Kocka test

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Kocka test

Post by Biba » 12 Jul 2015, 09:26

Maja wrote:Bibo ti si drugima nepoznanica, komplikovana i ko te ne zna smatra te prepotentnom i ozbiljnom a u duši puno patiš i nisi sigurna šta želiš sa svojim životom.
Tvoj bivši te nikad nije zaista upoznao, samo površinski a ti si mu ugađala i bila dobra žena pa te iskoristio i otišao.
Svog sina uzimaš onako, zdravo za gotovo, niti se puno ponosiš njime, niti ga puno kritikuješ kad pogriješi.
Tvoja majka, iako te nervira, ti je jedina bliska osoba i voliš je i inače tvoja mala porodica ti je bitna u životu.
Život ti je težak ali ti se držiš za ono lijepo u njemu i uspješno krčiš sebi put.
Prepotentna..he he he he...U školi su mi pisali da saam izrazito sklona samopotcjenjivanju...ali naučila sam stvoriti kod drugih dojam da sam prepotentna...u školi smo malo zadrečim oštro i mnogi imaju krivi dojam, ali ne i oni koji me poznaju...povremeno volim neke umišljenje osobe spustiti na zemlju, na svo način...mirno i dostojanstveno :pusi


Šturo :oo Al de reci ima li sličnosti :oo
Majo, ja jako dobro znam što želim sa svojim životom.
Nije mene nitko iskoristio. Nitko nije očekivao ono što sam napravila...ne bih baš o svemu...Nikad on ne bi otišao a nikad nije ni mislio da će meni to pasti na pamet...nasmjestila sam mu buduću sudbinu...nije mu lako...
Prema sinu jesam popustljiva ali znam nerijetko i povisiti ton i kritizirati ga. Drečim kad procijenim da je potrebno. Neki dan sam šefu pričala čemu se divim kod svoga sina..pa divim se onome po čemu smo on i ja različiti...ali imamo i jednu veliku zajedničku osobinu kojom sa baš ponosim...
Moja mama i ja smo različite...iskre nekad vrcaju...ali nikada nikome ne dam da ju imalo grdi...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119231
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5517 times
Been thanked: 11761 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kocka test

Post by Maja » 12 Jul 2015, 13:55

To ja samo uporedjujem tvoj post s objasnjenjem iznad.
Eto procitaj ga. Kocka si ti, konj partner, kljucevi djeca, kaktus roditelji,
oaza porodicni zivot i suma buducnost tj zivotni put.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Kocka test

Post by Biba » 12 Jul 2015, 14:05

Maja wrote:To ja samo uporedjujem tvoj post s objasnjenjem iznad.
Eto procitaj ga. Kocka si ti, konj partner, kljucevi djeca, kaktus roditelji,
oaza porodicni zivot i suma buducnost tj zivotni put.
Ma znam, ali nije mi se dalo detaljno pisati...pridjevi i tak to...bitno da smo konj i a čitali hijeroglife :hihi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119231
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5517 times
Been thanked: 11761 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kocka test

Post by Maja » 08 Oct 2020, 23:37

Interesantan test. Ko nije radio, bujrum.

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests