Škorpija

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
User avatar
grozdjar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5074
Joined: 16 Sep 2018, 22:42
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by grozdjar » 16 Sep 2019, 06:58

spacebound wrote: 16 Sep 2019, 06:56
grozdjar wrote: 16 Sep 2019, 06:55 Znak + podznak :D imal ko jaci :hihi
I ti :love
Kontam i djeci aBd taman nacicati duplu skorpiju :valja ma najbolji smo :D.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80506
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7169 times
Been thanked: 11622 times
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by spacebound » 16 Sep 2019, 07:10

Evo nas :hihi

DUPLA ŠKORPIJA



Odlučna i nasilna, izuzetno emotivna i intuitivna, tvrdoglava, opsesivna i seksipilna –pred nama je dupla Škorpija

Kombinacija duple Škorpije u sebi poseduje veliko strahopoštovanje drugih, ali izuzetno snažno, senzibilno, moćno biće prepušteno samo sebi, sklono da samo kroji sudbinu uz jaku snagu izdržljivosti.Postoji jaka želja za životom, ali da je sve kompleksno, komplikovano, rizično u čemu dupla Škorpija dolazi do izražaja.Veoma radoznala po prirodi, mistična, plodna, inspirativna za druge, pa prvi utisci kada upoznate ovu osobu posebno dolaze do izražaja.Medjutim i osoba ove kombinacije kao veoma nepoverljiva, rezervisana, zatvorena takodje prima prve utiske jako i veoma snažno.( nije neobično da ima ljubavi na prvi pogled).Ova osoba je sklona krajnostima pa je kod nje sve po principu hoću-neću.Izuzetno privlačna, za mnoge fatalna i opasna, ona stalno u sebi trpi i bori se sa silama gradjenja i rušenja.Sklona da dobro prikriva ranjivost i emotivnu patnju, ali da nastupa uvek odlučno i veoma samouvereno.Može biti odličan psiholog, kriminolog, novinar.Zna da bude paranoična, ali je sklona da kad voli -voli do potpune posvećenosti ili da ne voli( da ne kažem mrzi, jer zna da pamti loše postupke drugih i da nekad uzvrati kad drugi to ne očekuju).Ova osoba može na poseban način osećati muziku i praviti najbolja dela uz muzičku inspiraciju.Sklona je da dodje do velikih materijalnih prihoda, ali ako ne rizikuje, da ima mogućnost da živi udobno i mirno.( većina pripadnika ove kombinacije zbog rizika mogu imati velike materijalne gubitke).Mentalno stroga i sklona kritici, ali kontroli svog okruženja.Ipak, sklona da svoje poteze i odluke donosi mudro i taktički.


Kao fiksni znak posebno pod duplim uticajem znaka i podznaka, dupla Škorpija uvek malo krije stvari ispod površine.Privlači je lepota u svim oblicima, ali ono što je opasno, misteriozno, okultno.Ona na poseban način ima pravi uticaj da privlači i odbija istovremeno, zbog toga će je ljudi voleti ili odbijati na prvi pogled.Svakako da poseduje ličnu provokativnost, proniciljivost, ali materijalnu velikodušnost.Može nasledjivati kroz život mnogo toga, ali s godinama sklona skupljanju i većoj vezanosti za svoju imovinu ili ono što joj pripada.Iako nedostižna, hladna na prvi pogled, s obzirom da pripada i najemotivnijem znaku ona prolazi uvek kroz vrlo duboke emocije, ali se nalazi ili na „ dnu“ ili se penje ka vrhu, brzo regeneriše posle gubitka i razočarenja kao Feniks.Poseduje vrlo jako čulo mirisa, a može pokazivati jaku zaslepljenost sobom i svojim izgledom.Rano teži da bude samostalna.Emotivno je veoma romantična, osećajna, idealistična, ali kao da joj je sudjeno da mora bar jednom prolaziti kroz neke teške situacije, gubitke i na teži način naučiti životne lekcije na tom planu.Sklona je da čuva svoju intimnost, ali da lako saznaje tudje.U brak ulazi iz jakih emocija, ali na slučajan, neobičan način i kroz brak često prolazi kroz borbu.Iako sposobna da „ preživi sve patnje ovog sveta“ njoj je to normalno stanje, pa kad sve ide lagano, kao da je svesna da to nije standarno stanje za nju.Može biti vodja, raditi najteže poslove, biti posebno dobar lekar, astrolog, naučnik.U poslu se daje potpuno , a posebno je sposobna za vodeće pozicije.Veoma je obrazovana i voli da se kreće u intelektualnim krugovima.Obožava da putuje i često na putovanjima doživljava jako važne lične situacije.Profesionalno bez obzira na čest rivalitet u kome posebno dolazi do izražaja, ima mogućnost da postigne puno.Može često patiti od problema sa glavom, problemima sa bešikom, genitalijama.Može biti poročna.Poverenje i lojalnost duple Škorpije prosto treba zaslužiti, i kad se to desi pored sebe ćete imati osobu koja će biti uz vas u najtežim momentima, i obratno.Dupla Škorpija je veoma talentovana, sklona je sarkazmu, direktnoj komunikaciji, i ne podnosi neizvesnost.Posebno kada je isprovocirana može biti sklona skandalima ili neumerenošću.Može biti odličan pregovarač.Teško joj je da nekad razume svoje potrebe ili da se menja, ona ne voli nagle promene, ali zna da se prilagodi svakoj situaciji.Iako je duplu Škorpiju teško upoznati,ona poseduje jaku volju, emocije i stalnu borbu.Dobra je kao prijatelj, veoma snalažljiva i sklona da želi da pomogne.Kao roditelj je popustljiva i emotivna.Sklona je da stalno traži sebe, svoju veru, i da praktikuje i veruje u prirodne lekove ili isceljenje.Dupla Škorpija voli život, sklona je eksperimentima, ali posebno emocionalnoj sigurnosti koja se ne vidi odmah spolja.U braku može imati teškoće jer može biti sklona da kontroliše voljenu osobu ili ljubomoriše.Što su životne okolnosti teže, dupla Škorpija dolazi do većeg izražaja i postaje jača.Često gledajući sa strane se stiče utisak da se ona stalno bori sama sa sobom, ali da može biti hirovita i sklona da se drugi moraju prilagodjavati njenom stilu, i zbog toga često može imati nagle porodične promene i promenjive odnose. Ceni fer odnos.Veoma je posvećena svojoj deci, osobama koje voli, i tu se često daje bezrezerve, što povremeno može doneti zdrastvene probleme.Postoji i profil duplih Škorpija koje gomilaju probleme u sebi, i time povećavaju rizik od teških bolesti.Zbog toga pozicija sporta i svakodnevno praženjenje energije od loših uticaja sa strane je veoma značajan.Ne treba zaboraviti da dupla Škorpija zna da rečima povredi osetljivije od sebe, ali da ona to ne primećuje u tom momentu.Zbog toga mora uvek taktizirati i učiti se većoj toleranciji koja joj lično nedostaje da bi bila kompletna.





Ona se ničeg ne plaši.Zna da bude ekstremna u svojim pogledima.Voda i meditacija su joj najbolji lek da pronadje svoj mir.Najbolju kreativnost i poslovne rezultate pravi kad je ostavite na miru da uradi onako kako ona najbolje zna, ne voli pritisak, ograničenja i ne trpi baš autoritete.U poslu joj treba mnogo širine, prostora, ali i priznanja da bi bila kompletna.Iako ne voli uplitanja, često može praviti greške mešajući se u odnose u kojima ne treba da učestvuje.Uvek posao i emocije ne idu zajedno, pa mora to podeliti da bi imala manje problema.Može biti odličan menadzer, jer je ubedljiva i verbalno jaka.Kada je nezadovoljna, treba je pustiti da ponovo napuni baterije i bude kao nova, jer u suprotnom može biti veoma neprijatna.Sklona da istera inat i da nekad stvari uradi i na svoju štetu, ali joj je teško da kaže" Izvini".Do istine često dolazi neobjašnjivim predosećanjima.
Exchan ❌️

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by damir5 » 16 Sep 2019, 07:16

nisi kopirala sve :zv :ooo

Škorpija

Samosažaljevajući autodestruktivci koji svoj čemer ne mogu podneti sami, pa moraju povući još 100 ljudi za sobom. Da je sutra kraj sveta, oni se ne bi šokirali, verovatno bi ga dočekali učestvujući u sado-mazo orgijama. Smrt im nije ništa strašno, a pale se na krv i sve ono što običnom smrtniku izaziva jezu. Prati ih obeležje ljubomorno posesivnih psihopata. Bez seksa se razboljevaju psihički i umišljaju da im se sprema zavera. Niste normalni ako ste odlučili Škorpiji da kažete da laže. Detalje vaše tragedije nije preporučljivo opisivati zbog zapanjujućeg niza brutalnih scena. Ukoliko kojim čudom imate posla s dobrom Škorpijom (postoji li to?), ponudiće vam seksualne usluge. Škorpije su emotivno nezrele, nevaspitane, podle, osvetoljubive i pokvarene i ne prezaju ni od čega. Znate kako se ponaša malo dete kada mu otmete omiljenu igračku. Ono se duri i ljuti se, besni, plače, grize, u tom trenutku vas celim svojim bićem mrzi iz dna duše. Da je veće i jače, sa tim emotivnim stanjem ne kontrole, skočilo bi na vas i pregrizlo vam grkljan.

Ovakve impulse kontrolišu Škorpije tokom celog njihovog života, jedino sto nauče sa godinama je da maskiraju svoje prave motive i razloge. Bez obzira na godine, zrelost ili pol, kada duboko zagrebete ispod te površine koja uglavnom deluje inteligentno, opasno ili lukavo, dolazite do emotivno nezrele osobe na nivou 5-godišnjeg deteta. Ali nemojte zanemariti zlopamćenje tog deteta. Ono vam neće zaboraviti, praviće planove, vraćati će vam kada se više ni ne sećate razloga. Neće prezati od sopstvenog uništenja da postigne svoj cilj. Kakav god razlog bio, za njih je to najvažnija stvar na svetu. Škorpiji morate biti zauvek jedini, da je zauvek volite i da nikada ni ne pomislite vise na ijednu drugu.
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80506
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7169 times
Been thanked: 11622 times
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by spacebound » 16 Sep 2019, 07:17

Pa to je bilo bar 15 puta na onoj temi, i ja sam lijepila, a i drugi :oo
Ovo sto sad postavih je o duplim skorpijama.
Exchan ❌️

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by damir5 » 16 Sep 2019, 07:19

za duplu iskopiras dav puta :p

Suzana Mancic poznata dupla skorpija :ooo i Slađa Đogani :p
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by Nice try » 16 Sep 2019, 08:09

Sačekajte bar dok bude razdoblje Škorpija,šta se sad gurate i ističete :p
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by Username » 16 Sep 2019, 08:12

spacebound wrote: 16 Sep 2019, 07:17 Pa to je bilo bar 15 puta na onoj temi, i ja sam lijepila, a i drugi :oo
Ovo sto sad postavih je o duplim skorpijama.
Sta su duple skorpije, blizanci?

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80506
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7169 times
Been thanked: 11622 times
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by spacebound » 16 Sep 2019, 08:27

Username wrote: 16 Sep 2019, 08:12
spacebound wrote: 16 Sep 2019, 07:17 Pa to je bilo bar 15 puta na onoj temi, i ja sam lijepila, a i drugi :oo
Ovo sto sad postavih je o duplim skorpijama.
Sta su duple skorpije, blizanci?
Da me se prodjes s vazdusnim znacima :stop :ccc
Exchan ❌️

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by Username » 16 Sep 2019, 08:28

Kad si postala takva vracara?

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by Nice try » 16 Sep 2019, 08:28

spacebound wrote: 16 Sep 2019, 08:27
Username wrote: 16 Sep 2019, 08:12

Sta su duple skorpije, blizanci?
Da me se prodjes s vazdusnim znacima :stop :ccc
šta fali vazdušnim znacima :auf
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80506
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7169 times
Been thanked: 11622 times
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by spacebound » 16 Sep 2019, 09:03

Nice try wrote: 16 Sep 2019, 08:28
spacebound wrote: 16 Sep 2019, 08:27

Da me se prodjes s vazdusnim znacima :stop :ccc
šta fali vazdušnim znacima :auf
Not my cup of tea :ooo
Exchan ❌️

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by Venera » 17 Sep 2019, 13:35

spacebound wrote: 16 Sep 2019, 07:17 Pa to je bilo bar 15 puta na onoj temi, i ja sam lijepila, a i drugi :oo
Ovo sto sad postavih je o duplim skorpijama.
jedan je dovoljna, a dupla je jednostvno previse , dramite i sa jednom skorpijom previse :123

ne znam, kako ste opasne, ali meni niste, ma kako se pokusavale hvaliti takvim stavom :ble
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by Salko » 17 Sep 2019, 13:36

statebriga wrote: 17 Sep 2019, 13:35
spacebound wrote: 16 Sep 2019, 07:17 Pa to je bilo bar 15 puta na onoj temi, i ja sam lijepila, a i drugi :oo
Ovo sto sad postavih je o duplim skorpijama.
jedan je dovoljna, a dupla je jednostvno previse , dramite i sa jednom skorpijom previse :123

ne znam, kako ste opasne, ali meni niste, ma kako se pokusavale hvaliti takvim stavom :ble
šae
:ooo
"ignorance is bliss"

User avatar
Belay Queen
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9386
Joined: 02 Dec 2018, 21:42
Has thanked: 101 times
Been thanked: 142 times
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by Belay Queen » 17 Sep 2019, 13:36

Brigo bona kako skorpije nisu opasne :ooo
Panta rei...

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by Salko » 17 Sep 2019, 13:38

Belay Queen wrote: 17 Sep 2019, 13:36 Brigo bona kako skorpije nisu opasne :ooo
ja nisam opasan

TEKBIIIRRRR

:888
"ignorance is bliss"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by Venera » 17 Sep 2019, 13:40

Belay Queen wrote: 17 Sep 2019, 13:36 Brigo bona kako skorpije nisu opasne :ooo
ma nisu , dzaba se folirate, to vam je "zastitni faktor" , a u sustini ste jako osjetljive , uravo radi vlastite osjetljivosti , burno regujete

odhrnaila i odgojila me je skorpija :srce :srce :ok
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by Venera » 17 Sep 2019, 13:40

mad_max_ba wrote: 17 Sep 2019, 13:38
Belay Queen wrote: 17 Sep 2019, 13:36 Brigo bona kako skorpije nisu opasne :ooo
ja nisam opasan

TEKBIIIRRRR

:888
nisi opasan, dzaba tekbiris :D.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80506
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7169 times
Been thanked: 11622 times
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by spacebound » 17 Sep 2019, 13:40

statebriga wrote: 17 Sep 2019, 13:35
spacebound wrote: 16 Sep 2019, 07:17 Pa to je bilo bar 15 puta na onoj temi, i ja sam lijepila, a i drugi :oo
Ovo sto sad postavih je o duplim skorpijama.
jedan je dovoljna, a dupla je jednostvno previse , dramite i sa jednom skorpijom previse :123

ne znam, kako ste opasne, ali meni niste, ma kako se pokusavale hvaliti takvim stavom :ble
Pa ja nikad za sebe nisam ni rekla, niti mislim sam opasna(ustvari su mi smijesne reakcije ljudi kad kazem sta sam) :hm Ako to gdje nadjes samobanovat cu se :D. Vise mislim na to kako nam je tesko u sopstvenoj kozi, za svojim karakterom i svojim mislima.Ne znam sjecas li se da ja osim znaka i podznaka imam jos 4 planete u skorpiji :lupa :ubihse
Last edited by spacebound on 17 Sep 2019, 13:42, edited 1 time in total.
Exchan ❌️

User avatar
Belay Queen
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9386
Joined: 02 Dec 2018, 21:42
Has thanked: 101 times
Been thanked: 142 times
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by Belay Queen » 17 Sep 2019, 13:42

statebriga wrote: 17 Sep 2019, 13:40
Belay Queen wrote: 17 Sep 2019, 13:36 Brigo bona kako skorpije nisu opasne :ooo
ma nisu , dzaba se folirate, to vam je "zastitni faktor" , a u sustini ste jako osjetljive , uravo radi vlastite osjetljivosti , burno regujete

odhrnaila i odgojila me je skorpija :srce :srce :ok
ma ja sam jarac bona :D.
bogami jesu zaebane,a to osjetljive,to vise manje vazi za svakoga,al zaratit sa skorpijom je ravno samoubistvu :ooo
Panta rei...

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Škorpija

Post by Salko » 17 Sep 2019, 13:42

statebriga wrote: 17 Sep 2019, 13:40
mad_max_ba wrote: 17 Sep 2019, 13:38

ja nisam opasan

TEKBIIIRRRR

:888
nisi opasan, dzaba tekbiris :D.
nisi skontala

opasan-opasač-brada-terorizam.....
"ignorance is bliss"

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests