Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Obavjestenja o promjenama na forumu, prijedlozi, kritike, pravila.

Moderators: Krokodil Behko, Urednik foruma

Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Da, treba nesto poduzeti u vezi toga
17
30%
Da, ali mi ne smeta
14
25%
Nema nista lose u off-u, brisanje i prebacivanje samo pokvari zabavu
14
25%
Ne
11
20%
 
Total votes: 56

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42838
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14107 times
Been thanked: 12699 times
Status: Online

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by Masamune » 05 Oct 2021, 11:59

Gdje ti nestade crvena boja :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by The 51st State » 05 Oct 2021, 12:00

MarlboroGold wrote: 05 Oct 2021, 11:55
The 51st State wrote: 05 Oct 2021, 11:54

jah ne jah, evo par upisa iznad evidentna potvrda sto sam napisao.
Bavi se uzrokom, a ne reakcijom.

Mada njihovu diskusiju o tome gdje god da je bila nisam ni čitao, ali pretpostavljam da je opet ista stvar.
pa bavim se uzrokom, a reakcija je ocekivana. emocije, izvrtanje i izvlacenje iz konreksta..., nazif je i u toj raspravi pravilan input dao ali je lost in translation. poslovicno namjerno.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by Taare » 05 Oct 2021, 12:05

Što se tiče same rasprave između havane i nasufa, smatram da su i jedan i drugi u pravu, a opet nijedan nije u pravu. Oksimoron :zubi
nasif je u pravu jer smo mi bošnjaci generalno govoreći vrlo tolerantni.
Opet, havana je u pravu jer je iz sarajeva.
Jbga, imali su onu nesretnu epizodu sa cacom i sarajevskim srbima nije svedeno kad im spomeneš nacionalnost.
Kod nas u tz je druga priča.
Da ja jaranu feđi kažem da je četnik, samo bi se nasmijao.
Kad to kažeš nekom sarajliji koji je rat proveo u getu gorem od varšavskog, onda imamo problem.
Tako da, malo tolerancije i popuštanja def ne bi škodilo. :zubi
Doduše od sda-ovca ne očekujem popuštanje. On ima te sda gusle koje guslaju samo jednu mantru.
Nema tu promjene il neke druge melodije :D.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by Taare » 05 Oct 2021, 12:07

MarlboroGold wrote: 05 Oct 2021, 11:59 Gdje ti nestade crvena boja :oo
Vratio, brt. Nije za mene. Ako hoćeš da budeš admin il mod, moraš bit insan bez emocije, kažnjavat rođenog babu il mater, brisat postove i tak to, a ja to ne mogu.
Ja pređem na stranu spamera i rebeliram protiv administracije :rumenko
Kae, momčino, nisi obriso nijedan post nit si izreko neko upozorenje.
Kaem, nisam. Nije to za mene. Razdužuj!
Last edited by Taare on 05 Oct 2021, 12:08, edited 1 time in total.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22614
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12984 times
Been thanked: 12633 times
Status: Online

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by Dori » 05 Oct 2021, 12:08

Ja sam uvijek na HAVANINOJ strani :bih
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by The 51st State » 05 Oct 2021, 12:09

Taare wrote: 05 Oct 2021, 12:05 Što se tiče same rasprave između havane i nasufa, smatram da su i jedan i drugi u pravu, a opet nijedan nije u pravu. Oksimoron :zubi
nasif je u pravu jer smo mi bošnjaci generalno govoreći vrlo tolerantni.
Opet, havana je u pravu jer je iz sarajeva.
Jbga, imali su onu nesretnu epizodu sa cacom i sarajevskim srbima nije svedeno kad im spomeneš nacionalnost.
Kod nas u tz je druga priča.
Da ja jaranu feđi kažem da je četnik, samo bi se nasmijao.
Kad to kažeš nekom sarajliji koji je rat proveo u getu gorem od varšavskog, onda imamo problem.
Tako da, malo tolerancije i popuštanja def ne bi škodilo. :zubi
Doduše od sda-ovca ne očekujem popuštanje. On ima te sda gusle koje guslaju samo jednu mantru.
Nema tu promjene il neke druge melodije :D.
bespotrebna sugestija, dupli standardi i netacne analogije ne zasluzuju kompromis.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by Taare » 05 Oct 2021, 12:10

The 51st State wrote: 05 Oct 2021, 12:09 bespotrebna sugestija, dupli standardi i netacne analogije ne zasluzuju kompromis.
Niš od toga nije tačno, al haj, nek si napiso post :ooo
Svi mi se morete obratit

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by The 51st State » 05 Oct 2021, 12:14

Taare wrote: 05 Oct 2021, 12:10
The 51st State wrote: 05 Oct 2021, 12:09 bespotrebna sugestija, dupli standardi i netacne analogije ne zasluzuju kompromis.
Niš od toga nije tačno, al haj, nek si napiso post :ooo
vrlo tacno, procitaj uvodni dio njegovog posta kojim je otvorio raspravu i izvuci zakljucak, generalni hrakl pljuc lament, tokom rasprave je cak i sam skonto da je pregonio, ne znam sta se ti sad pecis kad si mu isto prebacivao kao i nazif, doduse uz manje napisanih karaktera. :D.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by Melek » 05 Oct 2021, 12:31

Ako svi skupa, kad ujutro ustanemo, pogledamo se u špiglo i upitamo se: “hej, jel trebam ići u offtopic danas?”, mislim da bi stvar na hajr izašla :hm
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by Naseef Mushroom » 05 Oct 2021, 12:36

HAVANA wrote: 05 Oct 2021, 11:22
Naseef Mushroom wrote: 05 Oct 2021, 10:05
Pa koje ti teme o patlidžanu smetaju?

Ona gdje si htio prikazati kako je nebošnjačkoj omladini u Sarajevu jednako teško kao bošnjačkoj omladini u Čapljini i Zvorniku i još nam vrijeđaš inteligenciju da mi to kao ne vidimo jer nas to ne žulja?

Ili ona druga tema gdje se pisao da se ne osjećaš Bošnjakom jer ne razmišljaš torovski, ne želiš biti ovca, samo si Bosanac i gledaš samo kakav je ko čovjek, da li je raja i da li se veseli a onda pišes da ti smeta kada neko piše loše o svim Srbima jer ti vrijeđaju tako ženu i punca?
Pa ako si takav kosmopolita i ne razmišljaš torovski zašto ti i supruga tako ne misli pa da vas obadvoje zaboli šta se piše o Bošnjacima i Srbima jer vas dvoje niste to.

I onda ja ne valjam što ukažem na tako dvolično razmišljanje?
Grob te jebo vise i tebe i izvrtanje.Napisao sam najnormalniji post,ne znam ni koji mi je qrac to trebalo o tome kako mi je rekao cerki ustaso otkud ti ovde,neko bi te prebio...Ti ode na nesta sto nije tema emisije nit sam to rekao.Sta ces ti meni pricati kako je ovde i sta je,ja zivio i zivim to,borio se za to.Jebo te i rs i capljina.Kakve ja imam veze sa rs i capljinom?O djetetu pisem,kao roditelj...Mogao je i drugi povod biti,opet bi se iznervirao.Prestani me citirati matere ti ako ces izvrtati i pisati o cemu je tebi qrcu cejf.Citiraj nekog drugog,mani se mene.
Još jednom ponavljam, jedini razlog zašto si ti sa svojom ženom svoji na svom kao i prije 1992. gdje ne gledaju kako se zovete i gdje ti kćerku zovu na proslave i zauzimaju se za nju je isključivo radi Bošnjaka i njihove tolerancije jer po našima u Srebrenici i Zvorniku vidimo koliko je nevažno što je neko svoj na svome.

Da Bošnjaci kopiraju Srbe i Hrvate na teritorijama gdje su većina možda bi te stvarno Čapljina interesovala jer bi to mjesto možda izabrao za novi život pošto bi tu možda bilo manje nacionalizma nego u Sarajevu, Zenici ili Tuzli kao što Dobojlije Bošnjake nije do 1992. interesovao Maglaj pa od te godine tamo žive.
A možda bi ostao u svom gradu i sadio 24 sata maline da dokažeš da se može normalno živjeti svoj na svom kao što tako žive Bošnjaci u ra-u koji su do 1992. radili u firmama.

Ja bih bar malo tu činjenicu cijenio da gdje je Bošnjak većina tu je i tolerancija, multi-kulti, uvažavanje manjina i duh Republike Bosne i Hercegovine.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53922
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1923 times
Been thanked: 15236 times
Status: Online

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by HAVANA » 05 Oct 2021, 12:56

Naseef Mushroom wrote: 05 Oct 2021, 12:36
HAVANA wrote: 05 Oct 2021, 11:22
Grob te jebo vise i tebe i izvrtanje.Napisao sam najnormalniji post,ne znam ni koji mi je qrac to trebalo o tome kako mi je rekao cerki ustaso otkud ti ovde,neko bi te prebio...Ti ode na nesta sto nije tema emisije nit sam to rekao.Sta ces ti meni pricati kako je ovde i sta je,ja zivio i zivim to,borio se za to.Jebo te i rs i capljina.Kakve ja imam veze sa rs i capljinom?O djetetu pisem,kao roditelj...Mogao je i drugi povod biti,opet bi se iznervirao.Prestani me citirati matere ti ako ces izvrtati i pisati o cemu je tebi qrcu cejf.Citiraj nekog drugog,mani se mene.
Još jednom ponavljam, jedini razlog zašto si ti sa svojom ženom svoji na svom kao i prije 1992. gdje ne gledaju kako se zovete i gdje ti kćerku zovu na proslave i zauzimaju se za nju je isključivo radi Bošnjaka i njihove tolerancije jer po našima u Srebrenici i Zvorniku vidimo koliko je nevažno što je neko svoj na svome.

Da Bošnjaci kopiraju Srbe i Hrvate na teritorijama gdje su većina možda bi te stvarno Čapljina interesovala jer bi to mjesto možda izabrao za novi život pošto bi tu možda bilo manje nacionalizma nego u Sarajevu, Zenici ili Tuzli kao što Dobojlije Bošnjake nije do 1992. interesovao Maglaj pa od te godine tamo žive.
A možda bi ostao u svom gradu i sadio 24 sata maline da dokažeš da se može normalno živjeti svoj na svom kao što tako žive Bošnjaci u ra-u koji su do 1992. radili u firmama.

Ja bih bar malo tu činjenicu cijenio da gdje je Bošnjak većina tu je i tolerancija, multi-kulti, uvažavanje manjina i duh Republike Bosne i Hercegovine.
Ja cu te jos jednom pitati a ti mi odgovori kratko,bez tih proljeva od posta i skretanja.Zasto ti to meni govoris? Ponavljam,napisao post kao iznervirani otac jer mi je neki imbecil cerki rekao ustaso otkud ti ovde,neko bi te prebio.Koji qrac hoces sa ovim postom? Da zahvalan budem kako si napisao u nekom prije? Samo nek ne biju,jel to?Trpi me neko a ne tuce me jer smo drugacijih uvjerenja i nacina zivota.Bingo.Koji je tebi qrac,sta ti je? Da li si normalan,vidis li ti sta pises i na kakav post odgovaras ,kakvom tematikom i kome itd
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53922
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1923 times
Been thanked: 15236 times
Status: Online

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by HAVANA » 05 Oct 2021, 12:59

The 51st State wrote: 05 Oct 2021, 12:14
Taare wrote: 05 Oct 2021, 12:10
Niš od toga nije tačno, al haj, nek si napiso post :ooo
vrlo tacno, procitaj uvodni dio njegovog posta kojim je otvorio raspravu i izvuci zakljucak, generalni hrakl pljuc lament, tokom rasprave je cak i sam skonto da je pregonio, ne znam sta se ti sad pecis kad si mu isto prebacivao kao i nazif, doduse uz manje napisanih karaktera. :D.
Nemam ti sta drugo reci osim dabogda se tvom djetetu slicna stvar desila pa da vidim kako ti reagujes.Nista ja nisam skonto da sam pregonio nego se obradovao cinjenicom da je taj debil u manjini.I da je popisan od strane drustva.Nemam ja uopste problem priznati kad negdje pogrijesim.Obicna reakcija obicnog oca.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80542
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7187 times
Been thanked: 11642 times
Status: Online

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by spacebound » 05 Oct 2021, 13:00

Hajd sad se zaustavite.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by Taare » 05 Oct 2021, 13:08

The 51st State wrote: 05 Oct 2021, 12:14
Taare wrote: 05 Oct 2021, 12:10
Niš od toga nije tačno, al haj, nek si napiso post :ooo
vrlo tacno, procitaj uvodni dio njegovog posta kojim je otvorio raspravu i izvuci zakljucak, generalni hrakl pljuc lament, tokom rasprave je cak i sam skonto da je pregonio, ne znam sta se ti sad pecis kad si mu isto prebacivao kao i nazif, doduse uz manje napisanih karaktera. :D.
Pa čojk piso u afektu.
Svi mi se morete obratit

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53922
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1923 times
Been thanked: 15236 times
Status: Online

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by HAVANA » 05 Oct 2021, 13:10

I inace vecina sve krije ko zmija noge a bilo koje iznosenje privatnog zivota drugih forumasa se nekad iskoristi u nekim raspravama za uvrede...A ja opet cijenim ljude koji stoje iza svojih rijeci i ne kriju se.Bilo ludila,zajebancija ili ozbiljna prica.Insomnia vakav,fudo nakav a dosta puta su se izvlacile stvari iz privatnog zivota koje su oni sami rekli.Od djeteta i zene od insomnie,cuganja pa do fude i posla i nekih seljackih upadica da ga uvrijede.Onda kad se najebe majke nekome oj kuku.Znaju i oni i uvrijediti i pregoniti ali nisam vidio da je neko upozorio kad njih vrijedjaju.O sebi da ne govorim.Ja svakako sve pisem i nemam razloga da krijem, a ko smatra da mi treba reci nesto uvredljivo,nek brate dodje pa kaze,zna se i ko sam i gdje sam.Ima normalna rasprava i podjebavanje,sve je to ok.Uvrede su drugo.Zajebajem se ja i sa fufetom i podjebavam ali sam siguran da sam juce rekao da hocu torte ,da bi dosao sa tortom.Osjeti se kad te neko podjebava da je interesantnije a osjeti se kada vrijedja.Fudo i insomnia su iz tih prvih a neki sa dubokim uvredama i dalje pisu...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42838
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14107 times
Been thanked: 12699 times
Status: Online

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by Masamune » 05 Oct 2021, 13:12

spacebound wrote: 05 Oct 2021, 13:00 Hajd sad se zaustavite.
ma nemoj :kafa
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42838
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14107 times
Been thanked: 12699 times
Status: Online

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by Masamune » 05 Oct 2021, 13:14

HAVANA wrote: 05 Oct 2021, 13:10 I inace vecina sve krije ko zmija noge a bilo koje iznosenje privatnog zivota drugih forumasa se nekad iskoristi u nekim raspravama za uvrede...A ja opet cijenim ljude koji stoje iza svojih rijeci i ne kriju se.Bilo ludila,zajebancija ili ozbiljna prica.Insomnia vakav,fudo nakav a dosta puta su se izvlacile stvari iz privatnog zivota koje su oni sami rekli.Od djeteta i zene od insomnie,cuganja pa do fude i posla i nekih seljackih upadica da ga uvrijede.Onda kad se najebe majke nekome oj kuku.Znaju i oni i uvrijediti i pregoniti ali nisam vidio da je neko upozorio kad njih vrijedjaju.O sebi da ne govorim.Ja svakako sve pisem i nemam razloga da krijem, a ko smatra da mi treba reci nesto uvredljivo,nek brate dodje pa kaze,zna se i ko sam i gdje sam.Ima normalna rasprava i podjebavanje,sve je to ok.Uvrede su drugo.Zajebajem se ja i sa fufetom i podjebavam ali sam siguran da sam juce rekao da hocu torte ,da bi dosao sa tortom.Osjeti se kad te neko podjebava da je interesantnije a osjeti se kada vrijedja.Fudo i insomnia su iz tih prvih a neki sa dubokim uvredama i dalje pisu...
Loše sviraš gitaru :zubi :ooo





šalim se
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by Naseef Mushroom » 05 Oct 2021, 13:46

HAVANA wrote: 05 Oct 2021, 12:56
Naseef Mushroom wrote: 05 Oct 2021, 12:36
Još jednom ponavljam, jedini razlog zašto si ti sa svojom ženom svoji na svom kao i prije 1992. gdje ne gledaju kako se zovete i gdje ti kćerku zovu na proslave i zauzimaju se za nju je isključivo radi Bošnjaka i njihove tolerancije jer po našima u Srebrenici i Zvorniku vidimo koliko je nevažno što je neko svoj na svome.

Da Bošnjaci kopiraju Srbe i Hrvate na teritorijama gdje su većina možda bi te stvarno Čapljina interesovala jer bi to mjesto možda izabrao za novi život pošto bi tu možda bilo manje nacionalizma nego u Sarajevu, Zenici ili Tuzli kao što Dobojlije Bošnjake nije do 1992. interesovao Maglaj pa od te godine tamo žive.
A možda bi ostao u svom gradu i sadio 24 sata maline da dokažeš da se može normalno živjeti svoj na svom kao što tako žive Bošnjaci u ra-u koji su do 1992. radili u firmama.

Ja bih bar malo tu činjenicu cijenio da gdje je Bošnjak većina tu je i tolerancija, multi-kulti, uvažavanje manjina i duh Republike Bosne i Hercegovine.
Ja cu te jos jednom pitati a ti mi odgovori kratko,bez tih proljeva od posta i skretanja.Zasto ti to meni govoris? Ponavljam,napisao post kao iznervirani otac jer mi je neki imbecil cerki rekao ustaso otkud ti ovde,neko bi te prebio.Koji qrac hoces sa ovim postom? Da zahvalan budem kako si napisao u nekom prije? Samo nek ne biju,jel to?Trpi me neko a ne tuce me jer smo drugacijih uvjerenja i nacina zivota.Bingo.Koji je tebi qrac,sta ti je? Da li si normalan,vidis li ti sta pises i na kakav post odgovaras ,kakvom tematikom i kome itd
Ne znam zašto reaguješ tako osjetljivo? Govoriš o skretanju teme a ti si taj koji skreće. Ne radi se o tome kako si reagovao, i ja bih tako reagovao da moja kćerka dođe kući plakati, o tome uopšte ne govorim niti to kritikujem. Čak dokazuješ sa tim da si dobar otac koji se bori za djecu i kada su punoljetni.
Jedino šta kritikujem je tvoja izjava "Nakon tog doživljaja pomislim da bi bilo bolje da smo djecu negdje drugo podizali", mene uopšte ne interesuje tvoj privatni život, tako bi kritikovao i da si napisao da je to doživjela kćerka od prijatelja tvoga prijatelja.

Kćerka ti doživi možda prvi put takvu scenu (Ne bi sigurno bila tako šokirana i plakala da je to uobičajena pojava kod nas), skoro 20 ljudi se digne da je odbrani i ti onda napišeš " Možda bi bilo bolje da smo sa djecom van BiH" :grana i stavljaš Sarajevo u isti koš sa Prijedorom gdje god kada se opuste i napiju dižu tri prsta i pjevaju o klanju.

Poželiš da ste nekada vani, pa više bi ti dijete neugodnosti doživjelo tamo kao stranac nego u BiH od Bošnjaka u većinskim gradovima.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31601
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2683 times
Been thanked: 5127 times
Status: Offline

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by Matan » 05 Oct 2021, 13:48

Melek wrote: 05 Oct 2021, 12:31 Ako svi skupa, kad ujutro ustanemo, pogledamo se u špiglo i upitamo se: “hej, jel trebam ići u offtopic danas?”, mislim da bi stvar na hajr izašla :hm
Ja, ne znam ni sta je off topic :123 :123
inace ni ga uvijek pisao..
Last edited by Matan on 05 Oct 2021, 13:59, edited 1 time in total.
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Mislite li da na forumu ima previse offtopica?

Post by Naseef Mushroom » 05 Oct 2021, 13:55

HAVANA wrote: 05 Oct 2021, 12:59
The 51st State wrote: 05 Oct 2021, 12:14

vrlo tacno, procitaj uvodni dio njegovog posta kojim je otvorio raspravu i izvuci zakljucak, generalni hrakl pljuc lament, tokom rasprave je cak i sam skonto da je pregonio, ne znam sta se ti sad pecis kad si mu isto prebacivao kao i nazif, doduse uz manje napisanih karaktera. :D.
Nemam ti sta drugo reci osim dabogda se tvom djetetu slicna stvar desila pa da vidim kako ti reagujes.Nista ja nisam skonto da sam pregonio nego se obradovao cinjenicom da je taj debil u manjini.I da je popisan od strane drustva.Nemam ja uopste problem priznati kad negdje pogrijesim.Obicna reakcija obicnog oca.
Može se to sutra naravno desiti u BiH i mom i djetetu od 51st i to nam se iz očiglednog razloga može desiti u Doboju, Čapljini, Širokom i Zvorniku ali samo sa jednom velikom i važnom razlikom. Kada se desi tvom djetetu 19 njih skače da otjeraju tog jednog dok će kod djeteta od 51st i mog djeteta 19 njih krenuti na našu djecu, pod uslovom ako ko od njih bude htio uopšte Turke pozvati.

To je jedan važan detalj koji namjerno ignorišeš i pretvaraš ga u priču o bošnjačkom patlidžanu
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Locked

Return to “Obavjestenja”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests