Afrički horoskop

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
Ariel
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11761
Joined: 14 Sep 2019, 02:25
Status: Offline

Re: Afrički horoskop

Post by Ariel » 17 Sep 2019, 14:42

Dete sveta

Takvi ljudi ponekad se drže povučeno i ne žele da privlače pažnju. Nisu rođeni s najboljom srećom u životu, a čak i kad jesu – ponekad završe radeći u siromašnoj kompaniji.

Međutim, to su jako marljivi ljudi koji se svojim trudom brzo penju na lestvici. Oni su izvrsni u profesionalnom životu, ali na ličnom moraju mnogo više da rade.


Prvi put da neki horoskop pogodi nesto o meni ..

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35632
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1036 times
Been thanked: 549 times
Status: Offline

Re: Afrički horoskop

Post by Venera » 17 Sep 2019, 14:46

Mala_Mu wrote: 23 Jan 2016, 14:29 Ljudi rođeni u ovom znaku često su fizički veoma slabi, posebno u detinjstvu. Istina :o

Skloni su poboljevanju i obicno imaju problema sa grudnim i stomačnim bolestima. :sok jeste da

Zbog ove slabosti potrebno je da vode racuna o svom telu, jedu zdravu hranu i bez preterivanja, da svakodnevno vezbaju. Jednom kad obole teško se oporavljaju. :ok

Ovi ljudi su veoma komplikovani. Oni su sanjari i puno vremena provode razmišljajući o stvarima koje bi trebalo da urade, umesto da ih rade. Oni su idealisti, pesnici, propovednici i učitelji. Ponekad moraju da se bore sa lošim manirima koje narocito ispoljavaju u mladosti, ali kako bivaju zreliji, uspevaju da pobede sebe i da se pokazu u najboljem svetlu. Ima nade :D.

Ljudi rođeni u ovom znaku smatraju da treba da postanu zapaženi u očima sveta, bez nekog velikog truda i ne težeci tome. Stidljivi su i inferiorni, a ponekad i kukavice. Kada su suočeni sa problemima, mogu da budu neodlučni do te mere da ne znaju kud da krenu. Provode više vremena u razmisljanju kako da izađu iz neke komplikovane situacije nego rešavajući je. Mogu da budu posesivni i učiniće bilo šta da zaštite i sačuvaju svoje vlasništvo i ono što misle da im pripada. Nahvalise me :o

Vole putovanja, ali ne samo avanture radi, već i da na njima steknu iskustva. Da, da :naklon

Mada cesto stvaraju i imaju probleme, imaju i srecu koja dolazi iznenada i spasava ih iz teskih situacija. Imam :ooo

Obicno se to događa priblizno istog meseca svake godine. Međutim, ponekad su rasipnici i uvek treba da vode računa o tome i da se kontrolišu da ne bi izgubili sve što su stekli. Ovo nije tacno dosta sam stedljiva :jok

Teško im je da osobe koje vole gledaju kako pate. :srce Da
Malen, stedljiva si jer ti je Jarac podznak, meni je Strijlac, ja sam teska kategorija koja trosi novac :rumenko
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4104 times
Contact:
Status: Offline

Re: Afrički horoskop

Post by ina » 20 Nov 2020, 23:19

Bezveze mada ima ponešto i tačno :DD
Svijest ima sidrište.

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 51193
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 20878 times
Been thanked: 20613 times
Status: Offline

Re: Afrički horoskop

Post by Shadow » 20 Nov 2020, 23:21

:sunja
Mirno more

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests