Jeste li dobar vozač?

Sve o ljubimcima na točkove

Moderator: Krokodil Behko

Kako vozite?

dobro
36
71%
prosječno
8
16%
loše
7
14%
 
Total votes: 51

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Salko » 15 Jul 2020, 13:58

REMB wrote: 15 Jul 2020, 13:41 Iskren sam prema sebi; po gradovima koje dobro poznajem, magistrslom i autoputem nedam lahko pardona. Al kad udjem u grad koji slabo ili nikako poznajem tu sam truba...nula bodova...to mi je bas mahana.
u vrijeme kada nije bilo navigacije...
Budimpešta i ja odprilike znam gdje treba da se izdvojim da potrefim za izlaz na Peć. Ali u momentu ispred mene bio kamion i kasno vidjeh znak za isključenje....

Potrošio rezervoar goriva vozajuć se po Pešti, svratim na neku benzinsku (BP British Petrol) kontajući da znaju engleski, ne da ne znaju engleski već ni njemački ni engleski ni noge ni ruke ne pomažu...

Kupim naku kartu na toj benzinskoj, gledam gledam gledam, yebo majku nema na njoj autoputa nikako...

vidim u dnu štampano 1986....

Nije im od familije ništa ostalo....

sjoo

srklet me i sad ufati...
"ignorance is bliss"

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Čarobni » 15 Jul 2020, 22:18

Blink♡Once wrote: 15 Jul 2020, 08:16 Ja ne znam bocno parkirati :pst
spacebound wrote: 15 Jul 2020, 08:18
Ja mislim da bih znala da mi onaj moj da :123 On inace cim je kakva guzva hoce da vozi, a ja ne dam :ljut Na magistrali se ne uci vozit :cudi
Hajde da nešto naučimo još na ovoj temi, čovjek je to fino objasnio, nikakva nauka, dva poteza na volanu:


Ariel
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11761
Joined: 14 Sep 2019, 02:25
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Ariel » 15 Jul 2020, 22:22

Čarobni wrote: 15 Jul 2020, 22:18
Blink♡Once wrote: 15 Jul 2020, 08:16 Ja ne znam bocno parkirati :pst
spacebound wrote: 15 Jul 2020, 08:18
Ja mislim da bih znala da mi onaj moj da :123 On inace cim je kakva guzva hoce da vozi, a ja ne dam :ljut Na magistrali se ne uci vozit :cudi
Hajde da nešto naučimo još na ovoj temi, čovjek je to fino objasnio, nikakva nauka, dva poteza na volanu:

Djaba video ja to dok sama uzivo ne probam necu nauciti. Ja koliko sam smotana bila u pocetku nisam mogla nikako skontati kako volan okretati da idem u zeljenom smjeru u rikverc :plavi
Sad znam :cvike :valja

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Čarobni » 15 Jul 2020, 22:35

Salko_dvominutaš wrote: 15 Jul 2020, 09:10 i ja ne znam kako bilo ko može vozit ono govno od smarta...

mene panika uzela kada sam se okreno nazad i vidio, pa ništa...

safra me strefila (jer sam imao udes gdje me je lik pokupio vozio cca 80 a ja stajao da pređu pješaci)

ocm glupljeg auta na planeti nema...
Navodno je one NCAP testove proš'o jako dobro, iako ni meni nije jasno.

Ali, ovo sigurno ne bi preživio ni kurban u gepeku:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Čarobni » 15 Jul 2020, 22:50

Blink♡Once wrote: 15 Jul 2020, 22:22 Djaba video ja to dok sama uzivo ne probam necu nauciti. Ja koliko sam smotana bila u pocetku nisam mogla nikako skontati kako volan okretati da idem u zeljenom smjeru u rikverc :plavi
Sad znam :cvike :valja
Parking pored ceste, iza zgrade skupštine, prema Vilsonovom, nije prometno iza podne i nećeš smetat' nikome.

User avatar
Umihana
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1550
Joined: 12 Apr 2020, 03:47
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Umihana » 15 Jul 2020, 22:51

Meni parkiranje nije problem, paralelno čak preferiram pred zgradom jer mi onda ne mogu zalijepiti svoja vrata u moja, niti parkirati mi se tako blizu da ne mogu ući u auto...
Ono što ja ne volim je brdo, mada nemam problema s tim, i ok sam sa ručnom, ali me uhvati panika ako je put loš i uzak, uz to što je brdovit, npr. oni sokaci čaršijski...
:rol
Ne mislim da sam ekstra vozač, ali kakvih ima, dobra sam :oo
Pogotovo što sam imala enorman strah od vožnje i jedva se nakanila polagati...
Auto sam odmah kupila, i prvi dan dobila vozačku i odmah sjela sama za volan :grana
Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesretan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom, a zemlja obnavlja proljećem...

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Krokodil Behko » 16 Jul 2020, 01:09

Umihana wrote: 15 Jul 2020, 22:51 Meni parkiranje nije problem, paralelno čak preferiram pred zgradom jer mi onda ne mogu zalijepiti svoja vrata u moja, niti parkirati mi se tako blizu da ne mogu ući u auto...

Pa jes, moš ući u auto tako, ali zato ne možeš s autom izaći, ako ti se zalijepi.
Ono što ja ne volim je brdo, mada nemam problema s tim, i ok sam sa ručnom, ali me uhvati panika ako je put loš i uzak, uz to što je brdovit, npr. oni sokaci čaršijski...

Šta je problem s brdom?
Drugom možeš ići uz svako brdo. Ako staneš, dizelom može i bez ručne, to je osnovno i polaže se već na poligonu, ili je bar tako nekad bilo.
online

User avatar
Umihana
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1550
Joined: 12 Apr 2020, 03:47
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Umihana » 16 Jul 2020, 01:28

Krokodil Behko wrote: 16 Jul 2020, 01:09
Umihana wrote: 15 Jul 2020, 22:51 Meni parkiranje nije problem, paralelno čak preferiram pred zgradom jer mi onda ne mogu zalijepiti svoja vrata u moja, niti parkirati mi se tako blizu da ne mogu ući u auto...

Pa jes, moš ući u auto tako, ali zato ne možeš s autom izaći, ako ti se zalijepi.
Ono što ja ne volim je brdo, mada nemam problema s tim, i ok sam sa ručnom, ali me uhvati panika ako je put loš i uzak, uz to što je brdovit, npr. oni sokaci čaršijski...

Šta je problem s brdom?
Drugom možeš ići uz svako brdo. Ako staneš, dizelom može i bez ručne, to je osnovno i polaže se već na poligonu, ili je bar tako nekad bilo.
Eh pa zato uvijek gledam je li slobodno prvo ili zadnje mjesto u nizu, pa ostavim sebi lijepo prostora ispred ili iza :oo
A brdo, objasnila sam, ne volim, fakat ne znam zašto :cudi Moguće da su traume od silnih gašenja auta na početku vozačkog iskustva...
I da, mislim da mi je veća mahana to što sporo motam :hm
Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesretan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom, a zemlja obnavlja proljećem...

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80125
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11331 times
Status: Online

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by spacebound » 16 Jul 2020, 05:42

Čarobni wrote: 15 Jul 2020, 22:18
Blink♡Once wrote: 15 Jul 2020, 08:16 Ja ne znam bocno parkirati :pst
spacebound wrote: 15 Jul 2020, 08:18
Ja mislim da bih znala da mi onaj moj da :123 On inace cim je kakva guzva hoce da vozi, a ja ne dam :ljut Na magistrali se ne uci vozit :cudi
Hajde da nešto naučimo još na ovoj temi, čovjek je to fino objasnio, nikakva nauka, dva poteza na volanu:

Znam ja u teoriji, mogu ispricat kako se radi, ali nisam nikad ni pokusala s ovim autom, s golfom 5 jesam.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80125
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11331 times
Status: Online

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by spacebound » 16 Jul 2020, 05:50

Krokodil Behko wrote: 16 Jul 2020, 01:09
Umihana wrote: 15 Jul 2020, 22:51 Meni parkiranje nije problem, paralelno čak preferiram pred zgradom jer mi onda ne mogu zalijepiti svoja vrata u moja, niti parkirati mi se tako blizu da ne mogu ući u auto...

Pa jes, moš ući u auto tako, ali zato ne možeš s autom izaći, ako ti se zalijepi.
Ono što ja ne volim je brdo, mada nemam problema s tim, i ok sam sa ručnom, ali me uhvati panika ako je put loš i uzak, uz to što je brdovit, npr. oni sokaci čaršijski...

Šta je problem s brdom?
Drugom možeš ići uz svako brdo. Ako staneš, dizelom može i bez ručne, to je osnovno i polaže se već na poligonu, ili je bar tako nekad bilo.
Cojk u mene s benzincem u brdu krece bez rucne :auf Jesam spomenula da ga mrzim :sunja

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36839
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 23145 times
Been thanked: 4505 times
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by ElTriconi » 16 Jul 2020, 06:17

Umihana wrote: 15 Jul 2020, 22:51 Meni parkiranje nije problem, paralelno čak preferiram pred zgradom jer mi onda ne mogu zalijepiti svoja vrata u moja, niti parkirati mi se tako blizu da ne mogu ući u auto...
Ono što ja ne volim je brdo, mada nemam problema s tim, i ok sam sa ručnom, ali me uhvati panika ako je put loš i uzak, uz to što je brdovit, npr. oni sokaci čaršijski...
:rol
Ne mislim da sam ekstra vozač, ali kakvih ima, dobra sam :oo
Pogotovo što sam imala enorman strah od vožnje i jedva se nakanila polagati...
Auto sam odmah kupila, i prvi dan dobila vozačku i odmah sjela sama za volan :grana
Kako ga ja uparkiram, po des centi na obe strane lufta. Mene ne intetrsuje sto neko ne moze uc, udjem u ocrtano ☺️
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Beni » 16 Jul 2020, 07:57

Krokodil Behko wrote: 16 Jul 2020, 01:09
Umihana wrote: 15 Jul 2020, 22:51 Meni parkiranje nije problem, paralelno čak preferiram pred zgradom jer mi onda ne mogu zalijepiti svoja vrata u moja, niti parkirati mi se tako blizu da ne mogu ući u auto...

Pa jes, moš ući u auto tako, ali zato ne možeš s autom izaći, ako ti se zalijepi.
Ono što ja ne volim je brdo, mada nemam problema s tim, i ok sam sa ručnom, ali me uhvati panika ako je put loš i uzak, uz to što je brdovit, npr. oni sokaci čaršijski...

Šta je problem s brdom?
Drugom možeš ići uz svako brdo. Ako staneš, dizelom može i bez ručne, to je osnovno i polaže se već na poligonu, ili je bar tako nekad bilo.
Aha sta ima drugom uz svako brdo, voli bi te vidjet uz Bakin Sokak, Tuzlansku, Kasima Hadzica.....
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Beni » 16 Jul 2020, 07:59

spacebound wrote: 16 Jul 2020, 05:50
Krokodil Behko wrote: 16 Jul 2020, 01:09


Pa jes, moš ući u auto tako, ali zato ne možeš s autom izaći, ako ti se zalijepi.




Šta je problem s brdom?
Drugom možeš ići uz svako brdo. Ako staneš, dizelom može i bez ručne, to je osnovno i polaže se već na poligonu, ili je bar tako nekad bilo.
Cojk u mene s benzincem u brdu krece bez rucne :auf Jesam spomenula da ga mrzim :sunja
Kao svaki iskusan vozac, samo osjecaj za kvacilom i ti ces moc.
Ja rucnun dizem sam kad se parkiram
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Odraz » 16 Jul 2020, 08:44

Beni_dvosekundas wrote: 16 Jul 2020, 07:59
spacebound wrote: 16 Jul 2020, 05:50

Cojk u mene s benzincem u brdu krece bez rucne :auf Jesam spomenula da ga mrzim :sunja
Kao svaki iskusan vozac, samo osjecaj za kvacilom i ti ces moc.
Ja rucnun dizem sam kad se parkiram
Eh majstori krenite iz po' brda sa motorom ... stanes, zakocis desnom rukom rucnu kocnicu, oslonis se na desnu nogu pa presaltas u prvu lijevom nogom dok drzis kvacilo lijevom rukom, prebacis teziste na lijevu nogu pa desnom pritisnes zadnju kocnicu a pustis rucnu jer su gas i rucna na istoj ruci, tako balansiras na lijevoj nozi pa kad hoces da krenes das gas i otpustis kvacilo i kocnicu i molis se da onaj ispred tebe ne zakoci inace opet cijela procedura. :kafa

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Julia-Klara » 16 Jul 2020, 08:46

Odraz wrote: 16 Jul 2020, 08:44
Beni_dvosekundas wrote: 16 Jul 2020, 07:59

Kao svaki iskusan vozac, samo osjecaj za kvacilom i ti ces moc.
Ja rucnun dizem sam kad se parkiram
Eh majstori krenite iz po' brda sa motorom ... stanes, zakocis desnom rukom rucnu kocnicu, oslonis se na desnu nogu pa presaltas u prvu lijevom nogom dok drzis kvacilo lijevom rukom, prebacis teziste na lijevu nogu pa desnom pritisnes zadnju kocnicu a pustis rucnu jer su gas i rucna na istoj ruci, tako balansiras na lijevoj nozi pa kad hoces da krenes das gas i otpustis kvacilo i kocnicu i molis se da onaj ispred tebe ne zakoci inace opet cijela procedura. :kafa
A de, naucit cu i to jednog dana, neka me do tad na skuteru :valja
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Odraz » 16 Jul 2020, 08:51

Kaze meni jedan taksista, vi motoristi morate imati mnogo brze reflekse od nas vozaca pa sigurno i auto bolje vozite. Reko dobro si to skont'o. Kud se znam autom provuci ono hladno bez ikakvog uzbudjenja ... da nema vrata sa strane sigurno bih i auto ovako vozio kroz krivinu ...

Image

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53230
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14898 times
Status: Online

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by HAVANA » 16 Jul 2020, 08:52

Beni_dvosekundas wrote: 16 Jul 2020, 07:57
Krokodil Behko wrote: 16 Jul 2020, 01:09


Pa jes, moš ući u auto tako, ali zato ne možeš s autom izaći, ako ti se zalijepi.




Šta je problem s brdom?
Drugom možeš ići uz svako brdo. Ako staneš, dizelom može i bez ručne, to je osnovno i polaže se već na poligonu, ili je bar tako nekad bilo.
Aha sta ima drugom uz svako brdo, voli bi te vidjet uz Bakin Sokak, Tuzlansku, Kasima Hadzica.....
Kako se zove ona na mojmilu? :haha Tu sam cerku odveo na pocetku. Kaze majke mi ti si lud, sta si me ovde doveo. Ooooj prevrnucu se u rikverc . :haha Pa reko da naucis, trebace ti, doces nekad... Kaze nit cu doc, nit imam sta gore trazit. :ha
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by damir5 » 16 Jul 2020, 08:58

Ja se po Sarajevu ko i svaki pravi turista vozim s navigacijom :sunja :ooo
Kao i svugdje gdje ne znam teren uostalom. :hihi
Kakve prečice i ubrdice nađe, užas jedan. Pa se vracaj iz slijepe :D. Zakon su zbunjeni pogledi ljudi, dje ce ova budala :DD
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Chloe » 16 Jul 2020, 08:59

Zadnjih dana sam oko 1000 km prešla po Bosni. Volim voziti, uživam, posebno kad idem novim relacijama. Ovaj put sam birala i duže rute, jer nije bilo termina ni protokola, jednostavno smo spontano išle.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Jeste li dobar vozač?

Post by Čupava » 16 Jul 2020, 09:01

damir5 wrote: 16 Jul 2020, 08:58 Ja se po Sarajevu ko i svaki pravi turista vozim s navigacijom :sunja :ooo
Kao i svugdje gdje ne znam teren uostalom. :hihi
Kakve prečice i ubrdice nađe, užas jedan. Pa se vracaj iz slijepe :D. Zakon su zbunjeni pogledi ljudi, dje ce ova budala :DD
Nekad se više luta sa navigaciju, nego bez... :D.
.

Post Reply

Return to “Auto / Moto”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests