Silovanja

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56093
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1969 times
Been thanked: 5808 times
Status: Online

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Duminjo » 23 Aug 2020, 23:58

Socrates wrote: 23 Aug 2020, 23:52
Duminjo wrote: 23 Aug 2020, 23:48

Možeš ti to i bolje.. Znas da ne znaci ovako kako si napiso
Pa eto o čemu onda govorite? Upravo zbog činjenice da ih je bilo 30 ovo i jeste zločin protiv čovječnosti. Jer je urađen svjesno, sa dogovorom, u saradnji sa drugima, a ne zbog neke situacije u kojoj jedan idiot nije mogao kontrolirati nagone.
Niko ne govori o izgovoru vec o uzrocima. Valjda to nije isto jebemga.. Sta se pravis mutav vise

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Lavlje_srce » 23 Aug 2020, 23:58

Dorian wrote: 23 Aug 2020, 23:29Kako ja vidim, kažeš da samo oni sa poremećajem ličnosti ubijaju ili čine nasilje.

Znači, svi vojnici koji su ubijali u ratovima su imali poremećaj ličnosti. Nagon za samoodržanjem je životinjski nagon iz čega slijedi da kako smo se izdigli iznad životinja da čovjek ne bi trebao da se brani nasilnim metodama čak i kada je nadilno napadnut.
Oprosti, ali tvoje konstatacije nemaju veze sa zdravim razumom, ali odbicu ti na pretpostavljenu nezrelost. Ogromna vecina ubica imaju poremecaj licnosti i druge vrste patologije (u miru), tipa neurokognitivnih poremecaja, ostecenja mozga i slicnog.

U ratu branis svoj zivot i ako se pridrzavas ratnih konvencija, mozes biti ponosan na sebe, kao sto ce i drustvo biti ponosno na tebe.

Btw, ako imas vise od 19 godina, a ovo si napisao, onda zbilja ne znam sta bih ti rekla. Imam transfer blama iskreno.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by insomnia » 24 Aug 2020, 00:00

Zanimljivo kako na ovom spisku nema ovih sto dolaze iz religijsko obicajno zatucanih sredina. Koji do zenidbe ako imaju dovoljno para za istu ne vide zensko osim matere i sestre? Koji zapadne zene smatraju droljama I ceznu za njima?
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
tuzlak1212
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3793
Joined: 16 Nov 2019, 04:04
Has thanked: 213 times
Been thanked: 224 times
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by tuzlak1212 » 24 Aug 2020, 00:03

Meni je cudno da se nije nasao jedan od njih 30 pa da zovne security, policiju il da izmisli neku cakiju, srafciger i da ih pocne nabadat u meso dok se ne otrijezne

Kako bas da su svi pacijenti, malo mi je to napuhano. Jel moguce da postoji fb club gdje ste takvi sastaju i dogovaraju? To je tesko povjerovsti koliko god svijet otiso u pm

Jel moguce da je ona neka gang-bang dama koja je prosla neplaceno pa odlucila da tuzi?

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Socrates » 24 Aug 2020, 00:04

Duminjo wrote: 23 Aug 2020, 23:58
Socrates wrote: 23 Aug 2020, 23:52

Pa eto o čemu onda govorite? Upravo zbog činjenice da ih je bilo 30 ovo i jeste zločin protiv čovječnosti. Jer je urađen svjesno, sa dogovorom, u saradnji sa drugima, a ne zbog neke situacije u kojoj jedan idiot nije mogao kontrolirati nagone.
Niko ne govori o izgovoru vec o uzrocima. Valjda to nije isto jebemga.. Sta se pravis mutav vise
Pa sta je uzrok? Trideset ljudi vidjelo da se djevojka oblaci izazovno i odjednom svi nisu mogli kontrolirati nagone?

Vi upravo nećete o uzrocima, jer to smatrate feministickim glupostima.

Do te mjere da onaj replicira Marlboru da je silovanje u životinja sasvim normalna pojava.
. . . . . . . . .

User avatar
Remzudin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4978
Joined: 29 Feb 2016, 19:05
Has thanked: 192 times
Been thanked: 262 times
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Remzudin » 24 Aug 2020, 00:07

insomnia wrote: 23 Aug 2020, 23:54 Dobro ba bibi odvadi malo. Kakav sad zlocin protiv covjecnosti
Sjetim se jedne price

Bili su jedna Zaba i jedan Skorpion na jednoj
strani jedne rijeke.Kaze Skorpion,ja cu se uspjeti
na tvoja ledza pa ces me ti odvesti na drugu stranu.
Kaze Zaba, " ali samo ako me ne ubodes "
Skorpion ' vazi"
U pola putu rijeke ubode Sorpion tu Zabu,i oba dvoje
se uguse.
Kad se njihove duse u dzenetu sretnu,pita Zaba onog Skorpiona "zasto si to uradio"
Skorpion kaze "to je moj karakter,tako kako mi ga Bog stvorio"

User avatar
grunf
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 599
Joined: 11 Jan 2020, 10:01
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by grunf » 24 Aug 2020, 00:13

Fuddo wrote: 23 Aug 2020, 18:18 Kakve su ovdje bolesne konstrukcije provucene, da ti pamet stane.
O tome kako muskarci vrse silovanje nad zenama da bi ostvarili sistematsku kontrolu nad istima,
Pazi ludare, s i s t e m a t s k u,
Kao da je to stvarno uobicajena i opste prihvacena pojava,
Srecni zanos je kod svih onih cetnika koji su silovali po Bosni u proslom ratu. Razvlace tvoje ime po usnama sladje od meda i rakije.

Ako si bolestan, ne treba da ucestvujes na ovakvim temama.
Glup sam!

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Socrates » 24 Aug 2020, 00:16

Još bi prvo mog'o da razlikuje "sistematiku i sistem".
. . . . . . . . .

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56093
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1969 times
Been thanked: 5808 times
Status: Online

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Duminjo » 24 Aug 2020, 00:16

Socrates wrote: 24 Aug 2020, 00:04
Duminjo wrote: 23 Aug 2020, 23:58

Niko ne govori o izgovoru vec o uzrocima. Valjda to nije isto jebemga.. Sta se pravis mutav vise
Pa sta je uzrok? Trideset ljudi vidjelo da se djevojka oblaci izazovno i odjednom svi nisu mogli kontrolirati nagone?

Vi upravo nećete o uzrocima, jer to smatrate feministickim glupostima.

Do te mjere da onaj replicira Marlboru da je silovanje u životinja sasvim normalna pojava.
Jedan od mnogih uzroka, nekada, moze biti i primitvno obucena zena.. (sto uopste ne znaci da je zena kriva jer se izazovno obukla)
U ovom slucaju, sta je Uzrok, mozemo samo nagadjati. Uzrok silovanja, uglavnom, nije samo jedan. Ima onaj jedan glavni, ljudi postanu zivotinje, al nije jedini.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56093
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1969 times
Been thanked: 5808 times
Status: Online

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Duminjo » 24 Aug 2020, 00:21

grunf wrote: 24 Aug 2020, 00:13
Fuddo wrote: 23 Aug 2020, 18:18 Kakve su ovdje bolesne konstrukcije provucene, da ti pamet stane.
O tome kako muskarci vrse silovanje nad zenama da bi ostvarili sistematsku kontrolu nad istima,
Pazi ludare, s i s t e m a t s k u,
Kao da je to stvarno uobicajena i opste prihvacena pojava,
Srecni zanos je kod svih onih cetnika koji su silovali po Bosni u proslom ratu. Razvlace tvoje ime po usnama sladje od meda i rakije.

Ako si bolestan, ne treba da ucestvujes na ovakvim temama.
I ti se izgleda registrovo na Forum samo da prozivas i vrijedjas i onda nekoga nazivas bolesnim 😂😂

Vidi bolan sta pises, Kakvi crni cetnici majko bozija..

Odoh svegami.

Kljucajte ovo ako boga znate

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84544
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11067 times
Been thanked: 16647 times
Status: Online

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Fuddo » 24 Aug 2020, 00:23

grunf wrote: 24 Aug 2020, 00:13
Fuddo wrote: 23 Aug 2020, 18:18 Kakve su ovdje bolesne konstrukcije provucene, da ti pamet stane.
O tome kako muskarci vrse silovanje nad zenama da bi ostvarili sistematsku kontrolu nad istima,
Pazi ludare, s i s t e m a t s k u,
Kao da je to stvarno uobicajena i opste prihvacena pojava,
Srecni zanos je kod svih onih cetnika koji su silovali po Bosni u proslom ratu. Razvlace tvoje ime po usnama sladje od meda i rakije.

Ako si bolestan, ne treba da ucestvujes na ovakvim temama.
Ljigavac, ti si o tim stvarima poprilicno bio jasan, jos dok si hilbert bio.
I da te ne bih slao do prozora na koji si prvi put glavu pomolio, zaobidji.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
grunf
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 599
Joined: 11 Jan 2020, 10:01
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by grunf » 24 Aug 2020, 00:28

Fuddo wrote: 24 Aug 2020, 00:23
grunf wrote: 24 Aug 2020, 00:13

Srecni zanos je kod svih onih cetnika koji su silovali po Bosni u proslom ratu. Razvlace tvoje ime po usnama sladje od meda i rakije.

Ako si bolestan, ne treba da ucestvujes na ovakvim temama.
Ljigavac, ti si o tim stvarima poprilicno bio jasan, jos dok si hilbert bio.
I da te ne bih slao do prozora na koji si prvi put glavu pomolio, zaobidji.
Telefon ti zvoni. Rodjendanska cestitka iz Vojkovica?

Ne, u stvari, to je neki pijani zenski glas.

Opet nisi platio kurvi.

Ko je Hilbert?
Glup sam!

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Mohr » 24 Aug 2020, 00:32

Socrates wrote: 23 Aug 2020, 01:55
Mohr wrote: 23 Aug 2020, 00:33

Pa... Vi, tamo (kao što ti često imaš običaj/naviku da kažeš "vi tamo", misleći na "nas ovamo", uglavnom pogrdno i sa, najblaže rečeno, porugom) znate o čemu se radi. I otkud sad, pobogu, taj (tako banalan) sistemski problem, u tako vajnoj demokratiji :rol

Ali neka te. Naučit češ i ti, a i krajnje ti je vrijeme, mislim, i nadam se, da ćeš konačno povesti računa o tome, kad nešto danas pišeš/govoriš, obratiti pažnju na to šta si juče trabunj'o :o

:tjesi
De ba ne provaljuj se. Problem silovanja je u svakoj zemlji značajan problem. Apsolutno svakoj, uključujući bivše socijalističke zemlje. Uključujući zemlje gdje su žene pokrivene samo da im oči vire. Zapadne zemlje navodim jer su precizne u statistikama, a sam Bog zna sta bi se pronašlo u zemljama gdje se većina slučajeva gurne pod tepih.

Povezan je sa dominantnom kulturom, promicanjem muške dominacije.

Dakle, čovjek upotrebljava silu kad je jači, kad hoće da uzme ono što misli da mu pripada, kad hoće da ponizi, uprlja dostojanstvo, kad hoce da dominira.

Nerijetko, silovatelji su ljudi kojima nije problem ostvariti normalne seksualne kontakte.
Tako je, upravo tako... :pusa

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Socrates » 24 Aug 2020, 00:38

Mohr wrote: 24 Aug 2020, 00:32
Socrates wrote: 23 Aug 2020, 01:55

De ba ne provaljuj se. Problem silovanja je u svakoj zemlji značajan problem. Apsolutno svakoj, uključujući bivše socijalističke zemlje. Uključujući zemlje gdje su žene pokrivene samo da im oči vire. Zapadne zemlje navodim jer su precizne u statistikama, a sam Bog zna sta bi se pronašlo u zemljama gdje se većina slučajeva gurne pod tepih.

Povezan je sa dominantnom kulturom, promicanjem muške dominacije.

Dakle, čovjek upotrebljava silu kad je jači, kad hoće da uzme ono što misli da mu pripada, kad hoće da ponizi, uprlja dostojanstvo, kad hoce da dominira.

Nerijetko, silovatelji su ljudi kojima nije problem ostvariti normalne seksualne kontakte.
Tako je, upravo tako... :pusa
Vi komunisti da ste pametni okrenuli bi se feminizmu jer je to jedini način da danas podjelite SVE ravnopravnije.

50% populacije su žene otprilike. Ima li bilo sta smislenije na današnji vakat?

Al' nećeš ti, uhvatili se jurisanja na vjetrenjače.
. . . . . . . . .

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Dorian » 24 Aug 2020, 00:38

Lavlje_srce wrote: 23 Aug 2020, 23:58
Dorian wrote: 23 Aug 2020, 23:29Kako ja vidim, kažeš da samo oni sa poremećajem ličnosti ubijaju ili čine nasilje.

Znači, svi vojnici koji su ubijali u ratovima su imali poremećaj ličnosti. Nagon za samoodržanjem je životinjski nagon iz čega slijedi da kako smo se izdigli iznad životinja da čovjek ne bi trebao da se brani nasilnim metodama čak i kada je nadilno napadnut.
Oprosti, ali tvoje konstatacije nemaju veze sa zdravim razumom, ali odbicu ti na pretpostavljenu nezrelost. Ogromna vecina ubica imaju poremecaj licnosti i druge vrste patologije (u miru), tipa neurokognitivnih poremecaja, ostecenja mozga i slicnog.

U ratu branis svoj zivot i ako se pridrzavas ratnih konvencija, mozes biti ponosan na sebe, kao sto ce i drustvo biti ponosno na tebe.

Btw, ako imas vise od 19 godina, a ovo si napisao, onda zbilja ne znam sta bih ti rekla. Imam transfer blama iskreno.
Ako u ratu ubistvom braniš svoj život, to znači da postoje okolnosti u kojima su i "normalni" ljudi sposobni za nasilje. U ratu se to nasilje i podstiče, ne samo odobrava, kao što ti reče heroji. To bi značilo da ne mora poremećaj ličnosti biti osnova za neki vid nasilja, bilo ubistvo, bilo silovanje bilo fizički obračun itd, potreban i dovoljan uslov je da normalna osoba dođe u situaciju u kojoj joj izgleda da je nasilje adekvatan postupak u nastaloj situaciji. A nastala situacija ne mora nužno biti potreba za neposrednom odbrano života ili ydravlja, može neka biti neka druga korist.

Ja ne osporavam da ogromna većina ubica, silovatelja itd ima neki poremećaj. Kako nauka kaže neka teorija može biti dokazana u skoro beskonačnom broju slučajeva, dovoljan je jedan jedini slučaj u kojem ta teorija nije dokazana da se pokaže da ta teorija u stvari nije tačna.

Tako i ja sve vrijeme govorim da je dovoljan jedan jedini silovatelj koji nije silovao zato što ima neki psihički poremećaj da potvrdi moju tezu. A ona je da nisu svi nasilnici bilo koje vrste psihički poremećene osobe, neki su i "normalni".

Znam da je lakše misliti da su monstrumi drugačiji od nas "normalnih".

P. S. A da malo i ti uključiš tu ljudsku kontrolu pa pisanjem ne ideš u vrijeđanje? Ili sam ipak u pravu da i "normalne" osobe sasvim lijepo mogu koristiti nasilje, a da nisu psihički poremećene. U ovom slučaju verbalno.
Last edited by Dorian on 24 Aug 2020, 00:43, edited 1 time in total.

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Mohr » 24 Aug 2020, 00:42

Socrates wrote: 24 Aug 2020, 00:38
Mohr wrote: 24 Aug 2020, 00:32

Tako je, upravo tako... :pusa
Vi komunisti da ste pametni okrenuli bi se feminizmu jer je to jedini način da danas podjelite SVE ravnopravnije.

50% populacije su žene otprilike. Ima li bilo sta smislenije na današnji vakat?

Al' nećeš ti, uhvatili se jurisanja na vjetrenjače.
Samo ti lupetaj, neznalice :tjesi

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Socrates » 24 Aug 2020, 00:43

Mohr wrote: 24 Aug 2020, 00:42
Socrates wrote: 24 Aug 2020, 00:38

Vi komunisti da ste pametni okrenuli bi se feminizmu jer je to jedini način da danas podjelite SVE ravnopravnije.

50% populacije su žene otprilike. Ima li bilo sta smislenije na današnji vakat?

Al' nećeš ti, uhvatili se jurisanja na vjetrenjače.
Samo ti lupetaj, neznalice :tjesi
Ja koristim zdrav razum. :valja

Sam feminizam ima odgovore na mnoga pitanja. Vi više nemate ni na jedno..
. . . . . . . . .

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Čarobni » 24 Aug 2020, 00:47

Lavlje_srce wrote: 23 Aug 2020, 23:58
Dorian wrote: 23 Aug 2020, 23:29Kako ja vidim, kažeš da samo oni sa poremećajem ličnosti ubijaju ili čine nasilje.

Znači, svi vojnici koji su ubijali u ratovima su imali poremećaj ličnosti. Nagon za samoodržanjem je životinjski nagon iz čega slijedi da kako smo se izdigli iznad životinja da čovjek ne bi trebao da se brani nasilnim metodama čak i kada je nadilno napadnut.
Oprosti, ali tvoje konstatacije nemaju veze sa zdravim razumom, ali odbicu ti na pretpostavljenu nezrelost. Ogromna vecina ubica imaju poremecaj licnosti i druge vrste patologije (u miru), tipa neurokognitivnih poremecaja, ostecenja mozga i slicnog.

U ratu branis svoj zivot i ako se pridrzavas ratnih konvencija, mozes biti ponosan na sebe, kao sto ce i drustvo biti ponosno na tebe.

Btw, ako imas vise od 19 godina, a ovo si napisao, onda zbilja ne znam sta bih ti rekla. Imam transfer blama iskreno.
Ako si ubijao po konvenciji koju je tamo neko napis'o, nemaš poremećaj, sve 5.

Što se tiče odbrane života, nije tako u mnogim slučajevima.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Socrates » 24 Aug 2020, 00:49

Jel' vi to bogati sad samoodbranu umijesaste u temu o silovanju?
. . . . . . . . .

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: IZRAEL: 30 muškaraca silovalo 16-godišnju djevojčicu u hotelu

Post by Čarobni » 24 Aug 2020, 00:54

Koristi zdrav razum, dajte mu Nobelovu nagradu.
Socrates wrote: 24 Aug 2020, 00:43
Mohr wrote: 24 Aug 2020, 00:42

Samo ti lupetaj, neznalice :tjesi
Ja koristim zdrav razum. :valja

Sam feminizam ima odgovore na mnoga pitanja. Vi više nemate ni na jedno..

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests