Virtualni svijet je postao stvarnost

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Virtualni svijet je postao stvarnost

Post by Mutevelija » 13 Jun 2021, 16:34

Naseef Mushroom wrote: 13 Jun 2021, 16:32
Mutevelija wrote: 13 Jun 2021, 16:21

Pa da stas joj reć.
Pa kako su prije 20-30 godina prilazili? :cudi
Nisam ni ja bio tipa zavodnika gdje svaku noć jednoj priđem pa je odmah pokupim ali bilo je situacija mi u jednom društvu, djevojke u drugom pa neko ih pozdravi, našali se, nešto im dobaci, pošalju se signali pa ako išta, bar ćemo 20 minuta opušteno razgovarati, smijati se.
Danas si očigledno čudak ako se tako ponašaš, sve ide danas virtualno.

Tad se očekivalo i bilo je OK da se priđe.
Sad nakon ovog me too i nisam trazila si u najmanju ruku satanizovan kao silovatelj, bit ce to jos gore, takav je mindset.
Mozes ti njoj prići ali ako imas neku drugaric ili druga da je zna, a nepoznata osoba da priđe je čudno, ma koliko god lagale da im nije čudno.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80453
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7142 times
Been thanked: 11582 times
Status: Offline

Re: Virtualni svijet je postao stvarnost

Post by spacebound » 13 Jun 2021, 16:36

Naseef Mushroom wrote: 13 Jun 2021, 16:32
Mutevelija wrote: 13 Jun 2021, 16:21

Pa da stas joj reć.
Pa kako su prije 20-30 godina prilazili? :cudi
Nisam ni ja bio tipa zavodnika gdje svaku noć jednoj priđem pa je odmah pokupim ali bilo je situacija mi u jednom društvu, djevojke u drugom pa neko ih pozdravi, našali se, nešto im dobaci, pošalju se signali pa ako išta, bar ćemo 20 minuta opušteno razgovarati, smijati se.
Danas si očigledno čudak ako se tako ponašaš, sve ide danas virtualno.
I jos te ismiju na drustvenim mrezama :123

Lijepa moja generacija. Gledam neki dan svoju matursku sliku i sjetih se kako sam je zeljno iscekivala jer su se te slike retusirale, pa me zanimalo kako cu izgledati.
Danas nema vise drazi iscekivanja skoro ni u cemu.
Exchan ❌️

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2925 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: Virtualni svijet je postao stvarnost

Post by Naseef Mushroom » 13 Jun 2021, 16:39

Mutevelija wrote: 13 Jun 2021, 16:34
Naseef Mushroom wrote: 13 Jun 2021, 16:32
Pa kako su prije 20-30 godina prilazili? :cudi
Nisam ni ja bio tipa zavodnika gdje svaku noć jednoj priđem pa je odmah pokupim ali bilo je situacija mi u jednom društvu, djevojke u drugom pa neko ih pozdravi, našali se, nešto im dobaci, pošalju se signali pa ako išta, bar ćemo 20 minuta opušteno razgovarati, smijati se.
Danas si očigledno čudak ako se tako ponašaš, sve ide danas virtualno.

Tad se očekivalo i bilo je OK da se priđe.
Sad nakon ovog me too i nisam trazila si u najmanju ruku satanizovan kao silovatelj, bit ce to jos gore, takav je mindset.
Mozes ti njoj prići ali ako imas neku drugaric ili druga da je zna, a nepoznata osoba da priđe je čudno, ma koliko god lagale da im nije čudno.
Da budem iskren ma i bolje je ovo danas. Prije priđeš djevojci, ne planiraš je ženiti već zato što je dobro građena. Onda moraš je izvoditi 4-5 puta da dobiješ, potrošiš na nju gomilu para da bi ti ona rekla da ne bi ona.
Ovako danas, želiš li sex, prijateljstvo, vezu, ako si nastran nađeš jednu što ima isti fetiš, bar znaš na čemu si.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2925 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: Virtualni svijet je postao stvarnost

Post by Naseef Mushroom » 13 Jun 2021, 16:41

spacebound wrote: 13 Jun 2021, 16:36
Naseef Mushroom wrote: 13 Jun 2021, 16:32
Pa kako su prije 20-30 godina prilazili? :cudi
Nisam ni ja bio tipa zavodnika gdje svaku noć jednoj priđem pa je odmah pokupim ali bilo je situacija mi u jednom društvu, djevojke u drugom pa neko ih pozdravi, našali se, nešto im dobaci, pošalju se signali pa ako išta, bar ćemo 20 minuta opušteno razgovarati, smijati se.
Danas si očigledno čudak ako se tako ponašaš, sve ide danas virtualno.
I jos te ismiju na drustvenim mrezama :123

Lijepa moja generacija. Gledam neki dan svoju matursku sliku i sjetih se kako sam je zeljno iscekivala jer su se te slike retusirale, pa me zanimalo kako cu izgledati.
Danas nema vise drazi iscekivanja skoro ni u cemu.
Ma imalo je svoje draži ali je bilo i djevojaka gdje mi je žao potrošenog vremena jer bilo je i provala. Doduše da se muškarac u mladosti ne isprovaljuje i ne nauči iz grešaka ne bi možda sazrio u odnosu sa ženama.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Virtualni svijet je postao stvarnost

Post by Mutevelija » 13 Jun 2021, 16:46

Naseef Mushroom wrote: 13 Jun 2021, 16:39
Mutevelija wrote: 13 Jun 2021, 16:34


Tad se očekivalo i bilo je OK da se priđe.
Sad nakon ovog me too i nisam trazila si u najmanju ruku satanizovan kao silovatelj, bit ce to jos gore, takav je mindset.
Mozes ti njoj prići ali ako imas neku drugaric ili druga da je zna, a nepoznata osoba da priđe je čudno, ma koliko god lagale da im nije čudno.
Da budem iskren ma i bolje je ovo danas. Prije priđeš djevojci, ne planiraš je ženiti već zato što je dobro građena. Onda moraš je izvoditi 4-5 puta da dobiješ, potrošiš na nju gomilu para da bi ti ona rekla da ne bi ona.
Ovako danas, želiš li sex, prijateljstvo, vezu, ako si nastran nađeš jednu što ima isti fetiš, bar znaš na čemu si.
Ma haj dobro je to, mada ako si sklon alkoholu mzoes i danas zbariti a i same se zbare priđu kad se napiju.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests