Sve o vašem horoskopskom znaku

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 16 Mar 2019, 12:57

statebriga wrote: 15 Mar 2019, 13:23
Heidi wrote: 15 Mar 2019, 09:09 Kakav Juno sad, pustite brigu :oo
ALi ja sam kriva, znala sam da ce je ponijeti kad sam joj spomenula Erosa :D.

Lilith je interesantna.

O zenma govori kakve niske strasti u sebi skrivaju, one utucene tokom odgajanja i uopsteno drustva, a u muskom 'oroskopu kojih se zena boje :sok :D. :valja
a sto cemo sa erosom , moj u 2 kuci , u znaku riba ( a druga kuca je inace vodolija ; moja 2 kuca ima dva znaka) ja nikaok ne mogu povezati znacenje 2 kuce sa erosom :hm

Vrh kuce dominira, + drugi znak + Bik.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 16 Mar 2019, 13:03

kako da analiziramo seks,erotiku sebe u natalnoj :p
A za ovo cu da te prebijem.
Gubis vrijeme sa tim astereoidima, guglas junad, iznosis samo pozitivno, a ignorises sta ja pisem. Daj koncentrisi se.

Ne ide analiza tako.
Probaj prvo da naucis sustinu psiholoske analize. Pisala sam vec, Carl Gustav Jung ima dobrih knjiga.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 16 Mar 2019, 13:05

Heidi wrote: 14 Mar 2019, 14:13 Eh, sad...mnogo toga igra bitnu ulogu, rekla bih ja i uglavnom pokusavam sve da povezem.

8. polje,
VEnera (zelja),
Mars (fizicka snaga),
Merkur (vizualizacija ),
Jupiter (ovo bi moglo da predstavlja jacinu vrhunca, plodnost, (ekspanzija),
Saturn (tijelo :hm, tj, kosti, dok je Mars misici) (Saturn: kad Klara kaze, ja volim one visoke koscate :zao :D. Mars: mali, kompaktni, nabijeni :DD )
Pluton (eh, ovo zamisljam da ima veze sa transfomacijom, intenzitet, praznjenje naboja, malo divlje ali oslobadjajuce)
Neptun (iluzija, gubljenje stvarnosti, tantra, spajanje sa univerzumom)
Uran (neobican sex, brz, prolom, isto moze da predstavlja iskustvo orgazma)´

Lilith predstavlja zabranjeno, neukrotivo, nije podlozna, dominira, (iscerana iz Raja, zamijenila je Eva) divlja sexualna energija, znak i kuca

Pa i Eros
Sta je ovo, ti se samo za Erosa zakacila?

Hajde sad zadaca. Opisi svoju natalnu :o po ovoj redoslijedu, korak po korak
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35682
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1068 times
Been thanked: 577 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Venera » 16 Mar 2019, 22:25

Heidi wrote: 16 Mar 2019, 13:05
Heidi wrote: 14 Mar 2019, 14:13 Eh, sad...mnogo toga igra bitnu ulogu, rekla bih ja i uglavnom pokusavam sve da povezem.

8. polje,
VEnera (zelja),
Mars (fizicka snaga),
Merkur (vizualizacija ),
Jupiter (ovo bi moglo da predstavlja jacinu vrhunca, plodnost, (ekspanzija),
Saturn (tijelo :hm, tj, kosti, dok je Mars misici) (Saturn: kad Klara kaze, ja volim one visoke koscate :zao :D. Mars: mali, kompaktni, nabijeni :DD )
Pluton (eh, ovo zamisljam da ima veze sa transfomacijom, intenzitet, praznjenje naboja, malo divlje ali oslobadjajuce)
Neptun (iluzija, gubljenje stvarnosti, tantra, spajanje sa univerzumom)
Uran (neobican sex, brz, prolom, isto moze da predstavlja iskustvo orgazma)´

Lilith predstavlja zabranjeno, neukrotivo, nije podlozna, dominira, (iscerana iz Raja, zamijenila je Eva) divlja sexualna energija, znak i kuca

Pa i Eros
Sta je ovo, ti se samo za Erosa zakacila?

Hajde sad zadaca. Opisi svoju natalnu :o po ovoj redoslijedu, korak po korak
Heidi, ja razumijem tehnicke poveznice, ne znam dobro objasniti kao ti :rumenko

8 polje : Lav , Vladar Sunce u 7 polju u znaku raka ( drugi dio je lav) , nema planeta osim Fortune
generelno receno vladar 8 kuce je znak skorpija i planete mars i pluton
druga polovina mog 8 polja je u znaku Djevice , vladar djevice je merkur, a isti je u 7 polju

- Moje Sunce ima kvart sa Plutonom ( 9 kuca) , Mars sekstil Pluton; Venera kvadrat Pluton;
Merkur trine Pluton ( sve planete iz 7 kuce , osim venere su u vezi sa Plutonom) OK , sve sa Plutonom znamo da je transormacija, drama, divlje, visoki napon )
- Merkur konjukcija Mars
-Moje 8 polje nije naglaseno kao 7 polje ( tri planete) ,a upravo Sunce kao vladar 8 polja je u 7 polju , a to znaci , da postoji utjecaj 8 polja na 7 polje utjecajem Sunca i planeta koje prave aspekat sa Suncem, kao i aspketi pleneta sa Marsom ( kao generalnm vladarom 8 polja, takodjer je u 7 polju) i planetom Pluton ( 9polje)
Imam prenalgasenu 7 kucu , to kuzim , puno dogadjanja, puno tenzija
- Meni 1 brak nije donjeo nekakvu znacajnu dobit ili gubitak , ili nekakvu transoramciju, nista posebno , iako iam anaglaseno 7 polje
Skorpija vlada 10 poljem a u istom imam lilith , Lilith ima spekt sa Plutonom ( semisquare( i lijep aspket sa Venerom , ali nije sznazan, biquentile
Skropija vlada 11 poljem a u istom imam Neptun u znaku stijelca ( druga polovina 11 polja)
Uran je u 9 polju
Imam nagalesnog Merkura u natalnoj karti !

Sunce i Mars immaju aspkete sa Uranom i Neptunom

Venera ima konjukciju sa Saturnom ( oba znaka u Blizancima)

Jupiter ima aspkete sa Plutonom, Suncem , Marsom

Vladar 7 polja Mjesc je u 2 kuci, tu je i Eros ali u ribama

Heidi, ja bih trebala znati obrzlozenja svih aspekata , meni je ovo nemoguce da povezem , iako znam da je 8 kuca vazna jer je i kuca psihe, a o psihe puno visi nas kompletna zivot, ali, u ovom slucaju, ovisi i nasa seksulanost :ok
Last edited by Venera on 17 Mar 2019, 00:12, edited 2 times in total.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35682
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1068 times
Been thanked: 577 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Venera » 16 Mar 2019, 22:27

Heidi wrote: 16 Mar 2019, 13:03
kako da analiziramo seks,erotiku sebe u natalnoj :p
A za ovo cu da te prebijem.
Gubis vrijeme sa tim astereoidima, guglas junad, iznosis samo pozitivno, a ignorises sta ja pisem. Daj koncentrisi se.

Ne ide analiza tako.
Probaj prvo da naucis sustinu psiholoske analize. Pisala sam vec, Carl Gustav Jung ima dobrih knjiga.
znam, moram sjesti pa uciti , i nauciti :p :pusa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6800 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Julia-Klara » 16 Mar 2019, 22:53

:kokice
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35682
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1068 times
Been thanked: 577 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Venera » 16 Mar 2019, 23:09

mislim da nemam ni talenta ni klikera za psihonalazu i psihologiju :hm
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6800 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Julia-Klara » 16 Mar 2019, 23:13

ovo je horoskop, nije psihologija ni psihoanaliza :ovaj
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35682
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1068 times
Been thanked: 577 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Venera » 16 Mar 2019, 23:28

Julia-Klara wrote: 16 Mar 2019, 23:13 ovo je horoskop, nije psihologija ni psihoanaliza :ovaj
jeste, upravo kod Junga je poznata psiholoska astrologija :p

dobri astolozi su dobri psiholozi , ja nemam talenta za psihologiju , ali razumijem tehnicki dio astorlogije :hihi
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 17 Mar 2019, 11:49

Julia-Klara wrote: 16 Mar 2019, 23:13 ovo je horoskop, nije psihologija ni psihoanaliza :ovaj

I ti vise volis novinske horoskope, jednostavniji su, zabavniji, ako ne valjaju lakse ih odbaciti.

Ja sam tvoj analizirala psiholoski zato si to i zaboravila.

I to tacno po Jungu, Tiefenpsychologie, podsvijest. Ali, za to putovanje treba biti spreman i prihvatiti svoje sjene i strahove koji nas koce i oblikuju.

Jedno je biti Vodolija, rasterecena, slobodna, humana i ekcentricna, al kad nemas Mjesec u Ribama, Podznak Skorpiju i Veneru u Vodoliji poput tebe.

Moramo biti spremni da prihvatimo svoje negativne osobine, ako zelimo vise o sebi saznati. Ako ne, onda mozemo citati novinske horoskope. To je naravno sloboda izbora.

@statebriga
pocni prvo od Raka. Na primjer, zasto je Rak emocionalni ucjenjivac?
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6800 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Julia-Klara » 17 Mar 2019, 11:50

Ja se volim suocavati i sa svojim demonima, oni me tjeraju da razmisljam :ok
Kad je sve "cvijetno polje" nema se o cemu razmisljati niti mijenjati - dosadno
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 17 Mar 2019, 11:51

Pa moras, nema druge :cudi

Zato kazem, jedno je Vodlija, a drugo je tvoj Mjesec u Ribama.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35682
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1068 times
Been thanked: 577 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Venera » 17 Mar 2019, 13:18

Heidi wrote: 17 Mar 2019, 11:49
@statebriga
pocni prvo od Raka. Na primjer, zasto je Rak emocionalni ucjenjivac?
Heidi, Rakonja je emocionalni ucjenjicvaac jer Rakovi imaju odlicnu memoriju , a vladar Raka je Mjesec , a Mjesec posjeduje snazan utjecaj na nase emocije , a emocije su vazne i u seksu. Vazno je obratiti paznju na aspkete Mejseca , kod mene je u trigonu sa Venerom ; trigonu sa MC ( Skorpija) , 135 stepeni ( seskvadrat sa Suncem) ,eto konflikta :hihi . Moj Mjesec je u 2 kuci, Vodlija, a 2 kuca pravi osu sa 8 kucom ; Vodolija/Lav :p

Procitala sma da je doticna 2/8 interesantna ( pisal smo o tome u sinastiji , vrlo je vazno ukpplanja doticnih kuca u natalnimm kartama)
Heidi ti si odlicno opisala relacije osa 2/8 bka i Skorije , lilina primjeru Mc i IC
kod mene je relacija 2/8 u znakovima Vodlija/Lav - mene je teze emocionalo zadovoljiti , za tjelesno zadovljsto se ne sekiram :hihi Ja sam svijesna svoje fizicke agresivnosti , ali upravo mi ponekad Mjsec pomogne da se smirim , a ponekad ne pomaze , jer imma sanznije aspkete sa planetom Mars , i moram priznati, vise obracam paznju na potrebe Marsa , a moj Mjese se lako prilagodjava marsovskim potrebama kod mene :p Sunce jeste kod mene u znaku raka, to is otriva moje rakovsko ponasanje, ali ne i osejcanja , zato je vazan, doslnovno, vazniji polozaj Mjeseca :p
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95672
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33886 times
Been thanked: 20667 times
Contact:
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Rum » 17 Mar 2019, 18:21

MRAČNE TAJNE HOROSKOPSKIH ZNAKOVA: Usuđujete li se pročitati ih?

Image

Pored dobrih osobina, svaki horoskopski znak ima i one manje dobre, i krije mračne tajne.

Da li ste sebični, puni kompleksa ili mamini razmaženi sinovi?

Ovan

Ratnik, prvi, sklon igrama i spletkama. Voli žene (muškarce), smatra ih seksualnim objektima i poslije "obavljenog" ih često "šutne" (Kazanova i Marlon Brando). Jak ekonomista i većinom radi dobro plaćen posao.

Mane: ponos, brzopletost i ego.

Može biti sadista.



Bik

Voli da jede, pije i spava. Temperamentan, diplomata, tvrdoglav, lenj (osim ako nije dobro plaćen posao). Materijalista, često uspješan u politici i vojnim djelatnostima, ali i u ekonomiji.

Mane: nepopustljivost, sklonost alkoholu, ljubomora

Poznati rođeni u Biku: Sokrat, Frojd, Tito, Makijaveli



Blizanci

Koliko imaju dobrih, toliko imaju i loših osobina. Privlačni ali hladni, inteligentni ali neemotivni, samokritični ali vole da pljuju po ostalima. Kontradiktoran, dualan znak koji danas tvrdi jedno, sutra drugo i onda pljuje po onome što je još juče kovao u zvezde.

Često biseksualni.

Poznati rođeni u znaku Blizanca: Platon, Lorka, Džek London, Sartr, Paskal, Merlinka, Anđelina Džoli.



Rak

Vodeni znak koji je promenljivog raspoloženja, koji se pronalazi u skoro svakoj profesiji, ali mu treba vremena da se odluči za samo jednu. Ukoliko to ne uradi na vrijeme, može da postane socijalni slučaj. S druge strane, može postati Rokfeler ili Tesla (ali se takvi ljudi jednom rađaju). Inače je dobar domaćin, blagog ponašanja i temperamenta, emotivan i hipersenzibilan, lako se uvredi, ali ne pokazuje da je povređen ili da mu nešto smeta.

Često poetska/umjetnička duša

Mane: lako uvredljiv, sklon porocima, preemotivan, ponekad zaboravan.



Lav

Nijedan Lav ili Ovan nije daleko dogurao u životu. Diktator, ne priznaje svoje greške, uvek je u pravu, miran ukoliko je nadjačan ili se nalazi u okolini koja je intelektualno iznad njega. Može da bude i diplomata, ali retko. Ukoliko ima moć, okolina je nastradala.

Djevica

Pomalo dualan znak, dobar u skoro svemu što radi, samokritičan, ponekad svojeglav i lijen. Analitičan, materijalista kao i Bik, promenljive naravi, dobroćudan i impulsivan. Ako prenagli, zna da upropasti situaciju pa zove prijatelje da ga spase. Ima boemsku crtu što podrazumeva kartanje, alkohol i svakojaki seks (Tolstoj).

Vaga

Jedini vazdušni znak sa iskrenim emocijama, ali prilično nesređen. Skloni su lepim i retkim stvarima (Monika Beluči), dobri dekorateri i prijatelji. Žene Vage nisu opterećene konzervativnim vaspitanjem u ljubavi.

Mane: puno troše, hiroviti su i ne znaju šta hoće u životu, često su neurotični.



Škorpija

Depresivan i jako misteriozan znak. Često se krije iza maske zezatora, uspešan u poslovima koji zahtijevaju dinamiku – marketing, profesionalni vozač, promoter itd. Voli drogu, a ako je droga previše ekstremna, alkohol ima ulogu vode.

Ljubomoran je, impulsivan i osvetoljubiv. U kombinaciji sa Bikom 100 posto čista strast. Sklon razbijanju i destrukciji sebe i ostalih. Nešto kao Antonio Banderas.



Strijelac

Filozofi puni sreće, ludi vozači, često kockari. Neće posustati kad stanu iza nečega, niti priznati da nisu bili u pravu – slično kao i Lavovi. Kardinalan znak. Njihova uglavnom mora biti poslednja, mada nekad znaju i mudro da ćute. Ne vole stege i konzervativizam, otvoreni su maksimalno i skloni debatama. S njima se može sarađivati.

Uglavnom ateisti, agnostici (Noam Čomski).



Jarac

Materijalisti, znaju da budu lijeni i tvrdokorni. Mogu izrasti u matematičara ili programera, ali uglavnom ne doguraju predaleko. Ali ako se prihvate nekog posla, mogu da ga urade do perfekcije. A može im biti i mrsko pa da sve to propadne.

Prihvataju jedino "betonske" dokaze o bilo čemu, posebno duhovnosti (mada nije nemoguće da i njima nađu zamjerku). Cinizam i bahatost im nisu strani, a nekad znaju i tuđe uspjehe pripisati sebi (Isak Njutn). Ali to uglavnom nisu loši ljudi. Žene Jarčevi su izuzetno "na cijeni".



Vodolija

Promijenljive naravi, plitkih emocija, pametni, ponekad skoro genijalni, prilično svestrani (Žil Vern, Mendeljejev).

Dobri prijatelji, ali zbog iskrenosti i otvorenosti neki znaju da im zamere. Vole da se šale, ali su i humani.



Ribe

Svi znakovi su objedinjeni u ovom znaku, što nikako nije dobro. Kriza identiteta, divergentnost koja uzrokuje podeljenost na sve strane, kontradiktornost, pa najjače izražena promenljivost raspoloženja su osobine koje nisu za pohvalu. To može da bude osoba koja će vam hladnokrvno otkinuti glavu ili se rasplakati ako joj potrefite "žicu".
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 17 Mar 2019, 19:08

Noam Čomski :zubi


Briga, pisi samo ono sto te pitam.

Kakvi su rakovi zivotinje, da probas tako. Kako se razmnozavaju, kako zive, jesu li u grupama, kakav je osjecaj za kolektiv, pri kojoj opasnosti se povlace, kad reaguju agresivno itd. Ja bih tako pocela.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Salko » 18 Mar 2019, 10:34

Škorpija

Depresivan i jako misteriozan znak. Često se krije iza maske zezatora, uspešan u poslovima koji zahtijevaju dinamiku – marketing, profesionalni vozač, promoter itd. Voli drogu, a ako je droga previše ekstremna, alkohol ima ulogu vode.

Ljubomoran je, impulsivan i osvetoljubiv. U kombinaciji sa Bikom 100 posto čista strast. Sklon razbijanju i destrukciji sebe i ostalih. Nešto kao Antonio Banderas.


hajde da se drogiramo
:888
"ignorance is bliss"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35682
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1068 times
Been thanked: 577 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Venera » 18 Mar 2019, 14:10

Heidi wrote: 17 Mar 2019, 19:08 Noam Čomski :zubi


Briga, pisi samo ono sto te pitam.

Kakvi su rakovi zivotinje, da probas tako. Kako se razmnozavaju, kako zive, jesu li u grupama, kakav je osjecaj za kolektiv, pri kojoj opasnosti se povlace, kad reaguju agresivno itd. Ja bih tako pocela.
Heidi, racice i rakonje su najsece, generalno receno, opisai kao tradicionalno orijentiran znak, ali nije fikasn, zato se bolje prilagodjava promenama , teze ka domacinstvu, kuhanju, djeci, suprug/supruzi, tradiconlanom braku, birizi su ka osobama koje su im vazne u zivotu ; regairaju burnije ako su im doticne spomenute vrijednosti napdanute od osoba ili nekih druguh vanjskih faktora; rakovi su drustven znak, iako mnogi izgledaju povuceno, a vise puta sa procitala postoje dva tipa rakova , ukljucujuci fizicki izgled i ponasanje ( ok, to je tako i kod ostalih znakova, ali je kod nekih znakova izrazeniji faktor); vole kontorlirati sredinu , narocito bracnu sredinu, narocito racice :p

Pretpostavljam da ove elemente trebam prebaciti na 7 kucu , a to je kuca patnerstva poslovnog i privatnog sektora, kao i braka :p
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Femea » 18 Mar 2019, 16:26

Vaga

Jedini vazdušni znak sa iskrenim emocijama, ali prilično nesređen. Skloni su lepim i retkim stvarima (Monika Beluči), dobri dekorateri i prijatelji. Žene Vage nisu opterećene konzervativnim vaspitanjem u ljubavi.

Mane: puno troše, hiroviti su i ne znaju šta hoće u životu, često su neurotični.



Hirovitost i neurotičnost još i mogu istrpiti ali da trošim puno nikako :jok
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11329 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 19 Mar 2019, 10:17

how-fake-are-the-signs-epretty-astrology-aries-80-taurus-30753814.png
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35682
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1068 times
Been thanked: 577 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Venera » 19 Mar 2019, 13:03

Heidi
krivulja intenziteta postiže svoj vrhunac oko vrhova kardinalnih kuća (ASC/DSC & IC/MC), a smanjuje se prema tkz. točci smirivanja koja se dobiva pravilom zlatnog reza (pravilo koje govori o proporcijama, o podjeli udaljenosti između dvije točke).

Krivulja intenziteta se mjeri prema vrhovima kuća i pravilu zlatnog reza a pokazuje u kojim područjima je kvaliteta kuća najjača, a u kojima najslabija. I to je upravo ono što se tiče ove teme - vrhovi polja: kvaliteta svake kuće započinje u točci smirivanja u prethodnoj kući, a na vrhu je najjača i proteže se sve do točke smirivanja u slijedećoj kući.


Rak - Sunce , i Lav - Mars i Merkur :jutarnja
Svaki planet koji je na kraju jedne kuće i udaljen do 5 stupnjeva do druge kuće djeluje u kući u kojoj se nalazi, ali još i jače u kući na koju nailazi, jer radi konjukciju sa njom!
Sunce, orb oko 8 stunjeva , Mars , ispod 2 st. , a Merkur ispod 3 st. :p

eh , sad sam izgleda sprmena za analizu 7 polja :p

8 polje , se nastavlja u Lavu , a druga polovina je u Djevici :p
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests