Krađa mobitela!?

Modeli mobitela, operateri, besplatni sms, iPod

Moderator: Rum

Post Reply
Sheval
Inventar foruma
Inventar foruma
Reactions: 1246
Status: Offline

Krađa mobitela!?

Post by Sheval » 07 Jun 2016, 21:45

Sta,kako?Mobiteli nisu kao nekad...i ne sluze samo za pozive,poruke i i igranje igrica....danas su oni puno vise od toga.Sto ovo pisem...danas mi je prijateljici ukraden mobitel.Zvali operatera...kazu to je posao za policiju...policija strasno aktivna.Preko neke veze u Eronetu saznali da je mobitel u Neumu...i to je to.Dalje ne ide.Jebes mobitel...
0
Quid me non necat, id me fortam facit.

Bla
i dva polipa
i dva polipa
Reactions: 5052
Status: Online

Re: Krađa mobitela!?

Post by Bla » 07 Jun 2016, 22:24

Sheval wrote:danas su oni puno vise od toga.
Ali i pružaju neke opcije koje mogu usporiti ili totalno onemogućiti kradljivca (ako nije baš neki vrhunski tehnološki znalac).
Zato ne treba biti lijen i podesiti iste da se zaključavaju, da se mora unijeti password prilikom svakog otključavanja, ili ako je neki napredniji model koristiti i biometrijske podatke poput otisaka prsta i sl. i da pobrišu podatke nakon X neuspješnih logovanja i tome slično.

Iphone recimo ima opciju da ga u slučaju krađe remotely pobrišeš i zaključaš. Naravno, morao bi biti uključen i na mreži. Postoje slične stvari i za androide itd.
0
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

Rum
Urednik foruma
Urednik foruma
Reactions: 4247
Status: Online

Post by Rum » 07 Jun 2016, 22:26

Knox
0
Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre. 

Sheval
Inventar foruma
Inventar foruma
Reactions: 1246
Status: Offline

Post by Sheval » 07 Jun 2016, 22:42

Tako je...ali zbog djece se nije stavljao password...jer uzmu mobitel i igraju igrica. Nebitno...haj
0
Quid me non necat, id me fortam facit.

Post Reply

Return to “Mobiteli”