MISTERIJE, NEOBJAŠNJIVI FENOMENI

Diskusije o životu i životnim problemima, stavovima. Savjetovanje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Terasa svjesti
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6580
Joined: 08 Mar 2015, 15:23
Location: Big nothing
Status: Offline

Re: Bermudski trougao

Post by Terasa svjesti » 21 May 2015, 08:27

Vjerovartno misliš na neki među prostor ili tzv.crnu rupu Biba.
Pametan čovjek vidi onoliko, koliko mu treba, a ne koliko može vidjeti.
(Michael de Montaigne).

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: MISTERIJE, NEOBJAŠNJIVI FENOMENI

Post by Biba » 21 May 2015, 10:44

Milijarder Robert Bigelou deset godina istraživao je ranč Šermanovih u Juti, u potrazi za već viđenim tunelom koji vodi u paralelni svet
Farmom i dalje lutaju opasna bića koja ubijaju životinje, plaše domaćine i radoznalce
Šta znaju Indijanci

Hotelski magnat Robert Bigelou odavno je poznat kao fanatik kosmičkih istraživanja. Pre nekoliko godina obećao je nagradu od 50 miliona dolara onome ko napravi brod sa pet mesta koji će moći, poput nekog svemirskog kombija, redovno da vozi putnike između Zemlje i Meseca. Drugi ekscentrični projekat je - hotel u Zemljinoj orbiti. Hotel "Nautilus" trebalo bi da otvori svoja vrata za goste 2015. U saradnji sa NASA, Bigelou je već otpremio u kosmos umanjena kopiju hotela.

Svi priznaju da su zamisli milionera, iako grandiozne - potpuno izvodljive. No, ovoga puta, čini se, suočio se sa zadatkom koji ne spada u domen lako ostvarivog: poželeo je da se poveže sa - drugim svetom. A da bi to realizovao, kupio je komad zemlje poznat kao “Pakleni ranč”.

Nesrećna kupovina
Priča o ranču datira iz 1994, kada je izvesni Teri Šerman kupio zapuštenu farmu u Juti (SAD). Porodica još nije stigla ni da se useli, prevozili su nameštaj u svoj novi dom, kada im je prišao ogroman vuk. Bio je tako blizu da je do farmera dopro zadah "mokrog psa". Teri je pucao na zver. Vuk je ostao na mestu. Još dva hica.... Životinja je ustuknula, no nije bilo rana niti krvi. Tek posle šestog pogotka zver je odjurila. Dve nedelje kasnije Gven, Šermanova surpuga, ponovo je srela vuka - tako velikog, da su mu leđa dopirala do vrha prozora kola, a sa njim je bila životinja nalik na psa.

U proleće 1995. Šermanovi su počeli da primećuju zagonetne objekte. Gven je videla ogroman trougao, okružen svetlima, koji je nečujno lebdeo nad farmom. A Teri je ugledao srebrnasti disk, koji je iščezao ka planinskom grebenu. Svi članovi porodice desetine puta posmatrali su narandžaste krugove, koji su “nicali” na zapadnoj strani nebeskog svoda uvek na jednom te istom mestu. Jedne večeri Teri je u, sada već uobičajenom, krugu ugledao nešto što mu se učinilo kao izlaz "na drugo nebo". Kroz dvogled je jasno video plavo nebo: narandžasti krug izgledao je bukvalno kao prozor u svet u kojem je bio dan.

Zagonetne životinje nastavile su da se pojavljuju. Prolazeći farmom usred bela dana, Teri i Gven videli su omaleno, mišićavo stvorenje riđe boje kako napada konja. Šerman je prišao bliže i grabljivac je jednostavno iščezao na njegove oči. Dokaz da je uopšte bio tu bili su tragovi kandži na konjskim nogama. Farmom su se šećkale raznobojne ptice, naravno, one koje ne pripadaju tom podneblju, a bilo je i susreta sa mračnim stvorenjima, koja su podsećala na "snežnog čoveka".
Kod farmerskih pasa razvila se paranoja. Po čitav dan sedeli su i stražarili. Jedne noći čak šest mačaka nekud je nestalo, a uskoro je počela da iščezava i stoka. Jedna krava jednostavno je "isparila" sa livade, Teri tvrdi da je bila nekako "uzneta" na nebo. Drugi put, jedna krava nađena je mrtva pet minuta pošto ju je Šermanov sin video živu i zdravu. Nešto je napravilo duboku brazdu na sapima mrtve životinje, a ni na kravi ni na zemlji nije bilo tragova krvi. Ukupno 14 životinja je ubijeno ili nestalo.

Uzaluno prikrivanje
Teri je dugo ćutao, smatrajući da će teško prodati farmu bude li se saznalo šta na njoj dešava. No, novinari lokalnog lista nekako su “prokljuvili” tajnu, i od tada je život Šermanovih postao još teži: noću su iz uznemiravale čudne pojave, a danju - horde radoznalaca.

Nekim posetiocima desilo se da vide i više nego što su želeli. Juna 1996. kod Terija je došao visok čovek, koji se zanimao nekim vidom meditacije. Zatvorio je oči i podigao ruke. U obližnjoj šumi nešto je tada počelo da se kreće. Teri, koji je bio nedaleko odatle, nije mogao da razluči formu objekta, osim da se radi o nečemu velikom. To “nešto” izašlo je iz šume i krenulo ka "meditantu". Stavši ispred njega, "to" je ispustilo životinjski krik, koji je zvučao kao mešavina medveđe i lavovske rike. Po Terijevim rečima, to “nešto” bilo nešto skoro prozračno, kao biće u filmu “Predator”. Preplašeni "meditant" je pobegao.

Uskoro se razjasnilo su čudna zbivanja na farmi već dugo poznata Indijancima koji žive u dolini. Govorili su da se ta zemlja nalazi na "stazi za drugi svet”.

Radoznali milijarder
Robert Bigelou kupio je farmu Šermanovih za kojih dvesta hiljada dolara – znatno manje nego što ju je svojevremeno platio Teri. Šermanovi su se se preselili na manju farmu dvadesetak milja od "proklete". Verovatno su zemlju mogli da prodaju i skuplje, no, želeli su što pre da se nađu na bezbednijem mestu.

Bigelou je organizovao stalno dežurstvo naučnika i bivših oficira policije, a sve pod pokroviteljskom National Institute for Discovery Science, koji je 1995. Bigelou osnovao specijalno za proučavanje NLO i anomalnih fenomena, dok je grupu predvodio biolog Kolm Keleher.

Milijarder je učinio sve da izbegne radoznalce. U jednom lokalnom listu objavljeno je upozorenje: "Posetioci na Šermanovoj farmi nisu potrebni. Rančem se patrolira 24 sata dnevno, sedam dana u nedelji, i objavljujemo da će narušitelji biti uhapšeni i zatvoreni po sili zakona."
Jedan od uslova prodaje bio je da Šerman i njegova supruga dolaze na farmu i pomažu naučnicima, jer je Keleher podozrevao da zapravo Teri i Gven "privlače" anomalije.

Istraživanja počinju
Od kraja 1996. do leta 2006. grupa pod rukovodstvom Kelehera vredno je radila. Napravili su komandni punkt, postavili videokamere i i druge “alatke”. Uprkos skeptičnim predviđanjima, anomalne pojave nisu nestale pod naučnom prismotrom:
- Sretao sam se nekim pojavama koje je teško objasniti Lično sam video nekoliko neobjašnjivih letećih svetlećih krugova i bio na nekoliko metara od naučnika kada je opisivao objekat koji nisam mogao da vidim.. Jednom sam primetio bezvučni leteći objekat koji dolazi sa severa, velikom brzinom opisuje pravilnu petlju nad komandnim punktom i i vraća se na sever" - izjavio je Keleher.
Međutim, pokušaji da se bilo šta fotografiše ili snimi bili su bezuspešni. Kroz nekoliko meseci ekipa je shvatila o čemu se radi: to “nešto” bilo je sposobno da predvidi delovanje naučnika. Ako su oni razmeštali kamere na južnom delu, aktivnost se dešavala na severnom. Ako bi se usmerili na centralni deo, aktivnost se premeštala na greben koji se nalazio iznad ranča. Dešavanja su sve više ličila na igru mačke i miša. Po Keleherovim rečima, sve je izgledalo tako, kao da se "fenomen sve vreme igrao, ostavljajući posetnice u obliku neobičnih tragova”.

Pucanje na dinosaurusa
Jedne večeri lavež pasa upozorio je da se nešto dešava na drvetu pored kuće. Šerman, koji se zatekao u svom starom domu, uzeo je pušku i krenuo ka mestu dešavanja, a dvojica naučnika krenula su za njim. Kroz granje su videli ogromne žućkaste oči reptila, a glava životinje bila je metar širine. U podnožju drveta nalazilo se još nešto: ogromno, dlakavo stvorenje sa masivnim, mišićavim prednjim nogama i glavom nalik na pseću.

Šerman, inače odličan strelac, počeo je da puca sa daljine od 35 metara. Stvorenje na zemlji je nestalo, a ono sa drveta palo je na zemlju, što se jasno čulo. Sva trojica potrčala su, misleći da će naći ranjenu životinju, no nisu našli ni "reptila" ni tragove krvi. Sutradan je došao profesionalni ispitivač tragova, ni ni on ništa nije otkrio. No, jedan trag ipak je ostao. Otisak na snegu ukazivao je na ogromnog troprstog stvora oštrih kandži. Veoma je podsećao na velociraptora - dinosaurusa proslavljenog u filmu "Park iz doba Jure".

Par dana kasnije, Teri i Gven žigosali su telad. Udaljili su se od životinja kojih dvesta metara, i jedno tele je rastrgnuto. Utroba i kosti bili su rasuti po zemlji, a meso pojedeno. Krvi opet nije bilo. Naučnici su poslali ostatke u dve patologoanamotomske laboratorije. Zaključci su bili identični – tele je isečeno sa dva različita instrumenta: jedan sličan teškoj mačeti, a drugi oštrim makazama. A kako je “seckanje” obavljeno usred bela dana na otvorenom pašnjaku, naočigled farmera, ostalo je zagonetka.

Drugo tele nestalo je jutro posle žigosanja i uopšte nije pronađeno. Ukupno 12 životinja pobijeno je ili “isparilo” od trenutka kada je Bilegou kupio farmu zajedno sa stadom...

Kontrolišu i kamere
Dvojica članova grupe bili su noćnoj straži na delu imanja iznad pašnjaka. Oko 2h i 30' primetili su slabo svetlo iznad zemlje. U moćnom binoklu za noćno osmatranje videli su nešto poput tunela prečnika 1, 2 metra. A u njemu - crno stvorenje nalik na čoveka. Kada je “humanoid” izmileo iz osvetljenog tunela, prolaz u drugi svet počeo je da se sužava i konačno je iščezao.
Izmeran je nivo radijacije i magnetnih polja, no, nije se pokazalo ništa neobično. Događaj je fotografisan, ali snimci su razočarali: na jednom od kadrova vidi se samo bledo, rasplinuto svetlo, a na drugom - baš ništa.

Zatim su naučnici postavili na pašnjak tri stuba sa videokamerama. Tačno u 8.30 ujutru tri kamere na zapadnom stubu prestale su da rade. Kada su nadzornici došli, videli su da su instalacije iščupane, kao i da je nestao deo kabla dužine 30 cm. Vratili su se na komandni punkt, nadajući se da će videti počinioca na snimku kamera koje su nalazile na drugom stubu. No, ničega nije bilo.
Postalo je jasno da su istraživanja došla u ćorsokak. Jedan od naučnika rekao je: "Ne možemo jednostavno reći da to rade nezemaljske ili vanzemaljske civilizacije. Jedino znamo da se radi o nekom razumnom biću koje reaguje na ljude i opremu. Mislili samo da će ranč postati poligon za naučne metode, no nauka, nažalost, nije sposobna da reši ovu vrstu problema”.
Iako su prošle godine istraživanja završena, i sada retko ko sme da se približi ulazu na kojem piše "Keep out". No, narandžasto svetlo, koje se izdiže nad brežuljcima, pokazuje da se vrata u drugi svet i dalje otvaraju, puštajući u ovaj naš čudnovata bića...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Nikad objašnjeni misteriji (vijest za Bibu)

Post by Zagorka » 21 May 2015, 14:15

greeneyes wrote:Svaku noć čujem neku lupu na tavanu. :sok



Ja vjerujem da to miševi igraju kolo..
Tako je kad macke nema. :oo
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Nikad objašnjeni misteriji (vijest za Bibu)

Post by rethna » 21 May 2015, 14:17

greeneyes wrote:Svaku noć čujem neku lupu na tavanu. :sok



Ja vjerujem da to miševi igraju kolo..
Tjesi se da se su misevi :sjedi
Question everything.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Bermudski trougao

Post by Biba » 27 May 2015, 21:58

Ne znam Teraso... ali ono što mi ne možemo pojmiti, ne znači da ne postoji.Mislim da su pronašli posadu na jdnom brodu. svi mrtvi ali bio je kod svih izraz lica jednak...bili su prestravljeni nečim...nešto strašno su vidjeli...a ne znam bi li to moglo biti zbog nekih tajnih pokusa :cudi..
Ova priča nema veze s Bermudskim ali ima veze s paralelnim svijetom...Neki vojnici su išli umorni i vidjeli kućicu.Ušli su i dočekala ih je starica, i večeru im skuhala...Kad su se ujutro probudili nije nigdje nadaleko bilo niakve kuće...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Terasa svjesti
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6580
Joined: 08 Mar 2015, 15:23
Location: Big nothing
Status: Offline

Re: Bermudski trougao

Post by Terasa svjesti » 29 May 2015, 21:02

19. Novembar 2014.

KO JE ZABRANIO ISTRAŽIVANJE? Na dnu Bermudskog trougla pronađene misteriozne piramide, a još uvek se ne zna ništa o njima


Nije poznato kako su podvodne piramide napravljene i kojim oruđem, na čak dva kilometra ispod površine vode, jer je čitavo istraživanje zaustavljeno i tako ostavljeno pod velom tajne
Piramida bermudski trougao Printskrin: luismarianofernandez.com
U centru Bermudskog trougla pronađene su dve džinovske podvodne piramide koje su napravljene od stakla, ali je američka vojska zaustavila dalja istraživanja. Na dubini od 2.000 metara nalaze se ove čudne građevine koje su identifikovane uz pomoć sonara pod vođstvom okeanografa doktora Mejera Ferlaga. Slučaj su preuzele vojne strukture a svi podaci su blokirani, tako da su dalja ispitivanja ostala pod velom stroge vojne tajne.

Čim je otkrivena ova misterija, novinari su imali gomile slika i visokorezolucionih kompjuterskih podataka koji pokazuju trodimenzionalne piramide kao savršeno glatke, bez ikakvih algi ili pukotina. Širina piramide je oko 300 metara, a visina iznosi 200 metara, tako da su ove dela veća od Keopsove čak 3 puta.

Na vrhu se nalaze dve ogromne rupe, a kroz jednu od njih voda prolazi velikom brzinom i tako stvara snažni podvodni talas, koji dalje uzrokuje veliki vrtlog. Zbog njega se na površini vode formira izmaglica i talasi koji sve povlače ka dnu. Upravo zbog toga istraživači Bermudskog trougla veruju da je to jedan od uzroka brodoloma i misterioznog nestajanja svega što prolazi tuda.



[ytube][/ytube]
Pametan čovjek vidi onoliko, koliko mu treba, a ne koliko može vidjeti.
(Michael de Montaigne).

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Bermudski trougao

Post by Bla » 29 May 2015, 22:39

Jel' to danas učimo šta su hoaxi? :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Bermudski trougao

Post by Biba » 29 May 2015, 22:46

:ovaj ajd razumijem da to usisa brod al avion :cudi...i kak da brod odlunja a posade niđe...u piramidi...šalim se...
Znam samo za one kristalne lubanje i znanstvenici ne mogu objasniti čime su napravljene jer su savršeno glatke...a kažu ak se skupi njih više ...?..da će početi pričati.. :sok .Hm, da bar jedna ovam skokne da me odmijeni malo :p ma šalim se, ne do Bog :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: MISTERIJE, NEOBJAŠNJIVI FENOMENI

Post by Biba » 25 Nov 2015, 21:10

Amerikanci tvrde da je u porastu broj autistične djece i to tumače uporabom nekih opasnih tj. otrovnih supstanci ..cini mi se u gnojivu...

Autizam je misterij...
U susjednim selima su dva dječaka koja pohađaju nastavu i učiteljicama je to novost...moraju se same snalaziti u radu s djecom jer ni medicina jos ne zna puno..

http://matrixworldhr.com/2014/10/11/aut ... ris-grace/
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: MISTERIJE, NEOBJAŠNJIVI FENOMENI

Post by Bla » 22 May 2016, 15:02

kakvu li će sad glupost napisati :D.
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119838
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5703 times
Been thanked: 12283 times
Contact:
Status: Offline

Re: MISTERIJE, NEOBJAŠNJIVI FENOMENI

Post by Maja » 22 May 2016, 15:08

Sve je pocelo nakon sto je Biba lajkala Stormovu sliku na fejsu.

Image

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: MISTERIJE, NEOBJAŠNJIVI FENOMENI

Post by Biba » 22 May 2016, 15:09

En moja mama se jucer pripala. Cula da su tigrasti komarci u Slavonskom Brodu...objasnjavam ja njoj al dzaba..kaze umire se za nekolko sati :valja
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: MISTERIJE, NEOBJAŠNJIVI FENOMENI

Post by Biba » 22 May 2016, 15:14

Ne kongam nista Majinu misteriju al komtam da Storm moze naci sve moje klonove..ama nebitno ljudi moji...ha ja.. :biba
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81398
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10291 times
Been thanked: 7154 times
Status: Online

Re: MISTERIJE, NEOBJAŠNJIVI FENOMENI

Post by Julia-Klara » 22 May 2016, 15:27

Koji klonovi, Bibo? :rol
Kako ne kontas? Vidi datum postavljanja :kuku

I de nam jednom objasni misteriju klonova, molim te! Ne mogu te vise slusati o njima...De :heidi
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119838
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5703 times
Been thanked: 12283 times
Contact:
Status: Offline

Re: MISTERIJE, NEOBJAŠNJIVI FENOMENI

Post by Maja » 22 May 2016, 15:28

Datum. Uduplane teme autor storm a pise gost i nula pogleda.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: MISTERIJE, NEOBJAŠNJIVI FENOMENI

Post by Bla » 22 May 2016, 15:28

Taj datum je vrlo jednostavno objašnjiv. ;)
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15208
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 976 times
Been thanked: 966 times
Status: Offline

Re: MISTERIJE, NEOBJAŠNJIVI FENOMENI

Post by Tokmak » 22 May 2016, 15:36

Maja wrote:Sve je pocelo nakon sto je Biba lajkala Stormovu sliku na fejsu.

Image
afera Storiba :D.



imam jedan fenomen koji mi se redovito javlja:

za vrijeme čitanja bilo kakvog teksta na kompu ,mobitelu ili novinama na televizoru čujem ili netko od ukućana spomene baš onu riječ koju ja u tom trenutku čitam... :sok

zatim ja obustavim čitanje i nakon par minuta opet se ponovi isto... :123

ili npr. kad odem na more ili bilo gdje na kugli zemaljskoj ,uzmem novine ,sjednem u hlad da bi nakon nekog vremena netko pored mene spomenuo riječ na koju sam ja bacio oko baš u tom trenutku...
i nije to samo jednom,to se ponavlja godinama i ne nazire se kraj... :help
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: MISTERIJE, NEOBJAŠNJIVI FENOMENI

Post by Nole » 22 May 2016, 15:41

zloćko_tokmak wrote:
Maja wrote:Sve je pocelo nakon sto je Biba lajkala Stormovu sliku na fejsu.

Image
afera Storiba :D.



imam jedan fenomen koji mi se redovito javlja:

za vrijeme čitanja bilo kakvog teksta na kompu ,mobitelu ili novinama na televizoru čujem ili netko od ukućana spomene baš onu riječ koju ja u tom trenutku čitam... :sok

zatim ja obustavim čitanje i nakon par minuta opet se ponovi isto... :123

ili npr. kad odem na more ili bilo gdje na kugli zemaljskoj ,uzmem novine ,sjednem u hlad da bi nakon nekog vremena netko pored mene spomenuo riječ na koju sam ja bacio oko baš u tom trenutku...
i nije to samo jednom,to se ponavlja godinama i ne nazire se kraj... :help
Čitaj u sebi, a ne naglas :pivo :D.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: MISTERIJE, NEOBJAŠNJIVI FENOMENI

Post by storm » 22 May 2016, 15:42

Maja wrote:Sve je pocelo nakon sto je Biba lajkala Stormovu sliku na fejsu.

Image
Putnik u vremenu :oo

postao prije nego sam rođen....u ovom tijelu, jel :ooo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: MISTERIJE, NEOBJAŠNJIVI FENOMENI

Post by Bla » 22 May 2016, 15:42

A dešava li vam se da o nečemu pričate, pa kad počnete da surfate, počnu da se pojavljuju googleove reklame baš na tu temu o kojoj ste pričali?
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

Post Reply

Return to “Filozofija & Psihologija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 75 guests