Heroj dana

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by Taare » 20 Apr 2021, 19:10

Melek wrote: 20 Apr 2021, 15:52 Ja mu vjerujem.
Pa vjerujem i ja, to bez daljnjeg, samo što ne želimo da nas dotični vodi u toj avanturi.
njegov rahmetli babo je bio tanak, ali je sin pretanak.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by Mala_Mu » 05 May 2021, 16:56

Zeničanin digao kredit, izgubio novac, a onda mu pošteni sugrađanin vratio

Jedan Zeničanin je jučer podigao kredit, a onda je imao nesreću da izgubi novac. Kako smo uspjeli saznati bilo je 7.000 KM i sigurno se nalazio u očaju kada je shvatio da nema novca.

Međutim, njegov spasilac je Andrija Petrović, zenički humanitarac i sportski radnik koji je igrom slučaja pronašao novac.

Istina je, ali ne bih ja dublje ulazio u tu priču. Meni ničiji novac ne treba, posebno ko zna za šta je trebao biti iskorišten taj kredit. Drago mi je da sam pronašao čovjeka i da mu je vraćen novac – kazao je Petrović koji nije htio govoriti o identitetu osobe koja je izgubila novac.

Sinoć je Petrović na društvenim mrežama objavio fotografiju na kojoj u ruci drži određenu količinu novca. Poručio je kako je novac našao i da je uz njega bio papir za otplatu kredita. Tom prilikom je zatražio pomoć od prijatelja da nađu osobu koja je izgubila novac.

Nakon nekog vremena Petrović se oglasio i zahvalio svima na pomoći u pronalasku osobe koja je izgubila novac. Kako je rekao, pare su vraćene onome kome pripadaju.

Petrović nije baš bio posebno raspoložen za razgovor kada smo ga pozvali i u prvi mah je rekao kako možda ne bi trebalo objavljivati ništa, a nakon određenog insistiranja dao je pristanak da se objavi ono što se desilo, ali je ostao dosljedan da ne želi govoriti čiji je novac bio. Kako kaže, vlasnik novca mu je rekao da se “htio roknuti” kada je shvatio da je izgubio pare.

Inače, braća blizanci Andrija i Ivan Petrović su se u više navrata bavili humanitarnim radom. Tako su prilikom nedavnih zemljotresa u Sisku i Petrinji u samo 8 sati organizirali akciju “Niste sami” u kojoj se sakupljala pomoć za stradala područja u Hrvatskoj.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31215
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2654 times
Been thanked: 5014 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by Matan » 05 May 2021, 16:58

Mala_Mu wrote: 05 May 2021, 16:56 Zeničanin digao kredit, izgubio novac, a onda mu pošteni sugrađanin vratio

Jedan Zeničanin je jučer podigao kredit, a onda je imao nesreću da izgubi novac. Kako smo uspjeli saznati bilo je 7.000 KM i sigurno se nalazio u očaju kada je shvatio da nema novca.

Međutim, njegov spasilac je Andrija Petrović, zenički humanitarac i sportski radnik koji je igrom slučaja pronašao novac.

Istina je, ali ne bih ja dublje ulazio u tu priču. Meni ničiji novac ne treba, posebno ko zna za šta je trebao biti iskorišten taj kredit. Drago mi je da sam pronašao čovjeka i da mu je vraćen novac – kazao je Petrović koji nije htio govoriti o identitetu osobe koja je izgubila novac.

Sinoć je Petrović na društvenim mrežama objavio fotografiju na kojoj u ruci drži određenu količinu novca. Poručio je kako je novac našao i da je uz njega bio papir za otplatu kredita. Tom prilikom je zatražio pomoć od prijatelja da nađu osobu koja je izgubila novac.

Nakon nekog vremena Petrović se oglasio i zahvalio svima na pomoći u pronalasku osobe koja je izgubila novac. Kako je rekao, pare su vraćene onome kome pripadaju.

Petrović nije baš bio posebno raspoložen za razgovor kada smo ga pozvali i u prvi mah je rekao kako možda ne bi trebalo objavljivati ništa, a nakon određenog insistiranja dao je pristanak da se objavi ono što se desilo, ali je ostao dosljedan da ne želi govoriti čiji je novac bio. Kako kaže, vlasnik novca mu je rekao da se “htio roknuti” kada je shvatio da je izgubio pare.

Inače, braća blizanci Andrija i Ivan Petrović su se u više navrata bavili humanitarnim radom. Tako su prilikom nedavnih zemljotresa u Sisku i Petrinji u samo 8 sati organizirali akciju “Niste sami” u kojoj se sakupljala pomoć za stradala područja u Hrvatskoj.
Svaka cast..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5570
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 136 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by bosnjakinja » 06 May 2021, 15:26

Mala_Mu wrote: 05 May 2021, 16:56 Zeničanin digao kredit, izgubio novac, a onda mu pošteni sugrađanin vratio

Jedan Zeničanin je jučer podigao kredit, a onda je imao nesreću da izgubi novac. Kako smo uspjeli saznati bilo je 7.000 KM i sigurno se nalazio u očaju kada je shvatio da nema novca.

Međutim, njegov spasilac je Andrija Petrović, zenički humanitarac i sportski radnik koji je igrom slučaja pronašao novac.

Istina je, ali ne bih ja dublje ulazio u tu priču. Meni ničiji novac ne treba, posebno ko zna za šta je trebao biti iskorišten taj kredit. Drago mi je da sam pronašao čovjeka i da mu je vraćen novac – kazao je Petrović koji nije htio govoriti o identitetu osobe koja je izgubila novac.

Sinoć je Petrović na društvenim mrežama objavio fotografiju na kojoj u ruci drži određenu količinu novca. Poručio je kako je novac našao i da je uz njega bio papir za otplatu kredita. Tom prilikom je zatražio pomoć od prijatelja da nađu osobu koja je izgubila novac.

Nakon nekog vremena Petrović se oglasio i zahvalio svima na pomoći u pronalasku osobe koja je izgubila novac. Kako je rekao, pare su vraćene onome kome pripadaju.

Petrović nije baš bio posebno raspoložen za razgovor kada smo ga pozvali i u prvi mah je rekao kako možda ne bi trebalo objavljivati ništa, a nakon određenog insistiranja dao je pristanak da se objavi ono što se desilo, ali je ostao dosljedan da ne želi govoriti čiji je novac bio. Kako kaže, vlasnik novca mu je rekao da se “htio roknuti” kada je shvatio da je izgubio pare.

Inače, braća blizanci Andrija i Ivan Petrović su se u više navrata bavili humanitarnim radom. Tako su prilikom nedavnih zemljotresa u Sisku i Petrinji u samo 8 sati organizirali akciju “Niste sami” u kojoj se sakupljala pomoć za stradala područja u Hrvatskoj.
:aplauz

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by insomnia » 06 May 2021, 15:38

Kakav debil moras biti da uzmes i odmah izgubis sedam hiljada
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5570
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 136 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by bosnjakinja » 06 May 2021, 15:40

Moja drugarica je kupila laptop novi,cekala bus stavila ga pored sebe i uspjela zaboravit ga kad je dosao bus...cim je skontala izasla iz busa i vratila se ,medjutim laptopa vise nije vidjela

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by insomnia » 07 May 2021, 20:33

Rafa ispostovo zelju 95-godisnje starice koja je njegov veliki fan. Rekla je posto boluje od alhajzmerove bolesti voljela bi ga upoznati prije nego zaboravi sta je tenis i koliko joj Rafa znaci
Image
Image
Zanimljiv optimizam kod bakute. Sa 95 godina vjeruje da ce prije oboljeti nego umrijeti
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24722
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6882 times
Been thanked: 6517 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by Koraci_u_noci » 07 May 2021, 20:56

Tako je jedna starija zena ovdje u bolnici pitala doktora "a ko ce mene lijecit, doktore, kad vi umrete?" covjek se zijanio
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20673 times
Contact:
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by Rum » 15 May 2021, 12:38

Dolijao! Uhvaćen lažni pop-hodza-nadbiskup koji je obavljao vjerske obrede u sve tri religije u BiH!
15844-dolijao-uhvacen-lazni-pop-hodza-nadbiskup-koji-je-obavljao-vjerske-obrede-u-sve-tri-religije-u-bih.jpeg.jpg

Uhapšen lažni pop u Bijeljini.

Isto lice se tereti da je prevarom steklo dobit obavljajući dženaze i katoličke pogrebe po Federaciji.

Muškarac čiji su inicijali S.S. iz Ruhotine tereti se da je u zadnjih nekoliko mjeseci prevarom stekao dobit od nekoliko desetina hiljada konvertibilnih maraka. On je, predstavljajući se kao sveštenik na zamjeni, svetio vodicu po semberskim selima, dok je dvoje djece i krstio. 
Jedno od prevarenih lica je i Milka iz Batkovića:

– Men se ovaj novi popić pravo svidijo, da ti vidiš što to lijepo pjeva, dala sam dvaes marki. Bilo je čudno što se nakrka čvaraka u po posta al reko ogladnio veseljak, sam se ti rani djete moje. Posle 10 dana dođe bo naš pop, reko nepočinj pope imam 2 marke ukuć.

Isti muškarac se optužuje da se predstavljao kao nadbiskup gdje mu je u jednom hercegovačkom selu priređen i doček, dok je u okolini Tuzle obavio nekoliko dženaza.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20673 times
Contact:
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by Rum » 15 May 2021, 12:40

Kralj :valja
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by insomnia » 15 May 2021, 13:00

Jedno od prevarenih lica je i Milka iz Batkovića:

– Men se ovaj novi popić pravo svidijo, da ti vidiš što to lijepo pjeva, dala sam dvaes marki. Bilo je čudno što se nakrka čvaraka u po posta al reko ogladnio veseljak, sam se ti rani djete moje. Posle 10 dana dođe bo naš pop, reko nepočinj pope imam 2 marke ukuć.
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by insomnia » 15 May 2021, 13:01

Ahahah
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by Melek » 15 May 2021, 13:06

dok je u okolini Tuzle obavio nekoliko dženaza.
:grana
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20673 times
Contact:
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by Rum » 15 May 2021, 13:10

Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by Fuddo » 15 May 2021, 13:14

Rum wrote: 15 May 2021, 12:40Kralj :valja
Naklon gospodinu.
Ne moze ni ovo svako. :D.
Treba tu poseban talenat.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 24050
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 6146 times
Been thanked: 5409 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by Zizi » 15 May 2021, 13:15

Lik bi garant bio dobar PR sve tri religijske zajednice. :oo

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by Fuddo » 15 May 2021, 13:19

Vako je moj rodjo prije rata doso na genijalnu ideju.
Ukro od starog ficu, nabavio bijeli mantil i hejbet sprica, vozo se po nakim zabitima i pelcovo ljudima kokosi, sprico im vodu u njih, govorio narodu poslali ga iz komiteta epidemija necega....dobre se love namlatio.
Kasnije ga drugovi plavi uVatli, ubili brasno u njemu. :D.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by insomnia » 15 May 2021, 13:20

Mada cisto sumnjam da IZ dopusti da neko izvan njihovog sistema obavlja dzenaze
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 24050
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 6146 times
Been thanked: 5409 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by Zizi » 15 May 2021, 13:22

Vjerovatno se provukao u selima gdje nema hodže, već po potrebi dolaze iz grada.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 83788
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 10910 times
Been thanked: 16211 times
Status: Offline

Re: Heroj dana

Post by Fuddo » 15 May 2021, 13:23

Al pazi legende,
Nadbiskup :D.
I sta kae, docekali ga ljudi ko papa da je doso :grana
Dozvolite da se obratimo

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests