INCEST

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
TAFKAP
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10000
Joined: 19 Sep 2019, 21:42
Has thanked: 1542 times
Been thanked: 2647 times
Status: Offline

Re: Češka teniserka pojasnila očeve poljupce i dodire: Kod nas je to normalno

Post by TAFKAP » 02 Sep 2022, 12:20

Taare wrote: 02 Sep 2022, 09:48
immuno wrote: 02 Sep 2022, 08:37

Veco 😊 ja recimo pusim 🙈 moja usna duplja ima visak bakterija ( u usnoj duplji normalno se nalaze bakterije, za probavu) koliko god poljubac bio kratak ili dug postoji sansa, opasnost da ja djetetu prenesem moje " staracke" bakterije. Mozda ce neko reci da pretjerujem al eto takva sam ;)
Nauka kae da poljubac jača imunitet. Šta ćemo sad :hm


:cmok

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: Češka teniserka pojasnila očeve poljupce i dodire: Kod nas je to normalno

Post by Naseef Mushroom » 02 Sep 2022, 16:05

Nije ovo prvi slučaj da se otac i kćerka u javnosti znaju poljubiti i hvatati, ne samo u Češkoj, samo još do sada nisam čuo da otac ovako poljubi kćerku što ima 120 kila ili liči na Sonju Karadžić, znači obična šuplja incestoidnih starih prdonja.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26638
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14670 times
Been thanked: 3908 times
Status: Online

Re: Češka teniserka pojasnila očeve poljupce i dodire: Kod nas je to normalno

Post by Veca » 02 Sep 2022, 22:31

immuno wrote: 02 Sep 2022, 08:37
Veca wrote: 02 Sep 2022, 06:45


...super razlog! :D.

...jbt. k'o da se zvaljim/zvaljila sa djecom, pa je higijena vazna! :plavi tbj. ovlas poljupcici, kad odu iz kuce i vrate se!
Veco 😊 ja recimo pusim 🙈 moja usna duplja ima visak bakterija ( u usnoj duplji normalno se nalaze bakterije, za probavu) koliko god poljubac bio kratak ili dug postoji sansa, opasnost da ja djetetu prenesem moje " staracke" bakterije. Mozda ce neko reci da pretjerujem al eto takva sam ;)

@ ja ne pusim! :D ...samo dobro pazite djecu, ni slucajno duhni u dijete, imat ce dobar immunsystem :D.
...ma, zeno, djeca su mi bila pravo zdrava! ..................a kad sam tek dosla ovamo, imala sam komsije-prijatelje, Kurde ...njihov mali isto godiste od mog...joooj, pa kad ga podje hraniti, prvo ona sazvaka, pa djetetu u usta :sok ja to nikad prije nisam vidjela, tbj. pa ja to ne bih uradila, nema tih para! ...pazila sam dobro, da nemaju dodira sa mojom slinom, to mi je bilo vazno!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18016
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4100 times
Been thanked: 5646 times
Status: Offline

Re: Češka teniserka pojasnila očeve poljupce i dodire: Kod nas je to normalno

Post by Vanilla » 02 Sep 2022, 22:38

Rum wrote: 02 Sep 2022, 10:23
Melek wrote: 01 Sep 2022, 20:34 Ja ni Akrepa ne ljubim u usta zbog higijene.

Dezinfekcija 😂

Cajlakovic 👍
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26638
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14670 times
Been thanked: 3908 times
Status: Online

Re: Češka teniserka pojasnila očeve poljupce i dodire: Kod nas je to normalno

Post by Veca » 02 Sep 2022, 22:40

...sta cete vi muskarci ljubit djecu-samo obraz i aj ciao! ...mi, majke smo tu, da ih ljubimo i mazimo :djed ...ma, nea cantimetra da nije bio poljubljen, najvjerojatnije sam negdje i govneta zakacila! :plavi :valja

:sunja
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96384
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34358 times
Been thanked: 21087 times
Contact:
Status: Online

Re: Češka teniserka pojasnila očeve poljupce i dodire: Kod nas je to normalno

Post by Rum » 02 Sep 2022, 22:41

Vanilla wrote: 02 Sep 2022, 22:38
Rum wrote: 02 Sep 2022, 10:23


Dezinfekcija 😂

Cajlakovic 👍
Beton haha

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 31830
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Dalekoodočiju
Has thanked: 19244 times
Been thanked: 16638 times
Contact:
Status: Offline

Re: Češka teniserka pojasnila očeve poljupce i dodire: Kod nas je to normalno

Post by Morgen » 02 Sep 2022, 22:43

Nemas pravo veeeecooooo
Otac ima isto pravo da ljubi dete kao majka. I to je jako vazno za razvoj.

Al pazi tebe 😂 ne daj boze slinu, pljuvacku al mozda malo govna zakačila 😂😂😂😂😂

🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26638
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14670 times
Been thanked: 3908 times
Status: Online

Re: Češka teniserka pojasnila očeve poljupce i dodire: Kod nas je to normalno

Post by Veca » 02 Sep 2022, 22:46

Dobro!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120361
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6954 times
Been thanked: 7873 times
Status: Offline

Re: INCEST

Post by Krokodil Behko » 17 Jan 2023, 17:31

KANTONALNI SUD U BIHAĆU: Mirela Mujkić oslobođena optužbi za ubistvo amidže s kojim je bila u vezi


Kantonalni sud u Bihaću, nakon održanog pretresa, izrekao je i javno objavio prvostepenu presudu kojom je optužena Mirela Mujkić oslobođena od optužbe za ubistvo svog amidže Senada Mujkića s kojim je bila u vezi.

Senad Mujkić je ubijen 15. decembra 2021. godine oko 14.30 sati u kući u naselju Kudići u Velikoj Kladuši.
Kako je objavljeno na stanici Suda, Mujkić je nepravomoćno oslobođena optužbi za krivično djelo ubistvo, dok se porodica preminulog upućuje na parnični postupak.

Protiv Mirele Mujkić je ranije Kantonalni sud u Bihaću potvrdio optužnicu koju je podiglo Kantonalno tužilaštvo USK.


Prema navodima optužnice, on je bio polubrat oca optužene i bili su u ljubavnoj vezi.

Zločinu je prethodio njegov verbalni i fizički napad na nju jer je saznao da želi raskinuti vezu s njim.


- Kada se udaljio iz prostorija dnevnog boravka, uzela je njegov pištolj marke M-57 TT, za koji je znala da ga drži u kući, a zatim pričekala da se on vrati u dnevni boravak - navodi se u optužnici.

Kako se dodaje, kada je krenuo u pravcu kuhinje, optužena je stala kod vrata dnevnog boravka i pištolj okrenula u njegovom pravcu rekavši mu: "Nemoj mi prilaziti, pucat ću", da bi joj on ipak prišao.

Dalje se dodaje da se ona sagnula, okrenuvši se leđima prema njemu, i dalje držeći ispružen pištolj u rukama, kako bi ga spriječila da joj ga uzme.

- Zbog toga ju je žrtva obgrlila rukama pokušavajući uzeti pištolj iz njenih ruku - dodaje se u optužnici.

Mujkić je ispalila prvo jedan hitac u gorji dio njegove lijeve noge, a potom drugi hitac u gornji dio njegove desne noge.


Tom prilikom nanijela mu je strijelnu ranu u predjelu lijeve preponsko-butne regije lijeve noge, a ta povreda je laka tjelesna povreda.

Kobna po Mujkića je bila strijelna rana u predjelu preponsko-butne regije desne noge.

Ta rana je bila teška i od povreda je ubrzo i preminuo usljed iskrvarenja iz desne bedrene arterije.

Prema ranijim informacijama iz istrage, Senad je saznao da se Mirela dopisuje s drugim muškarcem te ju je nazvao i zaprijetio da će je pretući i polomiti joj ruke i noge, a u kući je nastavio da je napada, psuje i prijeti, što je na kraj rezultiralo pucnjavom.

Protiv ove presude dozvoljena je žalba Vrhovnom sudu Federacije Bosne i Hercegovine u roku od 15 dana.
online

User avatar
Kai
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7564
Joined: 24 Aug 2021, 13:47
Mood:
Has thanked: 675 times
Been thanked: 1453 times
Status: Offline

Re: INCEST

Post by Kai » 17 Jan 2023, 20:15

Znam ovoga lika preko jedne grupe volio je japanska auta i sredjivati.. al bila je i prica da je on nju htjeo ostaviti..
Al to mi ne ide u glavu da sve ostane u familiji kako jedni na druge naskoce il malo mjesto pa im dosadno..
Vragolasto..:zao

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3078 times
Status: Offline

Re: INCEST

Post by Chloe » 18 Jan 2023, 09:08

ahaaaa :lupa sad razumijem na šta je Francuz aludirao kad je meni govorio da ne upucam amdižu .... :grana
Koliko insan mora biti nesretan i ogorčen za takve komentare. :(
Kai wrote: 17 Jan 2023, 20:15 Znam ovoga lika preko jedne grupe volio je japanska auta i sredjivati.. al bila je i prica da je on nju htjeo ostaviti..
Al to mi ne ide u glavu da sve ostane u familiji kako jedni na druge naskoce il malo mjesto pa im dosadno..

Priča je jedno, a rezlutat istrage je nešto drugo. Ubila nije namjerom, nego nehatom u svađi i sukobu, vjerovatno je zato oslobođena. Njega sam negdje sretala, možda kao stranku, ufuran do bola bio, on joj je u krvnom srodstvu koliko i meni, ali ok, vezani su tim obiteljskim nepisanim pravilima. Bitan je bombastičan naslov.

Zadnji komentar ti je bezveze. Sve da je bio rođeni amidža, svega ma svugdje, u svakom žitu ima kukolja.
Zamisli komentare nakon ubistva nane od strane alkoholiziranih maloljetnica, da mi vašu omladinu komentarišemo "veliki grad, ne znaju šta će sa sobom, alkoholiziraju se i bližnje ubijaju?"
Glupo? Ograničeno?
Naravno da jeste. Tako je i meni glupo da nas obezvrjeđujete i omalovažavate takvim komentarima.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Zana
Gospođetina
Gospođetina
Posts: 27603
Joined: 02 Apr 2020, 22:24
Has thanked: 7279 times
Been thanked: 6635 times
Status: Offline

Re: INCEST

Post by Zana » 18 Jan 2023, 13:20

Chloe wrote: 18 Jan 2023, 09:08 ahaaaa :lupa sad razumijem na šta je Francuz aludirao kad je meni govorio da ne upucam amdižu .... :grana
Koliko insan mora biti nesretan i ogorčen za takve komentare. :(
Kai wrote: 17 Jan 2023, 20:15 Znam ovoga lika preko jedne grupe volio je japanska auta i sredjivati.. al bila je i prica da je on nju htjeo ostaviti..
Al to mi ne ide u glavu da sve ostane u familiji kako jedni na druge naskoce il malo mjesto pa im dosadno..

Priča je jedno, a rezlutat istrage je nešto drugo. Ubila nije namjerom, nego nehatom u svađi i sukobu, vjerovatno je zato oslobođena. Njega sam negdje sretala, možda kao stranku, ufuran do bola bio, on joj je u krvnom srodstvu koliko i meni, ali ok, vezani su tim obiteljskim nepisanim pravilima. Bitan je bombastičan naslov.

Zadnji komentar ti je bezveze. Sve da je bio rođeni amidža, svega ma svugdje, u svakom žitu ima kukolja.
Zamisli komentare nakon ubistva nane od strane alkoholiziranih maloljetnica, da mi vašu omladinu komentarišemo "veliki grad, ne znaju šta će sa sobom, alkoholiziraju se i bližnje ubijaju?"
Glupo? Ograničeno?
Naravno da jeste. Tako je i meni glupo da nas obezvrjeđujete i omalovažavate takvim komentarima.

Ovo ti rekao? Fuj
Treba samo ić' prekoreda i govorit' "izvinjavam se"

User avatar
Kai
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7564
Joined: 24 Aug 2021, 13:47
Mood:
Has thanked: 675 times
Been thanked: 1453 times
Status: Offline

Re: INCEST

Post by Kai » 18 Jan 2023, 14:35

Chloe wrote: 18 Jan 2023, 09:08 ahaaaa :lupa sad razumijem na šta je Francuz aludirao kad je meni govorio da ne upucam amdižu .... :grana
Koliko insan mora biti nesretan i ogorčen za takve komentare. :(
Kai wrote: 17 Jan 2023, 20:15 Znam ovoga lika preko jedne grupe volio je japanska auta i sredjivati.. al bila je i prica da je on nju htjeo ostaviti..
Al to mi ne ide u glavu da sve ostane u familiji kako jedni na druge naskoce il malo mjesto pa im dosadno..

Priča je jedno, a rezlutat istrage je nešto drugo. Ubila nije namjerom, nego nehatom u svađi i sukobu, vjerovatno je zato oslobođena. Njega sam negdje sretala, možda kao stranku, ufuran do bola bio, on joj je u krvnom srodstvu koliko i meni, ali ok, vezani su tim obiteljskim nepisanim pravilima. Bitan je bombastičan naslov.

Zadnji komentar ti je bezveze. Sve da je bio rođeni amidža, svega ma svugdje, u svakom žitu ima kukolja.
Zamisli komentare nakon ubistva nane od strane alkoholiziranih maloljetnica, da mi vašu omladinu komentarišemo "veliki grad, ne znaju šta će sa sobom, alkoholiziraju se i bližnje ubijaju?"
Glupo? Ograničeno?
Naravno da jeste. Tako je i meni glupo da nas obezvrjeđujete i omalovažavate takvim komentarima.
Svaka strana ima svoju pricu.. meni je bilo zao kad sam cuo da je podlegao al mi je i to ruzno radi tolikoga nepostovanja i jest ruzno i glupo to sve sto se desilo al ih ne opravdava ni jedno od njih. Pa nisam ja tekao da su svi takvi vec da se desva to vise u manjim mjestima. Izvini ako sam te sta uvredio. :cvijece
Vragolasto..:zao

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3078 times
Status: Offline

Re: INCEST

Post by Chloe » 18 Jan 2023, 17:53

Zana wrote: 18 Jan 2023, 13:20
Chloe wrote: 18 Jan 2023, 09:08 ahaaaa :lupa sad razumijem na šta je Francuz aludirao kad je meni govorio da ne upucam amdižu .... :grana
Koliko insan mora biti nesretan i ogorčen za takve komentare. :(




Priča je jedno, a rezlutat istrage je nešto drugo. Ubila nije namjerom, nego nehatom u svađi i sukobu, vjerovatno je zato oslobođena. Njega sam negdje sretala, možda kao stranku, ufuran do bola bio, on joj je u krvnom srodstvu koliko i meni, ali ok, vezani su tim obiteljskim nepisanim pravilima. Bitan je bombastičan naslov.

Zadnji komentar ti je bezveze. Sve da je bio rođeni amidža, svega ma svugdje, u svakom žitu ima kukolja.
Zamisli komentare nakon ubistva nane od strane alkoholiziranih maloljetnica, da mi vašu omladinu komentarišemo "veliki grad, ne znaju šta će sa sobom, alkoholiziraju se i bližnje ubijaju?"
Glupo? Ograničeno?
Naravno da jeste. Tako je i meni glupo da nas obezvrjeđujete i omalovažavate takvim komentarima.

Ovo ti rekao? Fuj
Da. Nije mi bilo jasno što amidžu spominje, ako i misli na ono što je bilo kod nas, nema smisla odredjen biti, i pitam ga kakvog amidžu odgovorio je da mi to radimo.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22526
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12941 times
Been thanked: 12570 times
Status: Offline

Re: INCEST

Post by Dori » 18 Jan 2023, 17:54

Chloe wrote: 18 Jan 2023, 17:53
Zana wrote: 18 Jan 2023, 13:20

Ovo ti rekao? Fuj
Da. Nije mi bilo jasno što amidžu spominje, ako i misli na ono što je bilo kod nas, nema smisla odredjen biti, i pitam ga kakvog amidžu odgovorio je da mi to radimo.
:ccc
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3078 times
Status: Offline

Re: INCEST

Post by Chloe » 18 Jan 2023, 18:02

Kai wrote: 18 Jan 2023, 14:35
Chloe wrote: 18 Jan 2023, 09:08 ahaaaa :lupa sad razumijem na šta je Francuz aludirao kad je meni govorio da ne upucam amdižu .... :grana
Koliko insan mora biti nesretan i ogorčen za takve komentare. :(




Priča je jedno, a rezlutat istrage je nešto drugo. Ubila nije namjerom, nego nehatom u svađi i sukobu, vjerovatno je zato oslobođena. Njega sam negdje sretala, možda kao stranku, ufuran do bola bio, on joj je u krvnom srodstvu koliko i meni, ali ok, vezani su tim obiteljskim nepisanim pravilima. Bitan je bombastičan naslov.

Zadnji komentar ti je bezveze. Sve da je bio rođeni amidža, svega ma svugdje, u svakom žitu ima kukolja.
Zamisli komentare nakon ubistva nane od strane alkoholiziranih maloljetnica, da mi vašu omladinu komentarišemo "veliki grad, ne znaju šta će sa sobom, alkoholiziraju se i bližnje ubijaju?"
Glupo? Ograničeno?
Naravno da jeste. Tako je i meni glupo da nas obezvrjeđujete i omalovažavate takvim komentarima.
Svaka strana ima svoju pricu.. meni je bilo zao kad sam cuo da je podlegao al mi je i to ruzno radi tolikoga nepostovanja i jest ruzno i glupo to sve sto se desilo al ih ne opravdava ni jedno od njih. Pa nisam ja tekao da su svi takvi vec da se desva to vise u manjim mjestima. Izvini ako sam te sta uvredio. :cvijece
Ok, svaka strana ima priču ali na sudu se dokazi pikaju. Nasilje nad ženama nije ništa novo, pa ni u situacijama kad odluče ostaviti partnere. Kakvo god da je, fizičko ili mentalno, dokaz se na sudu traži. A njihova veza je tu opet druga priča, nije ok, i ne opravdava je niko normalan.
I ovakav slučaj se mogao desiti i u Berlinu, Londonu, Sarajevu, apsolutno nema veze sa sredinom.
Ne izvinjavaj se, nisi me uvrijedio, jednostavno ljude dijelim na ljude i neljude, bez obzira na ime, porijeklo, ne volim generalizirati, bilo mi, vi, oni ili neki deseti. :123
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37854
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2934 times
Been thanked: 2276 times
Status: Online

Re: INCEST

Post by Pasaga » 18 Jan 2023, 18:08

dzaba vam je brisat sms-ove ..
i to se trazi ...

:sunja
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: INCEST

Post by Melek » 18 Jan 2023, 18:43

Jest bio trol, ali sadržajan trol.
Ne upucaj amidžu :D.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3078 times
Status: Offline

Re: INCEST

Post by Chloe » 18 Jan 2023, 21:26

Melek wrote: 18 Jan 2023, 18:43 Jest bio trol, ali sadržajan trol.
Ne upucaj amidžu :D.
Ko mu kaže.. :pusa
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: INCEST

Post by Melek » 18 Jan 2023, 22:23

Chloe wrote: 18 Jan 2023, 21:26
Melek wrote: 18 Jan 2023, 18:43 Jest bio trol, ali sadržajan trol.
Ne upucaj amidžu :D.
Ko mu kaže.. :pusa
:pusa
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests