Psiholoski testovi

Diskusije o životu i životnim problemima, stavovima. Savjetovanje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3081 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Chloe » 14 Aug 2017, 20:41

Bla wrote: 14 Aug 2017, 20:21 ja 3 kad nosim ruksak :ovaj
A da na neki svoj izlet povedeš moju kćerkicu ... :zubi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Bla » 14 Aug 2017, 20:48

ma kakav izlet to sam nekad znao laptop strpati u ruksak pa nositi na posao :lupa
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Mutevelija » 14 Aug 2017, 20:48

Sad kao laptopi :ha
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Bla » 14 Aug 2017, 20:51

ha :??
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Mutevelija » 14 Aug 2017, 21:13

helem nejse
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18138
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3742 times
Been thanked: 3692 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by srculence7 » 24 Aug 2017, 10:47

Ispred vas je slika sa deset različitih vrata, a vi izaberite jedna koja biste najradije otvorili, odnosno ona koja vam ulivaju najviše poverenja.

Image

Vrata broj 1
Vi ste zabavna osoba koja ceni jednostavnost i lakoću. Volite da ugađatr drugima, ali i sami da uživate u sitnim luksuzima kao što su fino posuđe, mirišljave dizajnerske sveće... Vrlo verovatno gajite ljubav prema putovanjima i drugim kulturama. Želite svima sve najbolje i uvek se trudite napravite dobru atmosferu među ljudima. I baš zato imajte na umu da, ukoliko vam je ponekad potrebna pomoć ili podrška, sasvim je u redu da je zatražite od drugih.

Vrata broj 2
Vi ste jednostavna osoba koja ne voli da komplikuje u životu. Želite da sve oko vas bude čisto i savršeno, ali se zapitajte da li se toliki trud i isplati. Da li osećate da vam nešto nedostaje? Puno energije trošite na svoja lična postignuća i poslovne uspehe, da ne govorimo o priznanjima poput diploma i sertifikata na zidovima. Međutim, da li ste se na tom putu vi i razvili? Živeti kvalitetno znači pronaći ravnotežu. Zato, okružite se pozitivnim stvarima i priuštite sebi nekoliko ludih pustolovina. Iznenadite sami sebe izborima koji uključuju rizik i napustite već utabana staze.

Vrata broj 3
Svojom neobičnom ličnošću lako privlačite ljude oko sebe, iako retkima dopuštate da vas istinski upoznaju. Mnoge stvari idu vam od ruke i umetnički ste tip koji se izražava na mnogo načina. Imate sposobnost da iz ničega stvorite nešto. Buvljaci i sajmi antikviteta nisu vam strani, kao ni sposobnost da stare i možda neupotrebljive stvari učinite novim i zanimljivim. Cenite svoj prostor, pa se često nađete zatvoreni u njemu. Ne zaboravite da ponekad izvirite iz tajnog skrovišta i spustite se na zemlju, uživate u životu ispod oblaka.

Vrata broj 4
Vi ste stara duša sklona dramatizovanju. Imate snažne umetničke pretenzije i rado se izražavate kroz pisanu reč, muziku, likovnost ili nešto drugo. Znate da budete kontradiktorni, i čak u trenucima najveće otvorenosti prema drugima zadržavate puno stvari za sebe. Imate bogat unutarnji život, ali većinu misli proisteklih iz njega ljubomorno čuvate. Iako vam je to teško, probajte koji put da podeliti neke svoje nedoumice s drugima. Ne samo da ćete se osećati bolje, već ćete se lakše uhvatiti u koštac s vlastitim perfekcionizmom i potrebom da svakom loncu budete poklopac. Ipak ste društveno biće koje mora da komunicira sa svojom okolinom.

Vrata broj 5
Važno vam je da budete deo ekipe i da svojim radom doprinosite u svakoj situaciju. Srećni ste kad stvari idu svojim tokom, a najviše vas ispunjava lična produktivnost. Takva narav razvila vam je određenu visinu samosvesti, ali pokušajte da ipak stanete na loptu. Osluškujte svoje telo. Da li je vreme za odmor? Možda ponedeljak ne bi trebao da bude početak radne sedmice, već prilika da se jednostavno osećate odlično u vlastitoj koži. Nađite vremena da pronađete stvari u kojima uživate, a da nisu delom vaše rutine. Istražite sami sebe, čak i pod cenu opuštanja koje vam je toliko strano. Sve se stigne, i za sve ima vremena.

Vrata broj 6
Pouzdana ste osoba sa okom za detalje. Drugi vas shvataju kao staloženog pojedinca koji vodi brigu o svojoj slici u društvu. Međutim, jednim delom skrivate vlastitu neuravnoteženost. Vaš stan ili automobil najverovatnije grca u neredu. Imate i sklonost destruktivne samokritike, posebno u teškim trenucima kad sebe krivite za neuspehe. Sigurno vam nije lako da živiti na tako udaljenim polovima zato nađite vreme za odmor i opuštanje. Život nije samo briga za druge i svet nije uvek okrenut prema vama. Šta želite od sebe? Kako mislite da to postignete.

Vrata broj 7
Jednostavni ste minimalist koji uvek ima nešto važno da uradi. Stalo vam je do drugih i često im posvećujete vreme koje bi zapravo trebalo da pripadne vama. Vrlo ste osećajni i volite da ste okruženi stvarima koje vam nešto znače. Porodica i prijatelji su vam na prvim mestima u životu i sve bi napravili za njih što možete. Međutim, ponekad bi trebalo da mislite više na sebe. Iako možda imate važnu ulogu u porodici ili karijeri, nemojte izgubiti sebe. Svaki je dan prilika da se oblikuje budućnost kakvu želite. Shvatite da se lepe stvari događaju svima i da vi isto niste izuzetak.

Vrata broj 8
Vaša zaigrana i vesela ličnost pozitivno uteče na vaš izgled i ponašanje. Iako se svemu lako prilađovate, imate problema sa samopouzdanjem i skloni ste anksioznošću. Neorganizovani ste, a kad imate većih problema u životu, ne znate otkud bi ih počeli popravljati. Usprkos tome, ponosni ste na svoje uspehe i trebalo bi da ih cenite više. Posvetite vreme sebi i prihvatite svoje mane i naučite da volite sebe. I nikako nemojte ignorisati ljude u svojoj blizini koji bi vam mogli pomoći. Život je lakši kad nismo sami.

Vrata broj 9
Dovitljiva ste i imate rešenje za svaku poteškoću. Vešti ste u rešavanju problema, a štedljivost vam je velika vrlina. Cenite jednostavnost i kroz život kročite držeći se osnova u svim poljima. Zašto bi vam trebalo išta drugo? Lako vas je voleti i zadovoljiti, a najdraže vam je kad svoje sposobnosti koristite za pomoć drugima. Ipak, nemojte se osećati inferiorno ukoliko neko vama pruži ruku i napravi nešto što sami niste mogli.

Vrata broj 10
Kao osoba cenite stabilnost i uigranost životnih navika. Drugi mogu računati na vas, znajući koliko volite kvalitet i detalje. Svemu pristupate s prethodnom analizom i retko se kad nađete u situaciji bez plana. Sigurnost i podrška su vam na prvom mestu u svim sferama života. Čak i kad postignete više od očekivanog, osećate se pomalo neugodno što rezultat nije bio unutar očekivanja. To posebno vredi kad nemate puno koristi od viška. Vrlo verojatno imate i umetničku stranu, ali potisnuli ste je iz nekih razloga. Na primer, volite da slušate muziku, ali nikad ne biste sami uzeli instrument u ruke. Svoje probleme držite za sebe i nemate običaj da se poveravate drugima. Međutim, nemojte se zatvarati. Nije protiv zakona da pokažete svoju narav, kao i svoje slabosti.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Username » 24 Aug 2017, 10:50

Bijela otvaram stalno

Neka mi neko procita u sta spadam

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Bla » 24 Aug 2017, 10:56

tamam ću vratima povjerenje poklanjati :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80473
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7153 times
Been thanked: 11596 times
Status: Online

Re: Psiholoski testovi

Post by spacebound » 24 Aug 2017, 11:10

tamaM:valja
Exchan ❌️

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Bla » 24 Aug 2017, 11:27

jel' me to nešto psihološki testiraš :oo
ili ne kontam :ovaj
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80473
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7153 times
Been thanked: 11596 times
Status: Online

Re: Psiholoski testovi

Post by spacebound » 24 Aug 2017, 11:31

:123 :ccc
Exchan ❌️

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Bla » 24 Aug 2017, 11:38

ma to je drugim riječima bio moj vapaj za pojašnjenjem :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80473
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7153 times
Been thanked: 11596 times
Status: Online

Re: Psiholoski testovi

Post by spacebound » 24 Aug 2017, 11:40

pa skoro ste polemisal je li taman ili tamam, i mislim da ste se slozili da turci mogu kako hoce, mi cemo tamaN, i sad vidim ovo :valja
Exchan ❌️

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Bla » 24 Aug 2017, 11:42

nisi dobro pratila jer ja, od kada sam vidio koje je ispravno, koristim isključivo njega. :auf
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Bla » 24 Aug 2017, 11:45

Al' sviđa mi se namjera. :ooo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18138
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3742 times
Been thanked: 3692 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by srculence7 » 24 Aug 2017, 13:31

Hajde sad vas dvoje polemičara, smesta da ste ušli na neka vrata! :123
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Bla » 24 Aug 2017, 13:34

ona crna mi ulijevaju najviše povjerenja
između ušiju :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3081 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Chloe » 24 Aug 2017, 13:38

Mene su bijela privukla ... :(
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80473
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7153 times
Been thanked: 11596 times
Status: Online

Re: Psiholoski testovi

Post by spacebound » 24 Aug 2017, 13:51

druga, crna, najljepsa su mi, ali i ona siva mi se svidjaju :hm
Exchan ❌️

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Bla » 24 Aug 2017, 13:53

e onda ja odoh iza narandžastih :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

Post Reply

Return to “Filozofija & Psihologija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests