Trenutno igram

Igrice s foruma (arcade) i s neta
User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18009
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4097 times
Been thanked: 5634 times
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by Vanilla » 23 Aug 2021, 23:54

Ma vi to sve ozbiljno 🙄


:1

Screenshot_20210823-235217_Viber.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by CikCikCikPogodi » 24 Aug 2021, 17:33

.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by Mutevelija » 09 Jan 2022, 18:41

JEsmol to napali veliku Britaniju i Francusku :heidi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

delikatni_helper
Na probnom
Na probnom
Posts: 7
Joined: 08 Jan 2022, 14:58
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by delikatni_helper » 11 Jan 2022, 22:10

I dalje World of Warcraft :) mada trenutno samo privatni server. Blizzard je zajebao sve što se moglo zajebati...

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42117
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13757 times
Been thanked: 12309 times
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by Masamune » 11 Jan 2022, 22:13

Nakon Wrath of the lich king WoW je počeo propadati... to je bila zadnja ekspanzija koju sam ja aktivno igrao.

Probao sam onu Cataclysm ali je bila žestoko sranje... nakon 5-6 dana sam odustao.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by gospođa Brams » 12 Jan 2022, 09:07

U zadnje vrijeme slabo igram, nikako da uhvatim vremena, muz igra Skyrim pa malo bacim oko, sjecam se kad je ta igra izasla kakav je to bio hype, proslo vec preko 10 g 😱
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42117
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13757 times
Been thanked: 12309 times
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by Masamune » 12 Jan 2022, 09:35

Skyrim je i dalje aktuelan jer izbacuju razne MOD-ove svako malo. Ja sam je igrao kad je tek izašla, ali mi ne leže takve... prevelik svijet i oduzima previše vremena, pa me to smori nakon par sati.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by gospođa Brams » 12 Jan 2022, 10:09

Joj mi volimo open world, to mi je omiljeni koncept, ne volim kad me se previse sputava strogo odredenom progresijom :oo
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Poceo sam da pravim igru 2d Game Engine OpenGL Lua C++ i neki api

Post by hopjoppe5 » 06 Aug 2022, 14:20

evo moj channel od prije 6 godina kad sam poceo da pravim igru i htjeo da napravim tutorial kako se pravi igra od scratch i svoj game engine
od scratch

https://www.youtube.com/channel/UCRRPBh ... &flow=grid

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: Poceo sam da pravim igru 2d Game Engine OpenGL Lua C++ i neki api

Post by hopjoppe5 » 06 Aug 2022, 14:23

evo kako je pocelo da izgleda









falio mi je artist da pravi animacije i sprites

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by hopjoppe5 » 06 Aug 2022, 14:26


User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by hopjoppe5 » 06 Aug 2022, 14:28

sto mi brisete posts?

ovo NIJE igra NEGO PRAVIM IGRU OD CODE/Software/programming

NE IGRAM SE , NEGO TESTIAR MOJ MECHANICS i MOJ FUNCTIONS I CHANGING OF ANIMATION I RENDERING RASTERIZATION

NEIGRAM SE NIJE OVO IGRA

PRAVIM PROGRAM

OVO JE SOFTWARE CREATION not GAME PLAYING

boze budala, koje ste nevaspitane budale

IDIOTS!!!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5508 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by Maja » 06 Aug 2022, 14:30

Vala si vise dodijao i ti i tvoje glupe teme. Idi odmori malo

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95668
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33875 times
Been thanked: 20662 times
Contact:
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by Rum » 20 Jan 2023, 15:51

TUZNE VESTI ZA GEJMERE :

JEDINA OSOBA POSLE CODEX-a KOJA JE RAZBIJALA DENUVO I CRACKOVALA IGRE *EMPRESS* JE UHAPSENA!!!

Prošle godine, Cracker igara EMPRESS rekao je piratima da će morati pomoći u financiranju, ako žele da se igre zaštićene Denuvo krekuju i plasiraju na internet. Iako je kontroverzan, u proteklih nekoliko sedmica ovaj prijedlog je bio zasjenjen katastrofalnim slomom društvenih medija koji je kulminirao - ako je vjerovati izvještajima - EMPRESS na meti policije.Denuvo Cracker EMPRESS “Uhapšena”, krivi Repackera FitGirl i Reddit za lov na vještice.EMPRESS podiže stvari na potpuno novi nivo Prošle godine smo izvijestili kako je Cracker igara EMPRESS izbio na scenu s planom da se crowdfundira za razbijanje Denuvo naslova. Odmah na početku, EMPRESS je pokazala izuzetan nedostatak brige potvrđujući ono što se činilo osjetljivim informacijama, uključujući da su EMPRESS i druga grupa, C000005, zapravo jedno te isto. Također su otkrivene/položene veze s drugom grupom, CODEX. Od tada, EMPRESS isporučuje prethodno zaštićene naslove Denuvo kao što je obećano, ali pomalo bizarno, ova dostignuća su bila praćena gomilom suvišne drame. Umjesto da održi nizak profil, EMPRESS postaje sve otvorenija, ponavljajući veze sa CODEX-om, pa čak i PARADOX-om (PDX), grupom koja u nekom obliku postoji više od 30 godina. Označavanje svih njih kao "patetičnih" vjerovatno nije bio dobar početak, ali stvari su tek počinjale. Kolege Denuvo-krekeri CPY (koji imaju značajan ugled na sceni) su označeni kao „sebični i neuki“, a zatim se pažnja okrenula ka repackerima uključujući i svjetski poznatu FitGirl, čiji je rad, čini se, jako iritirao EMPRESS.Stop Hogging The Limelight U intervjuu za Wired objavljenom ove sedmice, EMPRESS je odgovorila na pitanje ponovnog pakovanja napomenom da ovi entiteti, uključujući Fitgirl, na neki način mogu dobiti zasluge za objavljivanje igara za javnost, a ne EMPRESS, koja radi "PRAVI posao" . Dakle, u pokušaju da odvrati pažnju od ljudi poput FitGirl, EMPRESS je odlučila ograničiti brzinu preuzimanja 'njenog' posljednjeg izdanja, kako bi spriječila brza prepakiranja. Ovo nije dobro prošlo kod fanova. A ni FitGirl ga nije dobro primila. “Kao što su mnogi od vas mogli vidjeti, repack Immortals: Fenyx Rising je već skoro dan na listi nadolazećih repackova. Zašto još uvijek nije gore? Nikad ne biste pogodili, EMPRESS je namjerno ograničila brzinu učitavanja svog seedbox-a na 200 KB/s i hranjenje istim komadima gomili, tako da niko ne bi preuzeo ISO prije drugih”, napisao je FitGirl. „A zašto je to uradila, pitate se? Odgovor je zapanjujući: ona mrzi sve prepakivače jer su joj 'ukrali svjetla reflektora'. Da, dobro ste pročitali,” dodala je FitGirl. "To je protiv uobičajene logike i piratske etike." Kao odgovor, FitGirl je najavio bojkot izdanja EMPRESS. “Ne mogu sebi dozvoliti da budem marioneta osobe, čiji je glavni cilj 'ja sam jedini Denuvo-kreker na svijetu, hvalite me'. Pa j... to. Prepustiću drugim repackerima sa manje strogim principima da se bave njenim radovima.” Kult ličnosti nespojiv sa dugovječnošću? Problemi koje spominje FitGirl zapravo su samo vrh velikog ledenog brega, ali iznenađujuće malo problema se odnosi direktno na pucanje igara. Nekako se čini da ličnost i podijeljena mišljenja EMPRESS (ili jednostavno ona koja su predstavljena na internetu) podstiču drame na kojima društveni mediji često napreduju. I kao i obično, ništa dobro od toga nije bilo. Teme u kojima se raspravlja o EMPRESS spustile su se u haos, a pristalice se bore s klevetnicima oko percipirane veličine CARICINOG ega i da li se neka od njenih filozofskih razmišljanja (1,2,3) najbolje emituju na forumima posvećenim cracking-u ili negdje drugdje, daleko. Bilo kako bilo, ovi problemi su sada nepovratno isprepleteni s njenom osobom što je rezultiralo i neprijateljstvom i izuzetno toksičnim okruženjem. A prema EMPRESS barem, konačna šteta je sada učinjena. “Konačno uhvaćeni od strane policije, bravo svima” U postu ispod svog novog Reddit rukopisa 'InfinityGoddess', prije nekoliko sati EMPRESS je rekla masama na CrackWatch subredditu da se dogodio najgori scenario. Upirući prstom u FitGirl, kolegu prepakivača 'Masquerade' i "svu prelijepu netoksičnu zajednicu ovdje", EMPRESS je rekla da su neki ljudi na Redditu prijavili vlastima i nju i njenu pravu adresu. (Doslovni citati) Nisam siguran kako se to dogodilo, ali čak i ako ostavim po strani svoju filozofsku stranu, mislim da sam razbjesnio cijeli internet samo pokušavajući kontrolirati 'MOJ' vlastiti krek 24 sata je zapravo nešto u što još uvijek ne mogu vjerovati. Za manje od sat vremena bit ću izvučen iz svog doma sa svojim advokatom, ali s obzirom da sam uhvaćen na djelu dok sam pripremao verziju 2 popravka za moj besmrtni krek, mislim da neće biti puno nade protiv toga u sve. Moram da ponovim još jednom, hvala puno fit devojci i svim njenim pratiocima koji su uživali da me vređaju i prijavljuju za male glupe greške koje sam napravio. ne postoji savršena osoba na ovom svijetu, ali ja sam barem pokušao da uradim nešto 'kako treba' od svega ovoga. ali niko to nije vidio, već su vidjeli samo negative.U trenutku pisanja, niko osim EMPRESS ne zna sa sigurnošću da li je gornja tvrdnja istinita, djelimično istinita ili je zaista potpuna izmišljotina. S obzirom na to, ne može se tvrditi da je bilo šta od ovoga (uključujući i ono što je dovelo do ove izjave) dobro za scenu pucanja igara. Čak i ako vlasti nisu uključene i Redditori nisu krivi za ono što se navodi, ova vrsta svađe – ko god da je započeo i/ili produžio – je vrsta destabilizacije o kojoj su kompanije poput Denuva mogle samo sanjati. Očigledno, a da Denuvo nije ni prstom maknuo, čini se da je glavni igrač izbačen iz igre, ne zbog najsigurnijeg sistema zaštite od kopiranja koji je danas dostupan, već zbog samostalnog sukoba osobnosti među ljudima s jednom ključnom greškom. sve. Činjenica je da postajući tako pristupačni i odgovorni masama, krekeri igara i pirati svih vrsta sebe izlažu riziku. Većina ili zaista sva ova usporena automobilska olupina mogla bi se izbjeći da se održao tradicionalni zaštitni zid krekera koji se distancirao od piratskih potrošača. Ali za sada se bar čini da je šteta napravljena, a ko je kriv nije bitno. Veliko je pitanje hoće li se ponoviti iste greške. S obzirom na ono što smo do sada vidjeli, to se čini vjerovatno.

Uglavnom zbog rata repackera i Crack majstora nema vise igrica velikih hitova na torrentima koji podrzavaju Denuvo zastitu,a kada ce biti ko zna,videt cemo ko ce zameniti sledeci Codex i Empress jednog dana,a vec su bili pretile izdavacke kuce sudski i Dodi Repacksu tako da ako i njega ugase gotovo je sa velikim hitovima piratski za free download.

IZVOR : Torrentfreak.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by harlekin » 20 Jan 2023, 16:02

Leage of Legends,King of Avalon,World of Tanks,i planiram si ponovo instalirat Skyrim,pere me nostalgija za njim :kafa
(Ne neam curu)

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3112
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 319 times
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by CikCikCikPogodi » 03 Feb 2023, 21:19

Image

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5508 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by Maja » 17 Aug 2023, 21:01

Screenshot_20230817-115219_WoW.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36819
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 23101 times
Been thanked: 4498 times
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by ElTriconi » 17 Aug 2023, 21:39

Maja wrote: 17 Aug 2023, 21:01 Screenshot_20230817-115219_WoW.jpg
Da nije paksu? 🤔

Puska 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

Mon
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4266
Joined: 10 Jan 2021, 18:55
Has thanked: 3417 times
Been thanked: 3981 times
Status: Offline

Re: Trenutno igram

Post by Mon » 19 Aug 2023, 21:18

20230819_151603.jpg
30819_15161.jpg

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 26553
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 13831 times
Been thanked: 14096 times
Status: Online

Re: Trenutno igram

Post by ironman » 19 Aug 2023, 21:23

Mon wrote: 19 Aug 2023, 21:18 20230819_151603.jpg30819_15161.jpg
Image
:ooo
dream of spring..
...at dawn look to the east.

Post Reply

Return to “Igre”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests