Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Predstavite se

Moderator: Krokodil Behko

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by posmatrac » 19 Aug 2017, 16:56

arman wrote: 19 Aug 2017, 16:51 Majka je majka ako tebe postuje postovace i nju i obrnuto
A ne radi se tu o stavu majke, nego muskarca koji treba da pronadje priorotet u odnosu izmedju majke i njegove zene.

Najidealnije je svakako kada izmedju majke i zene postoji jedan normalan odnos, sto i nije rijetkost.

User avatar
arman
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 916
Joined: 23 Jul 2017, 12:54
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by arman » 19 Aug 2017, 16:58

posmatrac wrote: 19 Aug 2017, 16:56
arman wrote: 19 Aug 2017, 16:51 Majka je majka ako tebe postuje postovace i nju i obrnuto
A ne radi se tu o stavu majke, nego muskarca koji treba da pronadje priorotet u odnosu izmedju majke i njegove zene.

Najidealnije je svakako kada izmedju majke i zene postoji jedan normalan odnos, sto i nije rijetkost.
Ma ima svega cak se sami ponasaju prema svojoj majci kao prema robu..

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by posmatrac » 19 Aug 2017, 16:59

A ima djubradi svakakve.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by srculence7 » 19 Aug 2017, 22:09

posmatrac wrote: 19 Aug 2017, 16:31
toxic wrote: 19 Aug 2017, 16:22
posmatrac wrote: 19 Aug 2017, 16:17 Zene, onako iskreno, da li su vam drazi privlacni i atraktivni muskarci koji izgledaju fizicki bolje od vas, ili idete na sigurnije varijante " bolje da je akrep i da ga zene ne zagledaju" :D ?
Zasto je sigurnija varijanta? Ako ce da belaji, radice to u bilo kom slucaju.
Ne smeta mi da ga druge zene zagledaju, bas naprotiv, godi... iako nekad ume izazvati ljubomoru :)

p.s. Ako je atraktivan i privlacan, ne znaci da izgleda bolje od mene :p
A mnogo je veca vjerovatnoca da ce zene prosjecnog fizickog izgleda imati vise "predrasuda" prema muskarcu za kojeg utvrde da ima prolaza medju mnogim zenama, nego sto ce im "strah" predstavljati nego ko je poput njih ili ko je u fizickom smislu gori od njih.

Logicno da se dobar zenski i muski izgled ne mogu porediti, da su zene njezniji pol, ali etzo uvijek neki muskarac ima vise srece medju zenama , nego sto zena ima medju muskarcima, pa onda moze da dodje do raznih predrasuda , strahova i nerazumijevanja.

Ok, tvoj stav mi samo govori da si vjerovatno samopouzdana privlacna osoba :hihi
Šta znam, ja ne volim da pokazujem interesovanje za te koje sve žene jure, deluju mi arogantno, volim opuštene osobe a ne "paunove" :hihi Osim ako ne znam za njegovu reputaciju pa me pre nego li dođe do prosvetljenja osvoji :oo
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by Chloe » 19 Aug 2017, 22:30

Mutevelija wrote: 19 Aug 2017, 14:05 Ko vam je na prvom mjestu otac ili muž, ko muškarcu treba biti na prvom mjestu majka ili žena?
Ne znam zašto bih stavljala nekog baš na prvo mjesto, jer svako ima svoje mjesto. Kad bi me neko od njih uvjetovao izborom, upravo taj bi pao u mojim očima i utjecalo bi na izbor.

Majka i otac su roditelji koji imaju sasvim drugačiju ulogu u našim životima i porediti ih sa partnerima nema nikakvog smisla.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by Zagorka » 19 Aug 2017, 22:51

Tema muskarci pitaju,a ni muskaraca, ni pitanja.....obrazlazu biva nest tam' neki.....:kafa
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
arman
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 916
Joined: 23 Jul 2017, 12:54
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by arman » 19 Aug 2017, 22:53

:hihi

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by Mutevelija » 19 Aug 2017, 23:08

Kako se određuje ko je žena a ko muškarac??
Zašto termin muškarac je drugačiji od termina žena?
Nije on pravi muškarac, nije ona prava žena, da li ima razlike u ovim izjavama?
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by Zagorka » 19 Aug 2017, 23:12

Dodji kad postanes muskarac pitati, pa cu ti odgovoriti :oo
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by posmatrac » 19 Aug 2017, 23:17

srculence7 wrote: 19 Aug 2017, 22:09
posmatrac wrote: 19 Aug 2017, 16:31
toxic wrote: 19 Aug 2017, 16:22
posmatrac wrote: 19 Aug 2017, 16:17 Zene, onako iskreno, da li su vam drazi privlacni i atraktivni muskarci koji izgledaju fizicki bolje od vas, ili idete na sigurnije varijante " bolje da je akrep i da ga zene ne zagledaju" :D ?
Zasto je sigurnija varijanta? Ako ce da belaji, radice to u bilo kom slucaju.
Ne smeta mi da ga druge zene zagledaju, bas naprotiv, godi... iako nekad ume izazvati ljubomoru :)

p.s. Ako je atraktivan i privlacan, ne znaci da izgleda bolje od mene :p
A mnogo je veca vjerovatnoca da ce zene prosjecnog fizickog izgleda imati vise "predrasuda" prema muskarcu za kojeg utvrde da ima prolaza medju mnogim zenama, nego sto ce im "strah" predstavljati nego ko je poput njih ili ko je u fizickom smislu gori od njih.

Logicno da se dobar zenski i muski izgled ne mogu porediti, da su zene njezniji pol, ali etzo uvijek neki muskarac ima vise srece medju zenama , nego sto zena ima medju muskarcima, pa onda moze da dodje do raznih predrasuda , strahova i nerazumijevanja.

Ok, tvoj stav mi samo govori da si vjerovatno samopouzdana privlacna osoba :hihi
Šta znam, ja ne volim da pokazujem interesovanje za te koje sve žene jure, deluju mi arogantno, volim opuštene osobe a ne "paunove" :hihi Osim ako ne znam za njegovu reputaciju pa me pre nego li dođe do prosvetljenja osvoji :oo
A padne li ti napamet da se i vecina drugih zena zapravo plasi atraktivnih muskaraca i da one pribjegavaju da nadju kakve sigurnije varijante, pa taj naizgled "arogantni" frajko moze zapravo da bude samo tvoj? :oo

PA ruzni/ da kazem manje atraktivni) muskarci su iskomplexirani od malena, uvijek zeljnji dokazivanja sebi i drugima, prije ce te zapravo prevariti takav nego neko ko zna da vrijedi ;)

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by srculence7 » 19 Aug 2017, 23:21

posmatrac wrote: 19 Aug 2017, 23:17
A padne li ti napamet da se i vecina drugih zena zapravo plasi atraktivnih muskaraca i da one pribjegavaju da nadju kakve sigurnije varijante, pa taj naizgled "arogantni" frajko moze zapravo da bude samo tvoj? :oo

PA ruzni/ da kazem manje atraktivni) muskarci su iskomplexirani od malena, uvijek zeljnji dokazivanja sebi i drugima, prije ce te zapravo prevariti takav nego neko ko zna da vrijedi ;)
Ne zamaram se time, nisi me razumeo, ja pustim da oni mene traže,osvajaju, volim da se skrivam :love
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by srculence7 » 19 Aug 2017, 23:21

srculence7 wrote: 19 Aug 2017, 23:21
posmatrac wrote: 19 Aug 2017, 23:17
A padne li ti napamet da se i vecina drugih zena zapravo plasi atraktivnih muskaraca i da one pribjegavaju da nadju kakve sigurnije varijante, pa taj naizgled "arogantni" frajko moze zapravo da bude samo tvoj? :oo

PA ruzni/ da kazem manje atraktivni) muskarci su iskomplexirani od malena, uvijek zeljnji dokazivanja sebi i drugima, prije ce te zapravo prevariti takav nego neko ko zna da vrijedi ;)
Ne zamaram se time, nisi me razumeo, ja pustim da muškarci mene traže,osvajaju, volim da se skrivam :love
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by posmatrac » 19 Aug 2017, 23:24

srculence7 wrote: 19 Aug 2017, 23:21
posmatrac wrote: 19 Aug 2017, 23:17
A padne li ti napamet da se i vecina drugih zena zapravo plasi atraktivnih muskaraca i da one pribjegavaju da nadju kakve sigurnije varijante, pa taj naizgled "arogantni" frajko moze zapravo da bude samo tvoj? :oo

PA ruzni/ da kazem manje atraktivni) muskarci su iskomplexirani od malena, uvijek zeljnji dokazivanja sebi i drugima, prije ce te zapravo prevariti takav nego neko ko zna da vrijedi ;)
Ne zamaram se time, nisi me razumeo, ja pustim da oni mene traže,osvajaju, volim da se skrivam :love
A moje pitanje se odnosilo na vas izbor, da li u slucaju da vam se udvaraju radije vjerujete vise ili manje atraktivnim muskarcima.

PA to ti nije lose, jer vecina muskaraca( tj JA :D. ) voli da igra ulogu lovca, a ne da neko njih lovi , jer zene koje se tako ponasaju nisu ni malo zenstvene :ok

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by Mutevelija » 19 Aug 2017, 23:26

Zagorka wrote: 19 Aug 2017, 23:12 Dodji kad postanes muskarac pitati, pa cu ti odgovoriti :oo

Nisam dijete da ti odgovorim a ti kad žena :zubi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by srculence7 » 19 Aug 2017, 23:30

E vidiš čak i dupli postovi mi se dešavaju kod ovakvih filozofskih tema :D.
Na oprezu sam ja sa svima dok ih malo bolje ne osmotrim, izgled tu ne igra neku bitnu ulogu, samo problem nastaje nekada jer se neke senzacije ne mogu strogo iskontrolisati ;)
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by posmatrac » 19 Aug 2017, 23:45

srculence7 wrote: 19 Aug 2017, 23:30 E vidiš čak i dupli postovi mi se dešavaju kod ovakvih filozofskih tema :D.
Na oprezu sam ja sa svima dok ih malo bolje ne osmotrim, izgled tu ne igra neku bitnu ulogu, samo problem nastaje nekada jer se neke senzacije ne mogu strogo iskontrolisati ;)
Filozofske teme treba podrobije shvatiti, od ponavljanja glava ne boli ;)
ZAsto na oprezu, jer u najgorem slucaju te neko moze razocarati pa ga mozes ostaviti bas kao i onog kojem nisi dala nikakvu sansu :oo

Znaci mozes biti u vezi sa muskarcem prema kojem si ravnodusna i koji te fizicki ne privlaci mnogo?

JA bi takve humane osobe, bez obzira jesu li zene ili muskarci svetcima proglasio :oo

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by srculence7 » 19 Aug 2017, 23:55

posmatrac wrote: 19 Aug 2017, 23:45 Filozofske teme treba podrobije shvatiti, od ponavljanja glava ne boli ;)
ZAsto na oprezu, jer u najgorem slucaju te neko moze razocarati pa ga mozes ostaviti bas kao i onog kojem nisi dala nikakvu sansu :oo

Znaci mozes biti u vezi sa muskarcem prema kojem si ravnodusna i koji te fizicki ne privlaci mnogo?

JA bi takve humane osobe, bez obzira jesu li zene ili muskarci svetcima proglasio :oo
Čovek koji ima iskustva iza sebe vodi računa kome poklanja svoje poverenje,kome stavlja ključ od svog :srce u ruke, bar to za mene važi.
Mogu biti i sa nekim manje privlačnim što se izgleda tiče, ali neke druge kriterijume bi trebalo zadovoljiti, ništa preterano zahtevno ali mi se čini da se retko takve osobe nađu.Ili se ovim atraktivnim takvi propusti više gledaju kroz prste :ooo
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by Username » 20 Aug 2017, 08:22

Zagorka wrote: 19 Aug 2017, 22:51 Tema muskarci pitaju,a ni muskaraca, ni pitanja.....obrazlazu biva nest tam' neki.....:kafa
Primjecuje se moj izostanak u temi

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by Mutevelija » 20 Aug 2017, 23:30

Za koga se sređujete kad izlazite ako ste udate ili u vezi?
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Muškarci pitaju žene odgovaraju ...

Post by srculence7 » 21 Aug 2017, 02:13

Mutevelija wrote: 20 Aug 2017, 23:30 Za koga se sređujete kad izlazite ako ste udate ili u vezi?
Šta to ima veze?
Zar zauzetim ženama zabranjeno da izgledaju doterano, lepo?
Većina žena koja vodi računa o sebi i sređuje se, to radi prvenstveno da bi sebi ugodila, jer želi da bude zadovoljna sobom kada se pogleda u ogledalo; to je posebna satisfakcija koju ja ne bih pripisala nikom drugom do njoj.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

Post Reply

Return to “Upoznaj forumase da bi ih volio”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests