Feministkinje

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by The 51st State » 25 Jan 2022, 19:32

Vidimo sirom svijeta i da jeste, to oni divljac, a hrvati mjeriko civilizacijei?, jasta je balkanac ne kupi govna iza psa u najvecem broju slucajeva i kad ga u setnju vode. Pas nije robot da moze kontrolisati nagone i predstavlja realno sanitaran problem kada su u pitanju trzni centri.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53186
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1875 times
Been thanked: 14879 times
Status: Online

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by HAVANA » 25 Jan 2022, 20:17

Imas pusu od prlje. :valja Cisca u njega guzica neg obraz u pola tog balkana. Image
stars emoji smileys
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by The 51st State » 26 Jan 2022, 11:02

ovo se sprema i kod nas prije ili kasnije, no poznavajuci nas, prije nego kasnije.
FJ_4u94XwAESZPx.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Dečko kojeg je djevojka prošetala na povocu: Pogodili su me negativni komentari

Post by Zagorka » 26 Jan 2022, 19:29

Mozda oni zaradjuju od tih sesi stranica
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by Maja » 29 Jan 2022, 00:41

Sean Penn: Da bi bili korektni prema ženama, ne bismo trebali postati kao one

Image

Dvostruki dobitnik Oscara i Madonnina bivša ljubav Sean Penn trenutno po Evropi promoviše svoj novi film "Flag Day". U posljednjem intervju, otkrio je šta misli o muško-ženskoj ravnopravnosti.

Glumac je već prije spominjao kako smatra da su muškarci u Americi postali izuzetno feminizirani, a sada je objasnio i šta ga je potaklo na to.

"Ne smatram da su grubost, bezosjećajnost i nepoštovanje prema ženama definicija muževnosti. No, ne smatram da bi trebali postati žene, samo kako bi bili korektni prema njima", rekao je.

Nastavio je kritikovati muškarce koji se poistovjećuju sa ženama.

"Kukavički geni su razlog što muškarci umjesto farmerki nose suknje", rekao je i dodao kako ženama oko njega ne smeta što ih vodi "muška riječ".

"Oko sebe imam jake žene koje ne shvataju muževnost kao znak ugnjetavanja prema njima", objasnio je glumac i šokirao izjavom.

Sa Seanom je za vrijeme intervjua bila i njegova 30-godišnja kćerka Dylan Penn koja je djelovala distancirano dok je njen otac pričao o ovoj temi.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by The 51st State » 29 Jan 2022, 01:45

Lol, ovo neko zuganie u mozak.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by Taare » 29 Jan 2022, 02:54

Al kad napiše kako je glumac šokiro izjavom :grana
Jes, šokiro je feministice i feminizirane pizdohane.
Svi mi se morete obratit

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by Taare » 29 Jan 2022, 02:59

Ova lijevo je ta njegova kćerka.

Image

Rumson, komentar?
Svi mi se morete obratit

User avatar
bosnjakinja
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5570
Joined: 20 Jan 2021, 08:28
Has thanked: 136 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by bosnjakinja » 29 Jan 2022, 03:05

Taare wrote: 29 Jan 2022, 02:59 Ova lijevo je ta njegova kćerka.

Image

Rumson, komentar?
prelijepu kosu ima

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by Naseef Mushroom » 29 Jan 2022, 10:54

Sa Seanom je za vrijeme intervjua bila i njegova 30-godišnja kćerka Dylan Penn koja je djelovala distancirano dok je njen otac pričao o ovoj temi
:D.
Baš bi volio ako neko može postaviti sliku ili još bolje video kada je to izjavio da vidim to distanciranje.
Dovoljno je bilo da je kćerka zbog odgoja i kulture pustila oca da ispriča tri rečenice i da mu ne upada u riječ da bi feminacisti to predstavili kao distanciranje.

Evo sam sam tražio i nisam našao ali našao sam članak vezan za tu izjavu gdje su morali ubaciti da je bio nasilan prije 30-40 godina
Notably, in the late Eighties, Madonna — who Penn married in 1984, and divorced in 1989 — accused him of hitting her in the face with a baseball bat while he was in jail for assaulting a film extra. She later filed a police report after he allegedly “smacked and roughed” the singer up while tied to a chair. (At the time, he was charged with felony domestic assault.)
https://www.rollingstone.com/movies/mov ... s-1292188/
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by Hurija » 03 Feb 2022, 07:23

:D Isto e ovo moj brate :



img_1_1643732608373.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Ostalo je cutanje.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42119
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13761 times
Been thanked: 12310 times
Status: Online

Re: Feministkinje

Post by Masamune » 03 Feb 2022, 08:22

Nešto je Mute tih na ovoj temi.

Haman da je našo neku :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by The 51st State » 03 Feb 2022, 08:56


User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by Naseef Mushroom » 03 Feb 2022, 09:53

Kao što sam već više puta napisao danas su moderni feminizam i pokreti poput Me Too opasnost i neprijatelji prema ženama koje su doživjele zlostavljanje i silovanje jednako kao i nasilni muškarci
RITA MORENO
Holivudska glumica priznala da se htjela ubiti jer ju je Marlon Brando maltretirao
Prije 70 godina :grana

Što je najzanimljivije, glumica je to opisala više kao neku burnu vezu sa usponima i padovima gdje siu se voljeli na svoj način i da je bilo uzbudljivo, da je razlog pomišljanja na samoubistvo bilo jer je bila nestabilna
Na kraju krajeva, bilo je uzbudljivo biti s Marlonom", rekla je Moreno Jessici Chastain tokom razgovora za Variety.

"O, moj Bože, bilo je uzbudljivo. Bio je izvanredan na mnogo, mnogo načina, ali je bio loš momak", dodala je.

Kazala je da je Brando bio "loš momak kada su žene u pitanju". Objasnila je da bi je glumac često pokušavao lagati, ali ona je uvijek znala.

"Rekla bih: 'Marlone, pogledaj me.' A on bi počeo da se ceri. Mogla sam da ga čitam kao knjigu i zato me je volio i zato me je maltretirao na toliko načina", ispričala je Moreno.

Zatim je priznala da je "pokušala da okonča svoj život pilulama u njegovoj kući".

"Nisam razumjela da ako ubijem ovu patetičnu, tužnu, zgaženu Ritu, ostatak Rite bi također pošao sa mnom", rekla je.
Naravno važan je samo naslov jer mnogi ne čitaju dalje od naslova bez obzira što se baš ne slaže sa ostatkom priče.
Za nas bezazleno (mada i kod nas polahko pocinje cirkus) ali pošto je Klix preuzeo sa američke stranice to se uklapa u feminazi propagandu u njihovoj državi.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by Hurija » 03 Feb 2022, 09:54

MarlboroGold wrote: 03 Feb 2022, 08:22 Nešto je Mute tih na ovoj temi.

Haman da je našo neku :oo
Prolazi kroz preodgoj .


:D
Ostalo je cutanje.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by The 51st State » 03 Feb 2022, 10:07

Naseef Mushroom wrote: 03 Feb 2022, 09:53 Kao što sam već više puta napisao danas su moderni feminizam i pokreti poput Me Too opasnost i neprijatelji prema ženama koje su doživjele zlostavljanje i silovanje jednako kao i nasilni muškarci
RITA MORENO
Holivudska glumica priznala da se htjela ubiti jer ju je Marlon Brando maltretirao
Prije 70 godina :grana

Što je najzanimljivije, glumica je to opisala više kao neku burnu vezu sa usponima i padovima gdje siu se voljeli na svoj način i da je bilo uzbudljivo, da je razlog pomišljanja na samoubistvo bilo jer je bila nestabilna
Na kraju krajeva, bilo je uzbudljivo biti s Marlonom", rekla je Moreno Jessici Chastain tokom razgovora za Variety.

"O, moj Bože, bilo je uzbudljivo. Bio je izvanredan na mnogo, mnogo načina, ali je bio loš momak", dodala je.

Kazala je da je Brando bio "loš momak kada su žene u pitanju". Objasnila je da bi je glumac često pokušavao lagati, ali ona je uvijek znala.

"Rekla bih: 'Marlone, pogledaj me.' A on bi počeo da se ceri. Mogla sam da ga čitam kao knjigu i zato me je volio i zato me je maltretirao na toliko načina", ispričala je Moreno.

Zatim je priznala da je "pokušala da okonča svoj život pilulama u njegovoj kući".

"Nisam razumjela da ako ubijem ovu patetičnu, tužnu, zgaženu Ritu, ostatak Rite bi također pošao sa mnom", rekla je.
Naravno važan je samo naslov jer mnogi ne čitaju dalje od naslova bez obzira što se baš ne slaže sa ostatkom priče.
Za nas bezazleno (mada i kod nas polahko pocinje cirkus) ali pošto je Klix preuzeo sa američke stranice to se uklapa u feminazi propagandu u njihovoj državi.
neprijatelja ne treba ometati dok radi na svoju stetu, umnije glave na zapadu su vec prepoznale katastroficnost tih idiotskih divergencija.

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by Calla » 03 Feb 2022, 10:32

Vracaj taj tocak nazad u Homo erectus kameno doba :oo :respekt bilo je divno tada.
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by Naseef Mushroom » 03 Feb 2022, 10:41

The 51st State wrote: 03 Feb 2022, 10:07
Naseef Mushroom wrote: 03 Feb 2022, 09:53 Kao što sam već više puta napisao danas su moderni feminizam i pokreti poput Me Too opasnost i neprijatelji prema ženama koje su doživjele zlostavljanje i silovanje jednako kao i nasilni muškarci



Prije 70 godina :grana

Što je najzanimljivije, glumica je to opisala više kao neku burnu vezu sa usponima i padovima gdje siu se voljeli na svoj način i da je bilo uzbudljivo, da je razlog pomišljanja na samoubistvo bilo jer je bila nestabilna



Naravno važan je samo naslov jer mnogi ne čitaju dalje od naslova bez obzira što se baš ne slaže sa ostatkom priče.
Za nas bezazleno (mada i kod nas polahko pocinje cirkus) ali pošto je Klix preuzeo sa američke stranice to se uklapa u feminazi propagandu u njihovoj državi.
neprijatelja ne treba ometati dok radi na svoju stetu, umnije glave na zapadu su vec prepoznale katastroficnost tih idiotskih divergencija.
Ma žao mi žena, djevojaka, djevojčica koje pate zbog takvih feministkinja.
Zbog ovih hollywoodskih attention whores ili prave žrtve ne mogu dobiti dovoljno pažnje i da ispričaju svoju priču ili će se narod od ovih idiotskih primjera nažalost toliko zasititi da neće uzimati prave slučaje više za ozbiljno.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by The 51st State » 03 Feb 2022, 10:44

Naseef Mushroom wrote: 03 Feb 2022, 10:41
The 51st State wrote: 03 Feb 2022, 10:07

neprijatelja ne treba ometati dok radi na svoju stetu, umnije glave na zapadu su vec prepoznale katastroficnost tih idiotskih divergencija.
Ma žao mi žena, djevojaka, djevojčica koje pate zbog takvih feministkinja.
Zbog ovih hollywoodskih attention whores ili prave žrtve ne mogu dobiti dovoljno pažnje i da ispričaju svoju priču ili će se narod od ovih idiotskih primjera nažalost toliko zasititi da neće uzimati prave slučaje više za ozbiljno.
i meni je bilo zao dok nisam vidio koliko se to primilio i u nas, sad se moramo o sebi brinuti. imas primjer iznad o cemu pricam.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Feministkinje

Post by Mutevelija » 03 Feb 2022, 15:41

Hurija wrote: 03 Feb 2022, 09:54
MarlboroGold wrote: 03 Feb 2022, 08:22 Nešto je Mute tih na ovoj temi.

Haman da je našo neku :oo
Prolazi kroz preodgoj .


:D
Prohe jos oboje morate jesti da otvorite oci sebi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests