Kakvu vibraciju imate?

Diskusije o životu i životnim problemima, stavovima. Savjetovanje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Remzudin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4971
Joined: 29 Feb 2016, 19:05
Has thanked: 192 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by Remzudin » 22 May 2017, 21:48

srculence7 wrote:
Remzudin wrote:
onda kreni sa ovim


71427321893 – normaliziranje financijske situacije, obilje


da vidimo hoces li biti bogata !
Nisam materijalista, ali od negde moram početi sa eksperimentisanjem :ooo

sutra kupujem list za evrolotto u petak,pa cu ti pokazati kako to ide.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18143
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3744 times
Been thanked: 3705 times
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by srculence7 » 23 May 2017, 02:21

Remzudin wrote:
sutra kupujem list za evrolotto u petak,pa cu ti pokazati kako to ide.
:cool što to hoćeš da podeliš sa mnom
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Remzudin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4971
Joined: 29 Feb 2016, 19:05
Has thanked: 192 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by Remzudin » 23 May 2017, 05:05

30 000 000 € su previse za mene,ja bi crko odmah na licu mjesta ako bi nji dobio.
A i na drugoj strani nebi znao u sto bi i nji potrosio ?

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18143
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3744 times
Been thanked: 3705 times
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by srculence7 » 09 Jul 2017, 01:52

Ljudi koji se pojavljuju u vašem životu imaju različite uloge i uglavnom služe da pomognu da savladate neke životne lekcije. To su ljudi u koje ćete se možda zaljubiti, vaši prijatelji, uzori i sl.
Vaša grupa duša se sastoji od različitih srodnih duša koje će ulaziti i izlaziti iz vašeg života. Mislite o njima kao o duhovnoj porodici; svi dolazite iz iste energije.
Svaki član grupe vibrira na različitim frekvencijama i svaka od vaših duša vibrira u harmoniji jedna s drugom. Članovi vaše grupe idu u istom smeru, rade na sličnim ciljevima...
Primetićete instantnu vezu ili osećaj prisnosti kada sretnete nekoga iz svoje skupine duša; ovde su deset znakova da ste pronašli jednu:

1. Njihovi životi i dosadašnja iskustva imaju slične osobine kao i vaš, deluju gotovo kao ogledalo, pomažu vam da bolje shvatite svoju situaciju.

2. Oni otkrivaju određene osobine vaše ličnosti, pomažu vam u rastu.

3. Pomažu vam da izvučete snagu iz svojih slabosti.

4. Njihova energija se može suprotstaviti vašoj energiji, čime pokazuju drugačiji način postojanja.

5. Često nam pomažu da budemo strpljivi, saosećajni i puni razumevanja.

6. Oni vam mogu pomoći da otpustite ili prevladate određene prošle događaje i emocije.

7. Radite bez napora zajedno, delite ideje i vizije za projekte ili zadatake.

8. Oni dolaze u vaš život baš kada ih trebate, pomažu vam da napredujete.

9. Oni će vam pomoći da napredujete na vašem putu i da vaša duša napreduje.

10. Verovatno ćete raditi zajedno za globalnu svrhu.

Izvor: expandedconsciousness
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18143
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3744 times
Been thanked: 3705 times
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by srculence7 » 16 Jul 2017, 01:23

Testirajte visinu vaše vibracije

Trenutno, prosječna razina svjesnosti na Zemlji je 207, a uzrok toga je taj što kroz život akumuliramo jako puno energetskih blokada i negativnih uvjetovanja koja nas odmiču od viših vibracija. Ono čemu bi svaki čovjek trebao težiti je broju 500 ili više na skali. Podaci govore da je 500 vibracija ljubavi na skali svjesnosti. Kad vibriramo na ovom nivou, život postaje znatno drugačiji. Ljubav, sreća i obilje postaju dio naše realnosti, dok bol, stres i problemi nestaju i postajemo magnet za ono što uistinu želimo.

Na dnu skale svjesnosti nalaze se krivnja i sram s razinom svijesti 20-30. Sram se opasno približava stanju smrti. Destruktivan je prema emocionalnom i psihološkom zdravlju i razvija sklonost ka fizičkim bolestima. Na drugoj strani skale od 700-1000 nalazi se prosvjetljenje. To je razina velikih osobnosti i ona je vrhunac razvoja svjesnosti.
Sve razine (možemo ih zvati vibracijske razine) ispod 200 su energetski iscrpljujuće i ispod integriteta. Sve su to frekvencije straha koje se kreću od Krivnje (30), Tuge (75), Straha (100) sve do Ponosa (175).

Ljudi se osjećaju pozitivno kad dostignu razinu Ponosa. Ipak, Ponos daje dobar osjećaj samo u suprotnosti s nižim razinama. Ponos je obramben i ranjiv zato što ovisi o vanjskim uvjetima bez kojih se može iznenada pretvoriti u nižu razinu.
Snaga i moć se pojavljuju na razini 200. Hrabrost (200) je zona istraživanja, postignuća, neustrašivosti i odlučnosti. Na ovoj razini, ljudi svijetu vraćaju onoliko energije koliko od njega uzimaju. Na nižim razinama, stanovništvo kao i pojedinci cijede energiju iz društva bez odgovarajućeg uzvraćanja.
Iznad hrabrosti su frekvencije ljubavi na razinama kao što su Spremnost (310), Prihvaćanje (350) i Ljubav (500).
Ovu razinu karakterizira razvoj ljubavi koja je bezuvjetna, nepromjenjiva i trajna. Ona ne oscilira – njezin izvor nije ovisan o vanjskim čimbenicima. Voljenje je stanje bića. To je razina istinske sreće.

4 brza testa koja odmah daju uvid u visinu vaše vibracije

1. Napravite brzu provjeru

Pogledajte oko sebe, što se događa? Je li vam netko otvorio vrata ili vam ih je zalupio u lice? Je li lijep dan ili je vrijeme strašno?

Vi ste stvorili ovu stvarnost sa svojim vibracijama, stoga promotrite svijet oko sebe i pogledajte gdje ste!
Ukoliko vam se sviđa ono što vidite, vaša vibracija je visoka.
Ukoliko vidite puno prepreka i frustracije, vaša vibracija je niska.
Ukoliko je pola-pola, vaša vibracija je relativno negdje po sredini.

2. Vidite li brojeve koji se ponavljaju?

Ponavljajući brojevi (1111, 111, 222, 333) i rastući brojevi (1234) su znakovi da se krećete na visokoj vibraciji.
Međutim, ako ugledate broj 666 ili padajuće brojeve (4321) to su znakovi da se krećete na nižim vibracijama.
Nema uzorka broja koji ukazuje na neutralnost.

3. Pratite svoje emocije

Napravite brzu emocionalnu provjeru – kako se osjećate?
Poredajte svoje emocije po vibraciji.
Ljubav, radost, entuzijazam i zadovoljstvo – sve ukazuju na visok vibracijski uzorak, dok ljutnja, gađenje, depresija ili dosada ukazuje na nizak vibracijski uzorak.
Osjećaj “tako-tako” ukazuje na to da ste u sredini.

4. Pratite svoje tijelo

Osjećate li kao da radite sa svom snagom danas (visoka vibracija) ili ste bolesni, povrijeđeni ili osjećate muku i bol (niske vibracije).
Osjećaj samo “u redu” znači da je vibracija neutralna.

Osvrt

To su četiri znaka koja možete koristiti svaki dan za inventuru vaših vibracija kako bi vidjeli kakvu stvarnost stvarate za sebe Zakonom privlačenja.
Visoke vibracije ukazuju na to da vam pristiže puno dobrih stvari.

Ako ste bili na niskim vibracijama – ne brinite! Te niske vibracije su jednostavno znakovi koji vam ukazuju kako se krećete u smjeru koji vas ne vodi tamo gdje želite ići.
One su kao znak “ne ulazi” koji vas pokušava upozoriti da trebate krenuti drugim putem.

Zapamtite znakove niskih vibracija i uložite napor da preselite svoje misli i osjećaje u pozitivniji smjer; radite nešto što volite, popričajte s duhovnom i “zarazno” pozitivnom osobom, meditirajte, duboko dišite, prošetajte u prirodi, okupajte se, pogledajte inspirativan i duhovit film ili pročitajte neko zanimljivo štivo, igrajte se s vašim ljubimcem ili samo jednostavno napravite nešto što vas od srca nasmijava!

Širenje visokih vibracija :hm

Prema istraživanjima, 85% ljudske rase nalazi se ispod kritične razine od 200. Ukupna prosječna razina ljudske svijesti sada nalazi se na 207.
Ali – Snaga nekoliko pojedinaca na vrhu poništava slabost širih masa. Jedna osoba na razini 300 poništava djelovanje 90 000 pojedinaca na razini nižoj od 200. Jedna osoba na razini 500 poništava utjecaj 750 000 pojedinaca na razini nižoj od 200. Jedna osoba na razini 700 poništava utjecaj 70 milijuna pojedinaca na razini nižoj od 200.

I zato – budite svjetionik ljubavi!

izvor:alternativainformacije
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by toxic » 22 Jul 2017, 15:40

:hm
I kako sad da znam na kojoj frekvenciji vibriram?:D
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18143
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3744 times
Been thanked: 3705 times
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by srculence7 » 22 Jul 2017, 15:42

toxic wrote: 22 Jul 2017, 15:40 :hm
I kako sad da znam na kojoj frekvenciji vibriram?:D
Iznad 200 je sigurno, možda kasnije postavim kako se računa, samo da nađem gde je :oo
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by toxic » 22 Jul 2017, 15:44

E to! :ok
Ali opet, ovo s brojevima, ma previse cesto se desava, mora da je jos neki znak :oo
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18143
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3744 times
Been thanked: 3705 times
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by srculence7 » 22 Jul 2017, 15:57

Ako ti tako misliš, sigurno da jeste :hihi
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by toxic » 22 Jul 2017, 16:03

Povrh svega, odem nekidan poslovno van grada, bla bla, odsedanje u hotelu. Dobijam 11 sprat, soba 1111 :hihi
Vreme ne mogu promasiti... 11:11 bilo am ili pm. Najzesce od svega sto sam taj svoj trip podelila s nekim bliskim ljudima, i sad svi koji vide jedinice obavezno me obavestavaju o tome :lupa

Jel to znaci da sirim dobre vibracije? :ooo
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18143
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3744 times
Been thanked: 3705 times
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by srculence7 » 22 Jul 2017, 16:05

Aha :srce :love
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by Bla » 22 Jul 2017, 16:05

naprotiv :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18143
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3744 times
Been thanked: 3705 times
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by srculence7 » 22 Jul 2017, 16:08

Bla wrote: 22 Jul 2017, 16:05naprotiv :oo
A ti si to došao s negativnim da se ispovediš :D.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15203
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 976 times
Been thanked: 964 times
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by Tokmak » 22 Jul 2017, 16:08

užarenu... :nokti
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by Bla » 22 Jul 2017, 16:15

srculence7 wrote: 22 Jul 2017, 16:08
Bla wrote: 22 Jul 2017, 16:05naprotiv :oo
A ti si to došao s negativnim da se ispovediš :D.
ja sam od onih što ne čitaju duga štiva, pa šta god da kažem, pogriješit ću. :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by carobnjak N » 22 Jul 2017, 18:24

Kakvu žene vole vibraciju , u kojoj brzini da vibriramo ...poyy
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18143
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3744 times
Been thanked: 3705 times
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by srculence7 » 23 Jul 2017, 00:52

carobnjak N wrote: 22 Jul 2017, 18:24 Kakvu žene vole vibraciju , u kojoj brzini da vibriramo ...poyy
Sve je to individualno i čini mi se da zavisi od trenutne potrebe, eto meni bi godio jedan vibrirajući sa frekvencijom koja se kreće u opsegu od 310-500, ne mora više, biću skromna :DD
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18143
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3744 times
Been thanked: 3705 times
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by srculence7 » 23 Jul 2017, 03:31

David R Hawkins je na osnovu merenja fizioloskih otpora uporedio nivo svesti sa emocijom koju ljudi osecaju i zivotnim pogledom koji iz toga proizilazi. Nivo svesti je graduiran nelinearno, logaritamskom skalom od 0- 1000.
Logaritamska skala je skala koja se primenjuje i u fraktalima, a proizilazi iz saznanja da i mali pomak ka protoku umnogome uvecava snagu nivoa svesti. Prema tome, nivo svesti od 300 nije duplo veci od nivoa svesti 150, nego je prikazan veci stepen snage u odnosu na relativno mali pomak u stepenu svesti.

Image

Mnogi ljudi misle da je boja, veličina i intenzitet Aure - svakodnevno podležna promeni. To je delimično i tačno. Te promene dokazuju kako smo svi mi mnogo više medjusobno povezani - mnogo više, nego što možemo i da zamislimo. Ono što može "dnevno" da varira jeste intenzitet i veličina aure.
Takodje mogu da se menjaju leva i desna strana aure tj njihove boje/kvalitet.
Medjutim, centralni element auričnog polja relativno je stalan. Kad kažemo "relativno" onda mislimo da ta boja tj kvalitet može da bude isti nekoliko godina, kao životna faza, ili pak gotovo ceo život.
Ta boja, ukazuje, kako bi to psihologija izrazila, na TIP ličnosti koji jeste relativno stabilan sklop. To znači da je promena "laka" onoliko koliko je "lako" promeniti svoju ličnost, svoje vrednosti, navike i slično.
Iz ugla psiho-energetike, boja predstavlja Tip ličnosti plus odredjenu frekvenciju svesti ali i svesnosti, kao svojevrsno elektro-magnetno polje, koja sadrži u sebi i električnu i magnetičnu silu (pasivnu i aktivnu). Osim ove dve osobenosti, aura zajedno sa energetskim centrima, dodatno ukazuje na područja u životu svakog čoveka u kojima se lakše ali i teže osoba realizuje, gde se nalazi potencijalna energija - koja ako se ne afirmiše, utiče destruktivno na nas. Čovek je svojevrsan provodnik "spoljnih sila" ili "kosmičkih sila" kako je to Nikola Tesla smatrao, i podleže "kosmičkim zakonima". Svako "zadržavanje" i "ne izražavanje" toga predstavlja tzv energetsku blokadu.

U psiho-energetici, sve karakteristike aure sa dinamikom energetskih centara nazivamo Psiho-energetski Identitet, jer ono predstavlja svojevrsan "šablon" čije ponašanje podleže odredjenim pravilima i zakonitostima, baš kao što postoje odredjene pravilnosti i zakoni kretanja i povezivanja atoma i molekula. Sve te pravilnosti kretanja i povezivanja, jedne osobe u odredjenom periodu nazivamo "životnom fazom". Veoma odomaćen termin je i "sudbina" za ove psiho-energetske šeme ili matrice.
Ono što smo mi zapazili je način i brzina promene aure, i to onda nakon odredjenih spoznajnih doživljaja, koji se nisu dešavali baš spontano. Drugim rečima, učestvovanje na odredjenim aktivnostima koji se tiču ličnog razvoja, rad sa psiho-terapeutima, uzimanje duže vreme homeopatskih lekova, energo-terapije, i slično (ponekad i neka traumatska iskustva), dovodili su do značajnih promena psiho-energetskog Identiteta, i to u relativno kratkom roku.
Dakle, frekvencija aure zajedno sa dinamikom energetskih centara (čakri) je relativno trajna i stabilna karakteristika čoveka koja nosi sa sobom odredjene "lekcije" koje spsoznajemo kroz, uglavnom spoljna, iskustva. U odredjenom "šablonu" mi uspostavljamo specifičan STAV prema sebi, drugima i životu, na karakterističan način zadovoljavamo odredjene potrebe (fizičke, materijalne, emocionalne, mentalne i duhovne, i "privlačimo" u svoj život (baš kao što čestice menjaju strukturu jedinjenja) odredjene situacije i ljude.

Boja aure odredjuje naše, ljudske, osobine, pa evo nekoliko tipičnih IZJAVA osnovnih boja, na osnovu kojih možete, okvirno, odrediti svoju boju aure, energije i svesti. Na stranici Tekst&Video možete detaljnije pročitati o svim osnovnim bojama.


1. Kad pobesnite, brzo se ohladite. Imate snage da stvari dovršavate do kraja. Ljudi se rado oslanjaju na vas. U prilikama ste da živite u većoj porodici, i materijalno da brinete o drugima. Darežljivi ste.

2. Fizička izdržljivost je vaša osobenost. Uživate u takmičenjima, bilo sportskim, bilo životnim. Grupni sport nije vaš izbor. U odnosu sa drugim ljudima potreban vam je "prostor". Davanje informacija drugim ljudima i njihovo upućivanje, za vas predstavlja zadovoljstvo.

3. Čudne ideje, neobična estetika, neobuzdana priroda, humor i društvenost vaše su karakteristike. Sigurna atmosfera i utabane staze za vas predstavljaju "smrt". Uzbudljiv i produktivan život, pun dubokih opservacija vaše su vizije, uprkos tome, što vas mnogi neprihvataju i nerazumeju.

4. Ljupki, umiljati, otvoreni, i uvek spremni druge da ugoste. Ne podnosite "zategnute" situacije i da se neko ljuti na vas. Dinamični po temperamentu, vole šetnje, putovanja i zabave. Rado demonstritate svoja umeća. Brak u mladosti. Dajete drugima da brinu o vašem novcu, jer "podležete" komulsivnim kupovinama.

5. Stabilni i inteligentni, radoznali i kreativni, uvek imate spreman odgovor. Vas je teško zbuniti. Ne volite da se bavite "procesima" i razradama detalja. Neodredjene ideje i nejasni koncepti vas zaokupljaju jer izazivaju u vama neprijatnost, koju želite da eliminišete. Više "sanjate" o porodici nego što idete u tom pravcu.

6. Povučenost, analitičnost, "forma" i snažna logika, vas odredjuju. Jaka ambicija i "tiha" hrabrost vam pomažu da napredujete u poslu. Vaš životni moto je "korak po korak". Brak u kasnijim godinama, ispunjen poštovanjem i zrelim bračnim ponašanjem.

7. "Volite" tradicionalne običaje koji vam omogućavaju da osetite sopstvenu stabilnost. Lako se identifikujete i saosećate sa drugima. Mnogi vas percipiraju kao dobronamernu ali nestabilnu osobu. Imate potrebu da ugadjate drugima. Parapsihološke sposobnosti. Mladost tiha i povučena. Težak odabir partnera, pa se bira "siguran partner". Više je žena u ovoj "boji".

8. Vizionari, dimanični, veliki mentalni kapaciteti, samo-uvereni, pa vas ljudi lako slede. Za vas su Ideje ono što vam je najvažnije u životu. Potreba za znanjima je velika, pa ako se i niste formalno školovali, to radite permanetno u svakodnevnom životu. Koliko vas ljudi vole, toliko vam i zameraju. Svojeglavi ste, često arogantni i ne pravite kompromise.

9. U isto vreme strastvenost ali i neposesivnost. Umetnički duh u pravom smislu. Sanjarenja, vizije i posvećenost delu. Sa sobom se povezujete preko svojih "dela". Usamljenik. Poštujete podjednako i druge i njihove potrebe, ali i sebe i svoju privatnost. Teško se uklapate u konvencionalnu sredinu. Osetljivost.

10. Stabilnost je vaš zaštitni znak. U skladu ste sa "duhom vremena". Osećate veoma precizno stanje u društvu u kojem živite. Volite informacije, mnogo čitate. Fascinirani ste medijima. "Suptilna inteligencija" i lucidne opservacije, kao i neostrašćeni stavovi dovode vas do jedne fine filozofičnosti i mudrosti. Medjutim, vaš životni tempo je veoma zahtevan, periodi izolacije su vam neophodni, pa često ne ulazite u brak. Pouzdan projatelj.


Rezultati:

1. - crvena boja aure
2. - narandžasta
3. - grimizna
4.- žuta
5. - zelena
6. - dvobojna (žuto-plava)
7. - plava
8. - ljubičasta
9. - Lavanda
10. - Bela

Image

(snimanje-aure.blogspot.com)
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by carobnjak N » 23 Jul 2017, 06:08

srculence7 wrote: 23 Jul 2017, 00:52
carobnjak N wrote: 22 Jul 2017, 18:24 Kakvu žene vole vibraciju , u kojoj brzini da vibriramo ...poyy
Sve je to individualno i čini mi se da zavisi od trenutne potrebe, eto meni bi godio jedan vibrirajući sa frekvencijom koja se kreće u opsegu od 310-500, ne mora više, biću skromna :DD
ja na 700 znam vibrirati , samo ne mogu previše dugo izdržati :DD
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Kakvu vibraciju imate?

Post by storm » 23 Jul 2017, 06:39

Dobro vibriram :kafa
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “Filozofija & Psihologija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests