Psiholoski testovi

Diskusije o životu i životnim problemima, stavovima. Savjetovanje.

Moderator: Krokodil Behko

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Username » 31 Aug 2017, 11:46

A sunce?

Leptira, jagodu i djevojcicu sam vidio u isto vrijeme

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Mutevelija » 31 Aug 2017, 12:49

Nice try wrote: 31 Aug 2017, 08:23
damir5 wrote: 31 Aug 2017, 08:19 zašto ne 7, oni su još bliskiji, možda zbog viška kg? :ooo
Višak kilograma nisam ni primjetila.
Meni ne izgledaju bliskiji,a i njihov položaj mi nije ravnopravan.
Muškarac ženu nosi u naramku.

Pa nije onda drva pa da je nosi u naramku. :p
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Nice try » 31 Aug 2017, 12:51

Mutevelija wrote: 31 Aug 2017, 12:49
Nice try wrote: 31 Aug 2017, 08:23
damir5 wrote: 31 Aug 2017, 08:19 zašto ne 7, oni su još bliskiji, možda zbog viška kg? :ooo
Višak kilograma nisam ni primjetila.
Meni ne izgledaju bliskiji,a i njihov položaj mi nije ravnopravan.
Muškarac ženu nosi u naramku.

Pa nije onda drva pa da je nosi u naramku. :p
Nekako mi se ne sviđa što je nosi u naramku,ne znam.Valjda sam čudna :lupa
A,i ona se raspilavila k'o da je beba.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81410
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10312 times
Been thanked: 7159 times
Status: Online

Re: Psiholoski testovi

Post by Julia-Klara » 31 Aug 2017, 12:54

3. Jagodu

Smeštena je u središte slike i veća je nego u stvarnosti, u odnosu na okolinu. Jagoda simboliše srce i ljubav. Prema jednoj legendi, Venera nije mogla da prestane da plače zbog Adonisove smrti, a iz svake suze koja je pala na zemlju, nastala je jagoda. Ako ste prvo videli jagodu, to može da znači da strahujete da će se vaša ljubavna veza loše završiti ili ćete se zaljubiti u nekoga ko nije za vas i ne odgovara na vašu ljubav.
Ljudi koji imaju ovakve strahove, često su u odnosima za koje ne veruju da imaju budućnost ili započinju neku vezu svesni da će trajati kratko. Koren ovog straha je uglavnom povezan s komplikovanim odnosom s jednim od roditelja kroz detinjstvo, ali i s odnosom među roditeljima i s načinom na koji su izražavali emocije.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Mutevelija » 31 Aug 2017, 13:00

Nice try wrote: 31 Aug 2017, 12:51
Mutevelija wrote: 31 Aug 2017, 12:49
Nice try wrote: 31 Aug 2017, 08:23
damir5 wrote: 31 Aug 2017, 08:19 zašto ne 7, oni su još bliskiji, možda zbog viška kg? :ooo
Višak kilograma nisam ni primjetila.
Meni ne izgledaju bliskiji,a i njihov položaj mi nije ravnopravan.
Muškarac ženu nosi u naramku.

Pa nije onda drva pa da je nosi u naramku. :p
Nekako mi se ne sviđa što je nosi u naramku,ne znam.Valjda sam čudna :lupa
A,i ona se raspilavila k'o da je beba.
Mene asocira kao da je bolesana ona ili kao da je vodi na prvu pracnu noc.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Mutevelija » 31 Aug 2017, 13:01

Meni ovi medvjedići nekako jezivi ništa od ovog navedenog :grana
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18144
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3747 times
Been thanked: 3710 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by srculence7 » 31 Aug 2017, 14:16

Username wrote: 31 Aug 2017, 11:46 A sunce?

Leptira, jagodu i djevojcicu sam vidio u isto vrijeme
Zar ti nije tih pobrojanih strahova dosta? :ooo
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Mutevelija » 31 Aug 2017, 14:52

:123 vidi je sad šuti
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Nice try » 31 Aug 2017, 17:38

srculence7 wrote: 31 Aug 2017, 14:16
Username wrote: 31 Aug 2017, 11:46 A sunce?

Leptira, jagodu i djevojcicu sam vidio u isto vrijeme
Zar ti nije tih pobrojanih strahova dosta? :ooo
Kod njega su strahovi posebne vrste, vrlo rijetki :oo
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18144
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3747 times
Been thanked: 3710 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by srculence7 » 05 Sep 2017, 02:23

Otkrij svoju senku...

U vašem srcu i duši skrivena je energija. Ta energija vodi vaše akcije i misli. Ta senka će povećati sopstveno znanje o sebi i svemu što se nalazi u svetu. Stavite pojaseve i krenite na ovo putovanje otkrivanja samoga sebe!

Koje oko vas predstavlja?

Prvi deo ovog putovanja će koristiti oči kao medijum. Oči su uvek znale otkrivati ​​emocije koje obično krijemo. Možete videti nervozu kroz njih. Možete videti ljubav u njima.
Ovde se radi o instinktima i treba da izaberite bilo koje oko od sledećih koje govori o vašem shvatanju samoga sebe. Neka to bude početna tačka da biste saznali više o misterioznom oku vaše duše.


Image


1-Da li osećate strast koja se baca i okreće s vama?

Uvek ste priznavali i koristili nepoznatu snagu u sebi, koja vam je dozvoljavala da čvrsto odlučujete. Dobra vest je da verujete u prisustvo nečeg većeg od vaše svesti koja postoji u vama.

Intenzivno doživljavate svet, i zbog toga svaki događaj i emocija imaju dodatni sloj života. Prema tome, ovo rezultira većom raznovrsnošću i dubinom unutrašnjih rezervi za vas. Ako prosečna osoba vidi svet u binarnim rečima, za vas je sve šaroliko. Dajete sebi lagan udarac u pozadini zbog veće složenosti.
To može dovesti i do toga da držite inat svim greškama sa kojima ste se suočili u životu. Dakle, da biste rasipali stvaranje sve te negativne energije, morate da prihvatite oslobađanje putem praštanja.

Govoreći o slobodi, zato što skoro nikada ne tražite razlog za sve što radite, vi ste više u mogućnosti da pristupite prolećnom stvaranju kreativnosti unutar vas samih. Kladim se da se osećate ugušeno ako ne nađete medij koji vas izražava!

Na kraju, ali ne i najmanje važno, kada su proboji zadovoljstva i vaš libido osetljivi, instinktivne senke unutar vas izlaze u potpunosti, a vaš um izražava neverovatnu jasnoću. Sigurni ste da znate istine o sebi u visini užitka uživanja!

2-Da li osećate tajne koje vas drže?

Vaša prošlost je istovremeno vaša trska i jastuk. Svesni ste činjenice da vas je to formiralo. Pustili ste je da uhvati volan vašeg života. U rastućim prstenovima vašeg hrastovog drveta je puno bola.
Oblikovani su svi mali delovi unutar vas kojih se sada stidite. Takođe vas je učinilo jačim i mudrijim, čak i ako niste možda to u potpunosti shvatili. Jednom kada budete posedovali ovu snagu, vaši koraci će se prirodno razviti dalje. Sve ovo pokreće kreativnost unutar vas samih. U potpunosti je iskoristite i kreirajte umetnost!

3-Da li se u prirodi osećate kao kod kuće?

Sedenje među drvećima je ono što čini vaše srce mirnim. Nikada se ne osećate slobodnije nego kada posmatrate prirodu oko sebe. Takođe, to je izvor vaše energije i pomoglo vam je da prevaziđete mnoga razočaranja.
Štaviše, ovo stalno prisustvo spokoja je ono što čini druge da se osećaju smireno oko vas. Vaše postojanje leči njihove frakture i smanjuje njihove opekotine. Imate ovaj efekat jednostavno zbog toga ko ste. Zato vam se svi privlače i pokazuju vam svoju meku, ranjivu stranu.

4-Da li nastavljate da pitate “zašto”?

Za vas, kopanje duboko u sve i svašta je druga priroda. Želite da znate razlog za sve što vidite, razumete i radite i verujete da je to ono što stvarno čini smisao života. Kladim se da uvek imate milijardu različitih pitanja koja vam se motaju po glavi!

Zbog vaše sposobnosti da sve razjašnjavate, jasnoća dodiruje vaš pogled više nego kod drugih ljudi. To uzrokuje da ljudi saznaju dosta istina o sebi pomoću vaše pomoći.
Jedan od razloga zašto tako duboko i često kopate za odgovorima jeste to što želite pronaći pravi način obavljanja stvari i to vas čini prirodnim perfekcionistom. Želite da otključate sve “tajne” sveta i usvojite put koji vam daje maksimum. Morate se potruditi da shvatite da su greške neizbežni deo života i da ih trebamo prihvatiti i naučiti, umesto da ih ignorišemo.

Takođe, potrebno je povećati hrabrost i verovati više u sebe. Ponekad, traženje razloga može uzeti previše vremena i mogućnosti se izgube. Neka se vaša unutrašnja misterija oslobodi i vidi gde vodi vaše srce, um i dušu!

5-Da li se ikada osećate kao da su vam manipulacije prirodne?

Očigledno imate stvarnog sebe i sebe kojeg prestavljate drugima. Imate ekstremnu kontrolu nad onim što im pokazujete. Takođe ste izuzetno osetljivi na uzice koje morate povući kako biste dobili ono što želite od njih.
Možda ne želite da istaknete pravog, skrivenog sebe zbog loših motiva drugih, nego zbog toga što imate odbrambeni mehanizam protiv štetnih izdaja sa kojima ste se suočili u prošlosti. Potpuno su vas oblikovali do vašeg jezgra, što vas tera da puzate u svojoj čahuri kako biste sprečili dalje bolove. Samo malo dragocenih osoba puštate da budu blizu vašem srcu i pravom sebi.

Nemojte sakriti tako sjajno samopouzdanje od ostatka sveta. Ograničavate svoje iskustvo sveta i potencijal sve ljubavi koju možete iskusiti time što ćete to učiniti.

6-Da li osećate skrivenu galaksiju uplašenih mogućnosti u sebi?

Tu je skoncentrisana, prikrivena energija koja vas okružuje u svako doba. Interesuje i privlači druge ka vama, čak i ako možda niste u potpunosti svesni ove činjenice.
Morate skupiti više samopouzdanja i pustiti ezoteričnu osobu koja izlazi iza prašnjavih zavesa vaše duše. Pokušajte da pojednostavite sve što je unutar vas.

Pustite da neustrašivost ode u potragu za vašim snovima. Počnite da verujete u slučajnost i spretnost.

7-Da li ste vi čuvar noći koja vas obuhvata?

Uvek ste bili odličan posmatrač i ponosni na male istine koje razumete o drugim ljudima. Zbog vašeg razumevanja načina na koji funkcionišu njihovi svetovi, možete da dodirnete žice u njihovim srcima sa odgovarajućim količinom pritiska da biste postigli svoj cilj.
Takođe vas čini dobrim u kontrolisanju stepena ranjivosti koju pokazujete drugima. Vi ste iskreni prema drugima, ali cenite svoju složenost i želite samo određene ljude, koji su dokazali da su vas vredni.

Ako je neko dalekovidan da pomeri mračne tačke prošlosti, on će otkriti blago koje podrazumeva cijelo biće i sigurno će pojedinci biti vrlo srećni!

Drugo pitanje: Šta prvo vidite na ovoj slici?

Drugi deo ovog testa će naglasiti pokretačku snagu vašeg skrivenog sebe. Pročitajte i dodirnite skrivenu stvarnost!

Image

Medved: Moj um leži u mom srcu

Granice su inostrane izmišljotine za vas. Vi odlučujete da se slobodno opustite dok putujete kroz svoj spoljašnji i unutrašnji svet. Vaš slobodni duh je sastavni deo vašeg bića, a on se pokreće intenzivnim poverenjem u vaše instinkte. On oblikuje vašu prošlost, sadašnjost i budućnost.
Kada se vaš libido probudi, vaše postanje postaje nematerijalno, oslobađa rafale energije koji mogu biti dobri ili loši u zavisnosti od načina na kako ih iskoristite.
Previše ste divlji da bi mogli da upravljate samim sobom. Da biste smanjili destruktivni efekat na svoj život, trebalo bi da pređete u stvarnost i pokušate smiriti tehnikama poput meditacije.

Planine: Ja sam svoje misli

Vi ste na projektu koji večno traje da biste više razumeli i postigli što više. Vi ste deo Alhemijske procedure.
Planina predstavlja put do sledbenika za alhemiste i vaša svrha je da dostigne svoj vrhunac. Mislite da zbog vašeg konkretnog stanja samo vi možete potpuno razumeti svaki kutak onoga šta ste i šta želite da budete. Morate da napravite korak unazad i pogledate sve moguće duše unaokolo.

Neprestano stavljate karijeru u druge aspekte života, a to ostavlja prazan krater unutar vašeg srca. To vam donosi samoću i nezadovoljstvo. Pokušajte da održite ravnotežu.

Drveće: Moj duh peva kroz mene

Sigurno ste neko ko se navikava na utehu koju pruža priroda, ali istovremeno želi značajno povezati sa ljudima oko sebe. Samo vam je teško to učiniti.
Vaša supersila je vaša podložnost vezama i trebate usmeriti svoje zrake u društvo i sve ono što je Majka Priroda proizvela tako da je celo vaše biće ukorenjeno čvrsto u tkivo sveta kao korenje drevnog hrasta.

Trebalo bi da se izvučete iz vazduha samopouzdanja i izrazite više različitih, intenzivnih emocija koje kruže oko prstiju. Pokušajte da iskusite što je više sveta moguće s obzirom da vaša osetljivost rezultira bogatijim iskustvom nego onim s kojim se suočava većina drugih ljudi.

Mesec: Moji snovi su moja kruna

Ako ste, na prvom mestu, na slici videli trenutak i zamagljeni mesec, vi ste sanjar! Živite u svetu vašeg stvaranja, sanjate o postojanju magije i njenog preplitanja sa stvarnošću. Vaša mašta je vaša snaga!
Nevidljive snage sveta su vam na raspolaganju i vaši snovi oblikuju uticaj na vaš život. Vaši snovi su ključ za bolje razumevanje sebe. Otključavate svoju moć pokušavajući da ih dekodirate. Vile i anđeli vas zovu u vašim snovima.

Znamo da je neverovatno živeti u svetu koji ste sami stvorili, ali morate postići ravnotežu i pokušati da se prizemljite u stvarnom svetu.

Pitanje tri: Koji pehar biste koristili da pijete vodu?

Pehar je simbol pokretnog elementa vode. Oni su ispunjeni vodom koja može predstavljati pravac našeg života.
Razmislite o peharu kojeg ćete izabrati, i pogledajte za koji put u životu ste instinktivno zainteresovani.

Image

1-Želim da lečim

Kul tirkizni pehar simbolizuje zdravlje, dok su zmije podsetnik na znanje o lekovima za sve otrove.
Ovaj izbor znači da ste privučeni lečenjem drugih i dezinfekciju njihovih fizičkih i mentalnih rana. Nemojte negirati poziv i skočite prema onome što manifestuje ovu naklonost u vašem okruženju!

2-Svečana veštica želi da razume

Ovo je čarolija veštica koja obavljaju obred i tako imaju duboko razumevanje sveta. Takođe su vrlo zainteresirani za razumevanje i više od toga.
Poznaju umetnost pretvaranja kompleksnih stvari u jednostavne stvari koje su složene harmonično.

3-Božanstvo drži moj poziv!

Tri prstena se ujedinjuju u jednom, a takođe i vaša veza i razumevanje ovog sveta i Božanstva.
Imate posebnu naklonost ka Svetom, koju biste trebali ozbiljno ispitati kako biste postigli svoj potpuni potencijal.

4-Različiti elementi su na mojim prstima

Zemlja. Voda. Vatra. Vetar. Ova četiri elementa su nacrtana na ovoj posudi i oni čine celi svet.
Imate razumevanje prema njima pojedinačno, a takođe i na način na koji se oni prepliću kako bi proširili svet u misterioznu beskonačnost. Uđite u njih više, tako da imate bolje razumevanje ovog sveta.

5-Dozvolite mi da budem medij

Spajate duhovno područje sa stvarnim i imate posebnu vezu sa nevidljivim duhovima koji naseljavaju ovaj svet.
Delujete kao medijum i most između ova dva sveta. Izučite svoju sposobnost da vidite nevidljivo.

6-Ja sam jedno sa prirodom

Dvostruka spirala simbolizuje vašu vezu sa Majkom Prirodom i predstavlja stepen do kojeg ste uronjeni u svoje korene.
Imate posebnu magiju posutu u vašoj vezi sa prirodom, i trebali biste da preuzmete potpunu kontrolu i upotrebite je.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18144
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3747 times
Been thanked: 3710 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by srculence7 » 05 Sep 2017, 02:30

oko - 4 :lupa
medved i
pehar - 1 :love
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Konsultant » 05 Sep 2017, 06:26

Blagi off, srce je li ima naziv za ovu granu koja radi psihoanalizu na osnovu slike?

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80652
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by spacebound » 05 Sep 2017, 06:54

srculence7 wrote: 05 Sep 2017, 02:30 oko - 4 :lupa
medved i
pehar - 1 :love
Isto :sok
I mislim tek drugi test u kojem sam bas opisana :ok
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Chloe » 05 Sep 2017, 07:12

oko 4
medvjed
pehar 3 ... :cudi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Nice try » 05 Sep 2017, 07:44

Oko-4
medvjed i
pehar-3

:hihi
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Username » 05 Sep 2017, 08:52

Predugo

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Nice try » 05 Sep 2017, 08:54

Pa,ne piše u uvodu,samo za lijene
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Bla » 05 Sep 2017, 22:57

može li neka skraćena verzija :roll
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119850
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5708 times
Been thanked: 12286 times
Contact:
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Maja » 06 Sep 2017, 00:41

Image

1. Cura ljubomorna a on dobrica. Ne smije mrdnut od nje.
2. Par koji se nikad ne svadja. Vise su prijatelji nego ljubavnici. Super se razumiju.
3. Kao 1 samo zamijenjene uloge.
4. Na pocetku veze. Sve im zanimljivo, zele stalno biti skupa i misle da ce im ljubav trajat vjecno. Zalost....
5. Par koji super funkcionise ali skupa su vise iz koristi nego ljubavi. Ne mora to biti zbog novca vec vise slike dobrog para u drustvu kojem svi zavide. Par gdje su oboje na istom nivou.
6. Stalozena veza, zaljubljenost prevazidjena, sad je tu ljubav, razumijevanje, podrska, ravnopravnost.
7. Kurviš i romanticarka

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18144
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3747 times
Been thanked: 3710 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by srculence7 » 06 Sep 2017, 00:47

Znači ovi sa šestice bi bili prihvatljivi :)
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

Post Reply

Return to “Filozofija & Psihologija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 79 guests