Duboka država

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Duboka država

Post by dadojović » 23 Jan 2021, 15:37

Duboka država: nova omiljena fraza desničara širom svijeta.
Nakon što su masoni, Soroš, UDBA, i ostali podrivatelji država i nacija, godinama bili etiketirani kao glavni krivci što za stvarne, što za umišljene probleme i nedaće koje bi zadesile razne narode, desnica, kako ona svjetska, tako i domaća našla je novog omiljenog krivca, u kojeg će upitati prstom i sipati na njega gnjev svoj pravedni, domoljubni.
No znaju li uopće što točno znači pojam: duboke države? I kako to točno, s kojim mehanizmima i polugama moći ta famozna duboka država može podrivati sustav i domoljublje? Uz to, nameće se pitanje gdje su nestali masoni, i što se desilo s njima? Imali su epski obračun, za prevlast, nad tajnim polugama moći s dubokom državom? Susreli su se negdje na nekoj ledini ili u seoskoj birtiji i žestokom obračunu duboka država je porazila masone i preuzela zakulisno vođenje države, regije, svijeta...? Što je UDBA, na lokalnoj, te Soroševa ekipa na svjetskoj razini, radila dok im je duboka država otimala prevlast? Mirno su sjedili i gledali taj puč? Pružali su otpor dok su im mračne sile duboke države preuzimale prijestolje? Otišli su u ilegalu i podmuklo čekaju svoj trenutak kako bi se ponovo vratili na to zakulisno prijestolje i mučki podrivali domovine i domoljube? Konvertirali su i pridružili se novim vladarima?
I zašto, do vraga, još uvijek plaćamo sve te ministre, sa i bez resora, državne, kantonalne, euro-parlanentarne, sve te župane i dožupane, premijere, tajnice i zamjenike zamjenika, sve te gradonačelnike, načelnike i donačelnike, vozače i tajnike, pomoćnike i zamjenike pomoćnika, a ovi iz duboke države, a prije njih masoni i UDBA besplatno su, bez plaće vodili državu?
I zar zbilja ta tajna, mitska bića, koja zakulisno podrivaju naše svete domovine, zar zaista mogu počiniti veću
štetu od ovih stvarnih, "pravih" vlastodržaca? Teško, zar ne?
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31601
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2683 times
Been thanked: 5127 times
Status: Offline

Re: Duboka država

Post by Matan » 23 Jan 2021, 15:41

Ne znam jel se varam, ali novac diriguje svijetom a ne politicari..
npr.kad je Njemacka primila izbjeglice 2015, primila ih je pod pritiskom veliki koncerna..
kad Ameri i Britanci voder ratove, vode ih pod pritiskom veliki naftni kompanija..
jesu li to duboke drzava, sta znam..
ali veliki koncerni i velike banke diriguju svijetom..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81304
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7107 times
Status: Offline

Re: Duboka država

Post by Julia-Klara » 23 Jan 2021, 15:56

Uvijek mora postojati "neki" krivac, a ljudi jednostavno vole teorije zavjere.
Smijesno mi je uopste i razmisljati o masonima, rotsildovcima, sorosima, dipstejtovcima...Nidje veze.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37372
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24771 times
Been thanked: 4688 times
Status: Offline

Re: Duboka država

Post by ElTriconi » 23 Jan 2021, 16:12

Julia-Klara wrote: 23 Jan 2021, 15:56 Uvijek mora postojati "neki" krivac, a ljudi jednostavno vole teorije zavjere.
Smijesno mi je uopste i razmisljati o masonima, rotsildovcima, sorosima, dipstejtovcima...Nidje veze.
Ljudi sve sami urade, ne moze jedan covjek odradit sve to vego samo delegira svakom po malo, svako odradi po malo i bila 🤗☺️
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Duboka država

Post by Hurija » 06 Feb 2021, 14:25

Treba smisliti manipulaciju za mase
evo vidimo šta se radi i sa pandemijom Corone i koliku korist sada ostvaruju pojedini da nas narod ode recimo raditi na zapad .🌝
Ostalo je cutanje.

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests