Zašto se ruše spomenici

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84577
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11069 times
Been thanked: 16656 times
Status: Offline

Re: Zašto se ruše spomenici

Post by Fuddo » 14 Apr 2021, 20:31

MorningStar wrote: 14 Apr 2021, 20:27
Fuddo wrote: 14 Apr 2021, 20:24

Koji crveni?
Niste vi viDli crvenog do podne.
Sta se nije moglo otvoreno?
Ozbiljno?
E sad nismo ni crveni , dal da vadim gusle i ikonu sa tavana - izgleda moram :valja

Ne nije se moglo ipak se prosipalo dosta price o suzivotu i to , i dosta ljudi je i vjerovalo u to pa cak i danas vjeruje - al evo aktivno se to "sredjuje" te vec znamo da su ti koji nisu ono mi protiv njih zapravo prikriveni oni :oo
Naravno da se moglo, al to nije nas fazon.
I nismo mi nikom nista prosipali, mi smo to tako stvarno dozivljavali, mrznja nam nije bila vodilja.
To sto si ti danas nakon svega skonto da bi ti mozda bilo bolje da si s Majevice roko po komsijama, nema veze s nama, al fakat nema.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
MorningStar
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6188
Joined: 08 Nov 2020, 21:29
Mood:
Has thanked: 890 times
Been thanked: 1334 times
Status: Offline

Re: Zašto se ruše spomenici

Post by MorningStar » 14 Apr 2021, 20:59

Fuddo wrote: 14 Apr 2021, 20:31
MorningStar wrote: 14 Apr 2021, 20:27

E sad nismo ni crveni , dal da vadim gusle i ikonu sa tavana - izgleda moram :valja

Ne nije se moglo ipak se prosipalo dosta price o suzivotu i to , i dosta ljudi je i vjerovalo u to pa cak i danas vjeruje - al evo aktivno se to "sredjuje" te vec znamo da su ti koji nisu ono mi protiv njih zapravo prikriveni oni :oo
Naravno da se moglo, al to nije nas fazon.
I nismo mi nikom nista prosipali, mi smo to tako stvarno dozivljavali, mrznja nam nije bila vodilja.
To sto si ti danas nakon svega skonto da bi ti mozda bilo bolje da si s Majevice roko po komsijama, nema veze s nama, al fakat nema.
Nista ja nisam rekao, ja samo citam i slusam a to se govori-nema zajedno nego jedni pored drugih - svako svoje ograditi ili iscerati one druge i tako :ok mrznja nije vodilja ? Pa procitaj sta pisu ljudi ovde... meni sputavas mrznju zato sto ??

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 62 guests