Žicanje i grebanje

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Žicanje i grebanje

Post by dadojović » 28 Aug 2020, 10:03

Dori wrote: 28 Aug 2020, 10:00
dadojović wrote: 28 Aug 2020, 09:52 Kada to čine klinci i nije tako strašno; ružno je kada to rade odrasli ljudi.
Izasli mi jednom u Coloseum...S nama i jedan drug, stipsa....Racun 130KM, nas 6...
I sad dajemo mi 25KM po osobi....Dosao red na njega, pogleda on pare, namiri 5KM i dade konobaru.....Haloooo! :zid A najvecu platu ima od nas svih....Ono da ne povjerujes.
Znaci zadnji put da je izasao s nama bilo gdje.
Jednom svi narucili rucak....Ja skupila pare, on otisao po rucak. Bilo oko 5 KM baksisa. On dao frajeru tacan iznos, a za tih 5 KM "on vodio" raju na kafu. Ooooooo....Otisla i uzela mu tih 5KM. Naljutio se pravo.
Ako ces biti frajer i voditi raju na kafu, radi to od svojih para, ne od baksisa dostavljaca....

I imamo zensku u raji, koja stalno prestaje pustiti, nikada ne nosi cigare sa sobom i stalno se grebe "samo za jednu".
Ovo grebenje za cigarete je česta pojava. Ali zbilja je ružno vidjeti kada osoba od trideset godina žica 20 kuna.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120525
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7003 times
Been thanked: 7956 times
Status: Offline

Re: Žicanje i grebanje

Post by Krokodil Behko » 28 Aug 2020, 10:15

Dori wrote: 28 Aug 2020, 10:00
dadojović wrote: 28 Aug 2020, 09:52 Kada to čine klinci i nije tako strašno; ružno je kada to rade odrasli ljudi.
Izasli mi jednom u Coloseum...S nama i jedan drug, stipsa....Racun 130KM, nas 6...
I sad dajemo mi 25KM po osobi....Dosao red na njega, pogleda on pare, namiri 5KM i dade konobaru.....Haloooo! :zid A najvecu platu ima od nas svih....Ono da ne povjerujes.
Znaci zadnji put da je izasao s nama bilo gdje.
Jednom svi narucili rucak....Ja skupila pare, on otisao po rucak. Bilo oko 5 KM baksisa. On dao frajeru tacan iznos, a za tih 5 KM "on vodio" raju na kafu. Ooooooo....Otisla i uzela mu tih 5KM. Naljutio se pravo.
Ako ces biti frajer i voditi raju na kafu, radi to od svojih para, ne od baksisa dostavljaca....

I imamo zensku u raji, koja stalno prestaje pustiti, nikada ne nosi cigare sa sobom i stalno se grebe "samo za jednu".

Image
online

User avatar
edo_79
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7194
Joined: 30 Aug 2019, 12:13
Mood:
Has thanked: 377 times
Been thanked: 1032 times
Status: Offline

Re: Žicanje i grebanje

Post by edo_79 » 28 Aug 2020, 10:38

Dori wrote: 28 Aug 2020, 10:00
dadojović wrote: 28 Aug 2020, 09:52 Kada to čine klinci i nije tako strašno; ružno je kada to rade odrasli ljudi.
Izasli mi jednom u Coloseum...S nama i jedan drug, stipsa....Racun 130KM, nas 6...
I sad dajemo mi 25KM po osobi....Dosao red na njega, pogleda on pare, namiri 5KM i dade konobaru.....Haloooo! :zid A najvecu platu ima od nas svih....Ono da ne povjerujes.
Znaci zadnji put da je izasao s nama bilo gdje.
Jednom svi narucili rucak....Ja skupila pare, on otisao po rucak. Bilo oko 5 KM baksisa. On dao frajeru tacan iznos, a za tih 5 KM "on vodio" raju na kafu. Ooooooo....Otisla i uzela mu tih 5KM. Naljutio se pravo.
Ako ces biti frajer i voditi raju na kafu, radi to od svojih para, ne od baksisa dostavljaca....

I imamo zensku u raji, koja stalno prestaje pustiti, nikada ne nosi cigare sa sobom i stalno se grebe "samo za jednu".
Pa prestala he ona haman davno pusiti ''svoje cigare'' .... sad puši samo tuđe :roll
"Znaš li šta je najlepše u životu? Želja, prijatelju."

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests