Saobraćajne zgode i nezgode

Sve o ljubimcima na točkove

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
bagra
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12016
Joined: 12 Jun 2013, 20:00
Has thanked: 492 times
Been thanked: 1077 times
Status: Offline

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by bagra » 23 Jun 2020, 13:44

greeneyes wrote: 23 Jun 2020, 13:27 Mora brt neko i tuzne/ruzne vijesti donositi
Koja hanuma :jupi voljet cu je, paziti, maziti :ples
ne osjeca se najbolje bas :hm pa budni
njezan snjom ono. bolesljiva je nekak
mi, bledunjava. mozda ju i korona ona
drma al de nemoj joj to direktno odma
saopcit pripomozi joj da preboli sve to,
znam da voljecete jos i vise. ak prezivi
jel :tamo viewtopic.php?p=2457604#p2457604
a zeli i ona tebe - vidis dami (lajk) dala
a to sto ime joj je tako sasvim slucajno
je. jednostavno sam osjetio... tu struju
medj vama. :o a i platila mi je :kafa

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by Čarobni » 23 Jun 2020, 14:28

spacebound wrote: 22 Jun 2020, 06:38
greeneyes wrote: 21 Jun 2020, 22:44
:sok Gdje je ovo? Ako je prezio ovo oderat treba pa ga pustit, pogan jedna pogana, sem ako je covjek imao infarkt ili neki drugi zdravstveni problem za volanom.
Ne mora bit' zdravstveni problem, možda je zasp'o za volanom, može se desit' svakome.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80653
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Online

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by spacebound » 02 Jul 2020, 17:54

Tragično: Beba poginula u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Teslića

Jednogodišnje dijete je poginulo u teškoj saobraćajnoj nesreći u srijedu, na regionalnom putu Tedin Han – Bistričak, u mjestu Mladikovine, kod Teslića, saopćeno je danas iz Policijske uprave Doboj.
Do saobraćajne nesreće je došlo kada su se sudarili automobil Mercedes, kojim je upravljala osoba inicijala S. T., s područja općine Teslić, te Audi A6 za čijim volanom je bila osoba inicijala D. J. iz Teslića.

Od zadobijenih povreda smrtno je stradalo dijete u automobilu marke Mercedes J. T. (2019), dok su tjelesne povrede zadobili vozač S. T. i ostali njegovi saputnici V. T. i dijete J. T. (2020).

klix.ba


:tuzna
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by Čarobni » 27 Jul 2020, 02:20

U Sarajevu je zadnjih mjeseci katastrofa, na svakom semaforu se po cesti vrti 5 klošara iz Alžira i Maroka sa riječima "just one mark".

Kako se šetkaju cestom, čudi me da nije svaki dan makar jedan ohlađen na temperaturu asfalta.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80653
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Online

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by spacebound » 02 Aug 2020, 20:28

U saobraćajnoj nesreći u Šijama kod Tešnja poginule dvije osobe - Avaz, Dnevni avaz, avaz.ba

Nesreća se dogodilo u 16.40 sati

U saobraćajnoj nesreći koja se danas dogodila u 16.40 u mjestu Šije kod Tešnja poginule su dvije osobe.

Kako je "Avazu" potvrđeno iz Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona, u nesreći je učestvovalo jedno vozilo.

- Dva lica smrtno su stradala u slijetanju vozila s kolovoza - kazali su nam u MUP-u.







Prvo sam telefonski za ovo cula, nesreca se desila nedaleko od muzeve rodne kuce, poginule kcerke njegovog skolskog druga, 17 i 19 godina. Koliko me potreslo i koliko sada mislim na te roditelje kojima je zivot priredio najgore sto covjeka moze snaci, neopisivo je.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Umihana
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1550
Joined: 12 Apr 2020, 03:47
Status: Offline

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by Umihana » 02 Aug 2020, 21:21

spacebound wrote: 02 Aug 2020, 20:28 U saobraćajnoj nesreći u Šijama kod Tešnja poginule dvije osobe - Avaz, Dnevni avaz, avaz.ba

Nesreća se dogodilo u 16.40 sati

U saobraćajnoj nesreći koja se danas dogodila u 16.40 u mjestu Šije kod Tešnja poginule su dvije osobe.

Kako je "Avazu" potvrđeno iz Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona, u nesreći je učestvovalo jedno vozilo.

- Dva lica smrtno su stradala u slijetanju vozila s kolovoza - kazali su nam u MUP-u.







Prvo sam telefonski za ovo cula, nesreca se desila nedaleko od muzeve rodne kuce, poginule kcerke njegovog skolskog druga, 17 i 19 godina. Koliko me potreslo i koliko sada mislim na te roditelje kojima je zivot priredio najgore sto covjeka moze snaci, neopisivo je.
Vidjela sam ovo, i baš me potreslo :(
Ne smijem ni pomisliti kako je tim roditeljima :tuga

U zadnje vrijeme ima jako puno tih nesreća...
Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesretan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom, a zemlja obnavlja proljećem...

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80653
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Online

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by spacebound » 02 Aug 2020, 21:23

Umihana wrote: 02 Aug 2020, 21:21
spacebound wrote: 02 Aug 2020, 20:28 U saobraćajnoj nesreći u Šijama kod Tešnja poginule dvije osobe - Avaz, Dnevni avaz, avaz.ba

Nesreća se dogodilo u 16.40 sati

U saobraćajnoj nesreći koja se danas dogodila u 16.40 u mjestu Šije kod Tešnja poginule su dvije osobe.

Kako je "Avazu" potvrđeno iz Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona, u nesreći je učestvovalo jedno vozilo.

- Dva lica smrtno su stradala u slijetanju vozila s kolovoza - kazali su nam u MUP-u.







Prvo sam telefonski za ovo cula, nesreca se desila nedaleko od muzeve rodne kuce, poginule kcerke njegovog skolskog druga, 17 i 19 godina. Koliko me potreslo i koliko sada mislim na te roditelje kojima je zivot priredio najgore sto covjeka moze snaci, neopisivo je.
Vidjela sam ovo, i baš me potreslo :(
Ne smijem ni pomisliti kako je tim roditeljima :tuga

U zadnje vrijeme ima jako puno tih nesreća...
Ne daj Boze nikome, u trenu izgubis jedinu vrijednost i najvecu ljubav na svijetu. Sve drugo nek Bog natovari na ledja, samo da nikad ne saznam kako je to.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3117
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 320 times
Status: Offline

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by CikCikCikPogodi » 15 Aug 2020, 22:22


User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by Mala_Mu » 18 Aug 2020, 17:17

Detalji stravičnog udesa kod Teslića: Vozač audija nije imao vozačku dozvolu
Vozač audija G.B. (20) koji je učestvovao u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Teslića, a u kojoj su u drugom automobilu poginule majka i kćerka, nije imao vozačku dozvolu, piše Srpskainfo.

Kako se navodi, dozvola mu je oduzeta u junu ove godine, a on je ostao bez vozačke zbog prebrze vožnje.

Izvor iz istrage tvrdi da je G.B. kažnjen i prije 10 dana, obzirom da je zaustavljen kako upravlja automobilom bez dozvole.

"U toku je rad na kompletiranju svih detalja vezanih za saobraćajnu nesreću, nakon čega će biti poznata odluka o daljem procesuiranju u konkretnom slučaju", objasnio je izvor iz istrage.

Podsjetimo, na magistralnom putu M1 – 108 u mjestu Buletić, područje opštine Teslić, u subotu oko 23:25 sati dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su poginule dvije osobe.

Iz PU Doboj su saopštili da su u saobraćajnoj nesreći su učestvovali G. B. (20) koji je upravljao automobilom "audi" i "fiat" registarskih oznaka kojim je upravljao Z.L. (44) u kome su bila njegova supruga S. L. i dvoje djece.

Otac je bio za upravljačem vozila u kojem su na licu mjesta poginule njegova supruga i devetnaestogodišnja kćerka. Iz UKC-a danas su saopštili da četrdesetpetogodišnji Z.L. i četvorogodišnja djevojčica imaju teške povrede glave i priključeni su na aparate za mehaničku ventilaciju.
E Boze.. A gle i ovo danas.. :place
Screenshot_20200818-171656_Chrome.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80653
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Online

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by spacebound » 18 Aug 2020, 17:48

Ljudi divljaju, nenormalni su, ja ne znam sta je s tim glavama. U subotu sam magistralom od Zenice gdje god mi je cesta dozvoljavala vozila 90 na ogranicenju 80, ljudi me preticu kao da stojim. Kud ce :cudi
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31707
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2695 times
Been thanked: 5156 times
Status: Offline

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by Matan » 18 Aug 2020, 17:58

spacebound wrote: 18 Aug 2020, 17:48 Ljudi divljaju, nenormalni su, ja ne znam sta je s tim glavama. U subotu sam magistralom od Zenice gdje god mi je cesta dozvoljavala vozila 90 na ogranicenju 80, ljudi me preticu kao da stojim. Kud ce :cudi
U Bosni ljudi divljaju, ne voze..
Ima dvije vrste vozaca..
Oni u golfu dvojci koji voze presporo i ometaju saobracaj
i oni sa malo boljim autima, koji divljaju..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120521
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7000 times
Been thanked: 7955 times
Status: Online

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by Krokodil Behko » 18 Aug 2020, 19:40

Taj s Audijem, očito je neko hadžijsko dijete, čim ima takva kola, nije mu problem plaitti kaznu, za vožnju bez dozvole i nastaviti po starom. Ništa se ne mijenja.
online

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by greeneyes » 18 Aug 2020, 19:47

Fakat se gine haos
Samo sabura

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80653
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Online

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by spacebound » 18 Aug 2020, 19:50

Krokodil Behko wrote: 18 Aug 2020, 19:40 Taj s Audijem, očito je neko hadžijsko dijete, čim ima takva kola, nije mu problem plaitti kaznu, za vožnju bez dozvole i nastaviti po starom. Ništa se ne mijenja.
Zato ja kazem, tih divljaka mi sekunde zao nije kad se smotaju oko bandere, samo kazem jedan manje. Ali nazalost najcesce epilog bude ovakav :(
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84578
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11069 times
Been thanked: 16661 times
Status: Offline

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by Fuddo » 18 Aug 2020, 19:54

Mala_Mu wrote: 18 Aug 2020, 17:17 Detalji stravičnog udesa kod Teslića: Vozač audija nije imao vozačku dozvolu
Vozač audija G.B. (20) koji je učestvovao u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Teslića, a u kojoj su u drugom automobilu poginule majka i kćerka, nije imao vozačku dozvolu, piše Srpskainfo.

Kako se navodi, dozvola mu je oduzeta u junu ove godine, a on je ostao bez vozačke zbog prebrze vožnje.

Izvor iz istrage tvrdi da je G.B. kažnjen i prije 10 dana, obzirom da je zaustavljen kako upravlja automobilom bez dozvole.

"U toku je rad na kompletiranju svih detalja vezanih za saobraćajnu nesreću, nakon čega će biti poznata odluka o daljem procesuiranju u konkretnom slučaju", objasnio je izvor iz istrage.

Podsjetimo, na magistralnom putu M1 – 108 u mjestu Buletić, područje opštine Teslić, u subotu oko 23:25 sati dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su poginule dvije osobe.

Iz PU Doboj su saopštili da su u saobraćajnoj nesreći su učestvovali G. B. (20) koji je upravljao automobilom "audi" i "fiat" registarskih oznaka kojim je upravljao Z.L. (44) u kome su bila njegova supruga S. L. i dvoje djece.

Otac je bio za upravljačem vozila u kojem su na licu mjesta poginule njegova supruga i devetnaestogodišnja kćerka. Iz UKC-a danas su saopštili da četrdesetpetogodišnji Z.L. i četvorogodišnja djevojčica imaju teške povrede glave i priključeni su na aparate za mehaničku ventilaciju.
E Boze.. A gle i ovo danas.. :place

Screenshot_20200818-171656_Chrome.jpg
A uzasa,


Ma ne valjaju ljudi ceste djavlu
90% treba ogranicenje 30
Daj je usko, daj krivudavo, vidis sest metara ispred sebe
Daj svakav bolid nabavio hejbet kubika

A opet, gine se svuda, haj mu budi pametan
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120521
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7000 times
Been thanked: 7955 times
Status: Online

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by Krokodil Behko » 18 Aug 2020, 19:59

spacebound wrote: 18 Aug 2020, 19:50
Krokodil Behko wrote: 18 Aug 2020, 19:40 Taj s Audijem, očito je neko hadžijsko dijete, čim ima takva kola, nije mu problem plaitti kaznu, za vožnju bez dozvole i nastaviti po starom. Ništa se ne mijenja.
Zato ja kazem, tih divljaka mi sekunde zao nije kad se smotaju oko bandere, samo kazem jedan manje. Ali nazalost najcesce epilog bude ovakav :(

Pa i kad se smotaju, oko bandere, stradaju oni s njima u kolima.
online

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84578
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11069 times
Been thanked: 16661 times
Status: Offline

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by Fuddo » 18 Aug 2020, 20:01

https://www.srednjabosna.com/2019/10/07 ... put-u-bih/#


Pogledajti ovo
I stas ti tu vozit,
Prouci sve sto znas i polako
Ovdje bi se alene oprosti nedje zabio, a kamo li nasa chloe. Imas ti sestro srce ko frizider velko
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56116
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5827 times
Status: Offline

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by Duminjo » 18 Aug 2020, 20:19

Fuddo wrote: 18 Aug 2020, 20:01 https://www.srednjabosna.com/2019/10/07 ... put-u-bih/#


Pogledajti ovo
I stas ti tu vozit,
Prouci sve sto znas i polako
Ovdje bi se alene oprosti nedje zabio, a kamo li nasa chloe. Imas ti sestro srce ko frizider velko
Ima i kod mene ovakvih kolko hoces.
Ovaj sto je Video pravio vozi po sredini i Malo je stisko Gas namjerno da izgleda jos opasnije.

Pratiš ogranicenje, prilagodis brzinu uslovima a ne ko ovi kreteni sto su pravilo Video

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84578
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11069 times
Been thanked: 16661 times
Status: Offline

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by Fuddo » 18 Aug 2020, 20:20

Duminjo wrote: 18 Aug 2020, 20:19
Fuddo wrote: 18 Aug 2020, 20:01 https://www.srednjabosna.com/2019/10/07 ... put-u-bih/#


Pogledajti ovo
I stas ti tu vozit,
Prouci sve sto znas i polako
Ovdje bi se alene oprosti nedje zabio, a kamo li nasa chloe. Imas ti sestro srce ko frizider velko
Ima i kod mene ovakvih kolko hoces.
Ovaj sto je Video pravio vozi po sredini i Malo je stisko Gas namjerno da izgleda jos opasnije.

Pratiš ogranicenje, prilagodis brzinu uslovima a ne ko ovi kreteni sto su pravilo Video
Stas mu prilagodit
Zamanta ti se motajuc
Moreli se ovo zaobic
Imal kakav drugi put? :D.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56116
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1970 times
Been thanked: 5827 times
Status: Offline

Re: Saobraćajne zgode i nezgode

Post by Duminjo » 18 Aug 2020, 20:23

Fuddo wrote: 18 Aug 2020, 20:20
Duminjo wrote: 18 Aug 2020, 20:19

Ima i kod mene ovakvih kolko hoces.
Ovaj sto je Video pravio vozi po sredini i Malo je stisko Gas namjerno da izgleda jos opasnije.

Pratiš ogranicenje, prilagodis brzinu uslovima a ne ko ovi kreteni sto su pravilo Video
Stas mu prilagodit
Zamanta ti se motajuc
Moreli se ovo zaobic
Imal kakav drugi put? :D.
Mah.. Namjenski pravio Video preko noci da zna po svjetlima ide li mu neko iz suprtnog smjera i da moze brzo voziti..

Neka vozi normalno pa nek napravi Video..

Ovakvih puteva po Alpama kolko hoš. I uskih i krovudavih i ostrih krivina i svega.. Isto ovako. I na ovom putu se ne vide nigdje neke rupe koje se moraju zaobilaziti.. Sve pokrpljeno.

Novinar govno

Post Reply

Return to “Auto / Moto”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 68 guests