Prostitucija ženska/muška?

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by Odraz » 28 May 2020, 11:47

Beni_dvosekundas wrote: 28 May 2020, 11:41 Slusas li Faruka Bulsaru ?
Ne znam ni ko je to ... vuce li na Motorhead? :cudi

respo
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3931
Joined: 11 Sep 2019, 10:11
Status: Offline

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by respo » 28 May 2020, 11:48

Odraz wrote: 28 May 2020, 11:46
Beni_dvosekundas wrote: 28 May 2020, 11:37 Bozo bas ekstra pejva :oo
Ma nije los, razumijem da ga zene vole radi emocionalnog i senzibilnog glasa i u tom segmentu je odlican, ali mom uhu nikako ne lezi jer nema onu dubinu koja ce me bacit u sevdah da zapjevam i popijem uz njegovo pjevanje.
Meni nekako cijuciju pjevusi, nikako da pusti glasinu k'o Halid ili Dzinovic. :oo
pa nastavis slusati halida i harisa i rijeseno
a ko zeli neka slusa bozu
ja recimo ne slusam nijednog od te trojice i nemam problema :)
odgovoran sam za ono sto kazem a ne za ono sto ti shvatis

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80426
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 11565 times
Status: Online

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by spacebound » 28 May 2020, 11:48

respo wrote: 28 May 2020, 11:43
spacebound wrote: 28 May 2020, 11:40
Procitaj s razumijevanjem moj post. Ima nesto i o transrodnim osobama. Ja nemam obicaj dva puta isto pisat .
nije bitno sto si pisala za transrodnu osobu
muskarac se rodio muskarac bio u svakom smislu do svoje 20-e godine recimo bez ikakvih "gresaka prirode"
i hoce da bude zensko
zasto je njemu to zabranjeno ako tako zeli a sve sto je priroda "pogrijesila" je ok pa se smatra bolesnim ima medicina da se to ispravi i sl
respo wrote: 28 May 2020, 11:46
spacebound wrote: 28 May 2020, 11:44
Da hoce da bude zensko ne bi ostavio cunu.
hoce da bude mjesanac ili kako se vec zovu zenske sa cunom
nemoj izvrtati i ubacivati ono sto nisam napisao jer nigdje nisam napisao da zeli postati zensko
Toliko o tome :D.
Exchan ❌️

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by Dorian » 28 May 2020, 11:49

Odraz wrote: 28 May 2020, 11:46 Meni nekako cijuciju pjevusi, nikako da pusti glasinu k'o Halid ili Dzinovic. :oo
Pa ne pjeva rok ili metal, pjeva sevdalinku...

respo
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3931
Joined: 11 Sep 2019, 10:11
Status: Offline

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by respo » 28 May 2020, 11:52

spacebound wrote: 28 May 2020, 11:48
respo wrote: 28 May 2020, 11:43

nije bitno sto si pisala za transrodnu osobu
muskarac se rodio muskarac bio u svakom smislu do svoje 20-e godine recimo bez ikakvih "gresaka prirode"
i hoce da bude zensko
zasto je njemu to zabranjeno ako tako zeli a sve sto je priroda "pogrijesila" je ok pa se smatra bolesnim ima medicina da se to ispravi i sl
respo wrote: 28 May 2020, 11:46

hoce da bude mjesanac ili kako se vec zovu zenske sa cunom
nemoj izvrtati i ubacivati ono sto nisam napisao jer nigdje nisam napisao da zeli postati zensko
Toliko o tome :D.
do mene uhvatila si me u ovom postu iako sam mislio na te mjesance jer sam u drugom postu pisao o tim izmedju sto zele biti
al ok pogrijesio
odgovoran sam za ono sto kazem a ne za ono sto ti shvatis

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26384
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1862 times
Been thanked: 4072 times
Status: Online

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by Beni » 28 May 2020, 11:56

Odraz wrote: 28 May 2020, 11:47
Beni_dvosekundas wrote: 28 May 2020, 11:41 Slusas li Faruka Bulsaru ?
Ne znam ni ko je to ... vuce li na Motorhead? :cudi
Freddie Mercury :grana
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Nora Ibsenova
Čovječje vrste kći
Čovječje vrste kći
Posts: 18871
Joined: 16 Aug 2019, 20:40
Has thanked: 731 times
Been thanked: 956 times
Status: Offline

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by Nora Ibsenova » 28 May 2020, 12:03

spacebound wrote: 28 May 2020, 11:37
Dorian wrote: 28 May 2020, 11:25

Ne, nego tvoje normalno i njihovo normalno nije jednako.

A čije normalno je ispravno, njihovo ili tvoje treba pitati koga? Boga? Dobro, kojeg od 2.700 koje poznajemo?

Ima druga stvar. Ako se nekome lično može gaditi nešto takvo i smiej to javno reći, smije li neko drugi javon reći da mu se gadi druga boja kože? Religija? bilo šta? I da taj javni govor ne bude osuđen?

Licemejrno je izdvojiti rodnu, spolnu i sličnu orijentaciju kao legitimnu metu javne kritike i ponižavanja a rasu ili religiju itd štititi od sličnih napada.

Meni je razumljiva zapadnjačko-abrahamska, judeo-hrišćansko-islamska arogancija, ali to što taj sisem vrijednosti ima ekonomsku moć da se nametne cijelo svijetu ne znači da je ispravan. Znači samo da ima mišiće.
Al si ti izmijesao babe i zabe :grana Svega udrobio.
O cemu uopste pises?
Prirodno se radjamo kao muskarci ili zene. Hemafroditi (dvospolni) su izuzetno mali procenat, "greska prirode". Znaci to bi trebali uzeti kao normalnost.
Transrodne osobe su osobe koje su rodjene u pogresnom tijelu, znaci ne osjecaju se da pripadaju polu u cijem tijelu su zarobljeni. Srecom, danas operacijama i hemijom mogu promijeniti pol. Podrzavam.
Ovi o kojima pricaju su nesto deseto. Muskarci kojima je od muskosti samo cuna ostala. Izoperisali se da fakticki budu zene sa cunama.Gdje to pripada?
Nije i ne treba nikad da bas sve pod nebeskom kapom smatramo normalnim.
Opste povlacit paralaele izmedju ovoga i rasizma je nidje veze, pa se necu na to ni osvrnuti.
Mnogo transrodnih osoba ne radi operaciju spolnih organa zato što je izuzetno bolna, puna komplikacija, i često neuspješna potpuno, a i visokorizična. Tako da ... šta razlikuje ove cure sa silikonima od transrodnih osoba?
"Izvini ja sam ko s marsa pala inace." Skin

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80426
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 11565 times
Status: Online

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by spacebound » 28 May 2020, 12:11

Nora Ibsenova wrote: 28 May 2020, 12:03
spacebound wrote: 28 May 2020, 11:37
Al si ti izmijesao babe i zabe :grana Svega udrobio.
O cemu uopste pises?
Prirodno se radjamo kao muskarci ili zene. Hemafroditi (dvospolni) su izuzetno mali procenat, "greska prirode". Znaci to bi trebali uzeti kao normalnost.
Transrodne osobe su osobe koje su rodjene u pogresnom tijelu, znaci ne osjecaju se da pripadaju polu u cijem tijelu su zarobljeni. Srecom, danas operacijama i hemijom mogu promijeniti pol. Podrzavam.
Ovi o kojima pricaju su nesto deseto. Muskarci kojima je od muskosti samo cuna ostala. Izoperisali se da fakticki budu zene sa cunama.Gdje to pripada?
Nije i ne treba nikad da bas sve pod nebeskom kapom smatramo normalnim.
Opste povlacit paralaele izmedju ovoga i rasizma je nidje veze, pa se necu na to ni osvrnuti.
Mnogo transrodnih osoba ne radi operaciju spolnih organa zato što je izuzetno bolna, puna komplikacija, i često neuspješna potpuno, a i visokorizična. Tako da ... šta razlikuje ove cure sa silikonima od transrodnih osoba?
Nesto se nikad nisam za njih posebno zanimala pa zaista ne znam kako to ide ni kakve komplikacije i rizike nosi operacija, samo znam da sam nalijetala na intervjue i clanke takvih ljudi pa prelistam.
Nisam sigurna da sam najbolje razumjela pitanje. Ako sam dobro razumjela to se i ja pitam, i evo tragam za odgovorom, a dobih samo hrpu upirucih prstiju jer sam uskih shvatanja i pogleda na zivot, te me sram bilo jer sam isto sto i rasista :cudi
Exchan ❌️

respo
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3931
Joined: 11 Sep 2019, 10:11
Status: Offline

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by respo » 28 May 2020, 12:13

spacebound wrote: 28 May 2020, 12:11
Nora Ibsenova wrote: 28 May 2020, 12:03

Mnogo transrodnih osoba ne radi operaciju spolnih organa zato što je izuzetno bolna, puna komplikacija, i često neuspješna potpuno, a i visokorizična. Tako da ... šta razlikuje ove cure sa silikonima od transrodnih osoba?
Nesto se nikad nisam za njih posebno zanimala pa zaista ne znam kako to ide ni kakve komplikacije i rizike nosi operacija, samo znam da sam nalijetala na intervjue i clanke takvih ljudi pa prelistam.
Nisam sigurna da sam najbolje razumjela pitanje. Ako sam dobro razumjela to se i ja pitam, i evo tragam za odgovorom, a dobih samo hrpu upirucih prstiju jer sam uskih shvatanja i pogleda na zivot, te me sram bilo jer sam isto sto i rasista :cudi
super je kad kazes nisam se interesovala pa me i ne zanima
a opet kazes ne treba to
kako znas da ne treba tako biti ako se nisi interesovala?
odgovoran sam za ono sto kazem a ne za ono sto ti shvatis

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by Dorian » 28 May 2020, 12:19

spacebound wrote: 28 May 2020, 12:11
Nora Ibsenova wrote: 28 May 2020, 12:03

Mnogo transrodnih osoba ne radi operaciju spolnih organa zato što je izuzetno bolna, puna komplikacija, i često neuspješna potpuno, a i visokorizična. Tako da ... šta razlikuje ove cure sa silikonima od transrodnih osoba?
Nesto se nikad nisam za njih posebno zanimala pa zaista ne znam kako to ide ni kakve komplikacije i rizike nosi operacija, samo znam da sam nalijetala na intervjue i clanke takvih ljudi pa prelistam.
Nisam sigurna da sam najbolje razumjela pitanje. Ako sam dobro razumjela to se i ja pitam, i evo tragam za odgovorom, a dobih samo hrpu upirucih prstiju jer sam uskih shvatanja i pogleda na zivot, te me sram bilo jer sam isto sto i rasista :cudi
spacebound wrote: 28 May 2020, 11:06 Ajok, normalno je da zena ima cunu, nego to mi Evropljani, konzerve, ne kontamo, jel :rol
Ako ovo nije ironija nego je pitanje nekoga ko se interesuje da sazna...

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80426
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 11565 times
Status: Online

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by spacebound » 28 May 2020, 12:22

Dorian wrote: 28 May 2020, 12:19
spacebound wrote: 28 May 2020, 12:11

Nesto se nikad nisam za njih posebno zanimala pa zaista ne znam kako to ide ni kakve komplikacije i rizike nosi operacija, samo znam da sam nalijetala na intervjue i clanke takvih ljudi pa prelistam.
Nisam sigurna da sam najbolje razumjela pitanje. Ako sam dobro razumjela to se i ja pitam, i evo tragam za odgovorom, a dobih samo hrpu upirucih prstiju jer sam uskih shvatanja i pogleda na zivot, te me sram bilo jer sam isto sto i rasista :cudi
spacebound wrote: 28 May 2020, 11:06 Ajok, normalno je da zena ima cunu, nego to mi Evropljani, konzerve, ne kontamo, jel :rol
Ako ovo nije ironija nego je pitanje nekoga ko se interesuje da sazna...
Odgovor je na tvoje pitanje. Lako je izvlacit iz konteksta, gdje i za sta zatreba. Samo ti :cool
Exchan ❌️

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26384
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1862 times
Been thanked: 4072 times
Status: Online

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by Beni » 28 May 2020, 12:25

spacebound wrote: 28 May 2020, 12:11
Nora Ibsenova wrote: 28 May 2020, 12:03

Mnogo transrodnih osoba ne radi operaciju spolnih organa zato što je izuzetno bolna, puna komplikacija, i često neuspješna potpuno, a i visokorizična. Tako da ... šta razlikuje ove cure sa silikonima od transrodnih osoba?
Nesto se nikad nisam za njih posebno zanimala pa zaista ne znam kako to ide ni kakve komplikacije i rizike nosi operacija, samo znam da sam nalijetala na intervjue i clanke takvih ljudi pa prelistam.
Nisam sigurna da sam najbolje razumjela pitanje. Ako sam dobro razumjela to se i ja pitam, i evo tragam za odgovorom, a dobih samo hrpu upirucih prstiju jer sam uskih shvatanja i pogleda na zivot, te me sram bilo jer sam isto sto i rasista :cudi
Jesi
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by Odraz » 28 May 2020, 12:28

respo wrote: 28 May 2020, 11:48
Odraz wrote: 28 May 2020, 11:46
Ma nije los, razumijem da ga zene vole radi emocionalnog i senzibilnog glasa i u tom segmentu je odlican, ali mom uhu nikako ne lezi jer nema onu dubinu koja ce me bacit u sevdah da zapjevam i popijem uz njegovo pjevanje.
Meni nekako cijuciju pjevusi, nikako da pusti glasinu k'o Halid ili Dzinovic. :oo
pa nastavis slusati halida i harisa i rijeseno
a ko zeli neka slusa bozu
ja recimo ne slusam nijednog od te trojice i nemam problema :)
Pa to i radim ali kad me zensko pita volis li Bozu sta da odgovorim? Ako kazem ne volim, hoce oci zene da mi kopaju, ako kazem da volim sam sebi bih opalio samar jer je to gej ... :cudi

Ustvari slusam Motorhead i ZZ Top ... :gitara :behko2

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42714
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14039 times
Been thanked: 12624 times
Status: Online

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by Masamune » 28 May 2020, 12:28

Nije izvukao iz konteksta spacebound. Sama sebi si iskopala rupu u koju si upala. Mozda se nisi najbolje izrazila... desava se.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80426
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 11565 times
Status: Online

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by spacebound » 28 May 2020, 12:30

MarlboroGold wrote: 28 May 2020, 12:28 Nije izvukao iz konteksta spacebound. Sama sebi si iskopala rupu.
Nisam jer je covjek napisao da je to Azija i tamo je sasvim normalno, drugi svijet, blabla.... Na to sam napisala za evropljane.
Uostalom, hajd nek bude, evo odoh s teme isamarana argumentima, do koljena potucena. Pritajit cu se neko vrijeme lizuci rane :spavanje.
Exchan ❌️

User avatar
Nora Ibsenova
Čovječje vrste kći
Čovječje vrste kći
Posts: 18871
Joined: 16 Aug 2019, 20:40
Has thanked: 731 times
Been thanked: 956 times
Status: Offline

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by Nora Ibsenova » 28 May 2020, 12:31

spacebound wrote: 28 May 2020, 12:11
Nora Ibsenova wrote: 28 May 2020, 12:03

Mnogo transrodnih osoba ne radi operaciju spolnih organa zato što je izuzetno bolna, puna komplikacija, i često neuspješna potpuno, a i visokorizična. Tako da ... šta razlikuje ove cure sa silikonima od transrodnih osoba?
Nesto se nikad nisam za njih posebno zanimala pa zaista ne znam kako to ide ni kakve komplikacije i rizike nosi operacija, samo znam da sam nalijetala na intervjue i clanke takvih ljudi pa prelistam.
Nisam sigurna da sam najbolje razumjela pitanje. Ako sam dobro razumjela to se i ja pitam, i evo tragam za odgovorom, a dobih samo hrpu upirucih prstiju jer sam uskih shvatanja i pogleda na zivot, te me sram bilo jer sam isto sto i rasista :cudi
Pa eto, operacija penisa u vaginu doslovno ostavlja otvorenu ranu na pacijentu, tako da se mnogi ne podvrgnu tome, sasvim razumljivo.

Ti kažeš jasni ti je šta su transrodne osobe i otkud uopšte potreba nečija da promjeni pol, a nije ti jasno šta su ove žene sa čunama? Tako sam te shvatila. Pa eto, šta ove cure razlikuje od trans osoba koje nisu u radile operaciju? Ništa. Ove se možda dodatno prostituišu vjerovatno da zarade za sve hormone, operacije i da financiraju svoj stil života.

A ne mora ti bit normalno, ko ikome može naredit da mu nešto bude normalno.
"Izvini ja sam ko s marsa pala inace." Skin

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by Odraz » 28 May 2020, 12:32

Dorian wrote: 28 May 2020, 11:49
Odraz wrote: 28 May 2020, 11:46 Meni nekako cijuciju pjevusi, nikako da pusti glasinu k'o Halid ili Dzinovic. :oo
Pa ne pjeva rok ili metal, pjeva sevdalinku...
Pa ja ... nemere izvuc glasinu. Zamisli ga da zapjeva "... sabljo moja roditelja moga, roditelja bega Isajbeeegaaaaa ..." kad ono ciju-ciju glasic, ne ide ba nikako ... :plavi :plavi :plavi
Al' eto moze onu od Silvane - "Sta ce mi zivot bez tebe dragi ..." :sex

:plavi :plavi :plavi

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by Odraz » 28 May 2020, 12:39

Dorian wrote: 28 May 2020, 11:49
Odraz wrote: 28 May 2020, 11:46 Meni nekako cijuciju pjevusi, nikako da pusti glasinu k'o Halid ili Dzinovic. :oo
Pa ne pjeva rok ili metal, pjeva sevdalinku...
Steta ... vjerujem da bi mogao fenomenalno odpjevati "Immigrant Song" :cool
I onako zgoljav bas podsjeca na rokere iz 70-tih. :ok

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42714
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14039 times
Been thanked: 12624 times
Status: Online

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by Masamune » 28 May 2020, 12:41

Meni Bozo ne smeta. Ima dobar glas sto jes jes
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Odraz
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5461
Joined: 03 Mar 2020, 14:52
Has thanked: 256 times
Been thanked: 254 times
Status: Offline

Re: Prostitucija ženska/muška?

Post by Odraz » 28 May 2020, 12:50

Cudi me da ne organizuje turneju po Thailandu, tamo bi bio docekan k'o mesaja. :cool

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests