Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Igrice s foruma (arcade) i s neta
User avatar
alex_cyber
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 137
Joined: 27 Aug 2010, 13:39
Location: Sarajevo
Status: Offline

Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by alex_cyber » 01 Sep 2010, 20:02

eRepublik
Po meni igrica 100 puta bolja od traviana i sličnih mislim odlična igrica za ubiti malo vremena šta vi mislite i da li postoji neko ovdje koji ju igra?
Change the scheme! Alert the mood! Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

User avatar
__Witch__
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 293
Joined: 26 Sep 2010, 21:33
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by __Witch__ » 27 Sep 2010, 23:05

Ja sam igrala, kad je krenulo tek, sad kazu da se nesto mijenjalo ... ali eto, bila mi je prelosa i predosadna ... imas 5 klikova dnevno za odraditi i gotovo ... stigla sam do 21. lvl-a i poklonila acc :D
Vise volim ikariam :D <3

Patriot
Na probnom
Na probnom
Posts: 34
Joined: 29 Sep 2010, 16:58
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by Patriot » 29 Sep 2010, 17:59

igrao sam je ja imam jos account Sin_Bosne 18 lvl koliko se sjecam ako ko zeli neka se javi poklanjam ga

igra je postala njesra


witch koji server i koji nick ja sam igrao par puta najjaci sam bio zadnji put
sindy nick imo sam 7 gradova i oko 390k bodova na balkan beta serveru

User avatar
__Witch__
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 293
Joined: 26 Sep 2010, 21:33
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by __Witch__ » 30 Sep 2010, 12:52

Patriot wrote:witch koji server i koji nick ja sam igrao par puta najjaci sam bio zadnji put

Posto mi je nepovezano sa eRepublikom, kontam da me pitas za Ikariam :D
Alfa, Goddess :D
Biram gdje cu staviti 9. grad i preko 700k bodova ... inace sam bila presla milion, ali stalno mijenjaju glupe verzije, i svaki put ostanem bez pola bodova :(
Tako da zadnju godinu nisam nesto posebno aktivna, cekam da se nakopa, dignem da se gradi i gotovo :D

Patriot
Na probnom
Na probnom
Posts: 34
Joined: 29 Sep 2010, 16:58
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by Patriot » 30 Sep 2010, 15:24

hehe ma i ikariam je postao glupost do 100k bodova i nekako a poslije je sve samo gradnja i prokleta borba a kako su igru ukakili zadnjom verzijom ja neam vremena sjediti i cekati da s enapad zavrsi

User avatar
__Witch__
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 293
Joined: 26 Sep 2010, 21:33
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by __Witch__ » 01 Oct 2010, 10:55

Pa sto bi sjedio i cekao, hahahah :D
Ja to sve poklikam i odem ... opet kad imam vremena, pogledam sta se izdesavalo i poklikam dalje :D

A na kruznim je vazda hajka, da se dobijaju bodovi za savez koji ima najvise kruznih, zauzeli bi prva tri mjesta :D :srce

Patriot
Na probnom
Na probnom
Posts: 34
Joined: 29 Sep 2010, 16:58
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by Patriot » 01 Oct 2010, 11:44

hah eto moj savez bi bio sigurno 1. :) za jedan dan smo znali min 200 poruka poslat

User avatar
__Witch__
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 293
Joined: 26 Sep 2010, 21:33
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by __Witch__ » 01 Oct 2010, 15:38

Pa da, hahahah :D

Patriot
Na probnom
Na probnom
Posts: 34
Joined: 29 Sep 2010, 16:58
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by Patriot » 07 Oct 2010, 23:30

hocel neko kupiti acc na ikariamu 350k bodova

ZoranM
Na probnom
Na probnom
Posts: 1
Joined: 10 Dec 2011, 15:19
Status: Offline

eRepublik - Najbolja onlajn strategija

Post by ZoranM » 10 Dec 2011, 15:23

Registruj se i pomozi svojoj državi u najboljoj onlajn socijalno-strateškoj igri svih vremena.

http://tinyurl.com/87db6kv



U pitanju je MMORPG društvena strateška igra koju je prozvela kompanija eRepublik Labs. Pokrenuta je 21. oktobra 2008. i besplatno je dostupna putem Interneta. Radnja je smeštena u izmišljenom svetu, gde su igrači koji se nazivaju građani uključeni u lokalne ili nacionalne partije, ekonomiju, posao, kao i ratovanje protiv drugih država. Tvroci igre su Alexis Bonte i George Lemnaru.

Reč je, dakle o onlajn internet igri koja vam omogućava da se registracijom povežete sa hiljadama drugih, stvarnih igrača.Kada se registrujete, više nemate pravo da pravite naloge sa istog računara, kao i da sa njega upravljate tuđim.U izmišljenom onlajn svetu dobijate mogućnost da, kao član zajednice (odnosno nacije) upravljate svojim kompanijama, radite u tuđim, trenirate i ratujete.Vaša karijera ne mora se svesti na ekonomiju i rat.Ulaskom u političke vode možete postati predsednik stranke, član kongresa, pa i predsednik.Otvaranjem novina možete izdavati članke i proslaviti se kao novinar.Igra zahteva poznavanje ekonomije, matematike, računara, politike i diplomatije.Osim individualnog cilja (koji se pored svih navedenih mogućnosti svodi i na ekspiriens poene, koji su simbol vaše moći) postoji i zajednički cilj jednog virtuelnog naroda.Tako na primer svaki eSrbin, eHrvat, eEnglez (itd.) ima cilj da pored svog naloga unapredi i stanje u zemlji - preko novih osvajanja i jačanje ekonomije.Igra je izazvala veliku popularnost u svetu i jedno vreme je imala potencijal da dostigne i milion igrača.Danas je aktivno oko 200.000.

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 126 times
Been thanked: 551 times
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by gospođa Brams » 25 Jun 2012, 15:48

ja igram Erepublik već više od pola godine i meni je odlična, baš je super strategijska igrica, ovisi koliko joj se posvetiš toliko možeš napredovati...ima mnogo mogućnosti za ostvarivanje političke karijere ako netko ima ambicija, nije da se samo puca bezveze
baš mi je super :hihi
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Mic-Sokoli
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1012
Joined: 29 Jan 2012, 21:23
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by Mic-Sokoli » 30 Jun 2012, 16:19

Ja sam za tu igru cuo kad su u komentarima na Vesti-online pozivali srbe jer im Bosna uzela crnu goru i samo se siri,a Albanija koju su cijelu drzali se pocela oslobadjati ,i mislim se Hvala ti brate Srbine p se registrujem al nekako mi nije islo,al sam je zato na 9 albanskih chatova reklamiro u stilu dizte se ljudi vi koji znate ode Albanija :D. .
Ne mogu se nekako vise ulogovat od treceg dana registracije pa kontam da nisam na nekog bacio atomsku nenamjerno pa me banirali. :D.
http://www.youtube.com/watch?v=W2QmK8XszUM

Se shqiptari i fort si guri,
Jo s'lufton pa u mbështet për muri
Po kur t'pshtetët dije djallë
O zor asht turrin me ja ndalë!

User avatar
Senid
Na probnom
Na probnom
Posts: 72
Joined: 16 Jul 2012, 17:44
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by Senid » 06 Aug 2012, 22:30

Gospođa Brams wrote:ja igram Erepublik već više od pola godine i meni je odlična, baš je super strategijska igrica, ovisi koliko joj se posvetiš toliko možeš napredovati...ima mnogo mogućnosti za ostvarivanje političke karijere ako netko ima ambicija, nije da se samo puca bezveze
baš mi je super :hihi

koji nick ti je tamo ???
imam 15 golda mogo bi ti to poslati u oruziju ja vis ene igram
"Poštovati žene dužnost je svakog dobrog čovjeka od njegovog rođenja"
"Najveći poklon što nekome pokloniti možeš to je 'svoje vrijeme', jer kad nekome pokloniš vrijeme, poklanjaš mu jedan dio svoga života koji se nikada više vratiti neće..!"

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by Hannibal » 27 Jun 2020, 00:35

gospođa Brams wrote: 25 Jun 2012, 15:48 ja igram Erepublik već više od pola godine i meni je odlična, baš je super strategijska igrica, ovisi koliko joj se posvetiš toliko možeš napredovati...ima mnogo mogućnosti za ostvarivanje političke karijere ako netko ima ambicija, nije da se samo puca bezveze
baš mi je super :hihi
ja sam bijo doguro tamo do 30. levela msm 😎
🐽

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by Hannibal » 27 Jun 2020, 00:44

jes bgm 30. level, evo sad udjoh poslije 5 godina msm. bosnu okupirali uae :lupa ne znam kako jbt, ja nastanjen u bijeljini... sjecam se da smo se mi jaci selili u rs jer su ovi iz rsa igrali za srbiju
🐽

User avatar
tuzlak1212
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3792
Joined: 16 Nov 2019, 04:04
Has thanked: 213 times
Been thanked: 224 times
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by tuzlak1212 » 27 Jun 2020, 00:44

Hannibal wrote: 27 Jun 2020, 00:44 jes bgm 30. level, evo sad udjoh poslije 5 godina msm. bosnu okupirali uae :lupa ne znam kako jbt, ja nastanjen u bijeljini... sjecam se da smo se mi jaci selili u rs jer su ovi iz rsa igrali za srbiju
gadis mi se brt

Yenna
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3944
Joined: 24 Nov 2019, 15:12
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by Yenna » 27 Jun 2020, 00:46

Gdje li je ovaj Senid sad?

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by damir5 » 27 Jun 2020, 04:14

Sto? Zanima te ovih 15 golda? :hihi
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42117
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 13759 times
Been thanked: 12310 times
Status: Online

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by Masamune » 27 Jun 2020, 04:59

Sjećam se eRupblik... balkan bio ujedinjen u jednom momentu, pa se raspao kao u reali :D.

Ipak mi je Ogame bio najbolji :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Da li neko igra eRepublik i šta misli o igrici?!

Post by Krokodil Behko » 27 Jun 2020, 10:48

Mic-Sokoli wrote: 30 Jun 2012, 16:19 Ja sam za tu igru cuo kad su u komentarima na Vesti-online pozivali srbe jer im Bosna uzela crnu goru i samo se siri,a Albanija koju su cijelu drzali se pocela oslobadjati ,i mislim se Hvala ti brate Srbine p se registrujem al nekako mi nije islo,al sam je zato na 9 albanskih chatova reklamiro u stilu dizte se ljudi vi koji znate ode Albanija :D. .
Ne mogu se nekako vise ulogovat od treceg dana registracije pa kontam da nisam na nekog bacio atomsku nenamjerno pa me banirali. :D.

:D.

Šta drugo očekivati od njih?

Hannibal wrote: 27 Jun 2020, 00:44 jes bgm 30. level, evo sad udjoh poslije 5 godina msm. bosnu okupirali uae :lupa ne znam kako jbt, ja nastanjen u bijeljini... sjecam se da smo se mi jaci selili u rs jer su ovi iz rsa igrali za srbiju

To je scenarij koji će oni inače doživjeti i u reali. Cijelo vrijeme pričam o tome, a niko mi ne vjeruje.


Nisam igrao ovu igru, ili mi se tako čini. Znam da sam igrao neku u kojoj je Bosna imala samo jedan grad, ali opet je nekako držala teritoriju. Bila neka banica vladarka i ne sjećam se kako se to zove :hm


Najviše sam igrao Imperia online, ali sad ne bih mogao. Strašno mnogo vrmeena na neke rutinske poslove, poput istraživanja i unapređivanja koječega. Nije to u skladu s današnjim vremenom. Mnogo je zanimljivije gledati HBO ili Netflix, nego klikati, klikati, klikati, klikati, klikati.
online

Post Reply

Return to “Igre”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests