Sve o vašem horoskopskom znaku

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 22 Jun 2017, 22:23

Nije mi drago, gluho bilo. Ja bih voljela da si ti sretan, da ne bi unesrecio nekog neduznog.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by toxic » 23 Jun 2017, 16:34

Bikovi nisu stidljivi :kafa
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80647
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7225 times
Been thanked: 11701 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 23 Jun 2017, 16:36

toxic wrote: 23 Jun 2017, 16:34 Bikovi nisu stidljivi :kafa
Bas vala, moj bik je :obrve
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by toxic » 23 Jun 2017, 16:41

Ja to po secanju :valja

A za vodolije su donekle u pravu. Znam neke kojima sam odnos apsolutno ne znaci, al predigra :obrve
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 23 Jun 2017, 20:36

Ala ste slobodne, sto vam galaksija :valja
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80647
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7225 times
Been thanked: 11701 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 23 Jun 2017, 20:37

Sodoma i Gomora, moja Heidi :ccc :oo
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Mutevelija » 23 Jun 2017, 21:05

Jelena Karleuša pjeva sodomu i gomoru pa vi gledajte :oo
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 23 Jun 2017, 21:45

Svejedno, samo nek nije riba :zzz :oo
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Mutevelija » 23 Jun 2017, 21:50

Da li je Dodik papučar iako se pretvara da je baja ko ja 'vako :hm
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by damir5 » 23 Jun 2017, 22:49

toxic wrote: 23 Jun 2017, 16:34 Bikovi nisu stidljivi :kafa
Apsolutno tačno :pusi :valja :valja
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15208
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 976 times
Been thanked: 966 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Tokmak » 24 Jun 2017, 01:26

"ja sam bik Rudonja,a nadimak mi je ostao na zici..."

:D.
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Femea » 28 Jun 2017, 19:33

Kako pijemo kafu :kafa



Ovan
Ovaj vatreni znak je uvek u zurbi,ali ne propusta da
obezbedi omiljenu duplu dozu i da je,uz posao,gustira satima.


Bik
Bikovi su vladari materijalnog sveta i veliki hedonisti.Zato vole
kapucino - jednostavnost i luksuz u istoj solji.

Blizanci
Po prirodi
neodlucni,Blizancima je najteze ugoditi.Mozda bi danas duplu kafu s malo
mleka,ili bez mleka,ili bez kofeina...

Rak
Klasicna kafa za Raka
tradicionalistu.Vazno je da je ovaj nezni znak opusteno pijucka dok je udobno
zavaljen u fotelji.

Lav
Lavovi vole da se prikazu u najlepsem
svetlu,pa je i ovo prilika da pokazu koliko su ekstravagantni.Jedan
makijato,molim!

Devica
Devici je bitno da kafu pije u drustvu i u
lepom ambijentu,pa ce uzivati u svakoj kafi.

Vaga
Za Vagu kazu da
sve odluke u zivotu prvo odmeri na vagi.Kad je kafa u pitanju,Vaga ima odlican
balans,pije kafu sa mlekom.

Skorpion
Malo Skorpiona uziva u samom
napitku,ali kafu rado piju,zato vole sam ritual biranja,spremanja,dodavanja
mleka,cokolade...

Strelac
Kad god Strelcu zatreba malo vise
uzbudjenja u zivotu,trebalo bi da naruci dobru ajs-kafu s ukusom karamela.

Jarac
Jarac ne voli da gubi vreme.Kafa da,ali
samo kratak espreso,na brzinu.

Vodolija
Vodolija mozda ne shvata u
cemu je draz kafe,pa moze da vam ponudi caj od malina.

Riba
Iako su
mastovite,Ribe ne inspirisu razlicite kafe.Vole jednostavnost.Dakle,obicna,bez
kerefeka.
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Bla » 28 Jun 2017, 19:34

dva minusa u startu
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Femea » 28 Jun 2017, 19:34

Meni je tačno:)
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Mutevelija » 28 Jun 2017, 19:56

bijela kafa a ako nema moze ta jednostavnost :hihi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80647
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7225 times
Been thanked: 11701 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 28 Jun 2017, 21:11

:misli
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81395
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10291 times
Been thanked: 7153 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Julia-Klara » 04 Jul 2017, 10:58

Ljetne romanse: Ovan traži tek seks, Rak pravu veliku ljubav …

S Rakovima, Ribama i Lavovima ljetne romanse izgledat će kao ostvarenje snova, Blizanci i Strijelci serijski zavode, a Djevice i Jarčevi postaju mete zavodnika

Ovan
Visoke temperature, manjak odjeće te kombinacija alkohola i smanjenih inhibicija pripadnike ovog znaka potiču na zavođenje, osobito na plaži. Njihova strastvena priroda omogućuje im da lako zavode, ali i da ih zavedu. No nemojte se zavaravati, duboki osjećaji nemaju veze s tim. Dok god ima kemije, ljetna avantura i beskrajni poljupci na plaži bit će im zanimljivi, no čim krene razgovor o svakodnevnim stvarima, jednostavno će nestati.

Bik
Klimatizirane prostorije, baldahini, udobne ležaljke, koktel u ruci i zgodan turist za drugim stolom idealan su scenarij za ljetnu romansu Bikova. Sljedeći korak u zbližavanju je romantična večera s obiljem dobre hrane, a u avanturi će posve hedonistički uživati svim svojim osjetilima. Tada će čak i okrenuti leđa društvu s kojim su na odmoru. Loša stvar je da njihove afere kratko traju.

Blizanci
Pripadnike ovog znaka lako je prepoznati. Obično nose minijaturni kupaći kosti, najglasniji su u društvu i vječiti pokretači zabave. Najlakše zavode kroz sport, igrajući picigin, badminton ili odbojku. Uspijete li ih uvući u razgovor koji potraje dulje od nekoliko minuta, velike su šanse da su zainteresirani, ali morate biti spremni za jednu aktivnu romansu u kojoj ćete stalno nekuda ići i biti okruženi drugima ljudima.

Rak
Pripadnici ovog znaka dugo će promatrati svoju metu prije nego odluče pristupiti, a nakon što to učine vjerovatno će već biti pomalo zaljubljeni. U romansu će ući ozbiljno i za kratko vrijeme razviti duboke osjećaje, pa druga strana to mora imati na umu te ne petljati s njima ako nisu spremni na dugu vezu.

Lav
Opušteni, željni pažnje i ljubavi, pripadnici ovog znaka kao da su stvoreni za ljetne ljubavi. Kako dobro izgledaju, zavest će vas svojom fizičkom spremom i izgledom na plaži, no tek u dubljem razgovoru otkrivaju svoju nježnu i romantičnu stranu. S njima vas čekaju šetnje uz more, večera uz zalazak sunca, ali i buđenje u zoru na plaži.

Djevica
Koktel u jednoj, mobitel u drugoj ruci i mozak “na paši” opis je ponašanja pripadnika ovog znaka, koji se tijekom cijele godine kontroliraju, no na godišnjem potpuno opuste. Kako nisu skloni takvom, za njih razuzdanom ponašanju, u svojoj će glavi unaprijed ograničiti ljubavne avanture na kratki rok i puno uživanja, a pobjeći će glavom bez obzira na spomen mogućeg nastavka odnosa.

Vaga
Romatični pripadnici ovog znaka znaju što su ljetne romanse, no u njima se ponašaju kao i u svakoj drugoj vezi te traže puno romantike, komplimenata i zavođenja. Rijetko će same prve pristupiti simpatiji, ali će se baš slučajno zateći na istom mjestu gdje bi oni mogli biti. Nekoliko lijepih dana provedenih s Vagama donose lijepa sjećanja za cijeli život, ali samo za one koji su spremni puno se truditi u osvajanju.

Škorpija
Gitara, lopta ili suncobran, bilo što može biti rekvizit kojima ovi majstori zavođenja vrbuju svoje žrtve. Većina pripadnika ovog znaka željni su ljetnih avantura i rijetko ih odbijaju, čak i ako se druga strana nalazi u ozbiljnoj vezi ili braku. Ipak, moglo bi se dogoditi i da sami sebe prevare te se umjesto kratke i slatke ljetne afere bespovratno zaljube onda kad to najmanje očekuju.

Strijelac
Plaža je idealno mjesto za opuštanje pripadnika ovih znakova, a tamo samouvjereno privlače poglede svojim ekstrovertiranim ponašanjem. Osvojiti ih se može pozivom na bungee jumping, paragliding ili windsurfing. Njihovi će poljupci biti strastveni, izjave ozbiljne i želja jaka, no to se više može zahvaliti utjecaju ljeta nego tragu koje je na njih ostavila druga strana. Strijelci samo uživaju, a u tome su jako dobri.

Jarac
Hladnokrvne i promišljene pripadnike ovog znaka ljeto svake godine iznova zavodi, pa se ponašaju mnogo slobodnije i bez pretjerane brige o posljedicama svojih djela. Neće sami pristupiti simpatiji, već će kao primadone čekati da se njima pristupi, kako bi držali konce igre u svojim rukama. Seksipil i oslobođena strast koju inače sputavaju učinit će ih poželjnima za mnoge.

Vodolija
Čitanje poezije, sviranje gitare ili filozofski razgovori uz čašu vina situacije su u kojima Vodolija odlučuje djelovati i zavoditi. Kao i inače, neće ih privući neko ko samo dobro izgleda, već im je čak i bitnije da druga strana zrači šarmom i karizmom. Ipak, koliko god njihove namjere izgledale ozbiljnije od obične avanture, nema velike šanse da će se kasnije javiti.

Ribe
Pripadnici ovog znaka su ljetni ljubavnici za poželjeti – senzualni, direktni i romantični. Zajedno možete ići na ronjenje, izranjati školjke ili se samo držati za ruke dok promatrate zvjezdano nebo, a osjećaj ljubavi s njima je zajamčen. Na kraju vašeg druženja pustit će iskrenu suzu, tako da se s njima druga strana ne može osjećati iskorišteno, čak i ako su bili samo nevažna meta zavođenja.

(24sata.hr)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81395
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10291 times
Been thanked: 7153 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Julia-Klara » 06 Jul 2017, 10:08

Ovo je Bog rekao svakom znaku kada ga je stvarao


Bilo je jutro kada je Bog stao pred svoje dvanaestoro djece i svakome od njih usadio sjeme ljudskoga života. Jedno po jedno je poslušno istupalo pred njega i primalo taj veliki dar…
Svatko je dobio svoj zadatak i u tišini se vratio na mjesto.

OVAN

Tebi prvom dajem ovo sjeme kako bi imao tu čast da ga prije svih posiješ. Za svako sjeme koje posiješ, u tvojoj ruci će se umnožiti bar milijun. Ali nećeš imati vremena gledati kako svako sjeme raste, jer porast će više biljaka od toga koliko si planirao. Ti ćeš biti prvi koji ćeš s mojom idejom doprijeti do umova ljudi. Tvoj posao neće biti da njeguješ tu ideju niti da je preispituješ već da stvaraš ljude svjesne mog postojanja. Tvoj život će biti akcija, akcija i samo akcija. Zbog tvog predanog rada poklanjam ti vrlinu samopoštovanja.
I Ovan se u tišini vrati na svoje mjesto.

BIK

Poklanjam ti moć da stvoriš sjeme iz materije. Povjeravam ti veliki posao koji zahtjeva izuzetno strpljenje, jer moraš dovršiti ono što si započeo ili će sjeme otići u nepovrat. Dok ne dovršiš svoj zadatak, nemoj se preispitivatui ili oslanjati na druge. Zato ti darujem snagu, a ti je mudro iskoristi.
I Bik se šutke vrati na svoje mjesto.

BLIZANCI

Tebi dajem pitanja bez odgovora da bi ih podijelio s ostalima i da bi shvatili sve ono što ih okružuje. Ti nikada nećeš znati zbog čega ljudi pričaju ili slušaju, ali u toj svojoj potrazi za odgovorima naći ćeš moj dar znanja.
I Blizanci se vrate na svoje mjesto.

RAK

Tebe zadužujem da ljude podučiš osjećajima. Zahvaljujući mojoj ideji, ti ćeš kod njih izazivati i smijeh i suze kako bi shvatili da sve što vide i pomisle nastaje iznutra, iz dubine duše. Darujem te obitelji kako bi svoju ispunjenost mogao još više uvećati.
I Rak se udalji šutke do svog mjesta.

LAV

Tvoj zadatak će biti da cijelom svijetu ukažeš na moje postojanje u punom sjaju. Ipak, moraš biti oprezan, ne previše gord i nikad ne zaboravi da sam ja taj koji je stvorio svijet i sve u njemu, a ne ti. Ukoliko to zaboraviš, ljudi će te prezirati. Posao koji sam ti povjerio je zabavan i radostan, ali pod uvjetom da ga obaviš kako treba. Zato ti poklanjam čast.
I Lav ode na svoje mjesto.

DJEVICA

Tebi ću poveriti da ispitaš što je cijelo čovječanstvo učinilo s onime što sam stvorio. Trebaš sve ljude nadzirati kako i što čine i da ih podsjećaš na njihove greške. Zbog toga što ćeš učiniti u moje ime poklanjam ti čistoću misli.
I Djevica ode natrag.

VAGA

Tvoja misija će biti da služiš, kako bi se ljudi ugledali na tebe i bili obzirni prema drugima. Na taj način će i naučiti da moraju surađivati svi zajedno, ali i da razmisle kako bi ono što rade moglo utjecati na druge. Slat ću te gdje god bude bilo nesloge, a zauzvrat ću ti pokloniti ljubav.
loading...
I Vaga se udalji do svog mjesta.

ŠKORPIJA

Imat ćeš vrlo težak zadatak. Znat ćeš što drugi ljudi misle, moći ćeš da prodreš u njihov um, ali ja ti neću dozvoliti da pričaš o onome što su naučili. Bit će mnogo slučajeva kada će te zaboljeti ono što vidiš i u svom tom bolu okrenut ćeš se protiv mene i zaboravit ćeš da to nisam ja nego izopačen oblik moje ideje koja izaziva bol. Vidjet ćeš često, kako se ljudi ponašaju kao životinje, pa ćeš se i sam hrvati s onim animalnim u sebi i izgubit ćeš se, ali kad se konačno budeš vratio na pravi put i meni se vratiš poklonit ću ti uzvišenu svrhu.
I Škorpija se vrati na svoje mjesto.

STRIJELAC

Od tebe tražim da naučiš ljude da se smiju kako ne bi postali ogorčeni jer ne razumiju moju ideju. Zahvaljujući smijehu podarit ćeš im nadu, a nada će ih potaknuti da ponovo svoj pogled okrenu ka meni. Utjecat ćeš na mnoge živote, makar i na tren, ali ćeš spoznati i nemir koji postoji u svakom čovjeku. Zato ti poklanjam beskonačno blagostanje koje ćeš moći širiti svugde i svjetlom dodirnuti svaki kutak u kojem čuči tama.
I Strijelac odstupi unazad.

JARAC

Tvoj zadatak neće biti nimalo lak, jer ćeš morati podučiti ljude da rade. Često ćeš nositi svo breme svijeta na svojim ramenima, jer taj teret sadrži odgovornost tvojih braće i sestara koju sam stavio u tvoje ruke.
I Jarac se tiho vrati na mjesto.

VODENJAK

Tebi darujem koncept budućnosti kako bi ljudi uvijedeli da imaju nekoliko mogućnosti u životu. Osjećat ćeš bol zbog usamljenosti, jer ti nisam dozvolio da personaliziraš moju ljubav. Ali zato što ljudima skrećeš pažnju da postoje nove mogućnosti poklanjam ti slobodu tako da možeš nastaviti da pomažeš čovječanstvu gdje god tvoja pomoć bude potrebna.
I Vodenjak se vrati na svoje mjesto.

RIBE

Tebi dajem najteži zadatak od svih. Skupljat ćeš sve tuge svijeta i vratit ćeš ih meni. Tvoje suze će na kraju biti samo moje. Zahvaljujući tim suzama ćeš apsorbirati efekt ljudskog nerazumijevanja moje ideje, ali ćeš suojsećati s njima i natjerati ih da ipak probaju shvatiti. Zato što imaš najteži zadatak, zato ću ti dati i najveći dar – ti ćeš biti jedino dijete od vas dvanaestoro koje će me razumjeti. Ovaj dar razumijevanja ti dajem jer će ti značiti kada ga budeš pokušavala proširiti među ljudima kada ne budu htjeli slušati.
I Ribe se tiho udaljiše.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80647
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7225 times
Been thanked: 11701 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 06 Jul 2017, 10:11

ŠKORPIJA

Imat ćeš vrlo težak zadatak. Znat ćeš što drugi ljudi misle, moći ćeš da prodreš u njihov um, ali ja ti neću dozvoliti da pričaš o onome što su naučili. Bit će mnogo slučajeva kada će te zaboljeti ono što vidiš i u svom tom bolu okrenut ćeš se protiv mene i zaboravit ćeš da to nisam ja nego izopačen oblik moje ideje koja izaziva bol. Vidjet ćeš često, kako se ljudi ponašaju kao životinje, pa ćeš se i sam hrvati s onim animalnim u sebi i izgubit ćeš se, ali kad se konačno budeš vratio na pravi put i meni se vratiš poklonit ću ti uzvišenu svrhu.
I Škorpija se vrati na svoje mjesto.

Eh :uzdah
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Chloe » 06 Jul 2017, 12:18

La ilahe ilellah :grana

VODENJAK

Tebi darujem koncept budućnosti kako bi ljudi uvijedeli da imaju nekoliko mogućnosti u životu. Osjećat ćeš bol zbog usamljenosti, jer ti nisam dozvolio da personaliziraš moju ljubav. Ali zato što ljudima skrećeš pažnju da postoje nove mogućnosti poklanjam ti slobodu tako da možeš nastaviti da pomažeš čovječanstvu gdje god tvoja pomoć bude potrebna.
I Vodenjak se vrati na svoje mjesto.

:123 ... jah, svima dostupna 24 h ... ljubav, razumjevanje, pomoć ... a ja ...
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 76 guests