Sta biste voljeli dobiti na poklon

Predstavite se

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
Ruana
Status: Offline

Sta biste voljeli dobiti na poklon

Post by Ruana » 17 Mar 2014, 08:10

Znam da ima neka tema o ovome ali ova je malo drugacija.
Behko je rekao da otvori temu, (bice da mu ne "prznim" po drugim temama).
Ovako, hocu samo ozbiljne prijedloge, nemojte mi sad vasu masku zezanciju :hihi . Sta pokloniti nekome ko vam je drag, ali bas drag, nesto prakticno, korisno ali ne i napadno, nekome ko ima ukusa. Taj neko je prijatelj nemojte mi sad nekave gluposti pisati. Muskarac je, negdje oko 50 godina (valjda).
E sad hajmo muskarci, sta je to sto vam treba, sto je prakticno i korisno. To je neko ko ima otprilike sve kao i mi ostali ali eto da mu poklonim nesto sto nikad nije viska.
Last edited by Ruana on 17 Mar 2014, 09:58, edited 1 time in total.

Ruana
Status: Offline

Re: Pokloni

Post by Ruana » 17 Mar 2014, 08:15

Daco, Nela i Julia samo da znate knjiga ne dolazi u obzir nemojte mi to predlagati, covjek ne zna danski a ja drugu ne mogu kupiti, a da bi kupila na engleskom, moram ja znati kakva je knjiga a moj engleski je ulicni.
Last edited by Ruana on 17 Mar 2014, 09:35, edited 1 time in total.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Pokloni

Post by storm » 17 Mar 2014, 08:36

Sat je uvijek dobar poklon i uspomena...teško izlazi iz mode i od viška nikad glava ne boli...ja ih imam uvije par...za svaku prigodu...nisu nešto vrijedni ali volim mijenjati ovisi o prilici :cudi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Blackhawk
Status: Offline

Re: Pokloni

Post by Blackhawk » 17 Mar 2014, 08:44

Koji je povod.. Rodjendan ili nesto drugo...
Jedino sto mi pada na um jeste sat..


Edit.. storm mi preote ideju..
Da promjenim onda.. Ako je u braku ili u vezi, organizujes im skupa neki vikend negdje, izlet ili nesto tako.. Mozes to cak i ako je sam.. ali uvijek je ljepse u dvoje..

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81152
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10174 times
Been thanked: 7012 times
Status: Offline

Re: Pokloni

Post by Julia-Klara » 17 Mar 2014, 08:56

ja volim muskarcima kao poklone uzimati after shave setove/komplete...to im uvijek treba,a i prakticno je
tati s vremena na vrijeme kupim sat,posto ih je kao zidar razbijao i "cementirao" nemilice
novcanik nisam nikad

dzemper, kosulja, bluza... ako je ribar kupis nesto od materijala, ali uvijek mozes kupiti neki poklon bon u prodavnici necega sto mu treba pa neka kupi sebi sta mu odgovara
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Pokloni

Post by Lebowski » 17 Mar 2014, 09:06

Zašto mora biti nešto za svakog muškarca? Ako ste bliski ko što kažeš uzmeš nešto za što si sigurna da bi mu se svidjelo, što je samo za njega i eto.
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

Ruana
Status: Offline

Re: Pokloni

Post by Ruana » 17 Mar 2014, 09:40

Eto ne moze vikend, nije izvodljivo, ne zivi ovdje, Leb a sta je to nesto, a kakav sat?
E sad kojom prigodom, nema prigode, ali dali ste mi ideju, uskoro mu je rodjendan. Neumijem vam to objasniti, sto jje bitno da taj poklon bude poseban, taj covjek to zasluzuje.

Blackhawk
Status: Offline

Re: Pokloni

Post by Blackhawk » 17 Mar 2014, 09:43

Image

Ruana
Status: Offline

Re: Pokloni

Post by Ruana » 17 Mar 2014, 09:52

Rambo, tak uzeto u obzir, jos samo da cujem sta ostali predlazu npr, mogao bi lagani sa nekim svojim "orginalnim" prijedlogom, ili recimo Behko.

Ciklama
Status: Offline

Re: Pokloni

Post by Ciklama » 17 Mar 2014, 09:58

Danas godišnjica braka ..... kupiću sebi haljinu što me već danima sa izloga zove da je kupim. :D.

Imam fore do 16 h da nešto smislim. :grana :zubi

Ruana, meni je muškima teško kupovati. Sve se svodi na sat, knjigu, mažete, kravate, parfem, novčanik ... :)

Ruana
Status: Offline

Re: Sta bi ste voljeli dobiti na poklon

Post by Ruana » 17 Mar 2014, 09:59

Sta bi ste voljeli dobiti na poklon
Prepravila sam temu, znaci sta bi ste vi vojei dobiti na poklon od nekoga, npr, forumasa.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81152
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10174 times
Been thanked: 7012 times
Status: Offline

Re: Sta bi ste voljeli dobiti na poklon

Post by Julia-Klara » 17 Mar 2014, 10:15

ja bih voljela dobiti sabrana djela Marije Juric Zagorke :ideja imam samo "Gricku vjesticu", ostale su procitane no kada je Zagorka u pitanju zelim ih imati sve :jupi
PS. to je jedan od planova za buducnost ;) ne mora mi niko pokloniti, sama cu si kupit
sta jos? :ovaj smislicu ja jos toga , polako
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81152
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10174 times
Been thanked: 7012 times
Status: Offline

Re: Sta bi ste voljeli dobiti na poklon

Post by Julia-Klara » 17 Mar 2014, 10:19

:ideja od Spanca hocu set onih sapuncica sto mu cura pravi..."svakoraznijeh" boja i mirisova ... jesi cuo? :cupka
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120358
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6952 times
Been thanked: 7873 times
Status: Offline

Re: Pokloni

Post by Krokodil Behko » 17 Mar 2014, 10:22

Pa šta ja znam.. Ne znam za koga je ali obzirom na godine, priupitajder ga ima li nekih zdravstvenih problema, trebal' kakav "prašak" da se popije, kak'a maza i slično tome :555

Što se tiče ručnog sata, Ima ih koji su skloni nošenju istih iz razloga što im je potreban/praktičan ili recimo, nije potreban. Zavisi gdje živi, šta radi, na koji način živi i tako dalje. Mislim da imamo temu o tome u pdf Moda gdje su iznešena razna mišljenja.

After shawe fazoni uvijek trebaju i to svakom muškarcu.

Ti moraš odvrtiti u glavi razgovore sa svojim prijateljem pa se pokušati prisjetiti nekih sitnica. Vjerovatno je govorio o svojim hobijima/potrebama.

Ne vjerujem da je novčanik dobar poklon jer pitanje je kakav bi izgledom trebao biti, pošto taj proizvod lagano ide u historiju.

Kila kocke i kutija drine uvijek pale :555


Sta bi ste voljeli dobiti na poklon
Prepravila sam temu, znaci sta bi ste vi vojei dobiti na poklon od nekoga, npr, forumasa.
E pa jbg, ja džaba pisao sve :vik

Šta bih volio? :misli
Od koga :? ovaj

Ruana, đe ti je ono tableto što si se raspitivala štaš š njime? :D
Baš mi nešto treba, jer moram katkad sjediti sa majkom u drugoj sobi, pošto je bolesna (moždani udar), pa da imam pri ruci nešto. Smartphone imam ali je nekako nepraktičan a i ne vidi se bogzna koliko. Naravno, ovo sve pod uslovom da riješim problem sa wi fi modemom, jer mi ne fercera nešto, već mjesecima. :(

Naravno, ovo sve striktno pod uslovom da ti je nepotreban i da je tvoj, te da ne moraš plaćati ništa za isti.
online

Ružni
Status: Offline

Re: Sta bi ste voljeli dobiti na poklon

Post by Ružni » 17 Mar 2014, 11:41

Već sam izrazio neke želje, prosio sam gdje sam stigao, ali škrte forumašice :kafa

Sastavite ono "bi-ste" u naslovu :oo

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Sta bi ste voljeli dobiti na poklon

Post by Dzagoda » 17 Mar 2014, 11:51

ružni wrote:
Sastavite ono "bi-ste" u naslovu :oo
Fala brate na poklonu :hihi
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
Peggy Sue
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2785
Joined: 06 Dec 2012, 13:40
Location: na šarenom podguzu
Status: Offline

Re: Sta biste voljeli dobiti na poklon

Post by Peggy Sue » 17 Mar 2014, 12:36

Pa sad kad vidim da je moderno poklanjanje.. Ond abilo šta :cudi
Image

Blackhawk
Status: Offline

Re: Sta biste voljeli dobiti na poklon

Post by Blackhawk » 17 Mar 2014, 12:45

Usb stick 32gb ili externi hdd, kutiju praznih cd/dvd-ova.
Dres Bayerna ili Njemacke sa mojim imenom....

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Sta biste voljeli dobiti na poklon

Post by Dzagoda » 17 Mar 2014, 12:51

Litar, dva pekmeza od smokava :zubi
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

Ruana
Status: Offline

Re: Pokloni

Post by Ruana » 17 Mar 2014, 13:29

Krokodil Behko wrote:Pa šta ja znam.. Ne znam za koga je ali obzirom na godine, priupitajder ga ima li nekih zdravstvenih problema, trebal' kakav "prašak" da se popije, kak'a maza i slično tome :555

Što se tiče ručnog sata, Ima ih koji su skloni nošenju istih iz razloga što im je potreban/praktičan ili recimo, nije potreban. Zavisi gdje živi, šta radi, na koji način živi i tako dalje. Mislim da imamo temu o tome u pdf Moda gdje su iznešena razna mišljenja.

After shawe fazoni uvijek trebaju i to svakom muškarcu.

Ti moraš odvrtiti u glavi razgovore sa svojim prijateljem pa se pokušati prisjetiti nekih sitnica. Vjerovatno je govorio o svojim hobijima/potrebama.

Ne vjerujem da je novčanik dobar poklon jer pitanje je kakav bi izgledom trebao biti, pošto taj proizvod lagano ide u historiju.

Kila kocke i kutija drine uvijek pale :555


Sta bi ste voljeli dobiti na poklon
Prepravila sam temu, znaci sta bi ste vi vojei dobiti na poklon od nekoga, npr, forumasa.
E pa jbg, ja džaba pisao sve :vik

Šta bih volio? :misli
Od koga :? ovaj

Ruana, đe ti je ono tableto što si se raspitivala štaš š njime? :D
Baš mi nešto treba, jer moram katkad sjediti sa majkom u drugoj sobi, pošto je bolesna (moždani udar), pa da imam pri ruci nešto. Smartphone imam ali je nekako nepraktičan a i ne vidi se bogzna koliko. Naravno, ovo sve pod uslovom da riješim problem sa wi fi modemom, jer mi ne fercera nešto, već mjesecima. :(

Naravno, ovo sve striktno pod uslovom da ti je nepotreban i da je tvoj, te da ne moraš plaćati ništa za isti.
Ja sve cekam hoce li se neko od forumasa javiti da mu treba. Saljem, Allahami mi ne treba, ne salim se i taj internet sta tu fali (pisala sam prije da tehniku mogu da dobijem skoro gratis) pa ako nesto treba samo javi, ja se nista ama bas NISTA ne razumijem u to, hos' jednu kutiju Princa umjesto drine, ja to nemam ovamo, a kocke (rekla sam bez zezancije) jedino ako bi da probas dansku.
"Praskova" kakvih? Ali ima nesto za ledja(bolove) to puno pomaze.

Post Reply

Return to “Upoznaj forumase da bi ih volio”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests