Sve o vašem horoskopskom znaku

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Chloe » 31 Aug 2017, 23:52

Vodoliju rastužuje nezahvalnost
Pripadnici ovog znaka imaju poseban način iskazivanja pažnje i ljubavi, a najviše ih može rastužiti ako onaj oko koga se trude to ne zna da ceni. Tada im se čini da su izmanipulisani, da je druga strana nezahvalna i da ih pravi ludim. Tugu proživljavaju kroz beg, izbegavanje komunikacije, odvajanje od bližnjih, prividnu bezosećajnost, osećaj da ih niko ne razume i nezainteresovanost za ikakve ozbiljnije odnose i teme.
Koga ne rastuži nezahvalnost? :ccc
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18144
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3747 times
Been thanked: 3710 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by srculence7 » 01 Sep 2017, 02:02

Sve je tačno osim potrebe da pričam o tome ili to baš retko radim, lakše mi je sa tim samu sebe da gušim :123
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Nice try » 01 Sep 2017, 10:21

I kod mene pogođeno sve. Čupam se neprestalno, ne dam da me tuga i bol odvuku u neraspolozenje, sama sam sebi apaurin.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Mala_Mu » 01 Sep 2017, 11:28

Najveći okidač za tugu kod pripadnika ovog znaka je to da nisu prioritet nekome ko to njima jeste. Ne podnose osećaj da nisu bitni, potrebni ili voljeni, a da se oni istovremeno maksimalno trude i ponašaju korektno. Tugu proživljavaju kroz žestoke epizode plača, česti su i fizički bolovi, kao i nervoza u stomaku, smanjen apetit, ali i kroz beg u poroke poput alkohola.

Opet mi alkohol namecu.. :D.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Bla » 01 Sep 2017, 21:25

srculence7 wrote: 01 Sep 2017, 02:02 Sve je tačno osim potrebe da pričam o tome ili to baš retko radim, lakše mi je sa tim samu sebe da gušim :123
nije to u redu, s jedne a ni s druge strane. :ovaj
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by posmatrac » 03 Sep 2017, 15:19

spacebound wrote: 31 Aug 2017, 18:09 Sta rastuzuje horoskopske znake





Jarca rastužuju krajevi
Pripadnici ovog znaka su životni dramatičari koji ne vole osećaj da se nešto završava i ima svoj kraj. Pritom ih prvenstveno duboko rastužuju završeci ljubavnih odnosa, prijateljstva, gubici ljudi zbog smrti i bolesti. Od toga se oporavljaju neverovatno dugo, a tugu proživljavaju kroz preterano analiziranje, nesanicu, zamišljanje imaginarnih scenarija, histeričnu hiperaktivnost, kao i prisiljavanje sebe da nastave život.
.
Ne znam kakve veze JArac kao vladar 10 polja ( karijera ,ambicija) ima sa strahom od "prolaznosti" , kraja ( taj "strah" se veze sa Skorpije koje vladaju 8 poljem smrti, pa i samom zeljom za "opstankom" i prezivljavanjem) kada JArcem vlada surovi SAturn koji simbolizira granice i taj materijalni vrh, pa zivot posmatra krajnej realno, i svaki kraj dozovljava kao neminovnost ali i kao stvaranje prilike da se zapocne nesto novo ( JArac je kardinalni znak, uvijek gura naprijed, tj uvijek pokrece stvari)

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by posmatrac » 03 Sep 2017, 15:22

Mala_Mu wrote: 01 Sep 2017, 11:28 Najveći okidač za tugu kod pripadnika ovog znaka je to da nisu prioritet nekome ko to njima jeste. Ne podnose osećaj da nisu bitni, potrebni ili voljeni, a da se oni istovremeno maksimalno trude i ponašaju korektno. Tugu proživljavaju kroz žestoke epizode plača, česti su i fizički bolovi, kao i nervoza u stomaku, smanjen apetit, ali i kroz beg u poroke poput alkohola.

Opet mi alkohol namecu.. :D.
A svi vodeni znakovi(ako su tipicni) mnogo vole tecnost koja moze da oplemeni njihove emocije kojih su prepuni :zubi

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by toxic » 03 Sep 2017, 15:32

greeneyes wrote: 31 Aug 2017, 18:39 Ima istine. Ja tako znam odlutati ko zna gdje..


I tacno ovako se vadim iz tuznih epizoda. :oo
Begom u tisinu ili druzenjem? :oo
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by greeneyes » 03 Sep 2017, 15:38

toxic wrote: 03 Sep 2017, 15:32
greeneyes wrote: 31 Aug 2017, 18:39 Ima istine. Ja tako znam odlutati ko zna gdje..


I tacno ovako se vadim iz tuznih epizoda. :oo
Begom u tisinu ili druzenjem? :oo
Ma druzenje. Samoca ubija i ona je izbor samo kad nema izbora( :valja ) :oo
Samo sabura

User avatar
Hahik
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1394
Joined: 29 Aug 2017, 10:04
Location: Uvijek ispred tebe
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Hahik » 03 Sep 2017, 16:02

Ovna rastužuju gubici
Pripadnici ovog znaka mrze da gube - bilo da je reč o međuljudskim odnosima, poslu ili materijalnim stvarima. Gubitak, odnosno rastanak s ljudima koji su im donedavno bili bliski, doživljavaju kao lični neuspeh i poraz. Tugu rešavaju impulsivnim reakcijama - besom, osećajem nemoći, prebacivanjem krivice na druge i najizad suočavanjem s tim da je i njihova krivica, što im i najteže pada. U ekstremnim slučajevima, zbog tuge su u stanju danima da ležati bez potrebe da izađu i pokrenu se.

Toliko sam ljudi odjebao da ni više ni sam ne znam koliko. Sve je uglavnom bilo zbog nesuglasica, ali ni zbog koga se nisam počešao. Da su valjali, ne bih ih šutnuo.
Ako ti ljudi kažu da se promijeniš, promijeni njih.

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 12 Sep 2017, 10:12

Space, dje mi je horoskop :zubi
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80650
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7227 times
Been thanked: 11705 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 12 Sep 2017, 11:14

Prvo procitaj ono sto si propustila u zadnje vrijeme :nokti
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 12 Sep 2017, 11:17

Ne svidja mi se :( :oo
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80650
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7227 times
Been thanked: 11705 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 12 Sep 2017, 11:31

Heidi wrote: 12 Sep 2017, 11:17 Ne svidja mi se :( :oo
:tjesi

Odvažne šarmerice: Otkrijte sve o ženama Strijelcima


Kako bismo pobliže otkrili horoskop na zabavan, ženski i 'modno osvješten' način upoznat ćemo svaki znak na jedan malo drugačiji način. Kakve smo prijateljice, kako kupujemo i kakve parfeme volimo - donosimo vam svaki mjesec, a u studenom otkrivamo kakve su žene Strijelci


Pozitivna, nasmijana, puna života, vedra, zabavna, šarmantna, brbljava, nepokolebljiva, odvažna – to je žena Strijelac. Naziva je se i tragačicom za istinom i mudrim filozofom jer je izrazito radoznala i u neprekidnoj je potrazi za novim znanjima i otkrićima.

Obožava voditi duge razgovore i rasprave o svim temama, od politike i religije do seksa – za ženu rođenu u ovom slobodoumnom i nesputanom vatrenom znaku ne postoje tabui. Iskrena je, neovisna i otvorena za nova iskustva zbog čega lako pronalazi prijatelje i obično ih ima puno.

"Pozitivna, nasmijana, puna života, vedra, zabavna, šarmantna, brbljava, nepokolebljiva, odvažna – to je žena Strijelac"

Fasciniraju je mnoge stvari, naročito nova i kontroverzna područja u religiji, etici i filozofiji. Prezire ograničavanja pa s time i bilo kakve nametnute rasporede i pravila – ona mora imati fleksibilnost i mogućnost mijenjanja stvari kako joj odgovara. Kao i svi, ima mana, a njene su najčešće nemarnost, neosjetljivost, površnost i samodostatnost.
Seks & Veze
Ljubav je vječita misterija za ženu Strijelca. Stoga na ljubav u isto vrijeme gleda kao na nagradu za kojom čezne i kao na najvrednije blago koje skriva. Često se boji intimnosti pa za mnoge 'Strijelčice' ljubav često procvjeta iz prijateljstva i životni pratitelj obično joj je i najbolji prijatelj.

Ne voli monotoniju pa stoga mirne kućne večeri provedene ispred TV-a nisu njen pojam idealne veze. Život želi dijeliti s nekime s kime će mentalno i fizički biti ravnopravna, odnosno želi načitanog partnera spremnog na brojna putovanja jer žena Strijelac obožava putovati.

Čak i kada je totalno 'opijena' partnerom uspijeva zadržati vlastitu neovisnost što je čini još privlačnijom i šarmantnijom. Baš kao što joj njena priroda određuje, žena Strijelac u krevetu je prava vatra, a seksu pristupa kao čistoj fizičkoj radnji, ne s emocionalnog ili praktičnog stajališta. Samouvjerena i samosvjesna, u krevetu je senzualna tigrica voljna isprobati sve, od raznih poza do neobičnih mjesta za prakticiranje seksa.

Prijateljstvo
Želite li proširiti vidike i riješiti se predrasuda, prijateljica rođena u Strijelcu najbolje će vam u tome pomoći. No, osim što je majstorica u vođenju intelektualnih i poučnih razgovora, poznata je i kao najveći šaljivdžija u društvu. Ne boji se glumiti dežurnog klauna i šaliti se na vlastiti račun ako će tako zabaviti i nasmijati svoje prijatelje.

Potpuno nepristrana, njene prijatelje čine ljudi iz svih sfera života, raznih nacionalnosti i religija te različitih kultura.

Njeni prijatelji za čitav život obično su rođeni u znaku Vodenjaka ili Vage. Iako je tipične ženske teme ne zanimaju puno, ima puno prijateljica i zna podići atmosferu i u društvu u kojem su same žene. Ima i puno prijatelja, srčanih tipova s kojima dijeli ljubav prema adrenalinu.

Rita Ora, Julianne Moore i Taylor Swift zavodljive u plavom
Rita Ora, Julianne Moore i Taylor Swift zavodljive u plavom (Foto: Guliver / Coverimages / Getty Images)
Izgled
Vanjske karakteristike žene Strijelca su živ pogled, visoko čelo, lijep govor, lagan i odmjeren hod, mladolikost i razvijena ramena. Ima čisti ten, a lice joj je dugoljasto ili ovalno s visokim i gustim obrvama, dužim nosom te ekspresivnim očima iskričavo svijetlo plave ili smeđe boje.

Vitka je te ima proporcionalno i razvijeno tijelo. Ono po čemu ćete iz daljine prepoznati ženu Strijelca je njena nespretna elegancija. Zvuči kontradiktorno, ali ona i kada na brzinu nabaca ne sebe odjeću koju većina ljudi ne bi kombinirala zajedno, može izgledati ljupko i dotjerano. Ima brze pokrete i dramatične geste, često se nesvjesno igra pramenom kose. Prirodno naginje snažnoj atletskoj građi, ali je isto tako sklona kojem kilogramu viška jer voli uživati u hrani i piću.

"Žena Strijelac osim što je majstorica u vođenju intelektualnih i poučnih razgovora, poznata je i kao najveći šaljivdžija u društvu"

Stil
Udobnost je zakon broj jedan za ovu boemsku dušu kad je riječ o odjeći. Prirodni materijali poput pamuka, vune i lana najbolje joj odgovaraju. Prezire usku odjeću koja je sputava, a obožava duge šarene suknje, mekane traperice koje lagano vise, sportsku odjeću i tenisice. Voli minimalni make up i nosi vrlo malo nakita.

Ona čezne za dalekim zemljama, a ne za skupocjenim štiklama. Ako i kupi fine cipele, uvijek će joj biti manje važne od njenih gojzerica za planinarenje. Za tretmane ljepote nema baš strpljenja, obavit će one najnužnije poput depilacije i pedikure ljeti, a ne mari baš ni za dnevne rituale ljepote. Nanošenje kreme na lice ujutro i navečer njoj su gnjavaža, jedino će paziti da kad je potrebno nanese kremu za zaštitu od sunca.
Stil kupovine
Voli kupovati, ali na mjestima kao što je tržnica u nekoj egzotičnoj zemlji. Mnogi njeni odjevni komadi uspomena su s nekog putovanja. Njen šoping izgleda poput fizičke rekreacije – ulijeće i izlijeće iz dućana u dućan brzinski razgledavajući ponudu i „pikirajući“ što originalnije komade jer ne voli nositi ono što nose svi ostali.

Stilska ikona
U sportskoj odjeći najbolje se osjećaju, ali odlično mogu nositi i sofisticirane kombinacije. No ono što najviše odlikuje ženu Strijelca je njena sposobnost da savršeno nosi pretjerane i odvažne odjevne kombinacije. Dugo sređivanje prezire, a i kada se sredi izgleda kao da jedva čeka da skine to sa sebe i uskoči u svoju omiljenu trenirku.

Tina Turner, Rita Ora, Taylor Swift kao i glumice Jane Fonda, Katie Holmes, Julianne Moore i Milla Jovovich također su Strijelčice koje znaju da su sve nijanse ljubičaste te plava boja idealne za njih pa ih se na crvenim tepisima moglo vidjeti u toaletama ili sa šminkom upravo tih boja.

Idealni parfemi za ženu Strijelca su oni s voćnim i drvenim notama, svježi i razigrani poput parfema 'Viva la Juicy', 'Flora for Gucci' te 'Miss Dior'.

:andjeo

Tak' i ti mene nekad mozes obradovat :zubi
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 12 Sep 2017, 11:37

Kako sam ljupka :valja

Evo ti podznak



Podznak Škorpija

Osobama kojima je podznak Škorpija natalnom kartom vlada Pluton, bez obzira na to u kojem su Sunčevom znaku rođene. Idealan partner ovim osobama je osoba kojoj su znak ili podznak Bik.
Ako niste sigurni da je Vaš podznak baš Škorpija, možete proveriti ovde: Izračunavanje podznaka horoskopa.

Osobe kojima je podznak Škorpija
Vadar Pluton osobama sa podznakom u Škorpiji daje energičnost, napetost i tajanstvenost. Ove osobe često mogu biti sumnjičave i brze, a neretko i veoma opasne. Izrazito su preduzimljive, često grubog ili arogantnog ponašanja, sklone su da ostvare svoje ciljeve agresivnim putem ili silom. Potpuno ih mogu osvojiti putovanja i razna istraživanja u vezi sa misterijama. Iako vole luksuz i život na visokoj nozi, veoma su prilagodljive te se lako snalaze i u lošijim životnim uslovima.




Osobe kojima je podznak Škorpija su često odlične u hirurgiji, hemiji ili u poslovima vezanim za policiju, poput detektivskog, zatim mogu biti uspešni biznismeni, moreplovci, prodavci tečnosti. One same biraju svoj životni put, i ne odustaju od njega bez obzira na teškoće. Kada su njihovi interesi u pitnju, pokazuju zavidnu hrabrost i energičnost, a kada nisu, postaju lenji i indolentnog ponašanja. Njihov podznak u horoskopu dovodi do toga da imaju dosta kratak fitilj, lako se daju isprovocirati, i tada gube kontrolu nad svojim postupcima, pa mogu biti okrutne.

Podznak Škorpija i njegovo okruženje

Izrazito su prodorne, jake intuicije, hrabri i izdržljivi. Borbenog su duha i privlače ih raznovrsni izazovi. S obzirom na to da su jako ambiciozni i spremni na svaku aktivnost, ne prihvataju da nešto ne mogu, ili da im nije dostupno. Naglašeno su potentni i strastveni, u ljubavi i erotici traže mnogo, a mnogo i daju, pa se smatraju dobrim ljubavnicima. Međutim, izuzetno su ljubomorni i posesivni, pa smatraju da ono što vole, istovremeno i poseduju. Umeju da iznenade svojim postupcima jer mnogo polažu na faktor iznenađenja, a u napadu tačno osećaju slabu tačku protivnika, i idu pravo na nju.

Prečesto se ponašaju kruto, ali mogu ostvariti zapažene društvene uspehe. Osvetoljubivi su, mada veoma emotivni, što dobro prikrivaju pa ih okolina ne može pravilno oceniti. Umeju da budu konstruktivni i destruktivni u isti mah. Prevaru u emotivnim odnosima nikad ne praštaju, a posebno su spremni za potpuni revanš ili slatku osvetu. Strasno žele da dobiju poštovanje okoline, a naročito prijatelja, za ono čime se bave. Prema prijateljima su veoma selektivni i zahtevni. Majstori su da dobiju ono do čega im je stalo, jer tačno znaju najbolji i najbrži način kako to da ostvare. Skloni su mnogobrojnim seksualnim kontaktima, ali svoje srce skoro nikad ne daju u potpunosti.

Osim Bikova, dobre kombinacije za Škorpije su i osobe kojima su znak ili podznak Jarac, znak ili podznak Lav, znak ili podznak Devica i znak ili podznak Riba.

Fizički ih karakterišu specifične, izražajne oči, najčešće tamne boje, ili neke neobične nijanse, zavodljivost putem prodornog pogleda koji skenira. Srednjeg su ili nižeg rasta, skladne građe tela. Kosa im je smeđa ili tamnija.

:zubi
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80650
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7227 times
Been thanked: 11705 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 12 Sep 2017, 11:41

Sad si isprepadala ovaj svijet :plavi Nadam se da niko sem mene ovo nece procitat :oo :valja
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 12 Sep 2017, 11:44

Tako kod mene kad bukne podznak Skorpija, svi se scucucure i bojazno 'ja micjio ti ctjejac`'
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80650
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7227 times
Been thanked: 11705 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 12 Sep 2017, 11:45

A vidi koliko vas jos ima podznak skorpije, nice try, cupava, je l i Julia :hm,

Okaci ti onaj Jupiter kojim se dicis macku o rep :oo :brani
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 12 Sep 2017, 11:47

I Julija. Ona je najgora od sve djece. :D.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80650
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7227 times
Been thanked: 11705 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 12 Sep 2017, 11:49

Luda vodolija i jos ludja skorpija :ooo
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 83 guests