Analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Venera » 30 Oct 2018, 23:35

Sinastrija
Vaš Pluton u partnerovom natalnom horoskopu
Gde pada planeta Pluton jedne osobe u horoskop druge, pokazuje gde će je nagnati da otkiije skriveni deo svoje ličnosti tako da će na kraju uvideti da je razvila novi pristup stvarima koje oznacava ta kuća horoskopa.

Partner će biti prinuđen na preobražaj, ili će shvatiti neophodnost preobražavanja stava prema time. Nagnaće ga da postigne nivo rada za koji je ranije mislio da nije moguć. Partner može da se oseti pritisnuto ili da trpi neki nejasan osećaj neprijatnosti.

Opširnije: Vaš Pluton u partnerovom natalnom horoskopu

Partnerov Pluton u Vašem natalnom horoskopu
Gde pada planeta Pluton jedne osobe u horoskop druge, pokazuje gde će je nagnati da otkiije skriveni deo svoje ličnosti tako da će na kraju uvideti da je razvila novi pristup stvarima koje oznacava ta kuća horoskopa.

Partner će biti prinuđen na preobražaj, ili će shvatiti neophodnost preobražavanja stava prema time. Nagnaće ga da postigne nivo rada za koji je ranije mislio da nije moguć. Partner može da se oseti pritisnuto ili da trpi neki nejasan osećaj neprijatnosti.

Opširnije: Partnerov Pluton u Vašem natalnom horoskopu

Partnerov Neptun u Vašem natalnom horoskopu
Gde pada Neptun jedne osobe u horoskop druge, ukazuje na područje u kome one mogu najbolje da uspostave srodan odnos.

Osoba čiji je Neptun će biti sposobna da prodre do idealističkijih i milosrdnijih strana karaktera partnera, tako da će biti spremna i na žrtvovanje kako bi mu pomogla. U nekim slučajevima može da pokrene neku neispunjenu žudnju ili suptilno nezadovoljstvo trenutnim stanjem. "Neptun" može da probudi euforično raspoloženje koje partnera dovodi do toga da okreće leđa čvrstim činjenicama u životu i da se uljuljka u lažnom osećanju sigurnosti.

Opširnije: Partnerov Neptun u Vašem natalnom horoskopu

Vaš Neptun u partnerovom natalnom horoskopu
Gde pada planeta Neptun jedne osobe u horoskop druge, ukazuje na područje u kome one mogu najbolje da uspostave srodan odnos. Osoba čiji je Neptun će biti sposobna da prodre do idealističkijih i milosrdnijih strana karaktera partnera, tako da će biti spremna i na žrtvovanje kako bi mu pomogla. U nekim slučajevima može da pokrene neku neispunjenu žudnju ili suptilno nezadovoljstvo trenutnim stanjem. "Neptun" može da probudi euforično raspoloženje koje partnera dovodi do toga da okreće leđa čvrstim činjenicama u životu i da se uljuljka u lažnom osećanju sigurnosti.

Opširnije: Vaš Neptun u partnerovom natalnom horoskopu

Partnerov Saturn u Vašem natalnom horoskopu
Saturn jedne osobe u horoskopu druge će ukazati na oblastu kojem će ta osoba da nauči dragocene lekcije u životu. Čini je svesnijom gde se nalaze njene obaveze, pomaže joj da razvije jači osećaj za odgovornost i oslanjanje na sopstvene snage.

Ukoliko je Saturn ugrožen može da projektuje svoje strahove, smetnje i komplekse, nastojaće da ograniči, sputa ili odloži napore drugog. Planeta Saturn vašeg partnera položena u Vaš horoskop.

Opširnije: Partnerov Saturn u Vašem natalnom horoskopu

Partnerov Uran u Vašem natalnom horoskopu
Tamo gde Uran jedne osobe pada u horoskop druge, ukazivaće na oblast u kome će ta osoba biti sposobna da drugome pruži i pokaže radikalno nov način gledanja na stvari i pristup rešavanju problema, podstičući je da se otrgne od zastarelih stavova u razmišljanju i da u većoj meri razvije dalekovidi pristup.

Pokazuje gde će biti moguće pobuditi nečiji osećaj za originalnost. Revolucionarno stanovište koje donosi Uran može da prouzrukuje probleme drugima, posebno ako je Uran ugrožen u natalnoj karti a uporedni aspekti sa njim su neskladni. Može da prenaglo promeni usmerenje ili partneru izmeni vladanje na suviše korenit način.

Opširnije: Partnerov Uran u Vašem natalnom horoskopu

Vaš Uran u partnerovom natalnom horoskopu
Tamo gde planeta Uran jedne osobe pada u horoskop druge, ukazivaće na oblast u kome će ta osoba biti sposobna da drugome pruži i pokaže radikalno nov način gledanja na stvari i pristup rešavanju problema, podstičući je da se otrgne od zastarelih stavova u razmišljanju i da u većoj meri razvije dalekovidi pristup.

Pokazuje gde će biti moguće pobuditi nečiji osećaj za originalnost. Revolucionarno stanovište koje donosi planeta Uran može da prouzrukuje probleme drugima, posebno ako je Uran ugrožen u natalnoj karti a uporedni aspekti sa njim su neskladni. Može da prenaglo promeni usmerenje ili partneru izmeni vladanje na suviše korenit način.

Opširnije: Vaš Uran u partnerovom natalnom horoskopu

Vaš Saturn u partnerovom natalnom horoskopu
Planeta Saturn jedne osobe u horoskopu druge će ukazati na oblastu kojem će ta osoba da nauči dragocene lekcije u životu. Čini je svesnijom gde se nalaze njene obaveze, pomaže joj da razvije jači osećaj za odgovornost i oslanjanje na sopstvene snage.

Ukoliko je Saturn ugrožen može da projektuje svoje strahove, smetnje i komplekse, nastojaće da ograniči, sputa ili odloži napore drugog. Vaša planeta Saturn položena u partnerov horoskop.

Opširnije: Vaš Saturn u partnerovom natalnom horoskopu

Vaš Jupiter u partnerovom natalnom horoskopu
Planeta Jupiter jedne osobe u horoskopu druge uvećava njena sredstva, uliva im novu nadu u rešavanju problema, pruža konstan i konstruktivan savet.

Ako je planeta Jupiter u svom horoskopu neskladna, može da pruža previše optimistički ili ekstravagantan impuls, može davati obećanja koja nije u stanju da ih ispuni. Vaša planeta Jupiter položena u partnerov horoskop.

Opširnije: Vaš Jupiter u partnerovom natalnom horoskopu

Vaš Mars u partnerovom natalnom horoskopu
Planeta Mars jedne osobe u horoskopu druge će dejstvovati podsticajno i od nje izmamiti žustru reakciju, zahtevajući od nje da krene u akciju ispunjavajući životno područje kojim vlada kuća najraznovrsnijim događajima.

Kada su uporedni aspekti sa planetom Mars povoljni, on će snažno podržavati. Ako su uporedni aspekti sa planetom Mars nepovoljni u njemu se budi suparnik i može biti izvor rušilačkog suprotstavljanja, uz otvoreno neprijateljstvo. Vaša planeta Mars položena u partnerov horoskop.

Opširnije: Vaš Mars u partnerovom natalnom horoskopu

Partnerov Jupiter u Vašem natalnom horoskopu
Jupiter pve osobe u horoskopu druge uvećava njena sredstva, uliva im novu nadu u rešavanju problema, pruža konstan i konstruktivan savet.

Ako je Jupiter neskladan, može da pruža previše optimistički ili ekstravagantan impuls, može davati obećanja koja nije u stanju da ih ispuni.Planeta Jupiter vašeg partnera položena u Vaš horoskop.

Opširnije: Partnerov Jupiter u Vašem natalnom horoskopu

Partnerov Mars u Vašem natalnom horoskopu
Planeta Mars jedne osobe u horoskopu druge će dejstvovati podsticajno i od nje izmamiti žustru reakciju, zahtevajući od nje da krene u akciju ispunjavajući životno područje kojim vlada kuća najraznovrsnijim događajima.

Kada su uporedni aspekti sa planetom Mars povoljni, on će snažno podržavati. Ako su uporedni aspekti sa planetom Mars nepovoljni u njemu se budi suparnik i može biti izvor rušilačkog suprotstavljanja, uz otvoreno neprijateljstvo. Planeta Mars vašeg partnera položena u Vaš horoskop.

Opširnije: Partnerov Mars u Vašem natalnom horoskopu

Partnerova Venera u Vašem natalnom horoskopu
Kada planeta Venera jedne osobe padne u horoskop druge ona joj pomaže u uspostavljanju prijatnih odnosa šarmom i poštovanjem.

Kod druge osobe ukazuje na ono što će privući njen osećaj za vrednost. Kada je planeta Venera ugrožena, može doći u iskušenje da iskoristi svoj lični šarm i fizičku privlačnost da manipuliše ili drugima upućuje zavodljive ponude u sopstvenu korist. Planeta Venera igra najznačajniju ulogu u svim romantičnim odnosima i to ne samo na fizičkom nivou, već i kod uspostavljanja osećanja sklada na svim nivoima.

Planeta Venera vašeg partnera položena u Vaš horoskop.

Opširnije: Partnerova Venera u Vašem natalnom horoskopu

Partnerov Merkur u Vašem natalnom horoskopu
Kada planeta Merkur jedne osobe pada u horoskop druge podstiče njenu komunikaciju, ideje, daje joj nove informacije.

Mnogo zavisi od astrološkog znaka u kome se planeta Merkur nalazi i od aspekata koje prima, jer je podložan njihovom uticaju. Planeta Merkur vašeg partnera položeno u Vaš horoskop.

Opširnije: Partnerov Merkur u Vašem natalnom horoskopu

Vaša Venera u partnerovom natalnom horoskopu
Kada Venera jedne osobe padne u horoskop druge ona joj pomaže u uspostavljanju prijatnih odnosa šarmom i poštovanjem.

Kod druge osobe ukazuje na ono što će privući njen osećaj za vrednost. Kada je Venera ugrožena, može doći u iskušenje da iskoristi svoj lični šarm i fizičku privlačnost da manipuliše ili drugima upućuje zavodljive ponude u sopstvenu korist. Venera igra najznačajniju ulogu u svim romantičnim odnosima i to ne samo na fizičkom nivou, već i kod uspostavljanja osećanja sklada na svim nivoima. Vaša planeta Venera položena u partnerov horoskop.

Opširnije: Vaša Venera u partnerovom natalnom horoskopu

Vaš Merkur u partnerovom natalnom horoskopu
Kada Merkur jedne osobe pada u horoskop druge podstiče njenu komunikaciju, ideje, daje joj nove informacije.

Mnogo zavisi od znaka u kome se Merkur nalazi i od aspekata koje prima, jer je podložan njihovom uticaju. Vaša planeta Merkur položena u partnerov horoskop.

Opširnije: Vaš Merkur u partnerovom natalnom horoskopu

Vaš Mesec u partnerovom natalnom horoskopu
Mesec u horoskopu označava način na koji osoba uzvraća drugim ljudima, njene instinktivne reakcije i količinu osećanja koje unosi u vezu.

Vaša planeta Mesec položena u partnerov horoskop.

Opširnije: Vaš Mesec u partnerovom natalnom horoskopu

Vaše Sunce u partnerovom natalnom horoskopu
Kada Sunce jedne osobe pada u kuću horoskopa druge, ono ohrabruje drugu da se aktivira u stvarima koje su u vezi sa tom kućom.

Osoba o čijem se Suncu radi u stanju je da vrši stabilizirajući i životvorni uticaj. Vaša planeta Sunce položena u partnerov horoskop.

Opširnije: Vaše Sunce u partnerovom natalnom horoskopu

Partnerov Mesec u Vašem natalnom horoskopu
Mesec u horoskopu označava način na koji osoba uzvraća drugim ljudima, njene instinktivne reakcije i količinu osećanja koje unosi u vezu. Planeta Mesec vašeg partnera položeno u Vaš horoskop.

Opširnije: Partnerov Mesec u Vašem natalnom horoskopu

Partnerovo Sunce u Vašem natalnom horoskopu
Kada Sunce jedne osobe pada u kuću horoskopa druge, ono ohrabruje drugu da se aktivira u stvarima koje su u vezi sa tom kućom.

Osoba o čijem se Suncu radi u stanju je da vrši stabilizirajući i životvorni uticaj. Planeta Sunce vašeg partnera položeno u Vaš horoskop.



na nasem balkanskom jeziku :ljub
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Heidi » 30 Oct 2018, 23:52

Ququ leleele.....Pluton konjunkcija Venera na Asc .....

Image :ha
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Venera » 31 Oct 2018, 00:07

ma Heidi, sa Plutonom nista nije normlano , ali je definitivno osvjezenje :D.

kod mene DW sunce pluton, pluton sunce :sok :rumenko :hihi


Sinastrija se racuna i izmejdu natlanih karti prijatelja/ica i polsovnih partnera, iako se najcesce korsiti za parove :p
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Heidi » 31 Oct 2018, 00:11

Egzaktna konjunkcija sa V :sado :oo

DW je OK
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Venera » 31 Oct 2018, 00:26

ali DW je prilicno vazan u sinastriji , iako nije tako snazan kao npr. konjukcija u egaktnom aspketu , to je bombasticno :hihi
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Venera » 20 Feb 2019, 16:39

Heidi wrote: 14 Oct 2018, 18:02 Tesko je ovako bez kuca, ne znam vezati
heidi kako analizrias drugi brak, 7 ili 9 kuca ?

mozda sam te to nekad pitala, imam osjecaj da jesam :D.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Venera » 20 Feb 2019, 17:31

Ako se jedna ili više od malefičnih planeta, Saturn, Mars, Uran i Neptun, nalaze u sedmom polju, a Sunce i Mesec su u znaku Raka, Škorpije, Ribe ili u dvostrukim znakovima, Blizanci i Strelac, osoba će imati više brakova. Ukoliko su Sunce ili Mesec aspektovani od više planeta koje se nalaze u dvojnim znakovima, Blizanci, Strelac ili Ribe, pogotovo ako su ti znakovi u sedmom polju, onda su moguća dva braka ili više brakova. Kad se vladar Ascendenta nalazi u sedmom polju dobro aspektovan od druge planete, u dvostrukom znaku, Blizanci, Strelac ili Ribe, to ukazuje na veći broj brakova. Takođe, Venera u Blizancima uvek je indikator za više brakova.
:rumenko
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Heidi » 20 Feb 2019, 20:02

statebriga wrote: 20 Feb 2019, 16:39
Heidi wrote: 14 Oct 2018, 18:02 Tesko je ovako bez kuca, ne znam vezati
heidi kako analizrias drugi brak, 7 ili 9 kuca ?

mozda sam te to nekad pitala, imam osjecaj da jesam :D.
Vrh devetog polja, planete + aspekti
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Venera » 20 Feb 2019, 22:08

Heidi wrote: 20 Feb 2019, 20:02
statebriga wrote: 20 Feb 2019, 16:39

heidi kako analizrias drugi brak, 7 ili 9 kuca ?

mozda sam te to nekad pitala, imam osjecaj da jesam :D.
Vrh devetog polja, planete + aspekti
hvala , 9 polje Djeica , Pluton- Djevica, i Uran- Vaga ,a oba imaju apskete sa licnim planetama , obje planete imaju aspekt sa tri planete u 7 kuci , s obizom daje to i dalje kuca partnerstva , ako sma dobro skuzila , a imjau apskete sa Suncem, Marsom i Merkurom

Vladar 9 polja, merkur u 7 polju

hvala, da li ima nade :D. :cvijece

obe imaju apsket i sa venerom u 6 polju :rumenko
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Socrates » 20 Feb 2019, 22:10

Sta je fucking apsket?
. . . . . . . . .

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Chloe » 20 Feb 2019, 22:16

Permutovana slova Soc... :ccc
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Chloe » 20 Feb 2019, 22:17

statebriga wrote: 20 Feb 2019, 22:08
Heidi wrote: 20 Feb 2019, 20:02

Vrh devetog polja, planete + aspekti
hvala , 9 polje Djeica , Pluton- Djevica, i Uran- Vaga ,a oba imaju apskete sa licnim planetama , obje planete imaju aspekt sa tri planete u 7 kuci , s obizom daje to i dalje kuca partnerstva , ako sma dobro skuzila , a imjau apskete sa Suncem, Marsom i Merkurom

Vladar 9 polja, merkur u 7 polju

hvala, da li ima nade :D. :cvijece

obe imaju apsket i sa venerom u 6 polju :rumenko
Je li ti ovo gledaș hoćeš li se udati? :D
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Socrates » 20 Feb 2019, 22:18

Nedisciplina opsta. :ccc
. . . . . . . . .

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Heidi » 20 Feb 2019, 22:20

Imam osjecaj da si to ispisala za 3 sekunde :p

Kakav je to aspekt iz 9 u 7, sextil?
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Socrates » 20 Feb 2019, 22:23

Nemoj sex spominjati, nece se iskljuciti dok joj ne crkne baterija.
. . . . . . . . .

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Venera » 20 Feb 2019, 22:25

Heidi wrote: 20 Feb 2019, 22:20 Imam osjecaj da si to ispisala za 3 sekunde :p

Kakav je to aspekt iz 9 u 7, sextil?
Last edited by Venera on 20 Feb 2019, 22:30, edited 1 time in total.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Venera » 20 Feb 2019, 22:26

Chloe wrote: 20 Feb 2019, 22:17
statebriga wrote: 20 Feb 2019, 22:08

hvala , 9 polje Djeica , Pluton- Djevica, i Uran- Vaga ,a oba imaju apskete sa licnim planetama , obje planete imaju aspekt sa tri planete u 7 kuci , s obizom daje to i dalje kuca partnerstva , ako sma dobro skuzila , a imjau apskete sa Suncem, Marsom i Merkurom

Vladar 9 polja, merkur u 7 polju

hvala, da li ima nade :D. :cvijece

obe imaju apsket i sa venerom u 6 polju :rumenko
Je li ti ovo gledaș hoćeš li se udati? :D
drugi brak :djed
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Socrates » 20 Feb 2019, 22:27

Treca sreca
. . . . . . . . .

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Venera » 20 Feb 2019, 22:27

Socrates wrote: 20 Feb 2019, 22:27Treca sreca
to cemo dati sansu Oblaku, on je izzsao iz dva braka :p
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: analiza ljubavnih veza brakova seksa svasta nesto

Post by Chloe » 20 Feb 2019, 22:28

statebriga wrote: 20 Feb 2019, 22:26
Chloe wrote: 20 Feb 2019, 22:17

Je li ti ovo gledaș hoćeš li se udati? :D
drugi brak :djed
A bila si udana ili je on bio ženjen?

I zaista misliš da to możeš tu vidjeti? :misli
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests