu o Muslimanima je čista laž , jer smo mi sad Bošnjaci.
Mogu li to ?
Ili će se naći u linču upravo o ovom što ja pišem - popis stanovništva. Da Razime, Bošnjaka na zadnjem popisu nije bilo , bilo je Muslimana
Nemate vi muda to priznati a nemate ni argumenata :pusi
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by komsija » 06 Oct 2011, 13:46

Mrki, ti imas pravo na svoje misljenje koje gradjane BiH uopste ne obavezuje
kao sto sam rekao to je stvar onih kojih se to tice
Mozemo ovako diskutovati 5 godina i opet ces ponavljati isto kao neki papagaj
Ne vidim da ce to pomoci ovoj temi da se konacno slozimo
svako ce ostati na svojoj poziciji i to nam dovoljno govori
Po meni ova tema je iscrpljena i daljnja diskusija ce biti nepotrebna
Samo da napomenem da je termin Bosnjak sluzben i priznat i idemo dalje a kome se ne svidja moze se izjasnjavati drugacije , eto bar imamo izbor
Kada se steknu uslovi bice i popis stanovnistva a sada je to skoro nemoguce kada je puno naseg svijeta vani i sigurno bi napravljeni mnogi propusti
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96498
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34430 times
Been thanked: 21153 times
Contact:
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by Rum » 06 Oct 2011, 14:22

Indijanci :zubi
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by mrki62 » 06 Oct 2011, 23:05

komsija wrote:Mrki, ti imas pravo na svoje misljenje koje gradjane BiH uopste ne obavezuje
Ma nisam ni napisao da bilo koga obavezuje baaaaaaaaaaaaa
komsija wrote: kao sto sam rekao to je stvar onih kojih se to tice
O svim temama se diskutuje, jel se koga ticalo il ne, utakmica, politika, zdravstvo, higijena , prehrana, humor il bilo šta.
Ne možeš ograničiti nikome da diskutuje o bilo čemu.
komsija wrote: Mozemo ovako diskutovati 5 godina i opet ces ponavljati isto kao neki papagaj
A možemo tako tumačiti svaku temu , jel ? Ja vama pokušavam objasniti kako je neko napisao da je tito dekretom uveo Muslimani i to nije valjalo i s tim se i ja slažem a kad je to isto Alija uradio, e onda, yebat ga, to onda kao valja - u tom grmu leži zec, jer vi niste ni sposobni ni spremni to priznati već prihvatate od jednog ( zato što je naš ) a od drugog ne,........ ako se tome ne kaže cinizam , onda ne znam kako bi to nazvao.
komsija wrote: Ne vidim da ce to pomoci ovoj temi da se konacno slozimo
svako ce ostati na svojoj poziciji i to nam dovoljno govori
Ko je rekao da se moramo složiti ?
Ja samo iznosim argumente a vi ih ne možete pobiti , već vam smetaju neke činjenice.
komsija wrote: Po meni ova tema je iscrpljena i daljnja diskusija ce biti nepotrebna
Znači - tema pod ključ ,jel Image
komsija wrote: Samo da napomenem da je termin Bosnjak sluzben i priznat i idemo dalje a kome se ne svidja moze se izjasnjavati drugacije , eto bar imamo izbor
Kada se steknu uslovi bice i popis stanovnistva a sada je to skoro nemoguce kada je puno naseg svijeta vani i sigurno bi napravljeni mnogi propusti
Nisam ja ni rekao da službeno nije priznat taj termin a nisam rekao da nije službeno priznata ni Republika Srpska.
Zašto sad Republika Srpska ???
Zato što je Alija dekretom stvorio Bošnjake i onda se dao u vođu Bošnjaka , s tim je bio nacionalni vođa i popišao se na termin DRŽAVNIK , na Ustav RBiH - na kojeg se je zakleo,........ svo vrijeme je radio na uzdizanju nacionalne svijesti , narod je u ratu branio državu a on je iza zatvorenih vrata narodnu odbranu izdao , izdao je DRŽAVU, jer ga je zanimala samo jedna nacija i ,........... došlo je do čega se je moralo doći kad se ganja nacionalnost a popiša na državotvornost - podijelila se BiH za vijek vijekova.
Popis je mogao biti davnih dana,jer ako mogu biti izbori, može biti i popis a ko se toga boji - zar je to važno.
Istini na volju , popisom će se vidjeti jasnija slika ovog o čemu ja pišem - podijeljena država po nacionalnom ključu.
Postavio sam par linkova po opštinama BiH, gdje se jasno vidi gdje ko živi a novi popis će pokazati zastrašujuću sliku, al to vas baš i ne zanima.
PS. nadam se da razumiješ zašto neću doći na tvoj forum - nema slobode izražavaja :oo
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
sancho_no1
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 185
Joined: 17 May 2011, 23:58
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by sancho_no1 » 06 Oct 2011, 23:48

Krokodil Behko wrote:Ne gnjavi covjece.. Oric nije i ne moze biti tema ovog topica..
Koji ti je ?
evo da i Behki priznam da je u pravu..
Valjda na forumu ima otvorena neka tema za kriminalce, ratne zlocinse i sl. Pa nek se tamo o njima i komentarise...
Tamo gdje svi misle isto, niko ne misli mnogo!!!

User avatar
blento59
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11733
Joined: 18 Aug 2011, 23:07
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by blento59 » 06 Oct 2011, 23:58

sancho_no1 wrote:
Krokodil Behko wrote:Ne gnjavi covjece.. Oric nije i ne moze biti tema ovog topica..
Koji ti je ?
evo da i Behki priznam da je u pravu..
Valjda na forumu ima otvorena neka tema za kriminalce, ratne zlocinse i sl. Pa nek se tamo o njima i komentarise...
:pivo
Kada je živ onda je visok, a kada je mrtav onda je dugačak

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by paparaci » 07 Oct 2011, 01:15

mrki62 wrote:Dakle,.... Bošnjaka nije bilo a bit će ih i te kako al nakon novog popisa.
:plavi

pa otkud ti Bosnjak onda?

hoces li se skontati napokon i odgovoriti jednom kako treba?!

cas spominjes referendum, cas popis. :haha

neJas ti stari pojma, niti si dosljedan onome sto zagovaras. zar to nije cinicno?! ;)
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by mrki62 » 07 Oct 2011, 08:34

paparaci wrote:
mrki62 wrote:Dakle,.... Bošnjaka nije bilo a bit će ih i te kako al nakon novog popisa.
:plavi

pa otkud ti Bosnjak onda?

hoces li se skontati napokon i odgovoriti jednom kako treba?!

cas spominjes referendum, cas popis. :haha

neJas ti stari pojma, niti si dosljedan onome sto zagovaras. zar to nije cinicno?! ;)
Na zadnjem popisu BiH Bošnjaka nije bilo, postavio sam link , koji dokazuje moju tvrdnju.
Postavio sam link i zadnjeg popisa stanovništva Slovenije, gdje se jasno vidi da je postojala opcija izjašnjavanja Bošnjak i sad ti pitaš odkud ja,........... ja sam se izjasnio na popisu. Na popisu na kojem je bilo omogućeno da se izjasniš čak i po regionalnoj pripadnosti.
Popis stanovništva ima jasnu ulogu al ja neću ovdje pisati romane al ti mogu samo napomenuti sljedeće; čak tvoj rođeni brat kad bi vršio popis on po službenoj dužnosti MORA da ti postavlja sva napisana pitanja i ono što ti odgovoriš se broji , ,........ automatizam ne postoji , to da si ti Bošnjak il nisi, on MORA tebe pitati, maternji jezik , jezik koji se koristi u gospodinjstvu i sl.
Referendum pominjem jer je pomenuto da je tito dekretom stvorio Muslimane i to ne valja a kad taj dekret Aljo upotrijebi , onda kao valja - eto zašto referendum, ni jedan, ni drugi nisu narod pitali.
Dakle, referendum , pa i popis .
Vrati se ti paparaci malo nazad i prečekiraj šta sam sve pisao pa malo kontaj.
PS. dobra ova vijest , za vaš Krajišnike klikni, ............... Iza zatvorenih vrata
Tako to rade nacionalisti i čak sakrivaju vijest o tom sastanku.
Nacionalisti nikad nisu uradili ništa dobrog za državu - popravi me ako griješim, pronađi mi makar jednog nacionalistu da je dobro radio za državu.
PS.nacionalista je i Alija, da se razumijemo.
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by Krokodil Behko » 07 Oct 2011, 10:40

Mrki,kako ne kontas,da nas sve redom,zaboli za popis u Sloveniji,kao i za sve njene stanovnike?
Sto si naporan? Svima je,sve jasno u vezi toga sto mislis a nikada ne napises. Pa ti to nazovi etiketiranjem i kako god zelis!
online

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by mrki62 » 07 Oct 2011, 12:28

Krokodil Behko wrote:Mrki,kako ne kontas,da nas sve redom,zaboli za popis u Sloveniji,kao i za sve njene stanovnike?
Sto si naporan? Svima je,sve jasno u vezi toga sto mislis a nikada ne napises. Pa ti to nazovi etiketiranjem i kako god zelis!
Paparaci je napisao ovo : pa otkud ti Bosnjak onda? ,............ otud i popis u Sloveniji, kojeg pominjem.
Ja pišem općenito i moj post nije bio namijenjen tebi , već svima.
E sad, ti kao i komsija, kad vam se nešto ne sviđa, onda vas tobože zaboli za ovo, za ono, pa ja sam vaki , pa naki , pa etiketiranje vako, pa etiketiranje nako a da bi se pozabavili malo činjenicama, to se nemere, jer vam argumenti nisu baš najbolji.
Jel neko može biti Bošnjak a njegovi preci nisu iz BiH, dolaskom Osmanlija u Srbiju , taj neko preuzima islam i danas je ta osoba kao Bošnjak,..... može li to tako ?
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by Krokodil Behko » 07 Oct 2011, 12:35

mrki62 wrote: Jel neko može biti Bošnjak a njegovi preci nisu iz BiH, dolaskom Osmanlija u Srbiju , taj neko preuzima islam i danas je ta osoba kao Bošnjak,..... može li to tako ?
Naravno da ti je za ovo,gore navedeno,potreban validan link,kako bi dokazao to..
Odmah u startu,da ti kazem,sandzaklije.uglavnom ili vuku porijeklo iz BiH ili su bili u Bosanskoj crkvi pa presli u islam,kao i njihovi sunarodnjaci iz BiH,jer je u to doba,Sandzak bio u sastavu Kraljevine Bosne.. Dakle,jedan narod - jedan put.. Logika zar ne?

A argument broj 2 bi bio,ako Bosnjaci u dijaspori,ne mogu biti Bosnjaci,zasto Srbi i Hrvati,u BiH,mogu biti Srbi i Hrveti? Moras donijeti najveci link na svijetu,da bi dokazao,da su BH Srbi i Hrvati,ikada postojali pod tim imenom u BiH,prije polovine 19.vijeka.

I nemoj slucajno da mi pises neke nebuloze.. Zadatak si dobio. Trk po linkove!
online

User avatar
Jaca
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6755
Joined: 29 Sep 2011, 02:18
Location: potrazi me u predgradju...
Status: Offline

Re: Bosnjaci ili muslimani

Post by Jaca » 07 Oct 2011, 12:38

taj izraz bosnjak se meni licno ne svidja
opet nekako kao ono neopredjeljen a to su bili uglavnom muslimani
uvijek nam upakuju tako da narod vise nezna ni ko je ni sta ni odakle je
bolje biti malo lud nego malo pametan

Post Reply

Return to “Historija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 51 guests