Stalkeri

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by Bla » 23 May 2014, 02:29

ujka Duško, pa ti samo još nisi bio na Mjesecu. :sok
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by Heidi » 23 May 2014, 02:34

Trudim se da ne budem :D.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by Dzagoda » 23 May 2014, 02:38

Bla wrote:ujka Duško, pa ti samo još nisi bio na Mjesecu. :sok
Samo trci, mozda i stignes :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3614 times
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by srculence7 » 17 Mar 2017, 02:36

Jesam :sok , tri godine me bolesnik, koga nisam ni poznavala, maltretirao pozivima. Iako sam promenila broj fiksnog i mesto boravka, nastavilo se...zato se unapred radujem i nadam da će usvojiti taj novi zakon o proganjanju. Ponekad sebi delujem paranoično,preispitujem se da li sam trebala ukazati nekom poverenje kada ostavljam broj telefona, nekako uvek sam na oprezu, ali i posao mi je takav da moram komunicirati s ljudima,a kako to odraditi bez telefona ... :123
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by storm » 17 Mar 2017, 06:29

srculence7 wrote:Jesam :sok , tri godine me bolesnik, koga nisam ni poznavala, maltretirao pozivima. Iako sam promenila broj fiksnog i mesto boravka, nastavilo se...zato se unapred radujem i nadam da će usvojiti taj novi zakon o proganjanju. Ponekad sebi delujem paranoično,preispitujem se da li sam trebala ukazati nekom poverenje kada ostavljam broj telefona, nekako uvek sam na oprezu, ali i posao mi je takav da moram komunicirati s ljudima,a kako to odraditi bez telefona ... :123
Dva broja tj dual Sim mob... Pa onaj poslovnim samo daješ :cudi

Ja sam prije dugo imao dva broja... Dok mi nije dosadilo... A nije tad još bilo dual Sim opcije...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by Hannibal » 17 Mar 2017, 06:35

mene je tako jedna cura s kojom sam jednom samo izaso vidio da je luda i odjebo... al je peglala dugo poslije toga pa sam je moro blokirat na svemu. al sam se iznenadio kad me doda na fejs koji sam napravio za igrice, znaci ne znam kako je skontala da je moj nema sansw
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by storm » 17 Mar 2017, 06:53

Hannibal wrote:mene je tako jedna cura s kojom sam jednom samo izaso vidio da je luda i odjebo... al je peglala dugo poslije toga pa sam je moro blokirat na svemu. al sam se iznenadio kad me doda na fejs koji sam napravio za igrice, znaci ne znam kako je skontala da je moj nema sansw
FB je opak po tom pitanju....ako netko ima tvoj broj moba, postoji velika šansa da mu izbaci tvoj account među prijedlozima za nova prijateljstva...
Sve povezuje mašinerija android adresara....a često daješ pristup, da se poveže, dok klikaš neka odobrenja pristupu za neku x aplikaciju...
Ne upisivati broj moba na fb nikad...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by Hannibal » 17 Mar 2017, 15:25

storm wrote:
Hannibal wrote:mene je tako jedna cura s kojom sam jednom samo izaso vidio da je luda i odjebo... al je peglala dugo poslije toga pa sam je moro blokirat na svemu. al sam se iznenadio kad me doda na fejs koji sam napravio za igrice, znaci ne znam kako je skontala da je moj nema sansw
FB je opak po tom pitanju....ako netko ima tvoj broj moba, postoji velika šansa da mu izbaci tvoj account među prijedlozima za nova prijateljstva...
Sve povezuje mašinerija android adresara....a često daješ pristup, da se poveže, dok klikaš neka odobrenja pristupu za neku x aplikaciju...
Ne upisivati broj moba na fb nikad...
e jebat ga, ja ni ne gledam sta kliknem
🐽

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by Vladimir RUS » 17 Mar 2017, 17:45

srculence7 wrote:Jesam :sok , tri godine me bolesnik, koga nisam ni poznavala, maltretirao pozivima. Iako sam promenila broj fiksnog i mesto boravka, nastavilo se...zato se unapred radujem i nadam da će usvojiti taj novi zakon o proganjanju. Ponekad sebi delujem paranoično,preispitujem se da li sam trebala ukazati nekom poverenje kada ostavljam broj telefona, nekako uvek sam na oprezu, ali i posao mi je takav da moram komunicirati s ljudima,a kako to odraditi bez telefona ... :123
Strahota je koliko ljudi je, u doba visokog nivoa tehnološke pismenosti, nepismeno po pitanju stvari koje su najosnovnije. Čak i stara Nokia ima opciju blokiranja brojevatako da ako neko uzmenirava, u svega par koraka dodaš ga na listu blokiranih brojeva i on onda ne može više da te zove.

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by Vladimir RUS » 17 Mar 2017, 17:48

Hannibal wrote:mene je tako jedna cura s kojom sam jednom samo izaso vidio da je luda i odjebo... al je peglala dugo poslije toga pa sam je moro blokirat na svemu. al sam se iznenadio kad me doda na fejs koji sam napravio za igrice, znaci ne znam kako je skontala da je moj nema sansw
Ako ti zna ime i prezime i zna kako izgledaš velika je vjerovatnoća da će te naći na Facebooku ma šta na istom radio. :D

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3614 times
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by srculence7 » 17 Mar 2017, 18:56

Vladimir RUS wrote:
srculence7 wrote:Jesam :sok , tri godine me bolesnik, koga nisam ni poznavala, maltretirao pozivima. Iako sam promenila broj fiksnog i mesto boravka, nastavilo se...zato se unapred radujem i nadam da će usvojiti taj novi zakon o proganjanju. Ponekad sebi delujem paranoično,preispitujem se da li sam trebala ukazati nekom poverenje kada ostavljam broj telefona, nekako uvek sam na oprezu, ali i posao mi je takav da moram komunicirati s ljudima,a kako to odraditi bez telefona ... :123
Strahota je koliko ljudi je, u doba visokog nivoa tehnološke pismenosti, nepismeno po pitanju stvari koje su najosnovnije. Čak i stara Nokia ima opciju blokiranja brojevatako da ako neko uzmenirava, u svega par koraka dodaš ga na listu blokiranih brojeva i on onda ne može više da te zove.
Vlado,nisi upućen,lik me uznemiravao na fiksni,to je davno bilo,broj je dobio od mog komšije sa kojim se družio,znao je gde živim,u koju školu idem, pratio me gde se krećem,jezivo...neko vreme sam spuštala odmah slušalicu kad bih mu čula glas,ali me je bilo strah nekad kad sam se vraćala uveče kući i sl.Kažem sve sam promenila i našao me opet...e sada mislim da više nije u toku...morala sam da preduzmem neke druge mere...
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by Hannibal » 17 Mar 2017, 18:58

Vladimir RUS wrote:
Hannibal wrote:mene je tako jedna cura s kojom sam jednom samo izaso vidio da je luda i odjebo... al je peglala dugo poslije toga pa sam je moro blokirat na svemu. al sam se iznenadio kad me doda na fejs koji sam napravio za igrice, znaci ne znam kako je skontala da je moj nema sansw
Ako ti zna ime i prezime i zna kako izgledaš velika je vjerovatnoća da će te naći na Facebooku ma šta na istom radio. :D
al ne moze znat da sam na fejsu dirk novickiiiii
🐽

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by Socrates » 17 Mar 2017, 19:05

Hannibal wrote:
Vladimir RUS wrote:
Hannibal wrote:mene je tako jedna cura s kojom sam jednom samo izaso vidio da je luda i odjebo... al je peglala dugo poslije toga pa sam je moro blokirat na svemu. al sam se iznenadio kad me doda na fejs koji sam napravio za igrice, znaci ne znam kako je skontala da je moj nema sansw
Ako ti zna ime i prezime i zna kako izgledaš velika je vjerovatnoća da će te naći na Facebooku ma šta na istom radio. :D
al ne moze znat da sam na fejsu dirk novickiiiii
Kako ne moze znati? to sam znao I ja prije nego sto si rekao.

sve se zna, onaj ti moj. :djed kad ova virtuelna zayebancija dostigne svoj vrhunac bice ludilo :jupi
. . . . . . . . .

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3614 times
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by srculence7 » 17 Mar 2017, 19:23

I dobro je ako se sve završi na pozivima,ima danas mogućnosti da se to reši na više načina,mada opet to sa blokiranjem mi i nije nešto...uvek može zvati s nekog drugog broja :lud
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by Hannibal » 17 Mar 2017, 20:18

soc kako si znaaaao

srculence to se moze rijesit samo sakama
🐽

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by greeneyes » 17 Mar 2017, 20:19

Ako ti je ista e-mail adresa nije te bas tesko pronaci, moj Dirce Novicki

Sent from my D5103 using Tapatalk
Samo sabura

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by Hannibal » 17 Mar 2017, 20:20

koji ste vi hakeri jbt, ja to nista ne kontam
🐽

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by Vladimir RUS » 17 Mar 2017, 21:04

srculence7 wrote:I dobro je ako se sve završi na pozivima,ima danas mogućnosti da se to reši na više načina,mada opet to sa blokiranjem mi i nije nešto...uvek može zvati s nekog drugog broja :lud
Ništa opet blok. Neće valjda promjenit 100 brojeva. :cudi

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3614 times
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by srculence7 » 17 Mar 2017, 21:52

Vladimir RUS wrote:
srculence7 wrote:I dobro je ako se sve završi na pozivima,ima danas mogućnosti da se to reši na više načina,mada opet to sa blokiranjem mi i nije nešto...uvek može zvati s nekog drugog broja :lud
Ništa opet blok. Neće valjda promjenit 100 brojeva. :cudi
Pa valjda neće, a šta da radiš s fiksnim :? jedino ostaje da se ne javljaš na nepoznate brojeve :123 ili da ga odjaviš :oo
Neću više da se javljam po ovom pitanju, obećavam ;)
storm wrote: Dva broja tj dual Sim mob... Pa onaj poslovnim samo daješ :cudi

Ja sam prije dugo imao dva broja... Dok mi nije dosadilo... A nije tad još bilo dual Sim opcije...
Može, samo bilo bi mi svejedno na koji broj me neko uznemirava :D. , a ima moja mama, malo pometnja nastaje s onim ljudima koji imaju oba broja, da ne detaljišem bolje :grana
Hannibal wrote:
srculence to se moze rijesit samo sakama
Hani, ako bude nekih problema, najbolje tebe da pozovem :help
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Stalkeri

Post by Hannibal » 17 Mar 2017, 21:57

u po dana u po noci...
🐽

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests