Bezuslovna ljubav?

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
Maksuz svratila
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2387
Joined: 28 Mar 2019, 17:05
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by Maksuz svratila » 15 Jul 2020, 22:09

...čuj bezuslovna ljubav...a već u startu vrišti uslovljavanje...molim od tebe ful tretman i paket samo ono sa „bez“... :kafa ... ko za fuka... jaču, kraću, gorču...prosim lijepo...kakvi crni kinderi i ljubav prema partneru...da se u isti koš meću...kad te prekrižim, ma neću za te ni da zapalim svijeću...boli me briga za tvoju dušu...to je ionako odnos koji opstaje dok funkcionišemo...inače papaja...nek ti druga češe jaja... :kafa


...pfff...koji bod utkati... :kafa ...koje motive izvesti u ovaj naš ljubavi ram...igle biraš zavisno kakvu plejku sa druge strane imaš...male makazice...da klize lagano, oštro, a da ne bodu i žuljaju u džepu...naprstak...po mjeri prsta, potaman ni tijesan inače ode cirkulacija...dosta tih tegoba kad joj kasni menstruacija...te mori te i prije nje, jeee... pms je ionako dežurno kriv....još kad u te bleji ko zid, tačno bi im oko iskop'o...pa to udubljenje u kauču ...eh et i on je ko i mi prop'o...a ako nije ni po mjeri...spada, ne valja...nanovo ga stavljaj u krug...te radnje te ne čine nešto naročito hepi, jedino vrijedi kad se ubodeš pa kapljicu krvi onu stisneš i iscuclaš...to i nije toliko loše...šteta kurva stade, a još se je može... :kafa



...koliko treba da daš svoje i oguliš tuđe kože...televiza prezenta proizvoljno činjenje, ali vidiš vraga ono se onda smara, a što mi jebote vjeruje...a što bar malo nije ljubomorno stvorenje...nekako mi pak godi duši da mu /joj je stalo...ono bar da obruč stegne malo... :kafa



...šta, sada se volimo bezuslovno dok smo u vezi, ali prc Milojko...uslovi su već dopuzali, a još matičar nije ni otišao ...e pa nisi joj/mu ni rekao da se pazimo, mazimo, sve pred sobom gazimo zajedno samo „ u dobru"...a kakvo crno zlo, to ću kao da preskočim...neće moći...šta, prst u uho...samo ti bi da se istresaš u nju, a ona da ti redovno briše dostojanstvo svojim đonom...i sve onim tihim, milnim mirnim tonom... :kafa


...dok nekome za doručak zvoni zvono...šta ti imaš bona izlaziti da vidiš ko zvoni, nek vidi da imaš muža...drugi se ljupcima cmaču, hraču...postoji ono „mi“ i „ja“...ne izbijaju iz cipela jedno drugo... kod drugih opet ratuju... pa se mire, jedno drugo ispod oka vire, igraju se vele žmire...stalno neke bajate ili nove uvertire, na način na koji oboma ili onome drugome manje odgovara...po sopstvenom kroju...kome ide sve po loju...turaj pod tepih...sve je u gnoju... :kafa


...a đe su naše granice dušo... :kafa ...primaj, davaj...suosjećaj, razgovaraj...ali prvo (od)riješi najprije samog ...ma detoniraj ako treba sebe, pa se najedi te svoje lešine-mesine, ispovraćaj tu svoju crkotinu...ispričaj se na fuki sam sa sobom, kao da vas pet je ono, kad ne možeš doći do riječi, grlo te iritira...ali prija...izbacio/la si sve iz sebe...a ne da glođeš samog sebe do kasno u sitne sate...šta, sebe takvog nekome bi da serviraš na sto...još te grči taj u tebi bol...đe je jebena ljubav...eno je u pizdi materinoj...trljaš na nos im mane na sve strane ...i za sve su krive „te mani“...to mast bi fani...još ono vapi za ljubavlju...hej još o bezuslovnoj ...tačno za nečijom sudbom kletom što se tiče ljutih ljubavnih sepsi i rana ono zaplakala bi...šmrčem, zadirkujem nos da mi je da mi nešto oko ištipa ... razbila mi se tegla sa suzama na trećoj polici skroz u ćošku što je bila...ne znaš...nije ti skenirala sve kako treba strina...što onaj veli...vježbaj, p.... ti materina... :kafa



Image
...jesi čuo za onoga...šta... šta......jesi čuo za onu...ooooooo...da li si čuo za onoga...šta, šta, šta, šta, šta, šta, šta...
...da li si čuo za onu...c, c, c, c, c, c, c...

...razvela se, kurvala se, prevarila, propio se...raskućila, zabagreo, otrcala, poludeo...

...ihihi kafu turi...ihihi ću ti pričam...ihihi gola govna...ihihi a ja nisam...

...jesi čuo za onoga, jesi čuo za onu...sečem uvo k'o Van Gog, k'o Betoven sad sam gluv...

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by Melek » 16 Jul 2020, 05:44

Maksuzija, pa nije sve valjda baš tako crno? :sok
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by Grom » 16 Jul 2020, 10:31

Da li je baš majčinska ljubav prema djetetu bezuslovna.

User avatar
jelena...
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3042
Joined: 11 Jul 2015, 20:26
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by jelena... » 16 Jul 2020, 11:24

Majčinska ljubav pogotovo.

A izuzetaka se uvijek može naći.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26715
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14772 times
Been thanked: 3952 times
Status: Online

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by Veca » 16 Jul 2020, 11:45

...kao sto Maxuzija rece, samo kinderi! :ha ...da ti ne znam sta napravi, ubila bih ga, da mogu, istog trena, ocima :roll ...ljutis se, boli, raspadas se ponekad-kad prodje vrijeme i ti se smiris, opet ga volis, molis se za njega! ...ne vjerujem, da bih tako mogla, nekog drugog voliti! :cudi
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Umihana
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1550
Joined: 12 Apr 2020, 03:47
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by Umihana » 16 Jul 2020, 12:13

almir90 wrote: 16 Jul 2020, 10:31 Da li je baš majčinska ljubav prema djetetu bezuslovna.
Trebala bi biti...
Ali, ima svakakvih majki :(
Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesretan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom, a zemlja obnavlja proljećem...

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by insomnia » 16 Jul 2020, 12:48

Jedan je babo mati more biti ko bilo
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26715
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14772 times
Been thanked: 3952 times
Status: Online

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by Veca » 16 Jul 2020, 20:34

...jah! ...da sam "babove slusala, ni jednog ne bih imala! ...najlakse im reci, pa abortiraj! :ljut






























...cast izuzecima!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by Zagorka » 16 Jul 2020, 20:47

Imali smo ovu temu, jednom
Al hajd....

Neku noć zove me rođak da se ispričamo.....negdje pred kraj priče pitam ga za starog.....veli pokušo sam svakako....sad mi se ohladio toliko, da nikakvog više osjećaja nemam....bukvalno nikakvog, znači ko ni za drvo.....ne pričamo, ne zovem ga, obrisao sam ga iz života i živim mirno....

Jbg....izbrišu djeca oca rođenog.....kad počne griješiti, povrijeđivati, umore se od davanja šansi....

Ne nestane tu ljubav preko noći.....ali kad shvatite da neko nije dobar za vaše mentalno zdravlje, udaljite se....

Sad ova sitna sranja, to mi je bezze, ne može insan biti robot, nećemo valjda za svaki trun se hladiti, pa neće nam na dunjaluku ostati insan.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by MunDzi » 16 Jul 2020, 20:55

Znam poprilican broj slucajeva gdje roditelj ne zeli kontakt sa rodjenim djetetom i obratno.
Ponekad i uzajamno.
Ima svega.
Nije tacno da je majcinska ljubav bezuslovna.
Kad postoji, tacno je da je drugacija od svih ostalih ljubavi,....
Ali ni ona ne postoji tako iz neba jer je tako bog oderedio,
Nego se razvija....

User avatar
Umihana
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1550
Joined: 12 Apr 2020, 03:47
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by Umihana » 16 Jul 2020, 20:55

Nije neobično da djeca zaborave na roditelje, ali rijetko se dešava obratno...
Čak i kada dijete očito griješi, i roditelj ga nužno ne podržava u tome, ipak ga se ne odriče tako lahko... Ljubav i brižnost ostaje.
Naravno, uvijek ima izuzetaka u svemu...
Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesretan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom, a zemlja obnavlja proljećem...

User avatar
Umihana
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1550
Joined: 12 Apr 2020, 03:47
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by Umihana » 16 Jul 2020, 20:55

Nije neobično da djeca zaborave na roditelje, ali rijetko se dešava obratno...
Čak i kada dijete očito griješi, i roditelj ga nužno ne podržava u tome, ipak ga se ne odriče tako lahko... Ljubav i brižnost ostaje.
Naravno, uvijek ima izuzetaka u svemu...
Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesretan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom, a zemlja obnavlja proljećem...

User avatar
Umihana
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1550
Joined: 12 Apr 2020, 03:47
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by Umihana » 16 Jul 2020, 20:55

Nije neobično da djeca zaborave na roditelje, ali rijetko se dešava obratno...
Čak i kada dijete očito griješi, i roditelj ga nužno ne podržava u tome, ipak ga se ne odriče tako lahko... Ljubav i brižnost ostaje.
Naravno, uvijek ima izuzetaka u svemu...
Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesretan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom, a zemlja obnavlja proljećem...

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by MunDzi » 16 Jul 2020, 20:56

Znam poprilican broj slucajeva gdje roditelj ne zeli kontakt sa rodjenim djetetom i obratno.
Ponekad i uzajamno.
Ima svega.
Nije tacno da je majcinska ljubav bezuslovna.
Kad postoji, tacno je da je drugacija od svih ostalih ljubavi,....
Ali ni ona ne postoji tako iz neba jer je tako bog oderedio,
Nego se razvija....

User avatar
Umihana
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1550
Joined: 12 Apr 2020, 03:47
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by Umihana » 16 Jul 2020, 21:02

MunDzi wrote: 16 Jul 2020, 20:56 Znam poprilican broj slucajeva gdje roditelj ne zeli kontakt sa rodjenim djetetom i obratno.
Ponekad i uzajamno.
Ima svega.
Nije tacno da je majcinska ljubav bezuslovna.
Kad postoji, tacno je da je drugacija od svih ostalih ljubavi,....
Ali ni ona ne postoji tako iz neba jer je tako bog oderedio,
Nego se razvija....
Ne bih se složila...
Da, tačno da ima situacija u kojima je kontakt prekinut iz ovog ili onog razloga, ali ljubav je i dalje tu :srce
Vjerujem da ima svakakvih majki, mislim na to uslovljavanje, ali volim misliti da su to izuzeci...
Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesretan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom, a zemlja obnavlja proljećem...

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by MunDzi » 16 Jul 2020, 21:10

Umihana wrote: 16 Jul 2020, 21:02
MunDzi wrote: 16 Jul 2020, 20:56 Znam poprilican broj slucajeva gdje roditelj ne zeli kontakt sa rodjenim djetetom i obratno.
Ponekad i uzajamno.
Ima svega.
Nije tacno da je majcinska ljubav bezuslovna.
Kad postoji, tacno je da je drugacija od svih ostalih ljubavi,....
Ali ni ona ne postoji tako iz neba jer je tako bog oderedio,
Nego se razvija....
Ne bih se složila...
Da, tačno da ima situacija u kojima je kontakt prekinut iz ovog ili onog razloga, ali ljubav je i dalje tu :srce
Vjerujem da ima svakakvih majki, mislim na to uslovljavanje, ali volim misliti da su to izuzeci...
Pa nije to stvar slaganja ili ne.
Jednostavno nije bezuslovna.
Majke bez majcinskih osjecaja postoje.
Izuzetci jesu, ali postoje.
Cak bi se usudila reci da nisu ni rijetki slucajevi.

User avatar
Umihana
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1550
Joined: 12 Apr 2020, 03:47
Status: Offline

Re: Bezuslovna ljubav?

Post by Umihana » 16 Jul 2020, 21:17

Ma ja mislim da je to do tih majki... Prirodno bi ta ljubav trebala biti bezuslovna :cudi
Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesretan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom, a zemlja obnavlja proljećem...

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests