LGBTIQA+

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

Homoseksualnost i prisvajanje djece ?!

DA
21
33%
NE
43
67%
 
Total votes: 64

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

LGBTIQA+

Post by Maja » 11 Oct 2010, 22:06

gledam ove snimke sa parade u Bg i čudom se čudim

kako neki ljudi mogu biti tako okrutni i tući druge samo zato što su drugačijeg seksualnog opredjeljenja

šta mislite o homoseksualcima i lezbejkama

PS oni miškarci koji misle napisati kako mrze pedere a pale ih lezbejke bolje da ništa i ne pišu

edit: jeste li za to da im se omogući sklapanje brakova i usvajanje djece

User avatar
crnokosa
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 496
Joined: 02 Oct 2010, 15:24
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by crnokosa » 12 Oct 2010, 08:44

ja mislim da je to stvar izbora. nemam nista protiv sto neko ima drugacije sexualno opredeljenje, postujem to.

covjek je covjek, a s kim spava je njegova stvar :)

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by merylin » 12 Oct 2010, 10:32

Maja wrote:gledam ove snimke sa parade u Bg i čudom se čudim

kako neki ljudi mogu biti tako okrutni i tući druge samo zato što su drugačijeg seksualnog opredjeljenja

šta mislite o homoseksualcima i lezbejkama

PS oni miškarci koji misle napisati kako mrze pedere a pale ih lezbejke bolje da ništa i ne pišu

Ogavno je to što se prema ljudima drugačijeg seksualnog opredjeljena tako ponašaju...i ne podržavam to apsolutno!
Nisu homoseksualci i lezbejke nastali jučer,pa sad kao jaooo treba ih sve pobiti...NE!
Ali ljuuuudi moji nervira me jako što sve nenormalno u ovaj današnji vakat mora postati "NORMALNO"pa tako i ova homoseksualnost!
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by Maja » 12 Oct 2010, 12:40

homoseksualnost je već postala normalna u većini zemalja. vjenčavaju se u nekim.......samo to kod nas na balkanu neće biti nikad normalno.

ja shvatam da se neki zgražaju kad vide dva muškarca da se ljube ali nisu nikakav zločin napravili. to što se oni vole i žele ne bi trebalo nikog da se tiče.

nadopuniću prvi post sa pitanjem jeste li za to da im se omogući sklapanje brakova i usvajanje djece
ali homoseksualnost postoji i medju drugim vrstama - striktno delfini - koji ostaju sa istim partnerom cijeli zivotni vijek, zabiljezeni su slucajevi delfina 'gejeva" koji samo u sezoni parenja odu i oplode zenke a onda se "vrate jedan drugome".
za ovo nisam znala

User avatar
viki
Na probnom
Na probnom
Posts: 87
Joined: 06 Oct 2010, 10:42
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by viki » 12 Oct 2010, 13:12

Maja wrote: nadopuniću prvi post sa pitanjem jeste li za to da im se omogući sklapanje brakova i usvajanje djece
Pazi ovako: bilo šta ja da kažem u vezi sa tim, nema nikakve veze sa ishodom situacije. Samo jedno mi nije jasno: hoće li ta deca, takodje, da postanu homoseksualna kad odrastu i ko to, uopšte, može sa sigurnošću da zna? Ono... kad bolje razmislim, možda je napuštenoj deci bolje da žive sa kakvim-takvim roditeljima nego bez njih, a, opet, to je samo možda. Jedan psihijatar je rekao da je homoseksualnost bolest, drugi govore da nije. Meni to izgleda ružno, da budem iskrena, ali... možda sam i ja ružna za nekog... :D :D :D

valter
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1436
Joined: 28 Sep 2010, 12:50
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by valter » 12 Oct 2010, 13:22

Sad ćete na mene osuti drvlje i kamenje.
Znate šta bi ja uradio sa ovim pederima na gay paradama?Pušku u ruke,ili bolje top,pa ih sve u horizontalni položaj,pizda im materina pederska.Kako kaže onaj u audiciji:stidi se guzice kad obraza nemaš.
Utikač u utičnicu gdje mu je i mjesto,i kako je normalno.

User avatar
Del Boy
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1433
Joined: 04 Jul 2010, 17:36
Location: Sarajevo
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by Del Boy » 12 Oct 2010, 15:25

valter wrote:Sad ćete na mene osuti drvlje i kamenje.
Znate šta bi ja uradio sa ovim pederima na gay paradama?Pušku u ruke,ili bolje top,pa ih sve u horizontalni položaj,pizda im materina pederska.Kako kaže onaj u audiciji:stidi se guzice kad obraza nemaš.
Utikač u utičnicu gdje mu je i mjesto,i kako je normalno.
ma to, to. :puske


Jos da im se dozvoli usvajanje djece ??? Pa zamisli da ti imas 2 oca. Kako bi se osjecao ? Jos bi te svi ismijavali.. Ja prvi.
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by carobnjak N » 12 Oct 2010, 17:38

Nisam za to.Ako su vec odabrali da se sexaju na neprirodan nacin..neka im,jer to je bolest i treba da se lijece.A ako vec tvrde da to nije bolest i nije neprirodno,pa onda ako nije neka prirodnim putem steknu dijecu.A ove parade su isforsirane bezze kao neke "parade ponosa" ,za mene je to isto kao kad bi secerasi izasli na ulicu i vikali da su "ponosni " secerasi . p.s. jos tu procitah kako tamo negdje u Afganistanu zenama vijera zabranjuje bilo kakav uzitak pa i sex ,pa eto njihovi muzevi se medjusobno sexaju :zid Mislim ljudi nemojte pisati gluposti ili nesto o cem nemate pojma.Pa odkud onda dijeca u Afganistanu? U svim religijama pa tako i u Islamu ,pederisanje je grijeh a sex u braku (izmedju m i z da se razumijemo) se podstice i pruzanje uzitka svojoj supruzi je okarakterisan kao sevap(dobro dijelo) Zato se kod nas u zargonu zadrzala recenica "nju bi bilo sevap dobro :sex "
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by Maja » 12 Oct 2010, 18:55

Del Boy wrote:
valter wrote:Sad ćete na mene osuti drvlje i kamenje.
Znate šta bi ja uradio sa ovim pederima na gay paradama?Pušku u ruke,ili bolje top,pa ih sve u horizontalni položaj,pizda im materina pederska.Kako kaže onaj u audiciji:stidi se guzice kad obraza nemaš.
Utikač u utičnicu gdje mu je i mjesto,i kako je normalno.
ma to, to. :puske
a mene zanima jeste li vi stvarno sposobni da nekoga prebijete zato što je homoseksualac? jer ako jeste vi ste ti s kojima nešto nije u redu, a ne oni............buz ljutnje

Jos da im se dozvoli usvajanje djece ??? Pa zamisli da ti imas 2 oca. Kako bi se osjecao ? Jos bi te svi ismijavali.. Ja prvi.

nisam ni ja za to da usvajaju djecu. u neku ruku mi ih je žao jer kakavi god da su i oni žele potomka, nekog kome će dati svoje prezime, nekoga koga će voljeti i imati kada ostare. ali prije svega treba gledati na dobrobit djeteta jer sredina je takva kakva jeste. prvo bi ga djeca maltretirala, pa onda odrasli a to nije niko zaslužio. naravno da otac homoseksualac isto voli svoje dijete kao i "normalan" otac ali eto....

za istospolne brakove definitivno jesam

User avatar
Del Boy
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1433
Joined: 04 Jul 2010, 17:36
Location: Sarajevo
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by Del Boy » 12 Oct 2010, 19:02

E za te brakove nisam. Eto i ko je vjernik, zna da je to grijeh.. a i ne moralno je..
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.

valter
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1436
Joined: 28 Sep 2010, 12:50
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by valter » 12 Oct 2010, 22:27

Namjeravao sam poslušati druga mandija da se ne javljam na ovu temu,al' jednostavno ne mogu.Jel' vi to stvarno mislite da je ovo normalna pojava i da treba pustiti da se masovno sexaju i uvlače sve više djece i omladine u ovu nastrano i bolesno sivilo iz koga proizilazi najveća opasnost modernog doba.Izvinite i bez ljutnje molim,ali odobravanje ove pojave je u najmanju ruku izjednačavanje sa ovim pederima i njihovim bolesnim umovima,i ako ste tako solidarni sa njima mogli bi se malo i naguziti da vam koji derpe pakšu podere i boleščugu dobave,jer na kraju krajeva sa zada je njima isto,ha muška,ha ženska guzica.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by Maja » 12 Oct 2010, 22:40

i da treba pustiti da se masovno sexaju i uvlače sve više djece i omladine u ovu nastrano i bolesno sivilo iz koga proizilazi najveća opasnost modernog doba
koja je to opasnost jel sida? sida se dobiva i od žene i dobivaju je i žene.

smiješno. niko nikoga ne može natjerati da se seksa s muškarcem ako neće. jel tako?
ne može neko "normalan" koga ne privlače muškarci odlučiti da postane gej nakon što vidi dva homića da se seksaju. ili imaš to u sebi ili nemaš. to nije bolest jer se seksaš sa osobama koje pristaju na to. bolesni su pedofili i silovatelji

valter
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1436
Joined: 28 Sep 2010, 12:50
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by valter » 12 Oct 2010, 22:52

Ne možemo se Majo usaglasiti,na dva smo različita kolosijeka.Ja sam odgajan u onom starom dobrom(meni najboljem) sistemu gdje se znalo ko je ko i gdje se živjelo normalno bez svih ovih nastranih i bolesnih pojava i ja ovo jednostavno ne mogu da svarim i da odobravam nešto što nije normalno i što je izopačeno.


Na ovu temu se više ne javljam,džabe mi skoči pritisak od ovog pederluka i ljudi koji odobravaju ovo sranje.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by Maja » 12 Oct 2010, 23:00

ako se prije nije o tome javno pričalo ne znači da toga nije bilo. morali su se kriti kao da su zločinci neki

User avatar
crni_vilenjak
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 181
Joined: 29 Sep 2010, 12:15
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by crni_vilenjak » 14 Oct 2010, 18:32

sve bih ja to po kratkom postupku, stav mirno! nisani! pali! i nek se trljaju i buse na drugom svijetu!!

User avatar
zvrcka
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 111
Joined: 20 Oct 2010, 15:41
Location: Ljubljana
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by zvrcka » 21 Oct 2010, 13:06

ah tesko je o tome pisati...... ne osuđujem al hhhhhh ako se tko odluci za taj korak svaka cast

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95672
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33886 times
Been thanked: 20667 times
Contact:
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by Rum » 22 Oct 2010, 00:27

Svako ima svoj izbor ,briga me neka radi ko sta hoce ne smeta mi ,ja zene obozavam i neka meni zena, moj izbor moja stvar,tako i drugima.. :leti :srce :ok
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Julia
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 323
Joined: 24 Oct 2010, 11:10
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by Julia » 01 Nov 2010, 19:15

Homosexualnost nije bolest, vec stvar izbora i volje...U vecini zemelja prihvacena i sasvim normalna pojava. Svi imamo pravo na vlastiti izbor svega u zivotu, pa zasto se onda nekima uskracuje pravo da biraju s kim ce leci u krevet a s kim ne. Na nasim prostorima je uvjek bilo kud svi tu i mali mujo, i ako neko nekim slucajem krene u drugom pravcu odmah se poteze pitanje psihickog stanja.. Homosexualnost nije niti nasledna niti prelazna bolest, da se ocekuje da ce djeca odsrasla u takvim brakovima sutra sami biti "Nastrani" kako to nas narod voli da naziva.
Ucila sam se na svojim i tudjim greskama -sada grjesim bez greske

User avatar
Cici
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2732
Joined: 24 Oct 2010, 05:57
Location: Mostar
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by Cici » 01 Nov 2010, 19:55

U potpunosti se Lilly ....Samo hocu jos da kazem ovo ...Na nasim prostorima je u javnostu tabu tema ali mogu se zakleti da ih nije sramota da kazu ili da rade sto mnogi u starnim zemljama javno pokazuju bilo bi vise gay i lezba nego normalnih parova ,,, ovo je balkan ... ali ipak mislim da svako ima pravo na svoj zivot i da bira skim ce da bude ...imam kcerku i sina ... sta da radim kad bi mi oni sutra dosli i rekli mama ja sam lezba ili gay ???? da ih ubijem po balkanskom ,,,ne to su moja djeca u nek biraju zivot kako zele ...tako su i oni drugi necija djeca ,,,
Onima koji su mi se smijali,hvala... Bez njih ne bih plakala... Onima koji me nisu mogli voljeti,hvala... Bez njih ne bih upoznala pravu ljubav... Onima koji su povrjedili moja osjecanja,hvala... Bez njih ne bih znala da ih imam... Onima koji su me ostavili,hvala... Bez njih ne bih otkrila sebe.... Ali onima koji su mislili da necu uspeti- Njima najvise zahvaljujem, jer bez njih ne bih ni pokusala....

User avatar
Sanjar.Lutalica
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 953
Joined: 21 Jun 2010, 21:53
Location: Sarajevo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 58 times
Status: Offline

Re: HOMOSEKSUALNOST

Post by Sanjar.Lutalica » 06 Nov 2010, 11:17

Pa ne mislim nista lose o njima , jebiga drugčije emocije osjecaju,nikome ne smetaju,nikoga ne diraju,sta mene briga sto se oni drze za ruku ili zive zajedno.
Pederi rulles.
Whatever doesn't kill us makes us even more annoying.

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests