Pedofilija

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Mutevelija » 12 Oct 2016, 22:48

Šta predlažeš, goli otok smrtnu kaznu?
Pa i oni potiču iz porodice.
Da je ovaj imao stida druga bi priča bila, problem je što nema sad ništa stida. Možeš raditi šta hoćeš ako te nije stid.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Socrates » 12 Oct 2016, 22:50

Chloe wrote:Moja kćerka ima 13. godina ... i ovo dok sam čitala želudac mi se prevrnuo.
Društvo zakazuje, a ono se temelji na porodici ... sve lagano ide u helać.
Danas dijete izvesti na pravi put, u ovakvim okonostima je umjeće.
Vidis, ja se ne slazem da se drustvo temelji na porodici.

I dajte da ne pretjerujemo, ovakvi slucajevi su se desavali u svakom drustvu kroz istoriju. Mislite da ovoga nije bilo za vrijeme Jugoslavije?

Mozda danas, zbog interneta, pedofili I ostala gamad imaju malo laksi pristup djeci, ali necemo se valjda sad ubijediti da je to bolest danasnjeg drustva.

Da ne govorim o katolickoj crkvi i sta su oni radili. A siguran sam i da ostale religije imaju dovoljan broj slucajeva. Necete valjda reci da se ovakvi slucajevi ne desavaju i u serijatskim drustvima.
. . . . . . . . .

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Mutevelija » 12 Oct 2016, 22:53

Nema mogućnosti da se susretne muškarac sa ženom jer su odvojeni, osim ako roditelji ne dozvole neki brak a što je moguće.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37873
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2941 times
Been thanked: 2280 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Pasaga » 12 Oct 2016, 22:53

Socrates wrote:
Chloe wrote:Moja kćerka ima 13. godina ... i ovo dok sam čitala želudac mi se prevrnuo.
Društvo zakazuje, a ono se temelji na porodici ... sve lagano ide u helać.
Danas dijete izvesti na pravi put, u ovakvim okonostima je umjeće.
Vidis, ja se ne slazem da se drustvo temelji na porodici.

I dajte da ne pretjerujemo, ovakvi slucajevi su se desavali u svakom drustvu kroz istoriju. Mislite da ovoga nije bilo za vrijeme Jugoslavije?

Mozda danas, zbog interneta, pedofili I ostala gamad imaju malo laksi pristup djeci, ali necemo se valjda sad ubijediti da je to bolest danasnjeg drustva.

Da ne govorim o katolickoj crkvi i sta su oni radili. A siguran sam i da ostale religije imaju dovoljan broj slucajeva. Necete valjda reci da se ovakvi slucajevi ne desavaju i u serijatskim drustvima.
...zene curice od 8-9 god. .. :puca :puca
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Krokodil Behko » 12 Oct 2016, 22:54

Mutevelija wrote:Šta predlažeš, goli otok smrtnu kaznu?
Pa i oni potiču iz porodice.
Da je ovaj imao stida druga bi priča bila, problem je što nema sad ništa stida. Možeš raditi šta hoćeš ako te nije stid.
Nekad čovjek psihom, malo skrene, pa ga porodica ne može izvesti na pravi put, osim toga, nisu svi roditelji psiholozi, pa tako da otpada ta tvrdnja kako se sve treba uraditi u porodici i nikakvih problema neće biti.

Ovakve su stvari društveni problem, a to znači da se svi borimo protiv toga. Ko moralizira ili relativizira, samim tim je na strani prestupnika.
online

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Mutevelija » 12 Oct 2016, 22:56

Krokodil Behko wrote: Ovakve su stvari društveni problem, a to znači da se svi borimo protiv toga. Ko moralizira ili relativizira, samim tim je na strani prestupnika.
Faktički "Ko nije sa nama protiv nas je"
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Socrates » 12 Oct 2016, 23:05

Krokodil Behko wrote:
Mutevelija wrote:Šta predlažeš, goli otok smrtnu kaznu?
Pa i oni potiču iz porodice.
Da je ovaj imao stida druga bi priča bila, problem je što nema sad ništa stida. Možeš raditi šta hoćeš ako te nije stid.
Nekad čovjek psihom, malo skrene, pa ga porodica ne može izvesti na pravi put, osim toga, nisu svi roditelji psiholozi, pa tako da otpada ta tvrdnja kako se sve treba uraditi u porodici i nikakvih problema neće biti.

Ovakve su stvari društveni problem, a to znači da se svi borimo protiv toga. Ko moralizira ili relativizira, samim tim je na strani prestupnika.
E to je to. Zato se I nisam slozio da je porodica stub drustva.

Ona stara africka (?) poslovica kaze "it takes a village to raise a child". Dakle, citavo drustvo, a ne samo porodica, jer kao sto se dalo vidjeti dosada, porodica sama po sebi to ne moze rijesiti. Na koji nacin? To je za duzu raspravu.
. . . . . . . . .

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18138
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3742 times
Been thanked: 3693 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by srculence7 » 12 Oct 2016, 23:06

Čekaj Behko, hoćeš reći da roditelji koji nisu psiholozi nisu sposobni svoje dete vaspitati? A s druge strane znam i primere kolega koji su i vaspitači i pedagozi a svoju decu nisu znali usmeriti na pravi put. Osnova se stiče u porodci a društvo jeste odgovorno na tom nekom globalnom nivou, ali se ne može baš svakim pojedincem detaljno pozabaviti. Ako ćemo pošteno, ovo i nije baš klasični primer pedofilije, jer se ona navodno dobrovoljno u sve to upustila. Kao što sam već napomenula on će krivično odgovarati za zavođenje maloletnice ali tu će se verovatno uzeti u obzir i njena izjava, a ko zna kako se sve to odvijalo? Meni naravno nije normalno da se devojčica upušta u tako nešto ali rade im hormoni u tom periodu i sklone su praviti razne gluposti, naročito u današnje vreme kada možemo brojne primere videti.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Mutevelija » 12 Oct 2016, 23:11

Faktički pošto je Romkinja prepuštena je ulici.
Kako djeca završe koja su odgojena na ulici? Možda je i ovaj pedofil odgajan na ulici?
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Krokodil Behko » 12 Oct 2016, 23:30

Socrates wrote:
Krokodil Behko wrote:
Mutevelija wrote:Šta predlažeš, goli otok smrtnu kaznu?
Pa i oni potiču iz porodice.
Da je ovaj imao stida druga bi priča bila, problem je što nema sad ništa stida. Možeš raditi šta hoćeš ako te nije stid.
Nekad čovjek psihom, malo skrene, pa ga porodica ne može izvesti na pravi put, osim toga, nisu svi roditelji psiholozi, pa tako da otpada ta tvrdnja kako se sve treba uraditi u porodici i nikakvih problema neće biti.

Ovakve su stvari društveni problem, a to znači da se svi borimo protiv toga. Ko moralizira ili relativizira, samim tim je na strani prestupnika.
E to je to. Zato se I nisam slozio da je porodica stub drustva.

Ona stara africka (?) poslovica kaze "it takes a village to raise a child". Dakle, citavo drustvo, a ne samo porodica, jer kao sto se dalo vidjeti dosada, porodica sama po sebi to ne moze rijesiti. Na koji nacin? To je za duzu raspravu.
Porodica može biti osnovna ćelija, nukleus koji ti da neki identitet, neke karakteristike i neke, hajmo reći genetske ili mentalitetske mane i vrline, s tim da se neko ko je isti kao i ti i to potpuno, može roditi i u Južnoj Africi, zar ne?
Kolika je vjerovatnoća, da ćete vas dvojica imati isti posao, kad odrastete, isto društvo, iste hobije, isto sve? Otprilike je 1 prema 1.000.000, da će sve biti isto.

To znači da porodica daje ono osnovno, a ostalo čovjek uči izvan porodice.
Porodica čovjeku pruža sigurnost, dok ne sazrije i bude mu utočište, kad je sam osnuje i to je to.
srculence7 wrote:Čekaj Behko, hoćeš reći da roditelji koji nisu psiholozi nisu sposobni svoje dete vaspitati? A s druge strane znam i primere kolega koji su i vaspitači i pedagozi a svoju decu nisu znali usmeriti na pravi put
Pogrešno sam protumačen. Govorim o tome, da ljudi ne mogu uvijek na vrijeme detektovati neke psihičke slabosti, ili neke karakterne crte iz kojih bi se kasnije moglo izroditi nešto loše.

Može taj tvoj primjer i obrnuto.
Koliko puta sam samo upoznao razne likove koji su oličenje lijenosti, lopovluka, laganja, alkoholizma, a zapravo su im roditelji mirni, marljivi, rade i privređuju, nikad se živi nisu čuli. Koliko puta?
Sigurno mnogo više puta, nego što neki psiholog ne vaspita svoje dijete.

Osim toga, roditelji nerijetko vaspitavaju djecu, da budu kao i oni, mada dvije generacije u današnje doba, nikako ne mogu živiti istim životom, a dovoljno je malo odstupanje u realnosti, prilikom vaspitanja, pa da se nešto nepredviđeno desi.
online

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Zagorka » 12 Oct 2016, 23:41

Da li se pouzdano zna je li romkinja? Cim je iz Vranja goleme su sanse.

Kod njih je to vrlo uobicajeno, sta se pak sad tu prenemazu biva kad podrzavaju i bodre djecu u svim abnormalnim aktivnostima i odlukama :rol

Sto se tice generalno pedofilije, pa nje ima vise nego sto mislite, pazljivije zagledajte pa cete je i na forumu naci.


Nije zar da niste culi u kaficu i sl recenice:"moze li na dohvatit salter(prekidac), moze ga i....

Ili onu: ma cim je ona guzicu zategla spremna je ona, sta ima veze sto joj je 15.

Ja sam svojim usima ovo slusala.

Sta, to nisu pedofili? Pa ima mnogo muskaraca pedofila mnogo vise nego sto se misli. Malo ko se istinski zgrozi na ovakve vijesti.

"Sto,pa i prije su se udavale...." i najjaca od svih:"obukla se ovako" :grana


Sta bi bilo da smo recimo u tropima pa da se tek s nekom krpom hoda? Skakalo bi se sa balkona na njih? :hm

Sta se balkanikosi biva cude amerima kako su bolesni, pa i oni su isti ili ce vrlo brzo biti.

Evo mute je bolesnik. A nazirem i ove s laksim dijagnozama, prepoznat ce se sami :kafa
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Mutevelija » 12 Oct 2016, 23:44

Jesam pedofil sam od 20 godina i pale me cure od 17 jer su maloljetnice.
Teže je optužiti i naći žensku pedofilku ili npr nastavnica neka da sexualno iskorištava dječaka od 14 godina on to neće prijaviti jer se boji da neće biti ismijavan od drugara.
Imal toga?
Last edited by Mutevelija on 12 Oct 2016, 23:45, edited 1 time in total.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18138
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3742 times
Been thanked: 3693 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by srculence7 » 12 Oct 2016, 23:45

Behko,ako je neko dobar, čovek za primer,ne znači da je i dobar roditelj.U vaspitanju postoje neka pravila po pitanju kontrole,granica koje se postavljaju deci,uloge koju svaki član ima i sl.Ako se tu zakaže,ako dođe do neke konfuzije ili su na primer roditelji previše popustljivi ili rigidni može doći do problema...
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Zagorka » 12 Oct 2016, 23:51

Mutevelija wrote:Jesam pedofil sam od 20 godina i pale me cure od 17 jer su maloljetnice.
Teže je optužiti i naći žensku pedofilku ili npr nastavnica neka da sexualno iskorištava dječaka od 14 godina on to neće prijaviti jer se boji da neće biti ismijavan od drugara.
Imal toga?
Nisam rekla da si pedofil vec bolesnik. Percepcija ti je iskrivljena i bolesna. Krivo vam je dijete od 13 godina a nije bolesnik koji joj jos malo pa i deda moze biti.

Imali smo mi slicne teme. Za silovanja, otmice, napade vazda je kriva zrtva.

Tako posmatra bolesnik.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Krokodil Behko » 12 Oct 2016, 23:52

srculence7 wrote:Behko,ako je neko dobar, čovek za primer,ne znači da je i dobar roditelj.U vaspitanju postoje neka pravila po pitanju kontrole,granica koje se postavljaju deci,uloge koju svaki član ima i sl.Ako se tu zakaže,ako dođe do neke konfuzije ili su na primer roditelji previše popustljivi ili rigidni može doći do problema...

Pa zato sam i rekao, neki su roditelji dobri ljudi, trude se oko djece, ali ponekad se ipak u neznanju postave krivo, ili jednostavno, neke tenzije u glavi djeteta budu prejake i to bez obzira na sve.
Osim toga, tu je i jedan bitan sociološki momednat, a to je vrsta porodice, porijeklo, obrazovanje roditelja, posao kojim se bave, položaj u društvu i još mnogo toga.. Sve je to bitno za vaspitanje djeteta. Sam posao kojeg roditelji obavljaju ili ugled kojeg imaju ili nemaju u društvu, može sam od sebe odsvirati neku obrazovnu notu, da to tako nazovemo.

Ima tu i ono metar po metar. Roditelj nam je dovdje stigao, mi ćemo korak dalje, a naša će djeca još dalje.. Istina, nekad to ide i unazad i opet je sve povezano sa raznim okolnostima i u porodici i izvan nje.
online

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Mutevelija » 12 Oct 2016, 23:56

Zagorka wrote:
Mutevelija wrote:Jesam pedofil sam od 20 godina i pale me cure od 17 jer su maloljetnice.
Teže je optužiti i naći žensku pedofilku ili npr nastavnica neka da sexualno iskorištava dječaka od 14 godina on to neće prijaviti jer se boji da neće biti ismijavan od drugara.
Imal toga?
Nisam rekla da si pedofil vec bolesnik. Percepcija ti je iskrivljena i bolesna. Krivo vam je dijete od 13 godina a nije bolesnik koji joj jos malo pa i deda moze biti.

Imali smo mi slicne teme. Za silovanja, otmice, napade vazda je kriva zrtva.

Tako posmatra bolesnik.
Ako ne znaš šta je dijalog, razmjena mišljenja a ne etiketiranje onoga sa druge strane ako se to mišljenje kosi sa tvojim onda je tvoj problem a ne moj.
Ne svaljuj na mene i silovanje to sam ti rekao, najlakše je sad sve svaliti na mene.
Ne laži da sam spominjao i silovanje.
Kako ljudi selektiraju ono što im paše da bi dokazali da su upravu.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by SPINERKA » 13 Oct 2016, 00:03

Ako ćemo pošteno, ovo i nije baš klasični primer pedofilije, jer se ona navodno dobrovoljno u sve to upustila.
:hm

-Zar zakon kod nas daje olaksavajucu cinjenici da je -- maloljetna curica / decko / nesto dobrovoljno odradili.
Image

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Zagorka » 13 Oct 2016, 00:05

Mutevelija wrote:
Zagorka wrote:
Mutevelija wrote:Jesam pedofil sam od 20 godina i pale me cure od 17 jer su maloljetnice.
Teže je optužiti i naći žensku pedofilku ili npr nastavnica neka da sexualno iskorištava dječaka od 14 godina on to neće prijaviti jer se boji da neće biti ismijavan od drugara.
Imal toga?
Nisam rekla da si pedofil vec bolesnik. Percepcija ti je iskrivljena i bolesna. Krivo vam je dijete od 13 godina a nije bolesnik koji joj jos malo pa i deda moze biti.

Imali smo mi slicne teme. Za silovanja, otmice, napade vazda je kriva zrtva.

Tako posmatra bolesnik.
Ako ne znaš šta je dijalog, razmjena mišljenja a ne etiketiranje onoga sa druge strane ako se to mišljenje kosi sa tvojim onda je tvoj problem a ne moj.
Ne svaljuj na mene i silovanje to sam ti rekao, najlakše je sad sve svaliti na mene.
Ne laži da sam spominjao i silovanje.
Kako ljudi selektiraju ono što im paše da bi dokazali da su upravu.
Gdje rekoh da si spominjao ti konkretno silovanje?
:rol

Isti su vam rezoni, tebi i tima sa tih tema koje su vodjene sto puta ovdje i prije tvoje registracije.

Cim vi spomenete kako se obukla-sve ste rekli.

Isti ste. Pljunuti. Nemojte si umisljati da ste bolji jedan od drugog.

Da te utjesim imali smo jednu zenu s takvim stavom. Nije dugo vec tu a nije nista pametno pisala ni dok je bila.

To su one jadne zene, ocajne i odbacene koje preziru sav zenski rod a nemaju nikog predugo pa u pokusajima da ikog nadje postala joj profesionalna deformacija izrazavanje misljenja shodno onome sto bi muski sagpvornik htio cuti.

I sada imamo jednu takvu tu. :kafa

(eto da ne bude da su samo muskarci bolesni)
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by SPINERKA » 13 Oct 2016, 00:10

Mutevelija wrote:Jesam pedofil sam od 20 godina i pale me cure od 17 jer su maloljetnice.
Teže je optužiti i naći žensku pedofilku ili npr nastavnica neka da sexualno iskorištava dječaka od 14 godina on to neće prijaviti jer se boji da neće biti ismijavan od drugara.
Imal toga?
-nije teze, nekako to dodje -stihijski. Prije par godina je bilo jako dosta slucajeva -sexulanog zlostavljanja djecaka od strane uciteljica. ozbiljne kazne su dobile.

--trenutno nista se ne pise ne znaci da ne postoji.
Image

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Mutevelija » 13 Oct 2016, 00:11

Glupo rezonuješ Zagi.
Zašto se prostitutke ne obuku u nikabe i ne izađu napolje da privuku koga?
To je isto za oblačenje kao da kažeš nekome zato što pokazuje zube zato su mu izbijeni.
Ne opravdavam silovanje ali laka cura svakako da se oskudno oblači.
Da ja nisam u pravu zašto postoji kodeks oblačenja?
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests