Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3614 times
Status: Offline

Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by srculence7 » 25 May 2017, 03:15

Često se događa da nam nekad jednostavno ništa ne ide od ruke, a jedino objašnjenje je “loš dan”. Možda zato što planete određuju kojim danom treba započeti neke stvari, a koje zaobići u širokom luku, jer ćemo uspeti samo da se iznerviramo.
Astrologija otkriva kojim danom koja planeta vlada i kako treba postupati – utorkom ne započinjite zajednički život, četvrtkom obavite najvažnije sastanke!

Image

Ponedeljak

U engleskom jeziku se i zove Monday – mesečev dan, tako da je Mesec vladar ponedeljka, zato većina ljudi ima promenljivo raspoloženje ponedeljkom. Idealno je svim rođenima u znaku Raka za planiranje krupnih poslovnih poduhvata, uređenja doma, kupoprodaje nekretnina i početak dijete.
A savet za sve, bez obzira na znak horoskopa: ponedeljkom koji je u vreme mladog meseca, započnite one poslove i pitanja koji utiču na celu vašu porodicu.

Utorak

Dan kojim vlada Mars – treba biti aktivan, trenirati, baviti se sportom, donositi odluke ukoliko ste rukovoditelj, izbegavati svađu i sukobe. Ovo je odličan dan za Ovnove, donekle i Škorpiona, ali i za započinjanje sudskog procesa, neke istrage i dolaženje do istinitih podataka i činjenica.
Svi, bez obzira na znak, trebalo bi da energiju koju osećaju utorkom ne troše na uzaludne prepirke i destruktivne poslove, nego da budu vredni i rezultati neće izostati. Nije dobro započinjati zajednički život, ili brak, jer će biti mnogo svađa i trzavica.

Sreda

Merkurov dan, dan komunikacije, učenja, školovanja, putovanja, ali na kraćim relacijama. Napišite molbe, ponude, cv za posao i šaljite ih sredom. Kontaktirajte sve koji vam mogu dati savet, jer ćete tog dana sigurno dobiti mudar savet.
Razgovarajte s decom i mlađim osobama sredom, posebno ako s njima imate problema, jer ćete uspeti uspostaviti bolju komunikaciju i kvalitetniji odnos. Idite kod savetnika u vezi s bilo kakvim problemom koji imate, jer je dan odličan za to. Ugovorite važne sastanke i trgujte, reklamirajte svoju robu.

Četvrtak

Ovim danom vlada Jupiter, planeta rasta i ekspanzije. Ukoliko treba započeti posao kojim treba dobro zaraditi, odaberite utorak. Ako kupujete veliku stvar kao stan, kuću, auto, počnite tražiti četvrtkom. Možete organizovati dobrotvorne zabave, humanitarne akcije, tražiti savet od pravnika i sl.

Dobar dan za molitvu, početak učenja stranog jezika ili odluku o putovanju u inostranstvo. Samo ne trošite četvrtak na hedonizam, bilo da je reč o preterivanju u hrani, piću i šopingu, naročito ako ste potencijalni kupoholičar.

Petak

E, ovo je divan emotivni dan kojim vlada Venera, pa je odličan za zaljubljivanje, venčanja, početak zajedničkog života, prosidbu, pisanje ljubavnih pesama. Vrlo dobar dan za sve umetnike i diplomate, tada trebaju biti osobito aktivni. Odličan dan za ginekološki pregled, rešavanje bilo kakvih ženskih pitanja.
Kupovanje odjeće, obuće, odlazak kod kozmetičara i frizera su uspešni petkom. Odličan dan i za plasiranje novih ideja i pregovore oko kreativnih poduhvata. Nije dobar dan za dijetu, jer ne daje rezultat.

Subota

Setite se roditelja pa ih posetite, jer subotom vlada Saturn, planeta koja nas povezuje s korenima i poreklom. Poklonite starima ili siromašnima nešto što želite. Obiđite planinska mesta ili putujte u planine. Dobar je dan za sećanje na drage preminule. Dobro je i praviti albume, rodoslovna stabla….
Ovo je odličan dan za arheologe, rudare, geologe i sve novo i bitno što rade trebaju počinjati subotom. Nije dobar dan za početak gradnje kuće, ali je dobar za obnovu starih kuća.

Nedelja

Opet engleski naziv: Sunday – sunčev dan, pa je jasno da ovim danom vlada Sunce. Dogovori s mužem i ocem su uspešni nedeljom. Početak planiranja poslova, smišljanje kampanja, kako marketinških, tako i političkih. Odličan dan za donošenje pravila na poslu, u tvrtki, ali i kućni red.
Ako želite unapređenje, ugovorite ručak, neformalni sastanak s onima koji odlučuju nedeljom, i nećete požaliti. Odličan dan za sva okupljanja i priredbe, za držanje govora i javne nastupe pa obavezno iskoristite ovaj dan ako želite da vas zapaze i veruju u vas.

atma.hr
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by Nice try » 25 May 2017, 07:54

Petak

E, ovo je divan emotivni dan kojim vlada Venera, pa je odličan za zaljubljivanje, venčanja, početak zajedničkog života, prosidbu, pisanje ljubavnih pesama. Vrlo dobar dan za sve umetnike i diplomate, tada trebaju biti osobito aktivni. Odličan dan za ginekološki pregled, rešavanje bilo kakvih ženskih pitanja.
Kupovanje odjeće, obuće, odlazak kod kozmetičara i frizera su uspešni petkom. Odličan dan i za plasiranje novih ideja i pregovore oko kreativnih poduhvata. Nije dobar dan za dijetu, jer ne daje rezultat.



Kako i očekivati uspješnu dijetu petkom :hihi
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37665
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by Pasaga » 25 May 2017, 07:58

Nice try wrote:Petak

E, ovo je divan emotivni dan kojim vlada Venera, pa je odličan za zaljubljivanje, venčanja, početak zajedničkog života, prosidbu, pisanje ljubavnih pesama. Vrlo dobar dan za sve umetnike i diplomate, tada trebaju biti osobito aktivni. Odličan dan za ginekološki pregled, rešavanje bilo kakvih ženskih pitanja.
Kupovanje odjeće, obuće, odlazak kod kozmetičara i frizera su uspešni petkom. Odličan dan i za plasiranje novih ideja i pregovore oko kreativnih poduhvata. Nije dobar dan za dijetu, jer ne daje rezultat.



Kako i očekivati uspješnu dijetu petkom :hihi
... gosti ... rostilji .... kolaci....
... :ha
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by Čupava » 25 May 2017, 07:59

Nice try wrote:

Kako i očekivati uspješnu dijetu petkom :hihi
Mislim da za dijetu ni jedan dan nije idealan.... :D. :D.
.

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by Nice try » 25 May 2017, 08:00

Čupava wrote:
Nice try wrote:

Kako i očekivati uspješnu dijetu petkom :hihi
Mislim da za dijetu ni jedan dan nije idealan.... :D. :D.
Što se tiče mene taj dan je imaginaran :zubi
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120143
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6884 times
Been thanked: 7762 times
Status: Online

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by Krokodil Behko » 25 May 2017, 10:21

Šta je ovo i šta sad ovo znači? :123
Očekivao sam da ću pronaći podatke, kojim danima se šta kuha, kad ne valja prati veš, a kad valja, kojim je danom pranje nogu, a kojim mjesecom kupanje.

Tekst je nula :rol
online

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by Nice try » 25 May 2017, 19:52

Krokodil Behko wrote:Šta je ovo i šta sad ovo znači? :123
Očekivao sam da ću pronaći podatke, kojim danima se šta kuha, kad ne valja prati veš, a kad valja, kojim je danom pranje nogu, a kojim mjesecom kupanje.

Tekst je nula :rol
Ma,ova moderna tumačenje ništa ne valjaju :D.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120143
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6884 times
Been thanked: 7762 times
Status: Online

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by Krokodil Behko » 25 May 2017, 22:25

Nice try wrote:
Krokodil Behko wrote:Šta je ovo i šta sad ovo znači? :123
Očekivao sam da ću pronaći podatke, kojim danima se šta kuha, kad ne valja prati veš, a kad valja, kojim je danom pranje nogu, a kojim mjesecom kupanje.

Tekst je nula :rol
Ma,ova moderna tumačenje ništa ne valjaju :D.

Ma bježi, instant tumačenja, ne sviđa mi se ni sekunde. Možda je i neki psiho test.
online

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by Socrates » 25 May 2017, 22:29

English ovo English ono :rol

I oni su od nekoga naslijedili.

Nedelja i Ponedeljak su od Babilonaca, a ostala imena dana su po bogovima germanskih plemena.
. . . . . . . . .

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by Mutevelija » 25 May 2017, 23:15

Bas sam se pitao kalo vjerske vodje daju da se zove po bogovima mjesec, tu su Hrvati u plusu.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by Heidi » 25 May 2017, 23:51

Utorkom i petkom ne perite ves, inace ce Mars i Venera na vas baciti vjecni mlaz patnje.
Ponedeljkom se ne pere kosa, zbog mjeseceve prhuti, a srijedom ne zapocinjati ozbiljne teme, jel. Strogo zabranjeno od boga Merkura. Subotom Saturn tjera na hardcore sex, drugs i r'n'r, a nedoljom ce Sunce obznaniti veisalgiu, grijehe i apsolutni besmisao.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by Socrates » 25 May 2017, 23:52

:valja

Cetvrtkom ne igrajte kaladont jer cete ostati bez zuba. :ooo
. . . . . . . . .

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by Heidi » 25 May 2017, 23:58

Kod mene cetvrtak ne postoji :ooo
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3614 times
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by srculence7 » 26 May 2017, 01:03

Socrates wrote:English ovo English ono :rol

I oni su od nekoga naslijedili.

Nedelja i Ponedeljak su od Babilonaca, a ostala imena dana su po bogovima germanskih plemena.
I ti misliš da su preterali sa njima :hihi
A čak ima i ona uzrečica tako mu i treba kad se pravi Englez :D.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by posmatrac » 07 Jul 2017, 15:57

srculence7 wrote: 25 May 2017, 03:15 Često se događa da nam nekad jednostavno ništa ne ide od ruke, a jedino objašnjenje je “loš dan”. Možda zato što planete određuju kojim danom treba započeti neke stvari, a koje zaobići u širokom luku, jer ćemo uspeti samo da se iznerviramo.
Astrologija otkriva kojim danom koja planeta vlada i kako treba postupati – utorkom ne započinjite zajednički život, četvrtkom obavite najvažnije sastanke!





Subota

Setite se roditelja pa ih posetite, jer subotom vlada Saturn, planeta koja nas povezuje s korenima i poreklom. Poklonite starima ili siromašnima nešto što želite. Obiđite planinska mesta ili putujte u planine. Dobar je dan za sećanje na drage preminule. Dobro je i praviti albume, rodoslovna stabla….
Ovo je odličan dan za arheologe, rudare, geologe i sve novo i bitno što rade trebaju počinjati subotom. Nije dobar dan za početak gradnje kuće, ali je dobar za obnovu starih kuća.

Rodjen u subotu pa jos Jarac kojim vlada Saturn, i svo vrijeme mislih da je subota dan za derneka, izlazaka u grad, za " proslavu" odradjenje sedmice sto i jeste vezano za Saturna kao vladara 10 polja( slava, vrh karijere, uspjeh na profesionalnom planu), pa me ovaj text totalno obeshrabrio :D.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3614 times
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by srculence7 » 08 Jul 2017, 02:19

posmatrac wrote: 07 Jul 2017, 15:57 Rodjen u subotu pa jos Jarac kojim vlada Saturn, i svo vrijeme mislih da je subota dan za derneka, izlazaka u grad, za " proslavu" odradjenje sedmice sto i jeste vezano za Saturna kao vladara 10 polja( slava, vrh karijere, uspjeh na profesionalnom planu), pa me ovaj text totalno obeshrabrio :D.
Vidi ti to imamo i nešto zajedničko i ja sam subotar :hihi
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by posmatrac » 08 Jul 2017, 02:47

srculence7 wrote: 08 Jul 2017, 02:19
posmatrac wrote: 07 Jul 2017, 15:57 Rodjen u subotu pa jos Jarac kojim vlada Saturn, i svo vrijeme mislih da je subota dan za derneka, izlazaka u grad, za " proslavu" odradjenje sedmice sto i jeste vezano za Saturna kao vladara 10 polja( slava, vrh karijere, uspjeh na profesionalnom planu), pa me ovaj text totalno obeshrabrio :D.
Vidi ti to imamo i nešto zajedničko i ja sam subotar :hihi
Moramo se dogovoriti da izadjemo u grad ( bilo koji) jedne subote, i da proslavimo nas omiljeni dan :zubi :ok

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3614 times
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by srculence7 » 08 Jul 2017, 02:49

posmatrac wrote: 08 Jul 2017, 02:47 Moramo se dogovoriti da izadjemo u grad ( bilo koji) jedne subote, i da proslavimo nas omiljeni dan :zubi :ok
Pre nego što pristanem na to, moram ti prvo pogled analizirati :valja
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by posmatrac » 08 Jul 2017, 02:55

srculence7 wrote: 08 Jul 2017, 02:49
posmatrac wrote: 08 Jul 2017, 02:47 Moramo se dogovoriti da izadjemo u grad ( bilo koji) jedne subote, i da proslavimo nas omiljeni dan :zubi :ok
Pre nego što pristanem na to, moram ti prvo pogled analizirati :valja
DA bi me izanalizirala moram vizuelno prvo da vidim skim imam posla :zubi

Po nacinu na koji komuniciras vec si me dovoljno raznjezila, makar i u friendovskom smislu :ok

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3614 times
Status: Offline

Re: Dani u nedelji-značenje koje sa sobom nose

Post by srculence7 » 08 Jul 2017, 03:07

posmatrac wrote: 08 Jul 2017, 02:55
srculence7 wrote: 08 Jul 2017, 02:49
posmatrac wrote: 08 Jul 2017, 02:47 Moramo se dogovoriti da izadjemo u grad ( bilo koji) jedne subote, i da proslavimo nas omiljeni dan :zubi :ok
Pre nego što pristanem na to, moram ti prvo pogled analizirati :valja
DA bi me izanalizirala moram vizuelno prvo da vidim skim imam posla :zubi

Po nacinu na koji komuniciras vec si me dovoljno raznjezila, makar i u friendovskom smislu :ok
Konstatovaću samo da bi mogao komotno promeniti nick u pregovarač :hihi
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests