Šta je Sai Baba rekao Anti Pavloviću

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119837
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5701 times
Been thanked: 12280 times
Contact:
Status: Offline

Šta je Sai Baba rekao Anti Pavloviću

Post by Maja » 26 Feb 2016, 14:49

Stara vijest ali morala sam je podijeliti

Ko ne zna Ante je kiroprakticar

ISPOVIJED ANTE PAVLOVIĆA PRED SUDSKOM SAVJETNICOM

Piše: I.DOŠEN

ZAGREB — Anto Pavlović, okrivljen za nanošenje teških tjelesnih ozljeda župniku Ivanu Lovriću, pred sudskom savjetnicom Gordanom Korotaj svašta je ispričao.
Istakao je kako je 30. travnja u 6 sati došao do spomenika palim borcima NOR-a u Lukavcu, te je jednim udarcem čekićem (macolom) srušio zvijezdu petokraku.
Oko 13 sati je došao ispred Župne crkve u Donjem Dragonošcu kako bi mještanima "pokazao da nije nikakva životinja niti luđak kojim plaše djecu i starije osobe". Po završetku mise župnik je rekao kako zbog perforancije uha mora ići na operaciju, zamolivši nazočne da mole za njega. Pavlović ga je sačekao ispred crkve i rekao mu da će pomoći njemu i njegovoj majci centriranjem kralježnice. Tada je naišao zvonar koji je nosio posudu sa svetom vodom i tražio od Pavlovića da se prekriži i ne govori gluposti. Ovaj je to shvatio kao "profesionalnu i regionalnu uvredu", te je udario nogom po posudi, pa se voda prolila po oboma. Zvonar mu je na to rekao: "E, sad si se poškropio". - To bi značilo da je đavo izašao iz mene pa sam ga dozirano, a maksimalnom kontrolom, pogodio lijevom šakom u pleksus. On se sklonio iza župnika, a potom otišao u crkvu rekavši župljanima da pozovu policiju. Izvadio sam mobitel i nazvao policiju, no on je rekao mu ona ne treba. Ponovno sam ga udario nogom u genitalije, a zatim u pleksus, rekavši mu: "Nemoj zajebavati i praviti budalu od dr. Ante koji je i karataš".
Sutradan oko 19.25 sati je ponovno došao u crkvu, te je župnik opet kasnio na misu. On ga je upitao zašto to čini, te mu je nezadovoljan odgovorom udijelio pljusku i rekao da će ga centrirati silom, ako ne može milom pa ga je oborio na pod, a iz džepa župnika su tada ispali novci. - Kada mi je prišao zvonar stavivši ruke u gard da se tuče, udario sam ga dva puta šakom u nos. Srušio sam i njega na pod radi centriranja, te rekao njemu i župniku da me moraju gledati u oči, slušati i šutjeti, rekao je okrivljeni. Centrirao je obojicu, a zatim izvadio bič i kazao: "Sad ću vas bičevati sve dok ne kažete kako vjerujete da sam ja Isus". Obojicu je udario po jednom te mu je pukao vrh biča. - Čuo sam Sai Babinu poruku: "Nemoj ih više tući, pusti ih u p... materinu".

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Šta je Sai Baba rekao Anti Pavloviću

Post by storm » 26 Feb 2016, 14:56

Malo je budala u svijetu poznatih kao "kajro praktik" Ante :plavi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Šta je Sai Baba rekao Anti Pavloviću

Post by Biba » 26 Feb 2016, 15:40

Kralježnica, a pogotovo vratna je vrlo osjetljivo podrucje...a kiroprakticari svi varalice..a otaj je i lud..
?.nista cudno..i Rahimovski je pievao ne tako davno :

-Meni treba promjeeenaaa..
Meni treba Sai Babaaa :svira ..ja ja :pusi ..a Ganese dvije valjda Mesic jos cuva :perezube
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Šta je Sai Baba rekao Anti Pavloviću

Post by carobnjak N » 26 Feb 2016, 15:49

fucking idiot
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Šta je Sai Baba rekao Anti Pavloviću

Post by Biba » 26 Feb 2016, 15:54

Sai Baba je prakticirao ses orgije medju sljedbenicima a nije bio svetac kak je Fazlija pisao...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Šta je Sai Baba rekao Anti Pavloviću

Post by carobnjak N » 26 Feb 2016, 16:56

ne znam kakve veze ima Sai Baba koji je valjda umro, sa ovim luđakom koji misli da je stroj za balansiranje guma
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Šta je Sai Baba rekao Anti Pavloviću

Post by Biba » 26 Feb 2016, 19:41

carobnjak N wrote:ne znam kakve veze ima Sai Baba koji je valjda umro, sa ovim luđakom koji misli da je stroj za balansiranje guma
Da, umro je i zaebo se u datumu..prorekao je drukcije..
Ima veze...Baba je zamisljao tj. tvrdio da je bog....
Mesicu je rekao da Hrvati ne moraju slijediti njega ak vjeruju u Međugorje...kontas..
Baba je imao nadnaravne moci od ranog djtinjstva....profesor svemira i joge....ali cije....
Neki kiroprakticari imaju vezu s okultnim.....
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81395
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10291 times
Been thanked: 7153 times
Status: Offline

Re: Šta je Sai Baba rekao Anti Pavloviću

Post by Julia-Klara » 23 Jan 2017, 20:26

Maja wrote:Stara vijest ali morala sam je podijeliti

Ko ne zna Ante je kiroprakticar

ISPOVIJED ANTE PAVLOVIĆA PRED SUDSKOM SAVJETNICOM

Piše: I.DOŠEN

ZAGREB — Anto Pavlović, okrivljen za nanošenje teških tjelesnih ozljeda župniku Ivanu Lovriću, pred sudskom savjetnicom Gordanom Korotaj svašta je ispričao.
Istakao je kako je 30. travnja u 6 sati došao do spomenika palim borcima NOR-a u Lukavcu, te je jednim udarcem čekićem (macolom) srušio zvijezdu petokraku.
Oko 13 sati je došao ispred Župne crkve u Donjem Dragonošcu kako bi mještanima "pokazao da nije nikakva životinja niti luđak kojim plaše djecu i starije osobe". Po završetku mise župnik je rekao kako zbog perforancije uha mora ići na operaciju, zamolivši nazočne da mole za njega. Pavlović ga je sačekao ispred crkve i rekao mu da će pomoći njemu i njegovoj majci centriranjem kralježnice. Tada je naišao zvonar koji je nosio posudu sa svetom vodom i tražio od Pavlovića da se prekriži i ne govori gluposti. Ovaj je to shvatio kao "profesionalnu i regionalnu uvredu", te je udario nogom po posudi, pa se voda prolila po oboma. Zvonar mu je na to rekao: "E, sad si se poškropio". - To bi značilo da je đavo izašao iz mene pa sam ga dozirano, a maksimalnom kontrolom, pogodio lijevom šakom u pleksus. On se sklonio iza župnika, a potom otišao u crkvu rekavši župljanima da pozovu policiju. Izvadio sam mobitel i nazvao policiju, no on je rekao mu ona ne treba. Ponovno sam ga udario nogom u genitalije, a zatim u pleksus, rekavši mu: "Nemoj zajebavati i praviti budalu od dr. Ante koji je i karataš".
Sutradan oko 19.25 sati je ponovno došao u crkvu, te je župnik opet kasnio na misu. On ga je upitao zašto to čini, te mu je nezadovoljan odgovorom udijelio pljusku i rekao da će ga centrirati silom, ako ne može milom pa ga je oborio na pod, a iz džepa župnika su tada ispali novci. - Kada mi je prišao zvonar stavivši ruke u gard da se tuče, udario sam ga dva puta šakom u nos. Srušio sam i njega na pod radi centriranja, te rekao njemu i župniku da me moraju gledati u oči, slušati i šutjeti, rekao je okrivljeni. Centrirao je obojicu, a zatim izvadio bič i kazao: "Sad ću vas bičevati sve dok ne kažete kako vjerujete da sam ja Isus". Obojicu je udario po jednom te mu je pukao vrh biča. - Čuo sam Sai Babinu poruku: "Nemoj ih više tući, pusti ih u p... materinu".
Jah budaletine, majko draga :lupa
Sta je bilo na kraju? Osudjen?
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119837
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5701 times
Been thanked: 12280 times
Contact:
Status: Offline

Re: Šta je Sai Baba rekao Anti Pavloviću

Post by Maja » 23 Jan 2017, 21:29

Ma nemam pojma, čini mi se da je bivao po zatvorima pomalo ali on se drži svoga.
Smiješan je :D.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81395
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10291 times
Been thanked: 7153 times
Status: Offline

Re: Šta je Sai Baba rekao Anti Pavloviću

Post by Julia-Klara » 23 Jan 2017, 21:31

Kako covjek dijeli pravdu :hihi
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Šta je Sai Baba rekao Anti Pavloviću

Post by dr laganini » 23 Jan 2017, 21:48

.poznat je bio po tome da je centrira muda :zubi

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119837
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5701 times
Been thanked: 12280 times
Contact:
Status: Offline

Re: Šta je Sai Baba rekao Anti Pavloviću

Post by Maja » 23 Jan 2017, 21:52

Nikad čula. Poznat je po centriranju kičme kravama.

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests