Sve o vašem horoskopskom znaku

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
User avatar
bagra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12016
Joined: 12 Jun 2013, 20:00
Has thanked: 492 times
Been thanked: 1077 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by bagra » 03 May 2021, 20:35

Julia-Klara wrote: 03 May 2021, 20:20 PS a sta si ti u podznaku?
jedna dama se nikad ne pita za godine,
omiljeni kolac, obim kukova i podznak :klara

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81167
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10177 times
Been thanked: 7024 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Julia-Klara » 03 May 2021, 21:11

I sad treba da te se bojim :kafa

BU!!!
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
bagra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12016
Joined: 12 Jun 2013, 20:00
Has thanked: 492 times
Been thanked: 1077 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by bagra » 03 May 2021, 21:14

Julia-Klara wrote: 03 May 2021, 21:11 I sad treba da te se bojim :kafa
BU!!!
kad sam spejse gladan nisam svoj :zao



:hihi

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by greeneyes » 03 May 2021, 21:21

Svi te vi truba izuzev Sheve, Tox i mene. Svi
Samo sabura

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by greeneyes » 03 May 2021, 21:21

I Dori
Samo sabura

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3078 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Chloe » 04 May 2021, 09:04

Kako horoskopski znaci reaguju kada se ljute

Otkrijte kakav je koji znak ako ste ga naljutili.

Ovan

Bježite od ljutog Ovna. Samo bježite i sakrijte se. Ovan ne bjesni, on je stihija. Sčekajte da se smiri prije bilo kakvog pokušaja razgovora. Ovnovi ne umiju da sakriju svoja osjećanja i kad su ljuti onda su stvarno bijesni. Moć njihovog bijesa je velika, ali se brzo povuku i smire ako je druga strana staložena i ne ulazi u dodatne rasprave. Nakon svađe Ovan se obično osjeća loše, ali to ga neće spriječiti da i drugi put burno reaguje.

Bik

S Bikom imate mali prostor za brzo djelovanje – oni su kao vulkan, polako i dugo se tu sve kuva, a kada lava eksplodira onda nema zastavljanja. Ako se Bik ljuti na vas, on će vam to dati do znanja suptilnim znakovima, na prvu će postati tiši i hladniji, ali ako ne reagujete na njihove takve signale oni će početi da viču, da vrijeđaju, prijete. Ono što je u svemu dobro je to da se Ovnovi vrlo teško i rijetko ljute.

Blizanac

Pripadnik ovog znaka će vikati ako je ljut. Nemojte to da vas iznenadi. Najbolje je da samo stojite tamo i sve ćutke ispratite klimajući glavom kako bi se ta agonija čim prije završila. Ako im odgovorite samo ćete se uplesti u svađu koja će zauvijek trajati. Blizanci vole da pričaju i nije im čudno da ljutnju izražavaju kroz grube riječi, sarkazam i uvrede.

Rak

Ljutnja se kod pripadnika ovog znaka polako gradi, a definitivno ovisi o tome koliko ste ih puta i na koji način prešli. Ako vam je prvi put, samo će se duriti. Ispričajte se i neko vrijeme pazite da ga ne uvrijedite. Ako vam nije prvi put, budite oprezni, zakopaće sve svoje frustracije i biti samo pasivno-agresivan sve dok ne pukne jedan dan i naprosto vas prekriži proglašavajući najvećim neprijateljem.

Lav

Kad se Lavovi naljute oni idu korak dalje od ljutnje i završe u delirijumu bijesa. Što su glasniji i intenzivniji u toj svojoj ljutnji, oni se bolje osjećaju. Njihova taktika je napadačka, ne misle o tuđim osjećajima ni efektu izgovorenih reči. Iako je vrlo vjerojatno da će vam oprostiti sve, ne očekujte da će se izvinjavati za svoje ponašanje, jer su preponosni, naročito ako su uvrijeđeni.

Djevica

Pripadnicima ovog znaka nije posebno prijatno da pokažu da su ljute i zato bijes zadržavaju koliko god mogu i upravo zbog njega imaju brojne zdravstvene probleme. Oni će tako vješto ćutati i suzdržavati se govoreći da je sve u redu, da će svi oko njih ostati iznenađeni nakon što ljutnja napokon izađe. Obično njihova ljutnja nije zbog nečeg što se tek desilo već će izvući nešto iz daleke prošlosti. Tada mogu da viču, plaču, treskaju vratima…

Vaga

Ne postoji stvar na svijetu koju Vaga mrzi više od sukoba, a upravo zato će se ljuta Vaga zajapuriti, zacrveniti i stiskati zube. Ako odluče da je njihov bijes posve opravdan, ponašaće se ekstremno iracionalno. Na kraju svega, vjerovaće kako nisu uopšte krive niti da su išta pogriješile i vrlo vjerojatno će se ljutiti još danima, uzevši sebi za pravo da vas kazne.

Škorpija

Kad su ljute Škorpije mogu da vam utjeraju strah u kosti. Ono što izgovaraju nećete moći ni da prepričate, njihove riječi i uvrede su brutalne. Škorpije nije lako izbaciti iz takta, ali ako se to dogodi – pripazite se. Oni nisu znak koji lako i brzo oprašta i oni nikad ništa ne mogu “samo pustiti” ako su se već naljutili.

Strijelac

Kada počne svađa Strijelac je prilično iracionalan i nema poštovanja prema tuđim osjećajima. Napadaće drugu stranu bez plana, a iz faze vikanja prelaziće u fazu plača. Ipak, kad jednom iznesenu svoj stav ne mijenjaju ga, a potrebno im je puno da bi oprostili tuđe uvrede. Za njih je najbolje da ne ulaze u rasprave odmah, već da se ugrizu za jezik i reaguju kad se malo ohlade.

Jarac

Pripadnici ovog znaka vrlo ozbiljno shvataju rasprave i svađe ali i to kada se naljute i obično svoj gnjev ne izražavaju sve dok neko zaista ne pređe njihove granice. Mogu razbiti ono što im se nađe pri ruci, ali računajte na to da će lupiti šakom o sto. Postaće veoma kritični i sasipati vam sve negativno o vama u lice tako da ćete ostati zatečeni. Kada su strašno bijesni u stanju su da šokiraju sve oko sebe svojim ponašanjem.

Vodolija

Njihova prva linija obrane je čutanje i prekid svake komunikacije. Oni će sjesti u auto ili izaći u šetnju i tako sami sa sobom provesti sate. Najbolje je da ih pokušate ignorisati dok sami sebe ne smire. Ako to ne mogu, nema vam pomoći i slušaćete ih satima u kojima ćete se osjećati kao da vas neko muči. Ali, vodolije su dosta smirene i ovo se rijetko dešava.

Ribe

Pripadnici ovog znaka obično su preosjetljivi, a kako ne vole da njihova osjećanja budu povrijeđena, trude se da to ne rade drugima. Ipak, izgube li živce, prirediće pomalo teatralne scene i tražiti samoću, često će se i rasplakati. Nakon što se ohlade, a to je brzo, imaju snažnu potrebu da odmah izglade situaciju. Čak će i sami tražiti da im oprostite iako nekada nisu ni krivi.


:oo
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Odraz » 04 May 2021, 09:28

Chloe wrote: 04 May 2021, 09:04 Kako horoskopski znaci reaguju kada se ljute

Ribe

Pripadnici ovog znaka obično su preosjetljivi, a kako ne vole da njihova osjećanja budu povrijeđena, trude se da to ne rade drugima. Ipak, izgube li živce, prirediće pomalo teatralne scene i tražiti samoću, često će se i rasplakati. Nakon što se ohlade, a to je brzo, imaju snažnu potrebu da odmah izglade situaciju. Čak će i sami tražiti da im oprostite iako nekada nisu ni krivi.
:oo
Aha ... jes' jes' ... prije nego se ohladim prvo nekoga ohladim. :kafa
Imam potrebu da nekog izgladim sa zemljom a ne da izgladim situaciju. :123

Zadnju teatralnu scenu sam napravio kad sam na motorijadi gazio frajera od dva metra, hoce me to pravljenje teatralnih scena, tu horoskop ne grijesi ... :hm

Sta cu slab sam sa zivcima. :123

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81167
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10177 times
Been thanked: 7024 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Julia-Klara » 04 May 2021, 11:42

Vodolija

Njihova prva linija obrane je čutanje i prekid svake komunikacije. Oni će sjesti u auto ili izaći u šetnju i tako sami sa sobom provesti sate. Najbolje je da ih pokušate ignorisati dok sami sebe ne smire. Ako to ne mogu, nema vam pomoći i slušaćete ih satima u kojima ćete se osjećati kao da vas neko muči. Ali, vodolije su dosta smirene i ovo se rijetko dešava.


:hoi :hoi :hoi
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 51590
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 21014 times
Been thanked: 20811 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Shadow » 04 May 2021, 11:47

Potpisujem ovo da prekrizimo ono sto je zavrijedilo da se prekrizi :kafa
Ne naglasavajuci pritom nista :cudi Nema potrebe za tim.

Ende
Mirno more

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81167
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10177 times
Been thanked: 7024 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Julia-Klara » 04 May 2021, 11:58

Shadow wrote: 04 May 2021, 11:47 Potpisujem ovo da prekrizimo ono sto je zavrijedilo da se prekrizi :kafa
Ne naglasavajuci pritom nista :cudi Nema potrebe za tim.

Ende
Znaci i kod tebe je: "Sto si ljuta?"
"Znas ti dobro sto sam ljuta!!!"

:valja
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3078 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Chloe » 04 May 2021, 11:58

Julia-Klara wrote: 04 May 2021, 11:42 Vodolija

Njihova prva linija obrane je čutanje i prekid svake komunikacije. Oni će sjesti u auto ili izaći u šetnju i tako sami sa sobom provesti sate. Najbolje je da ih pokušate ignorisati dok sami sebe ne smire. Ako to ne mogu, nema vam pomoći i slušaćete ih satima u kojima ćete se osjećati kao da vas neko muči. Ali, vodolije su dosta smirene i ovo se rijetko dešava.


:hoi :hoi :hoi
Moja djeca dok ja ono :maja energično prigovaram ne reaguju, ali kad se učutim aaaaa bježe od mene. A na poslu, kad sam skroz službena ni muha se ne čuje. :grana
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81167
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10177 times
Been thanked: 7024 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Julia-Klara » 04 May 2021, 12:00

Da,da. Kad sutim opasno je, ne diraj!!!
Samo sto to rijetko ko zna :) Nista mi gore nego kad pocnu bockat "de reci sta ti je? sto si ljuta? jesam ja nesto? hajd reci? "
Ista stvar i kad sam tuzna - ne diraj, pusti, pusti da cutim , proci ce. Ali to samo moja sestra postuje, ostalo su davezi nad davezima :rol
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Shadow
Svemirka
Svemirka
Posts: 51590
Joined: 06 Apr 2020, 08:13
Has thanked: 21014 times
Been thanked: 20811 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Shadow » 04 May 2021, 12:03

Julia-Klara wrote: 04 May 2021, 11:58
Shadow wrote: 04 May 2021, 11:47 Potpisujem ovo da prekrizimo ono sto je zavrijedilo da se prekrizi :kafa
Ne naglasavajuci pritom nista :cudi Nema potrebe za tim.

Ende
Znaci i kod tebe je: "Sto si ljuta?"
"Znas ti dobro sto sam ljuta!!!"

:valja

Ne. Na ovo sam mislila da preciziram..

naprosto vas prekriži proglašavajući najvećim neprijateljem.
Prekrizis i zdravo. Nema price dalje.

Cuj proglasavat neprijateljem. Drama :kafa
Mirno more

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by greeneyes » 04 May 2021, 13:01

Ovo su u pravu. Ja ne znam normalno procati kad me dirnes u zivac, ali zato stresem sta imam i poslije hej ba sta ima ba, hej ba sta ima ba, zees ba Saraajlijaa
Samo sabura

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18138
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3742 times
Been thanked: 3692 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by srculence7 » 04 May 2021, 13:04

# Škorpion
Što možete očekivati ​​od bića koja je mješavina ose, pauka, raka i noćne more?
:valja
E svašta 🙈
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3078 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Chloe » 04 May 2021, 13:09

greeneyes wrote: 04 May 2021, 13:01 Ovo su u pravu. Ja ne znam normalno procati kad me dirnes u zivac, ali zato stresem sta imam i poslije hej ba sta ima ba, hej ba sta ima ba, zees ba Saraajlijaa
:D
Pa ok ako to možeš fino reći, al' kad se Krajiškinja upali :lupa gori sve, zato radije stisnem zube i šake, smirim strasti i onda poslije laganini kažem šta imam.

Nema ništa gore kad ljudi i ljutnji vrijeđaju, galame, kažu i šta misle i šta ne, saspu milion strelica u srce, istresu se na insana i onda kao da ništa nije bilo .... ne meRem ja to. :123
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by greeneyes » 04 May 2021, 13:12

Ma kakvi to, ja kad ohladim i zaboravim. Tako smo i sestra i ja, na starog, a mladja sestra je ni tamo ni vamo, malo vise na mater. Mama usuti i gotovo. Plus zna sta si joj 25 marta 2007-me rek'o, sunce ti poljubim zarko
Samo sabura

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Nice try » 04 May 2021, 13:16

Ja i galamim i ne zaboravljam lako :D. doduše ne psujem :oo
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42737
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14053 times
Been thanked: 12644 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Masamune » 04 May 2021, 13:18

Chloe wrote: 04 May 2021, 09:04 Lav
Kad se Lavovi naljute oni idu korak dalje od ljutnje i završe u delirijumu bijesa. Što su glasniji i intenzivniji u toj svojoj ljutnji, oni se bolje osjećaju. Njihova taktika je napadačka, ne misle o tuđim osjećajima ni efektu izgovorenih reči. Iako je vrlo vjerojatno da će vam oprostiti sve, ne očekujte da će se izvinjavati za svoje ponašanje, jer su preponosni, naročito ako su uvrijeđeni.
:oo
Tako je, a onda nas škorpije banuju (ili su bar tužibabe) :mrgud
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42737
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14053 times
Been thanked: 12644 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Masamune » 04 May 2021, 13:21

Napominjem da se nemam šta izvinjavati, ali mogu oprostiti :zubi
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests