Krvava arena - CHAT

Igrice s foruma (arcade) i s neta
User avatar
Nora Ibsenova
Čovječje vrste kći
Čovječje vrste kći
Posts: 18935
Joined: 16 Aug 2019, 20:40
Has thanked: 774 times
Been thanked: 999 times
Status: Offline

Re: Krvava arena - CHAT

Post by Nora Ibsenova » 29 Sep 2020, 12:07

Pošto vjerujem da je Lori itekako ozbiljna oko toga da odustaje od naratorstva (a vjerujem u to jer je ona ozbiljna žena i ne bi se bezveze zajebavala oko toga) da kažem par stvari.

1. Bez potrebe ste navalili na nju, vas 2-3 ste aktivni, svi ostali su neaktivni ali ulete ponekad. Onda ima MrHa i Promjeni nick koji isto tako ulete samo da glasaju i nominuju a i to ih se mora moliti. Dakle, nije do nje.

2. Jeste, ja sam mafija. Ja, Dori i Promjeni nick smo bili mafija.

3. Njih dvoje su odlučili za Duminja, ja sam htjela MrHa. Sry Dumke nije do mene.

4. Već sam ranije rekla to, pa sam se opet vratila igranju jer sam smatrala da je djetinjasto, ali vidim da sam bila u pravu. Ja mafije više neću igrati. Dva dana sam tagovala ljude po temi, pisala jedan post za drugim dopisujući se sama sa sobom k'o budala, nafurala ljude koji nisu igrali da igraju, ispisala kilometarsko objašnjenje da bi vi igrali mafije kako? Pratili ko je kad došao i visili na who is online da vidite ko ppa? To nije suština ove igrice i od početka mi se ne igra zato što smo od samog starta mašili suštinu.
"Izvini ja sam ko s marsa pala inace." Skin

Locked

Return to “Igre”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 54 guests