Volkswagen

Sve o ljubimcima na točkove

Moderators: Krokodil Behko, Oblak

Cvrle
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Reactions: 2501
Status: Offline

Re: Volkswagen

Post by Cvrle » 12 Jan 2018, 10:00

Melek wrote:
12 Jan 2018, 09:55
Ja sam razmatrao da kupim jednog Pola pored ovog auta sto imam, ili jos bolje Skodu Fabiju (to je u principu isto VW auto) zbog voznje do posla i nazad, ali me prepade statistika.. Tvrde da u VW dizel auta puca onaj lanac (umjesto klinastog remena) tako da ce na kraju biti Renault Clio ili Audi a3 dizel.. Uglavnom mi treba zvjercica sto trosi oko 3l na 100km, a za lova i to imam onaj SUV. To tvrde osiguravajuci zavodi, statistika im je jako gadna po tom pitanju. A kad to pukne, sve ode.. Premda mozda Polo jos uvijek ima remen? :hm
Pola sam vozila 10 godina i nikad nista puklo nije :hm Sad imam golfa V, cula sam da je kod njih mahana zamajac, ali vidjecemo kako ce se ponasati jer je jos frisak u mojim rukama. Za jedno 6 mjeseci mogu reci jesul price osnovane ili ne.
U globalu, smatram da najvise kude oni koji ne vode racuna o svom vozilu. I onda plasiraju price kako je to mahana tog vozila. Ma daaajjjj... Koristi kako treba i odrzavaj kako treba, svako auto ce biti makina :zubi
2
2 Image
"Ako se normalnost tumaci kao pripadanje vecini, onda ja nisam normalna."

storm
Urednik foruma
Urednik foruma
Reactions: 4118
Status: Offline

Re: Volkswagen

Post by storm » 12 Jan 2018, 10:01

Melek wrote:
12 Jan 2018, 09:57
storm wrote:
12 Jan 2018, 09:56
Melek wrote:
12 Jan 2018, 09:55
Ja sam razmatrao da kupim jednog Pola pored ovog auta sto imam, ili jos bolje Skodu Fabiju (to je u principu isto VW auto) zbog voznje do posla i nazad, ali me prepade statistika.. Tvrde da u VW dizel auta puca onaj lanac (umjesto klinastog remena) tako da ce na kraju biti Renault Clio ili Audi a3 dizel.. Uglavnom mi treba zvjercica sto trosi oko 3l na 100km, a za lova i to imam onaj SUV. To tvrde osiguravajuci zavodi, statistika im je jako gadna po tom pitanju. A kad to pukne, sve ode.. Premda mozda Polo jos uvijek ima remen? :hm
A neka toyotica?
Ma sta ja znam.. Alternativa je toyota hibrid (SUV mi je vec toyota, RAV4) ali su stráha skupi :(
To jesu...a znam da su popularni gore...i zahvalni.
ona mala yaris ili auris :hm
0
Najbolje dane, proveo sam noću...

Post Reply

Return to “Auto / Moto”