Kada žena zaprosi muškarca

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Kada žena zaprosi muškarca

Post by Hurija » 25 Aug 2020, 14:51

:D Vala je nikakvo muško ako to ne može prelomiti.
Ostalo je cutanje.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42809
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14083 times
Been thanked: 12687 times
Status: Offline

Re: Kada žena zaprosi muškarca

Post by Masamune » 25 Aug 2020, 15:22

Danas žene (pogotovo na zapadu) sve više preuzimaju inicijativu i kod prilazaka i upoznavanja kad im se neki muškarac sviđa, tako da me takve prosidbe sve manje čude. Lično da se meni to desilo i da je ona mene preduhitrila sa prosidbom sigurno bih bio potpuno šokiran, ali ne bih je odbio zbog toga ili zbog kompleksa da nisam nikakvo muško i slično. Kad se dvoje vole time se ne treba zamarati.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
REMB
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2128
Joined: 31 Jan 2015, 18:16
Been thanked: 7 times
Status: Offline

Re: Kada žena zaprosi muškarca

Post by REMB » 25 Aug 2020, 15:30

Tezak je zovot takvom liku

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26399
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1867 times
Been thanked: 4093 times
Status: Offline

Re: Kada žena zaprosi muškarca

Post by Beni » 25 Aug 2020, 15:37

MarlboroGold wrote: 25 Aug 2020, 15:22 Danas žene (pogotovo na zapadu) sve više preuzimaju inicijativu i kod prilazaka i upoznavanja kad im se neki muškarac sviđa, tako da me takve prosidbe sve manje čude. Lično da se meni to desilo i da je ona mene preduhitrila sa prosidbom sigurno bih bio potpuno šokiran, ali ne bih je odbio zbog toga ili zbog kompleksa da nisam nikakvo muško i slično. Kad se dvoje vole time se ne treba zamarati.
ja sam svoju odma ozenio nisam socijalni slucaj da prosim :oo
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Online

Re: Kada žena zaprosi muškarca

Post by Krokodil Behko » 04 Jul 2021, 09:21

Djevojka zaprosila dečka nakon tri mjeseca veze, ljudi je osudili


Image

24-GODIŠNJA studentica Ukabed Sheybani upoznala je svog dečka Cherna Ameria u ožujku ove godine te je sasvim sigurna da je on "onaj pravi".

Na TikToku objavila je video na kojem se vidi kako ga je zaprosila pred prijateljima.

"Upoznali smo se na Tinderu u ožujku. Naša veza je stvarno nešto posebno, toliko mi znači. Svaki dan imam leptiriće u trbuhu zbog njega. Odnosi se prema meni kao prema kraljici. Pa zašto se ne bismo zaručili?" ispričala je djevojka, piše The Sun.



Prvi video vezan za prosidbu skupio je više od 11 milijuna pregleda. Snimka je podijelila mišljenja ljudi na TikToku.

"Izgleda kao da ga je sram", "Radije bih se utopila u oceanu nego ovo napravila", "Normalizirajte da žene prose muškarce", "Oh ne", "Kako sramotno", "Možemo li molim vas ne stavljati ovo pod normalno?", "Nisu svi tradicionalni", "Muškarci trebaju prositi žene", samo su neki od 27 tisuća komentara ispod snimke.

Kad je Ukabed zaprosila Cherna, on je odmah pristao. No uništila mu je plan jer je on nju htio zaprositi.

"Bilo je to veliko iznenađenje za mene. Nisam zamišljao da će to napraviti dva dana prije mog rođendana", rekao je Cherno.
online

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests