INCEST

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Majka i sin su u vezi: Neka mi oduzmu ostalu djecu

Post by Hannibal » 24 Mar 2017, 15:14

protiv mene na sake fer je samo 3 na 1
🐽

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Majka i sin su u vezi: Neka mi oduzmu ostalu djecu

Post by Mutevelija » 24 Mar 2017, 15:15

Sta pijeska 3 cementa 1.:hihi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Majka i sin su u vezi: Neka mi oduzmu ostalu djecu

Post by Username » 24 Mar 2017, 15:35

Hannibal wrote:protiv mene na sake fer je samo 3 na 1
A protiv tebe i posmatraca?

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Majka i sin su u vezi: Neka mi oduzmu ostalu djecu

Post by dr laganini » 24 Mar 2017, 15:36

Mutevelija wrote:Samo kazem nije fer, ako je i sta problem sa njim nema potrebe da ga vise ljudi ismijavaju, i jedno je puno kad ismijava drugo, ali kad dvoje pa cak onaj bio u pravu ili ne bio bio coban ili doktor nauka nije fer kao sto nije fer da fizicki dvoje ili vise napada jednog
..ako mislis da mene ubod komarca boli varas..luzeri imaju pravo da da prdoklace ljudi bez karizme i ideje...a kolko sam vidio beh buducnosti a ja nemam kompleksa jer sam pametan lijep i bogat...k materijalno i duhovno ... :zubi

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Majka i sin su u vezi: Neka mi oduzmu ostalu djecu

Post by Hannibal » 24 Mar 2017, 15:44

Username wrote:
Hannibal wrote:protiv mene na sake fer je samo 3 na 1
A protiv tebe i posmatraca?
desetak spremnih ljudi
🐽

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Majka i sin su u vezi: Neka mi oduzmu ostalu djecu

Post by Socrates » 24 Mar 2017, 17:23

harlekin wrote:
Socrates wrote:Ali, evo pokusacu da ti ukratko razjasnim razliku, mada sumnjam da ista u tvoj ograniceni mozak moze da udje.

Homoseksualnost nije izbor, nego se takav covjek rodi. Incest jeste izbor.

Homoseksualnost ne rastura porodice. Incest rastura.

Recimo, ako delegalizujemo homoseksualnost, te dvije osobe u ogromnoj vecini slucajeva nece formirati porodicu sa drugim spolom. Samo ce potencijalna dva partnera biti nesretna.

Incest po definiciji se odvija unutar porodice, dakle, rastura je.

Valjda si informiran da djeca iz incestuoznih veza imaju veliku sansu da budu retardirana. Homoseksualnost nema takvih posljedica.
pajdo kad vec ubijas pametovanjem ajd procitaj ovaj svoj post pa se dogovori stim svojim velicanstvenim mozgom sta ti ovdje naprica i sta je to trebalo ispast? :cudi
homoseksualnost ne rastura porodice?
homoseksualnost nema problem stim sto im potomci mogu bit retardirani?
a guzice ti okle im potomci?
kakvo vrazije formiranje porodice?
ovo dvoje su odvratni jer su svjesni sta rade,ali ako cemo iskreno opet djeluje prirodnije nego homoseksualnost koja u prirodi nema sanse za razmnozavanje i osudjena je na izumiranje,sto fino veli da je to veci poremecaj nego ovakav incest :cudi
Hajde ti "pajdo", presaberi se malo, pa napisi nesto sto lici na malo produktivnije razmisljanje od ove gore katastrofe. :grana

Jedan, homoseksualci, naravno, imaju porodice. Imaju mame, tate, sestre, bracu, tetke, tetke, ujake, ujne, amidze, daidze, amidzinice, daidzinice, amidzice, daidzice, amidzicne i daidzicne, or whatever the fuck ti, ja i bilo ko treci ima. :rol

Dva, kada spominjes rijec "prirodno", moras dobro da se zapitas sta to znaci. Ali posto to nisam ni ocekivao od tebe, neko drugi ce za tebe odraditi to. U covjeku, covjekovom ponasanju, covjekovom razvoju, covjekovom postojanju zapravo nema nista prirodno. Evo, ja kucam sa neke tastature, buljim u neki ekran, u nekom perfektno hemijski ociscenom odijelu I naglancanim cipelama I mislim se kako da zayebem par senatora da proguraju neki zakon, I ne vidim apsolutno nista prirodno u tome. Ali, kontam, da vama to treba objasnjavati iz dvije perspektive da bi uopste razumjeli o cemu pricam. :oo

Prva perspektiva je perspektiva kreacioniste. De malo se zadubite u te vase svete knjige pa malo proucite poruke iz njih, pa malo donosite zakljucke. Inace, zbog tih poruka, koje mnogi ne vide, jer slijepo ponavljaju ono sto citaju, a ne razmisljaju o tome, nekad I povjerujem da u institucionaliziranim svetim knjigama ima i neke, barem malo, bozije istine.

Al' evo jedan primjer. Dakle, Adam I Eva su protjerani iz Rajskog Vrta jer su pokrili svoja gola tijela i jer su osjetili stid. Koja je tu poruka, da mi je znati? :hm Aaaa, mozda to da je bilo neprirodno bilo sta znati i osjetiti stid pod bozijom kapom, pa mars iz Rajskog Vrta!!! Prije tog prognanstva cak i nemaju djece, nego tek poslije. Ne postoji nikakva napomena ni o seksu izmedju Adama i Eve u Rajskom Vrtu. Dakle, samo razmnozavanje nikako nije originalna bozija zamisao za ljude u Rajskom Vrtu. Ako smatras da je heteroseksualni seks prirodan, a homoseksualni nije, za to nema nikakve osnove u samoj vasoj institucionaliziranoj poruci I originalnoj bozijoj namjeri. To sto poslije neki ljudi uzimaju za pravo da to tumace kako im se prohtije iz ko zna kakvih razloga je sasvim druga stvar. Sta je vecina ljudi ionako ikad znala o Bogu? :hm

Anyway, moja poenta je da, kreacionisticki gledano, u covjeku i njegovom postojanju na ovoj planeti Zemlji nema nista prirodno, pa tako ni heteroseksualni odnosi ni homoseksualni odnosi medju ljudima nisu prirodni. Ako hoces prirodno, idi u pecinu i hrani se ljesnicima k'o vjeverice. Ako te ja prije ne zgazim svojim super mocnim prirodnim njemackim autom, jer imam prirodnu istoriju gazenja prirodnih vjeverica. :ok

Druga perspektiva je perspektiva evolucioniste. Onaj cas kad smo bilo koji alat upotrijebili da ubijemo drugog coveka ili bilo koju drugu zivuljku a da nam to nije potrebno za prezivljavanje mi smo se oteli prirodi. Pa se podsjetimo istorije takvih ubijanja, genocida, i slicnih stvari, pa cemo shvatiti da smo mi zapravo suprotnost prirodi, da smo u borbi protiv nje. Ali, kao ljudska rasa, i u borbi protiv Boga, kako god ga mi sebi predstavljali. I to svi mi, homoseksualci kao i heteroseksualci, i takozvani vjernici i takozvani nevjernici. Isticati samo homoseksualce kao neprirodne je, jednostavno receno, budalastina. :lud

Nego, pokusavamo da se snadjemo u ovoj neprirodnoj situaciji, neko civilizovanije, a neko necivilizovano. Ali, pozeljno je da ne ubijamo jedni druge vise nego sto moramo. Pa donosimo zakone, koji su, btw, takodje neprirodni, da nekako uredimo nase neprirodne sisteme na ovoj zemlji. :rol
Last edited by Socrates on 24 Mar 2017, 18:47, edited 7 times in total.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Majka i sin su u vezi: Neka mi oduzmu ostalu djecu

Post by Socrates » 24 Mar 2017, 17:38

Hanny prodaje cizme na BF-u, a ovi pricaju o prirodnom. :valja
. . . . . . . . .

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Majka i sin su u vezi: Neka mi oduzmu ostalu djecu

Post by harlekin » 24 Mar 2017, 19:44

Socrates wrote:
harlekin wrote:
Socrates wrote:Ali, evo pokusacu da ti ukratko razjasnim razliku, mada sumnjam da ista u tvoj ograniceni mozak moze da udje.

Homoseksualnost nije izbor, nego se takav covjek rodi. Incest jeste izbor.

Homoseksualnost ne rastura porodice. Incest rastura.

Recimo, ako delegalizujemo homoseksualnost, te dvije osobe u ogromnoj vecini slucajeva nece formirati porodicu sa drugim spolom. Samo ce potencijalna dva partnera biti nesretna.

Incest po definiciji se odvija unutar porodice, dakle, rastura je.

Valjda si informiran da djeca iz incestuoznih veza imaju veliku sansu da budu retardirana. Homoseksualnost nema takvih posljedica.
pajdo kad vec ubijas pametovanjem ajd procitaj ovaj svoj post pa se dogovori stim svojim velicanstvenim mozgom sta ti ovdje naprica i sta je to trebalo ispast? :cudi
homoseksualnost ne rastura porodice?
homoseksualnost nema problem stim sto im potomci mogu bit retardirani?
a guzice ti okle im potomci?
kakvo vrazije formiranje porodice?
ovo dvoje su odvratni jer su svjesni sta rade,ali ako cemo iskreno opet djeluje prirodnije nego homoseksualnost koja u prirodi nema sanse za razmnozavanje i osudjena je na izumiranje,sto fino veli da je to veci poremecaj nego ovakav incest :cudi
Hajde ti "pajdo", presaberi se malo, pa napisi nesto sto lici na malo produktivnije razmisljanje od ove gore katastrofe. :grana

Jedan, homoseksualci, naravno, imaju porodice. Imaju mame, tate, sestre, bracu, tetke, tetke, ujake, ujne, amidze, daidze, amidzinice, daidzinice, amidzice, daidzice, amidzicne i daidzicne, or whatever the fuck ti, ja i bilo ko treci ima. :rol

Dva, kada spominjes rijec "prirodno", moras dobro da se zapitas sta to znaci. Ali posto to nisam ni ocekivao od tebe, neko drugi ce za tebe odraditi to. U covjeku, covjekovom ponasanju, covjekovom razvoju, covjekovom postojanju zapravo nema nista prirodno. Evo, ja kucam sa neke tastature, buljim u neki ekran, u nekom perfektno hemijski ociscenom odijelu I naglancanim cipelama I mislim se kako da zayebem par senatora da proguraju neki zakon, I ne vidim apsolutno nista prirodno u tome. Ali, kontam, da vama to treba objasnjavati iz dvije perspektive da bi uopste razumjeli o cemu pricam. :oo

Prva perspektiva je perspektiva kreacioniste. De malo se zadubite u te vase svete knjige pa malo proucite poruke iz njih, pa malo donosite zakljucke. Inace, zbog tih poruka, koje mnogi ne vide, jer slijepo ponavljaju ono sto citaju, a ne razmisljaju o tome, nekad I povjerujem da u institucionaliziranim svetim knjigama ima i neke, barem malo, bozije istine.

Al' evo jedan primjer. Dakle, Adam I Eva su protjerani iz Rajskog Vrta jer su pokrili svoja gola tijela i jer su osjetili stid. Koja je tu poruka, da mi je znati? :hm Aaaa, mozda to da je bilo neprirodno bilo sta znati i osjetiti stid pod bozijom kapom, pa mars iz Rajskog Vrta!!! Prije tog prognanstva cak i nemaju djece, nego tek poslije. Ne postoji nikakva napomena ni o seksu izmedju Adama i Eve u Rajskom Vrtu. Dakle, samo razmnozavanje nikako nije originalna bozija zamisao za ljude u Rajskom Vrtu. Ako smatras da je heteroseksualni seks prirodan, a homoseksualni nije, za to nema nikakve osnove u samoj vasoj institucionaliziranoj poruci I originalnoj bozijoj namjeri. To sto poslije neki ljudi uzimaju za pravo da to tumace kako im se prohtije iz ko zna kakvih razloga je sasvim druga stvar. Sta je vecina ljudi ionako ikad znala o Bogu? :hm

Anyway, moja poenta je da, kreacionisticki gledano, u covjeku i njegovom postojanju na ovoj planeti Zemlji nema nista prirodno, pa tako ni heteroseksualni odnosi ni homoseksualni odnosi medju ljudima nisu prirodni. Ako hoces prirodno, idi u pecinu i hrani se ljesnicima k'o vjeverice. Ako te ja prije ne zgazim svojim super mocnim prirodnim njemackim autom, jer imam prirodnu istoriju gazenja prirodnih vjeverica. :ok

Druga perspektiva je perspektiva evolucioniste. Onaj cas kad smo bilo koji alat upotrijebili da ubijemo drugog coveka ili bilo koju drugu zivuljku a da nam to nije potrebno za prezivljavanje mi smo se oteli prirodi. Pa se podsjetimo istorije takvih ubijanja, genocida, i slicnih stvari, pa cemo shvatiti da smo mi zapravo suprotnost prirodi, da smo u borbi protiv nje. Ali, kao ljudska rasa, i u borbi protiv Boga, kako god ga mi sebi predstavljali. I to svi mi, homoseksualci kao i heteroseksualci, i takozvani vjernici i takozvani nevjernici. Isticati samo homoseksualce kao neprirodne je, jednostavno receno, budalastina. :lud

Nego, pokusavamo da se snadjemo u ovoj neprirodnoj situaciji, neko civilizovanije, a neko necivilizovano. Ali, pozeljno je da ne ubijamo jedni druge vise nego sto moramo. Pa donosimo zakone, koji su, btw, takodje neprirodni, da nekako uredimo nase neprirodne sisteme na ovoj zemlji. :rol
znas kod gnjavatora je nejbitnije nalupati sto vise rijeci izraza fraza misljenja,i onda kao u tom mnostvu naleti i nest pametno
kod tebe kvaka koliko god da lupas to i dalje cisto lupetanje,cisti fenomen,nema ni onog corava koka pogodi zrno :cudi
znas koji smor i pametnjakovic moras bit da s incesta i homoseksualnosti dodjes do vjeverica i BMW-a?
teb jednostavno nije bitna tema ili neciji stav,bitno da ti pametujes,a brukas se jbt :mrgud

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Majka i sin su u vezi: Neka mi oduzmu ostalu djecu

Post by Socrates » 24 Mar 2017, 19:57

Hajde ti negdje na planincugu cuvati ovce - cist zrak i ne moras misliti. :tjesi
. . . . . . . . .

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Majka i sin su u vezi: Neka mi oduzmu ostalu djecu

Post by Hannibal » 24 Mar 2017, 20:05

Socrates wrote:Hanny prodaje cizme na BF-u, a ovi pricaju o prirodnom. :valja
eno bruda sad imam i proteina onih za bildere stavljo sam sinoc na forum. preporuci me nekom bilderu
🐽

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Majka i sin su u vezi: Neka mi oduzmu ostalu djecu

Post by harlekin » 24 Mar 2017, 20:26

Socrates wrote:Hajde ti negdje na planincugu cuvati ovce - cist zrak i ne moras misliti. :tjesi
kak ne moram mislit,ako imam sve ovnove kakve su mi sanse za opstanak stada?
a istina u dusi sam coban i oduvjek me privlacile planincuge :julia

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Majka i sin su u vezi: Neka mi oduzmu ostalu djecu

Post by Socrates » 24 Mar 2017, 20:33

E pa vidis, dobro je da si svjestan gdje ti je mjesto. :ok
. . . . . . . . .

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120150
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7765 times
Status: Online

Šta čeka SIPA: Osnovana incest grupa na facebooku i sve je brojnija i brojnija

Post by Krokodil Behko » 17 Aug 2017, 09:52

Image

Na društvenoj mreži Facebook pojavila se zatvorena grupa šokantnog naziva i još šokantnijeg sadržaja - „Zabranjene tajne incest“, koja već broji više od dvije hiljade članova, uglavnom iz Hrvatske, Srbije, Crne Gore i BiH!
Image

Redakciji „Dnevnog avaza“ javila se grupa roditelja koji su zabrinuti za svoju djecu i koji mole nadležne da nešto učine povodom osnivanja ove šokantne grupe.

Putem lažnog profila novinar „Dnevnog avaza“ se pridružio ovoj grupi, gdje smo otkrili da se zaista objavljuju morbidni sadržaji. Naime, brojni članovi objavljuju fotografije svoje djece, praćene, u najmanju ruku, bolesnim komentarima.
Image

Tako jedna od članica objavljuje svoju fotografiju, uz koju stavlja potpis da njen sin masturbira upravo na tu njenu fotografiju.

Druga članica grupe objavljuje fotografiju kako se ljubi u usta sa svojim sinom. Ispod te fotografije su mnogi komentari u kojima joj ostali članovi „zavide“, „čestitaju“ i nazivaju je kraljicom!
Image

Grupa je za vrlo kratko vrijeme postala itekako posjećena pa, osim činjenice da broji 2.107 članova, istražili smo i saznali da je vode i tri administratora. Profili Anja Lazić, Rade Rade Savić, Ljubica Voli Ivicu Radić su administratori grupe, a ono što je još šokantnije je da je ženska osoba s posljednjeg profila Ljubica Voli Ivicu Radić, kako navodi na svom Facebook profilu, uposlenica Doma za nezbrinutu djecu u Sisku u Hrvatskoj, piše Avaz.
Image
Međutim, kako saznaje Index.hr, ovaj alarmantan podatak je na svu sreću i netačan. U telefonskom razgovoru sa šokiranom ravnateljicom tog doma novinari Indexa su doznali kako to jednostavno nije tačno, no zbog zaštite doma kojim upravlja te djece koja su štićenici doma, zamolila ih je da ne objavljuju o kojem se domu radi. No jednako je zastrašujuć podatak da administratorica iz sisačke okolice, s tipično pubertetski frustriranim objavama na svojem profilu, ima svoje malo dijete, piše Index.hr.

Upravo ona objavljuje fotografije i svoje maloljetne kćerke, koja je na fotografijama polugola.
Image
Almadina Zukić, administratorica jedne druge Facebook grupe, koja broji više od 30.000 članova, jedna je od zabrinutih građanki koje su se javile redakciji Avaza.

- Ne mogu da vjerujem da je nekome zanimljivo takve monstruozne sadržaje da objavljuje i uz sve to zloupotrebljava svoju djecu! Kakvi su to umovi - ogorčena je Zukić.

Ona je u komunikaciji s pratiocima na svojoj grupi koji su joj se, također, požalili na skandalozne sadržaje te je zamolili da se obrati i Facebooku da bi se grupa ugasila.

- Time ništa nećemo postići, ja sam svjesna toga. Možda Facebook i ugasi grupu, ali oni će napraviti novu i samo ćemo izazvati kontraefekt. Ovim problemom trebaju se pozabaviti policijske agencije, a mi smo već prijavili Državnoj agenciji za istrage i zaštitu (SIPA) ovu grupu. Još nismo dobili nikakav odgovor od SIPA-e - kaže Zukić.

Na jednom od skandaloznih statusa jedan od korisnika opisuje kako je imao seksualni odnos s kćerkom od svoje tetke te da ga je ona „provocirala“ dok je spavao.

(Avaz, Index)
online

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Šta čeka SIPA: Osnovana incest grupa na facebooku i sve je brojnija i brojnija

Post by carobnjak N » 17 Aug 2017, 09:58

Incest je sex. odnos između bliskih srodnika, pedofilija je odnos sa maloljetnicima.
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Šta čeka SIPA: Osnovana incest grupa na facebooku i sve je brojnija i brojnija

Post by spacebound » 17 Aug 2017, 10:01

I ja citam i vidim svega se udrobilo.Puno je gore sto su ovdje zrtve djeca, nego da dvoje poremecenih bliskih krvnih srodnika osjeca neprikladnu seksualnu privlacnost, pa se upuste u seksualne egzibicije :bua

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Šta čeka SIPA: Osnovana incest grupa na facebooku i sve je brojnija i brojnija

Post by carobnjak N » 17 Aug 2017, 10:07

Ja tom tariguzu od novina ne vjerujem ništa
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120150
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7765 times
Status: Online

Re: Šta čeka SIPA: Osnovana incest grupa na facebooku i sve je brojnija i brojnija

Post by Krokodil Behko » 17 Aug 2017, 10:09

True. I index piše o tome :ideja
online

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Šta čeka SIPA: Osnovana incest grupa na facebooku i sve je brojnija i brojnija

Post by carobnjak N » 17 Aug 2017, 10:13

Ma isti racku...To je vjerovatno riječ o desetak napaljenih debila i tucetu lažnih profila .
U nedostatku događanja i klikova, to se onda pretvori u vijest sa "šokantnim, uznemirujućim" naslovima.
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Šta čeka SIPA: Osnovana incest grupa na facebooku i sve je brojnija i brojnija

Post by Chloe » 17 Aug 2017, 10:26

U vrijeme kad je FB pun lažnih profila, "ukradenih" identiteta mogu sa sigurnošću tvrditi o kome je riječ i iznijeti imena administracije?
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Šta čeka SIPA: Osnovana incest grupa na facebooku i sve je brojnija i brojnija

Post by Maja » 17 Aug 2017, 11:57

Zamislite neko se reg s vasim podacima i pise u takvoj grupi :grana

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests