Silovanja

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by greeneyes » 27 Mar 2021, 09:23

Ti kad to slusas to sve jak, samostalne, uspjesne zene, bore se za naka prava, a vidi ovo bgt. Godinama nesto "kao" znaju, ali sute ko zalivene
Samo sabura

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80500
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7168 times
Been thanked: 11619 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by spacebound » 27 Mar 2021, 09:25

animals wrote: 27 Mar 2021, 09:08 Nije smijesno, ko poznaje Srbijansku scenu..
Samo obratite paznju, kako se organizuju specijalne emisije po Pinku i na Hepy TV..
i ako su ti angazovani da nekog brane, znaj da je djubre..
Pa kako nije smijesno, cuj da americka obavjestajna sluzba smjesta srbijanskom glumcu :888 Urnebesno, ne samo smijesno :ooo
Exchan ❌️

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37372
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24771 times
Been thanked: 4684 times
Status: Online

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by ElTriconi » 27 Mar 2021, 09:25

greeneyes wrote: 27 Mar 2021, 09:23 Ti kad to slusas to sve jak, samostalne, uspjesne zene, bore se za naka prava, a vidi ovo bgt. Godinama nesto "kao" znaju, ali sute ko zalivene
Pajdo kad si u poslu dje najbitnija i jedina stavka ljepota ondar se suti 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31579
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2680 times
Been thanked: 5127 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Matan » 27 Mar 2021, 09:27

spacebound wrote: 27 Mar 2021, 09:25
animals wrote: 27 Mar 2021, 09:08 Nije smijesno, ko poznaje Srbijansku scenu..
Samo obratite paznju, kako se organizuju specijalne emisije po Pinku i na Hepy TV..
i ako su ti angazovani da nekog brane, znaj da je djubre..
Pa kako nije smijesn, cuj da americka obavjestajna sluzba smjesta srbijanskom glumcu :888 Urnebesno, ne samo smijesno :ooo
Ja, dotle je doslo..
kao njen decko, Amerikanac je pripadnik Americke obavjestajne sluzbe i on mu je to namjestio..
pa dokle idu ti Vucicevi poltroni..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by greeneyes » 27 Mar 2021, 09:27

ElTriconi wrote: 27 Mar 2021, 09:25
greeneyes wrote: 27 Mar 2021, 09:23 Ti kad to slusas to sve jak, samostalne, uspjesne zene, bore se za naka prava, a vidi ovo bgt. Godinama nesto "kao" znaju, ali sute ko zalivene
Pajdo kad si u poslu dje najbitnija i jedina stavka ljepota ondar se suti 🤔
Pa mescini da je tako
Samo sabura

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31579
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2680 times
Been thanked: 5127 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Matan » 27 Mar 2021, 09:31

Taj Lecic je psihopata, vidi mu se po faci..
pa od njega se odmah ogradili svi normalni Srbijanski glumci, pocev od Karanovicke,
koja je jedna od moralni velicina u Srbiji..
i odmah znas koliko je sati..
i sad ko prosao poligraf..
pa na taj njihov poligraf idu svi mafijasi da se operu..
po naredjenju stranke..
Last edited by Matan on 27 Mar 2021, 09:32, edited 1 time in total.
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120417
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6975 times
Been thanked: 7908 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Krokodil Behko » 27 Mar 2021, 09:32

Očekujemo izjavu tipa: Ovo mi rade sve zbog Kosova
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37880
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2942 times
Been thanked: 2286 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Pasaga » 27 Mar 2021, 09:34

animals wrote: 27 Mar 2021, 09:31 Taj Lecic je psihopata, vidi mu se po faci..
pa od njega se odmah ogradili svi normalni Srbijanski glumci, pocev od Karanovicke,
koja je jedna od moralni velicina u Srbiji..
i odmah znas koliko je sati..
i sad ko prosao poligraf..
pa na taj njihov poligraf idu svi mafijasi da se operu..
po naredjenju stranke..
ne tako davno,upravo procitah clanak o njemu
i njegovim problemima u familiji
bila je duga istorija iza toga
...nije to tek samo tako ....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119668
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12171 times
Contact:
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Maja » 27 Mar 2021, 09:34

Nista neocekivano...ovo vezano za poligraf. Vec sam rekla da on u svojoj glavi nije nista kriv i da za njega zrtve nisu zrtve vec povlastene sretnice koje su imale cast da on obrati paznju na njih. Poremecaj.

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 24908
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 6977 times
Been thanked: 6616 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Koraci_u_noci » 27 Mar 2021, 09:45

Bas tako, i u Americi su analizom razgovora izmedju silovane glumice i njega utvrdili da je on uvjeren da je sve bilo dobrovoljno i uz obostranu saglasnost. Jos tada, i normalno da ni nakon toliko godina nece drugacije razmisljat, tu ni poligraf nista ne moze. Takve osobe nisu ni u stanju da se stave u poziciju drugog, njegova istina je jedina istina, ono sto on zeli i osjeca, osjeca i zeli i drugi
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120417
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6975 times
Been thanked: 7908 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Krokodil Behko » 06 Apr 2021, 10:10

"KAKO MENE NIKO NIJE SILOVAO?": Beogradska glumica i bivša Šešeljeva radikalka u Skupštini Srbije stala na Lečićevu stranu


Image

"Lečić je divan kolega, divan čovek i fantastičan glumac. Godinama ga znam, još od fakulteta. Tada smo se družili, a on je bio već poznat glumac. O njemu imam samo najlepše reči.

Što se tiče aktuelnog slučaja, a to da je Leka silovao tu glumicu, nema pljeska bez druge ruke. Ja tako gledam. A ono što me dodatno revoltira jeste površnost nekih glumaca koji staju u zaštitu te Danijele Štajnfeld", rekla je Lidija Vukićević.

Ona se osvrnula i na kolege iz Beogradskog dramskog pozorišta i Mirjanu Karanović, koji su odbili da glume s Lečićem u nadolazećim predstavama.



"Oni donose sud pre suđenja. Kakve su to kolege? Kakvi su to površni ljudi? Oni se bave poslom koji traži da budu sadržajni, a oni su površni, oni sude. Oni ne pripadaju više ljudima nego hordi koja kamenuje i anatemiše. Ja to ne razumem. Duboko sam razočarana u te ljude, koji neće da igraju s Lekom. Pa da vam kažem, ni ja nemam nikakvu želju da igram s njima kad znam kakvi su ljudi", rekla je ona, navodi "Blic".

Svi kažu da je pretjerala s izjavom da je i ona bila mlada, ali da joj se tako strašan čin nije dogodio. Time je uvrijedila sve žrtve seksualnog zlostavljanja.

"Leka nije manijak. On je zgodan frajer kojem to apsolutno nije potrebno. Ja se pitam kako to mene niko nije silovao. Evo, 30 i nešto godina sam na sceni, nisam ni ružna ni ovakva ni onakva. Bila sam jedna od najpopularnijih glumica stare Jugoslavije. Ne kažem da mi se nisu nametali muškarci na taj način, ali me niko nije silovao, svi su bili razumni i shvatili su odbijanje. I ostali smo dobri drugari i družili se i dalje", rekla je Lidija Vukićević.
online

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Lavlje_srce » 06 Apr 2021, 12:00

Maja wrote: 27 Mar 2021, 09:34 Nista neocekivano...ovo vezano za poligraf. Vec sam rekla da on u svojoj glavi nije nista kriv i da za njega zrtve nisu zrtve vec povlastene sretnice koje su imale cast da on obrati paznju na njih. Poremecaj.
Da, ima i toga. Kad je stao pred kameru da joj odgovori, to nije izgledalo kao ispovijest nego kao glumacki poduhvat. Najvjerovatnije je u pitanju NPL.

S druge strane, ne iskljucujem da je rekao istinu. Ne znam sta bih mislila o ovom slucaju. Nekako me nisu ubijedili ni ona niti on (mada nisam sve ni pogledala, ne znam gdje naci taj njihov famozni razgovor poslije nekoliko godina). Je li uopce dostupan?

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119668
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12171 times
Contact:
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Maja » 08 Apr 2021, 14:23

I Merima Isaković optužila Lečića: Imala sam 18 godina, ugurao me u stan i rekao ne vrišti niko te neće čuti
586.jpg
Merima Isaković, koja je bila jedna od najvećih mladih glumačkih zvijezda Jugoslavije, prvi put poslije 43 godine je otvorila dušu za "Nedeljnik" i progovorila o tome kako ju je zlostavljao glumac Branislav Lečić.

U tekstu za novi Nedeljnik, glumica je progovorila o užasnom iskustvu koje je doživjela kao studentica glume.

Ovo su kratki izvodi iz njenog svjedočanstva.

-Bilo mi je 18 godina. Jesen 1978. Ugurao me u stan. Skinuo mi haljinu. Ne pokušavaj vrištati. Nitko te neće čuti. Oborio me na pod. Osjećala sam kako me lomi. Boliiii svaka koščica. Samo ne ovako. Molim te Bože! Ako uspije umrijet ću noćas. Uživa u mom strahu. Osjećam taj zadah. Kao miris truleži. Zastrašujuć pogled. Prazan i crn. Oči bez duše…

Osjećam potrebu da danas kažem istinu i molim naš narod da ovo pažljivo pročita. Nasilnik koji je zamalo uspio uništiti moj život, ugasiti moju mladost, da me kao tama proguta.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22606
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12976 times
Been thanked: 12626 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Dori » 08 Apr 2021, 14:25

Joj ove Lidije....Kako animals rece na drugoj temi i treba nam vala tako :grana

Gledam po fb komentare zena koje ga brane....Ama :bua
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31579
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2680 times
Been thanked: 5127 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Matan » 08 Apr 2021, 14:28

Dori wrote: 08 Apr 2021, 14:25 Joj ove Lidije....Kako animals rece na drugoj temi i treba nam vala tako :grana

Gledam po fb komentare zena koje ga brane....Ama :bua
Ma, glupaca, koja trazi malo paznje..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Lavlje_srce » 08 Apr 2021, 14:46

Maja wrote: 08 Apr 2021, 14:23-Bilo mi je 18 godina. Jesen 1978. Ugurao me u stan. Skinuo mi haljinu. Ne pokušavaj vrištati. Nitko te neće čuti. Oborio me na pod. Osjećala sam kako me lomi. Boliiii svaka koščica. Samo ne ovako. Molim te Bože! Ako uspije umrijet ću noćas. Uživa u mom strahu. Osjećam taj zadah. Kao miris truleži. Zastrašujuć pogled. Prazan i crn. Oči bez duše…

Osjećam potrebu da danas kažem istinu i molim naš narod da ovo pažljivo pročita. Nasilnik koji je zamalo uspio uništiti moj život, ugasiti moju mladost, da me kao tama proguta.
Uzas.

Sad vise nema bilo kakve sumnje da se radi o sociopati.

Pa dokle vise? :zao

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by MunDzi » 08 Apr 2021, 14:46

A vas dvoje znate 100% da je silovatelj?

I za sve to imate dokaze?

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Lavlje_srce » 08 Apr 2021, 14:58

Merima Isakovic ima 0 razloga da laze.

'Podsetimo, Merimu pamtimo kao "Jovanu Lukinu", a imala bi zasigurno još briljantnih uloga, da sa 21 godinom nije doživela tešku saobraćajnu nesreću.

Posle završenih doktorskih studija iz psihologije i magistarskih studija iz kliničke psihologije, sada živi i radi u Australiji, blizu Brizbejna, kao klinički psiholog i klinički neuropsiholog. Fokusirana je na oblast traume, pomaže onima koji su je preživeli da povrate osećaj samopoštovanja, volje i sposobnosti za život dostojan življenja.'

.
.
.
Jos malo o monstrumu:

Merima Isaković o Lečićevom pozivu dve godine posle seksualnog zlostavljanja: "Izvinio se i ridao"

"Merimice, molim te, dozvoli mi da ti se izvinim, iz dubine srca. Srećan sam da nisam uspeo da završim nedelo. Ja nikada pre nisam tako nešto počinio, niti ću ikad pokušati. Ti si spasla moju dušu", navela je Merima ono što joj je Branislav navodno rekao u razgovoru

Nekadašnja glumica Merima Isaković (62) objavila je delove knjige koju piše o zlostavljanju, a u kojoj je pisala i o onome što tvrdi da je i sama doživela.

U knjizi nije želela da navede ime zlostavljača, ali je sada u javnost iznela informaciju da je navodno reč o Branislavu Lečiću.

Merima je u knjizi istakla da je zlostavljana kada je imala svega 18 godina, te da ju je Lečić dve godine kasnije navodno zvao telefonom i plakao.

"Merimice, molim te, dozvoli mi da ti se izvinim, iz dubine srca. Srećan sam da nisam uspeo da završim nedelo. Ja nikada pre nisam tako nešto počinio, niti ću ikad pokušati. Ti si spasla moju dušu", navela je Merima.

"Ridao je, poverovala sam mu, kao što Gaga reče, možda je počeo da odrasta u čoveka koji nikada neće ponovo pristupiti nekome nasilnički. Rekla sam, opraštam ti, ali ne zaboravljam. Ti nikada nećeš shvatiti bol koji si mi naneo. Mnogostruki bol. Ako ikada čujem da si ikome naneo sličan bol, svima ću reći šta se desilo. Ja sam svoju reč održala. Branislav Lečić izgleda nije", napisala je Isakovićeva.

:bua

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120417
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6975 times
Been thanked: 7908 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Krokodil Behko » 08 Apr 2021, 16:01

Da ovaj Lečić nije silovao i babicu, kad ga je porađala?
online

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Branislav Lečić silovao mladu glumicu

Post by Lavlje_srce » 08 Apr 2021, 16:05

Za one sa boljim zelucem (to je vecina forumasica jer treba izdrzati pojedine upise na forumu, a ne povratiti):

https://www.blic.rs/sudbine/ispovest-me ... ik/vz4d0j3

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests