Pedofilija

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by insomnia » 12 Jul 2020, 22:04

Kaze u Indoneziji oko 70 000 djece godisnje bude zrtva pedofilije
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
tuzlak1212
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3792
Joined: 16 Nov 2019, 04:04
Has thanked: 213 times
Been thanked: 224 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by tuzlak1212 » 12 Jul 2020, 22:05

Nije me dugo nesto prestravilo kao neki pedofilski dokumentarac o Michael Jacksonu :grana

User avatar
TAFKAP
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10000
Joined: 19 Sep 2019, 21:42
Has thanked: 1541 times
Been thanked: 2647 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by TAFKAP » 12 Jul 2020, 22:14

Last edited by TAFKAP on 12 Jul 2020, 22:32, edited 1 time in total.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by MunDzi » 12 Jul 2020, 22:22

insomnia wrote: 12 Jul 2020, 22:04 Kaze u Indoneziji oko 70 000 djece godisnje bude zrtva pedofilije
Zato sto sve pedofilcine sa zapada idu tamo da zive sezonski preko ljeta.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53238
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14898 times
Status: Online

Re: Pedofilija

Post by HAVANA » 12 Jul 2020, 22:53

Ne mogu ja ovo ni da citam. Rado bi pobio ove ljude. Nista. Nikakvo sudjenje, pravo, nista. Fik.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by Lavlje_srce » 12 Jul 2020, 23:20

Zizi505 wrote: 12 Jul 2020, 21:21Ovo je veoma učestala pojava i kod nas, i po zadnjim istraživanjima koji su nam prezentirani svako peto dijete u BiH i regiji je doživjelo neku vrstu seksualnog zlostavljanja.
:sok OMG. Imas li link za to istrazivanje?
Rum wrote: 12 Jul 2020, 21:57Policija smatra da je Kamij godinama zlostavljao indonežansku decu i da može biti više žrtava.
Mater mu kriminalnu, u Indoneziju otisao. Sigurno su se i kod nas dovukli lesinari.
tuzlak1212 wrote: 12 Jul 2020, 22:05 Nije me dugo nesto prestravilo kao neki pedofilski dokumentarac o Michael Jacksonu :grana
Kako se zove film?
MunDzi wrote: 12 Jul 2020, 22:22 Zato sto sve pedofilcine sa zapada idu tamo da zive sezonski preko ljeta.
Zasto bas idu u Indoneziju? Ja sam mislila da ce prije na Tajland.
HAVANA wrote: 12 Jul 2020, 22:53 Ne mogu ja ovo ni da citam. Rado bi pobio ove ljude. Nista. Nikakvo sudjenje, pravo, nista. Fik.
Nikome nije jednostavno citati ove teme, ali treba ih citati da bismo znali kako funkcioniraju i sta nam se dovlaci.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by shark-attack » 12 Jul 2020, 23:41

Lavlje_srce wrote: 12 Jul 2020, 19:28
shark-attack wrote: 12 Jul 2020, 12:02roditelji nisu znali..dok ga neko nije prepoznao i javio u policiju..niko ne reaguje..onda u medije...

sad je kao sklonjen, ali nema info gdje...

trazim odgovor od nadleznih ,niko nishta...
A u kom svojstvu ti trazis taj odgovor? Policija, psihijatar i socijalni radnik sigurno znaju gdje je.
Dobro si, mijesham se gdje mi nije mjesto...

Izbaci "mene" na pocetku iz ovog slucaja i imash pricu sa "srecnim zavrshetkom", puste ga, smjeste pored shkole, znaju gdje je...svima dobro

Ja "dolazim" tek poslije..kada je sve vec zavrsheno (nazalost), da 'popravim' da pomognem tom djetetu, roditeljima, prijateljima.. koliko se moze i imam pravo da znam ko/ zashto ga je pustio, ko/zashto ga je smjestio pored shkole, ko/zashto nije prijavio gdje je smjeshten...

"da se zlo ne ponovi"
et'...dovoljno
KIAORA

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by Lavlje_srce » 13 Jul 2020, 00:01

shark-attack wrote: 12 Jul 2020, 23:41Dobro si, mijesham se gdje mi nije mjesto...

Izbaci "mene" na pocetku iz ovog slucaja i imash pricu sa "srecnim zavrshetkom", puste ga, smjeste pored shkole, znaju gdje je...svima dobro

Ja "dolazim" tek poslije..kada je sve vec zavrsheno (nazalost), da 'popravim' da pomognem tom djetetu, roditeljima, prijateljima.. koliko se moze i imam pravo da znam ko/ zashto ga je pustio, ko/zashto ga je smjestio pored shkole, ko/zashto nije prijavio gdje je smjeshten...

"da se zlo ne ponovi"
et'...dovoljno
Ok, samo sam bila radoznala. Ako si profesionalac valjda ce traziti tebe, ti ne moras nikoga ganjati.
Just sayin'.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by shark-attack » 13 Jul 2020, 00:24

Lavlje_srce wrote: 13 Jul 2020, 00:01
shark-attack wrote: 12 Jul 2020, 23:41Dobro si, mijesham se gdje mi nije mjesto...

Izbaci "mene" na pocetku iz ovog slucaja i imash pricu sa "srecnim zavrshetkom", puste ga, smjeste pored shkole, znaju gdje je...svima dobro

Ja "dolazim" tek poslije..kada je sve vec zavrsheno (nazalost), da 'popravim' da pomognem tom djetetu, roditeljima, prijateljima.. koliko se moze i imam pravo da znam ko/ zashto ga je pustio, ko/zashto ga je smjestio pored shkole, ko/zashto nije prijavio gdje je smjeshten...

"da se zlo ne ponovi"
et'...dovoljno
Ok, samo sam bila radoznala. Ako si profesionalac valjda ce traziti tebe, ti ne moras nikoga ganjati.
Just sayin'.
a-ha, dobro...
"profesionalac" ?

samo pitam da znam u cemu sam
KIAORA

User avatar
tuzlak1212
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3792
Joined: 16 Nov 2019, 04:04
Has thanked: 213 times
Been thanked: 224 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by tuzlak1212 » 13 Jul 2020, 00:24

Lavlje_srce wrote: 12 Jul 2020, 23:20
tuzlak1212 wrote: 12 Jul 2020, 22:05 Nije me dugo nesto prestravilo kao neki pedofilski dokumentarac o Michael Jacksonu :grana
Kako se zove film?
Leaving Neverland

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by Lavlje_srce » 13 Jul 2020, 00:36

shark-attack wrote: 13 Jul 2020, 00:24a-ha, dobro...
"profesionalac" ?

samo pitam da znam u cemu sam
OMG. Ako se profesionalno bavis zastitom djece, to sam mislila. Zaboravi.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by shark-attack » 13 Jul 2020, 00:43

Lavlje_srce wrote: 13 Jul 2020, 00:36
shark-attack wrote: 13 Jul 2020, 00:24a-ha, dobro...
"profesionalac" ?

samo pitam da znam u cemu sam
OMG. Ako se profesionalno bavis zastitom djece, to sam mislila. Zaboravi.
vec zaboravljeno..
nego samo zbog "profesionalac"..malo mi zazvucalo...cudno

prijatno, ne zamjeri..
KIAORA

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80129
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11331 times
Status: Online

Re: Pedofilija

Post by spacebound » 13 Jul 2020, 06:28

Zizi505 wrote: 12 Jul 2020, 21:46
spacebound wrote: 12 Jul 2020, 21:41

Ovo mi je posebno neshvatljivo, i tu su mi one gore od njega .
Pa tako mi zivota ubila bih ga.
Eh, znaš ono ponašanje tipično kod nas za većinu stvari, šuti, šta će svijet reći i održavaj idiličnu sliku svoje porodice.
Znam da vecina stvari kod nas tako funkcionise, ali nije isto sutit kad komsija tuce zenu ili je drugi lopov i precutno odobravati silovanje vlastitog djeteta, ma ni blizu. Da ponovim, ja bih ga ubila, ruku odsjekla samo da vidim neprikladan dodir.

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 24050
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 6146 times
Been thanked: 5409 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by Zizi » 13 Jul 2020, 15:28

Lavlje_srce wrote: 12 Jul 2020, 23:20
Zizi505 wrote: 12 Jul 2020, 21:21Ovo je veoma učestala pojava i kod nas, i po zadnjim istraživanjima koji su nam prezentirani svako peto dijete u BiH i regiji je doživjelo neku vrstu seksualnog zlostavljanja.
:sok OMG. Imas li link za to istrazivanje?
Nemam nažalost link, jer su nam ga predstavili u okviru jedne edukacije.

Dosta o ovoj temi možeš pronaći na stranici Poliklinike za zastitu djece i mladih grada Zagreba. Oni imaju izvrsnu ekipu za rad s djecom koja su bila žrtve seksualnog zlostavljanja.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80129
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11331 times
Status: Online

Sarajevo: Roditelji prijavili pedofila, tužiteljica otišla na godišnji odmor

Post by spacebound » 23 Jul 2020, 09:17

Image


Ministarstvu unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo krajem juna ove godine prijavljen je prvi slučaj seksualnog uznemiravanja desetogodišnje djevojčice od strane komšije. Ubrzo nakon toga roditelji još šestoro djece iz istog naselja prijavili su da je i njihovu djeca seksualno uznemiravala ista osoba.

Piše: Žurnal.info



Nezadovoljni reakcijom policije i tužilaštva, roditelji su se obratili redakciji Žurnala. Prema njihovim riječima, izjave koje su oni dali u MUP-u KS, dobila je na uvid porodica prijavljenog komšije. Također, roditelji sumnjaju da je jedan od inspektora, koji je razgovarao s njima, u srodstvu s prijavljenim. Istovremeno, tužiteljica koja je trebalo da radi na tom predmetu, roditeljima je rekla da ide na godišnji odmor.

Iz straha da će čitav slučaj završiti samo na prijavama, odlučili su da se obrate našoj redakciji. Zbog interesa javnosti, objavljujemo njihovu priču. Da bismo zaštitili integritet i ličnost maloljetne djece, sagovornici Žurnala u tekstu bit će potpisani kao Roditelji 1, 2, 3, 4 i 5.

"Moja djevojčica je 25. juna izašla iz kuće da se igra. Kada se vratila, bila je uznemirena. Pitala sam je šta se desilo, a ona je rekla da ju je komšija dirao po intimnim dijelovima tijela. Suprugu sam odmah javila šta se desilo i on je otišao na policiju i sve prijavio. Nakon sedam dana smo pozvani u MUP, jer smo čekali psihologa koji je morao biti prisutan da bi uzeli izjavu od djevojčice", započinju priču roditelji desetogodišnje djevojčice iz Sarajeva.

"Dok sam davala izjavu, tu su bili prisutni inspektori F. D., E. K. i A. S. Dan nakon što je naš slučaj proslijeđen Tužilaštvu, kćerka čovjeka kojeg smo prijavili policiji došla je kod nas kući i počela da se izvinjava. Ja sam je tada pitala kako ona zna sve to što je navedeno u djetetovoj i našim izjavama? Odakle joj te informacije? Rekla mi je da ne može reći kako je došla do informacija", kažu za Žurnal Roditelji 1.

"Inspektor A. S. je ispitivao suprugu i mene. To se desilo drugog jula. Prva prijava je podnesena 25. juna, a drugog jula su nam najavili da će nas ispitivati. Znači, bio je upoznat o kojem slučaju se radi i svjesno je sjedio tu. Četvrtog jula se pojavljuje kćerka od prijavljenog, koja zna sadržaj naših izjava. Kasnije smo saznali da je taj inspektor u srodstvu sa tim čovjekom... Dobili smo video nadzor sa kuća u naselju gdje se vidi da je on dolazio kod tog čovjeka nakon što smo mi dali izjave u MUP-u.

Pet minuta prije nego što će doći policija koja je trebala privesti komšiju, po njega je došla hitna pomoć i on je sa pripremljenom torbom i u papučama prebačen u bolnicu", tvrde roditelji.

"Istog dana inspektor A. S. se pojavio u naselju i donio je nešto u tu kuću. Ja sam ga prijavio unutarnjoj kontroli MUP-a KS i predao sam snimke video nadzora", kažu Roditelji 1.

U razgovoru za Žurnal, Roditelji 1 kažu da su čekali da policija nešto uradi, ali nakon razgovora sa tužiteljicom, odlučili su da upozore komšije.

"Suprug je otišao u Tužilaštvo gdje mu je tužiteljica rekla da ne očekuje od predmeta previše, jer se ništa posebno nije dogodilo i da ona odlazi na godišnji. Tek kada se vrati sa godišnjeg, onda će se sve to rješavati. Mi smo tada odlučili da moramo upozoriti komšije, kako bi oni zaštitili svoju djecu. Tako sam otkrila da moja djevojčica nije bila jedina", kažu Roditelji 1.

U odgovoru na Žurnalov upit iz Kantonalnog Tužilaštva Sarajevo naveli su da provjeravaju navode iz prijave Roditelja 1.

Iz Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo naveli su da je Odjeljenje za unutrašnju kontrolu od građanina iz Sarajeva zaprimilo početni izvještaj o žalbi na postupke policijskog službenika Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo A.S.

“Dana 20. 07. 2020.godine sa navodima iz početnog izvještaja upoznat je Odbor za žalbe javnosti Skupštine Kantona Sarajevo, koji je donio zaključak da se predmet dostavi u dalju nadležnost Sektoru kriminalisticke policije, što je i učinjeno”, naveli su iz MUP-a KS.

Kako saznaje Žurnal, prijavljeni komšija je priveden.

Ispovijesti: Plašili smo se šta će komšiluk reći
Roditelji 2

"Prije nekoliko dana pozvali su nas Roditelji 1 i ispričali su nam šta se desilo njihovom djetetu. Rekli su nam da je djevojčica vidjela mene na prozoru prije nemilog događaja. Pitali su me da li sam vidjela šta se desilo. Rekla sam da nisam vidjela fizički kontakt između djevojčice i komšije ali da njihovoj djevojčici apsolutno vjerujem jer je i moje dijete doživjelo sličnu trauma od istog čovjeka. Ona je tada imala devet godina.

Jako sam burno reagovala ali me suprug smirio i nismo prijavili policiji šta se desilo s obzirom da je taj čovjek važio u naselju za najboljeg komšiju. Ja nisam u tom momentu ni pomislila na policiju. Htjela da idem njemu kući, toliki sam bijes osjećala.

Suprug me zaustavio i rekao “ukoliko dođeš u situaciju da ga optužiš za bilo šta što nisi vidjela, ništa postići nećemo a dijete će mi spuštene glave hodati niz ulicu i osjećati se krivom”.

Imam dvije kćeri, sa mlađom na sreću ništa se nije desilo. Nakon toga što se to desilo sa tim čovjekom ja sam im zabranila da mu prilaze. Ispred naše kuće u ulici je bila postavljen ljulja i tu su se sva djeca iz komšiluka igrala. Nakon toga ja sam odsjekla tu ljulju da djeca više ne dolaze tu da se igraju.

Roditelji 3

Kada me komšija obavijestio šta se desilo, u tom momentu sam ostao šokiran jer nisam vjerovao da bi takav čovjek mogao da napravi nešto takvo. Odmah sam se dogovorio sa suprugom da na neki načim ispita dijete jer je naša djevojčica, kao i sva djeca iz komušiluka, imala kontakt sa tim komšijom.

Kada je supruga počela razgovor, naša djevojčica je doživjela šok. U prvom momentu ona je negirala da joj je taj čovjek bilo šta uradio. Zatim je dijete preblijedilo, usne su joj postale plave i bila je u šoku. Pustili smo je da se smiri i nakon 20 minuta ona je sama došla u dnevni boravak i počela plakati. Molila nas je da nju ništa ne krivimo, da nije smjela ništa da nam kaže.

Nikada nisam ni pomislio da bi taj naš komšija mogao uraditi nešto takvo. Bio je jako susretljiv čovjek, komunikativan, prijatan, nikada mi nije ništa čak ni ružno rekao a kamoli nažao učinio. Pomagao mi je u dosta stvari.

Roditelji 3 slučaj su prijavili policiji.

U razgovoru za Žurnal Roditelji 4 kažu da, odmah nakon što su ih obavijestili Roditelji 1 i ispričali šta se desilo, rekli su im da se isto desilo i njihovoj djeci.

Roditelji 4

Kada su me Roditelji 1 nazvali i ispričali šta se desilo njihovoj djevojčici ja sam im priznala da se to isto desilo i nama. Tada smo počeli da istražujemo. Tako da smo saznali da je svaka kuća u naselju, koja je imala žensko dijete, prolazila kroz isto.

Početkom 2017. godine moje kćerke, koje su tada imale šest i osam godina, bile su kod tog komšije s njegovim unukama. Djeca su se igrala kod njega kući. Tu je bila i njegova supruga. Sve je bilo normalno. Kada su djeca došla kući dok je moja starija kćerka ležala ja sam je milovala po leđima. U tom momentu ona je rekla da tako isto taj komšija nju miluje. Odmah sam počela da je ispitujem 'kako to on nju miluje' zato što mi je to bilo sumnjivo. Dijete je počelo da mi objašnjava...

Mislila sam da se to dešavalo tada samo njoj. Onda sam uzela mlađu kćerku i pitala je kako se to vi igrate sa komšijom. I ona mi je objasnila...

Bili smo zgroženi i šokirani. Nismo znali šta da radimo. Odlučili smo da to nikome ne govorimo jer smo se bojali osude komšiluka. Mi smo bili novi u tom naselju a znali smo da je taj čovjek mnogo cijenjen. Razgovarali smo sa djecom da mu se više ne približavaju.

Roditelji 5

Kada sam su me Roditelji 1 obavijestili šta se desilo, priznala sam im da se to isto desilo mojoj curici - da ju je taj komšija dodirivao po intimnim dijelovima tijela. Uvijek je to bilo iza njegove kuće gdje mi nismo imali pogled na taj dio bašte. Da smo bilo šta rekli, plašili smo se kako bi naš komšiluk reagovao jer se on smatrao kao najbolji komšija.

Mislila sam da je ona jedina kojoj se to desilo i nismo prijavili da ne bi ona bila ruglo ismijavanja. Taj čovjek se uvijek predstavljao kao divan, bilo šta da vam treba on je uvijek bio tu. Uvijek slušamo da negdje u svijetu to postoji, ali i ne pomisliš da bi to uradio neko ko živi pored tebe.


radiosarajevo.ba

User avatar
MrH
22 bez glave
22 bez glave
Posts: 22424
Joined: 07 Oct 2019, 21:24
Has thanked: 1653 times
Been thanked: 1351 times
Status: Offline

Re: Sarajevo: Roditelji prijavili pedofila, tužiteljica otišla na godišnji odmor

Post by MrH » 23 Jul 2020, 09:19

Tesko roditeljima, strasno nesto, ne dao Bog nikome, ali mi nije jasno kako mu nisu kicmu slomili ili ga poslali 2 m ispod zemlje
11/11/22

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80129
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11331 times
Status: Online

Re: Sarajevo: Roditelji prijavili pedofila, tužiteljica otišla na godišnji odmor

Post by spacebound » 23 Jul 2020, 09:20

Ali vazda to budu "fine" komsije, dragi, vole djecu, hoce pomoci :bua

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53238
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14898 times
Status: Online

Re: Sarajevo: Roditelji prijavili pedofila, tužiteljica otišla na godišnji odmor

Post by HAVANA » 23 Jul 2020, 09:29

MrH wrote: 23 Jul 2020, 09:19 Tesko roditeljima, strasno nesto, ne dao Bog nikome, ali mi nije jasno kako mu nisu kicmu slomili ili ga poslali 2 m ispod zemlje
Fascinantno je stvarno i svaka im cast kad mogu ostati tako smireni i otici u policiju...Zamisli sjedes i dijete ti placuci kaze ovako nesto.A on ti tu ,na ruku... :grana
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
MrH
22 bez glave
22 bez glave
Posts: 22424
Joined: 07 Oct 2019, 21:24
Has thanked: 1653 times
Been thanked: 1351 times
Status: Offline

Re: Sarajevo: Roditelji prijavili pedofila, tužiteljica otišla na godišnji odmor

Post by MrH » 23 Jul 2020, 09:30

HAVANA wrote: 23 Jul 2020, 09:29
MrH wrote: 23 Jul 2020, 09:19 Tesko roditeljima, strasno nesto, ne dao Bog nikome, ali mi nije jasno kako mu nisu kicmu slomili ili ga poslali 2 m ispod zemlje
Fascinantno je stvarno i svaka im cast kad mogu ostati tako smireni i otici u policiju...Zamisli sjedes i dijete ti placuci kaze ovako nesto.A on ti tu ,na ruku... :grana
Tacno tako brt
11/11/22

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Sarajevo: Roditelji prijavili pedofila, tužiteljica otišla na godišnji odmor

Post by Salko » 23 Jul 2020, 09:31

MrH wrote: 23 Jul 2020, 09:19 Tesko roditeljima, strasno nesto, ne dao Bog nikome, ali mi nije jasno kako mu nisu kicmu slomili ili ga poslali 2 m ispod zemlje
imao sam ja slučaj sa najstarijim gdje ga je jedan sveo u podrum i kreno svlačit.

Obzirom da se radi o maloumnoj osobi, išao sam nekoliko puta u policiju i ništa se nije desilo, ovaj je nastavio prijetit mom djetetu na moje oči...


Na kraju sam uzeo stvar u svoje ruke, otišao njegovim roditeljima na vrata prijetio bombom, vidim li ga u blizini i bez nadzora, a njega ufatim i nježno pomilujem nekoliko puta po glavi i u predjelu torza.

Nakon toga sam bio pozvan u mup, dobio krivičnu prijavu, zabranu prilaska i 500 KM kazne....


Da vidiš kako se smirio i kako bježi čim sretne ili mene ili bilo koga od mojih....
"ignorance is bliss"

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests