Naši najbolji, najsmješniji i najoriginalniji postovi

Predstavite se

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by Maja » 08 Oct 2010, 17:23

čarobnjak iz voza piše na temi analni sex

ja sam imao jarana koji se volio hvaliti tako tim nepodopstinama pa je bilo prica da je jednoj tokom tog analnog sexa :roll izvadio na k.. komad zeljanice (jos se veli pusi)


:haha :haha :haha :haha :haha

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by Maja » 11 Dec 2010, 12:27

mandibulas wrote:ma daaaj... propast ziva

ali u nekim kulturama je to sasvim normalno (i to ovdje na Balkanu, samo sto mi nismo imali cescih susreta sa tim ljudima pa da vidite)

zamisli za ruckom, njih 4-5 za stolom (muskarci i cure), i prvo se usta natrpaju hranom (ono ko dabar da se obrazi napusu, a usne se ne mogu zatvoriti, nego ostane onaj "krug"), e onda se to zalije Fantom ili Kolom, i kad se to malo "smoci" - onda zapocinje razgovor i pljusak mrva iz usta (nije sala to sam gledo jedno 3 godine svaki dan za doruckom, ruckom i vecerom, i uvijek drugi ljudi, ali iz istog "regiona"). propast

:haha

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by Maja » 26 May 2011, 00:42

Krokodil Behko wrote: Kad na momenat,prica prestane,gledaj je
ravno u oci... Kao kobra.. ..Nemoj da trepces ko zuto na semaforu..

:haha :haha

kroki legendo

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by Maja » 30 Jun 2011, 00:43

Krokodil Behko wrote:
Kad se trpa nasuho,vjeruj da boli,samo na pocetku..
Cim lokomotiva prodje,vagoni idu sami :D

To bi stvarno,svi trebali probati.. Dakle,bez ikakvih
mazalica i ostalih gluposti :kafa
:valja

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by Maja » 02 Aug 2011, 18:24

niska grana wrote:Vjerovatno sam oduvijek bio previše misteriozno raspoložen pa su mi kad sam bio dječak kupili jedan mali dnevnik s malim katancem što me je navelo da krajnje naivno povremeno zapisujem misli, doživljaje i osjećaje, sve dok nisam shvatio da mali katanac zapravo ima dupli mali ključ kad sam sasvim slučajno čuo da se moje umotvorine čitaju naglas uz popratno urlanje od smijeha.

:haha :haha :haha :haha :haha

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by Maja » 08 Aug 2011, 00:24

shorty wrote:ja imam bas ogromni belaj sa nesanicom,
al evo iz iskustva sta pomaze:
1. zadrzavanja daha sto duze, jednom sam tako pratio na satu kolko mogu zadrzat i pokusao da predjem preko 1:10min i nisam ni skontao da sam zaspao

:ha

User avatar
shorty
Na probnom
Na probnom
Posts: 80
Joined: 26 Nov 2010, 21:34
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by shorty » 08 Aug 2011, 00:42

Maja wrote:
shorty wrote:ja imam bas ogromni belaj sa nesanicom,
al evo iz iskustva sta pomaze:
1. zadrzavanja daha sto duze, jednom sam tako pratio na satu kolko mogu zadrzat i pokusao da predjem preko 1:10min i nisam ni skontao da sam zaspao

:ha
dobro je nije ono cetvrto xD

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by Maja » 08 Aug 2011, 00:46

da se razumijemo ovdje kopiram postove koji su mi smiješni i simpatični ;)

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by Maja » 13 Aug 2011, 19:39

String wrote:Svi su mi ok...svako ima "ono nesto" svoje i svaki put se dobro zabavim kada dodjem i komuniciram sa svima...Imam vas da pitam za sve sto mi nije jasno..bio to fotoaparat, auto, kompjuter..itd..nemam vas za sex ali eto,...bit ce i to valjda (zajebavam se, naravno..moram malo :oo )..itd... priznajem, nekada se tako iznerviram privatno pa onda naletim ovdje na necije misljenje koje je identicno misljenju onoga ko me iznervirao privatno pa onda bezveze ispadnem kreten...i pocnem da lajem svasta.. :sram ..tako je to...zivot je kurva...a zivimo svaki dan i nekada nemas novca da joj placas svaki dan..
Ej zato u "Dramaru" prave super pizze..ja neki dan otisao i jedva izasao na vrata pozlilo mi morao popiti 2 Cole i onda skontam da sam jos vise usrao sa Colom i skrenem tamo kod onog trznog ima apoteka i kupim sebi onaj gel neki za reumu i namazem se po rukama i glavi da me prodje stomak....i ona me pocnu boliti noge...valjda zato jer mi je dioptrija na jednom oku manja...

P.S. Ja kada umrem...meni ce na nadgrobnoj ploci pisati "HAHAHA", "LOL", "Sta citas koji qurac, promijeni mi to cvijece u tegli"
, "Busi sad komsija, mene nema, jebala te busilica"....a svi crvi ce pobjeci s mene napolje...govoreci "Ja budale majko mila"....Jebes ti zivot bez zajebancije...

User avatar
Toruk Makto
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3417
Joined: 24 Mar 2010, 02:02
Location: C:\Documents and Settings\Toruk Makto\Desktop
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by Toruk Makto » 14 Aug 2011, 03:56

Maja wrote:
String wrote:Svi su mi ok...svako ima "ono nesto" svoje i svaki put se dobro zabavim kada dodjem i komuniciram sa svima...Imam vas da pitam za sve sto mi nije jasno..bio to fotoaparat, auto, kompjuter..itd..nemam vas za sex ali eto,...bit ce i to valjda (zajebavam se, naravno..moram malo :oo )..itd... priznajem, nekada se tako iznerviram privatno pa onda naletim ovdje na necije misljenje koje je identicno misljenju onoga ko me iznervirao privatno pa onda bezveze ispadnem kreten...i pocnem da lajem svasta.. :sram ..tako je to...zivot je kurva...a zivimo svaki dan i nekada nemas novca da joj placas svaki dan..
Ej zato u "Dramaru" prave super pizze..ja neki dan otisao i jedva izasao na vrata pozlilo mi morao popiti 2 Cole i onda skontam da sam jos vise usrao sa Colom i skrenem tamo kod onog trznog ima apoteka i kupim sebi onaj gel neki za reumu i namazem se po rukama i glavi da me prodje stomak....i ona me pocnu boliti noge...valjda zato jer mi je dioptrija na jednom oku manja...

P.S. Ja kada umrem...meni ce na nadgrobnoj ploci pisati "HAHAHA", "LOL", "Sta citas koji qurac, promijeni mi to cvijece u tegli"
, "Busi sad komsija, mene nema, jebala te busilica"....a svi crvi ce pobjeci s mene napolje...govoreci "Ja budale majko mila"....Jebes ti zivot bez zajebancije...
:plavi
Dal se trava sadi kod njih ko kod nas žito ,
da vidim svemirca , to bi ga ja upitooo .

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by Maja » 14 Aug 2011, 15:49

pisao šta je za iftar

paparaci wrote:zeljanica i tiramisu :jupi zivot je nekad tako lijep :haha
:haha

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by Maja » 17 Aug 2011, 03:45

Krokodil Behko wrote: sad ja svaki dan,kad idem na tusiranje,moram kesom,da umotam koljeno
i da je pricvrstim gumicama,ko da sam ja ajvar.. Mada mi koljeno,pomalo
i lici na to :tuga

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by Maja » 28 Aug 2011, 01:15

tema Vocaloid

Vocaloid (Tehnologija kompjuterskog glasa) opšte je poznata u Japanu a sve brže se širi i u ostatku svijeta. Potpuno kompjuterski kreiran glas dostiže pjevačke mogućnosti što nijedan pjevač ne može!
paparaci wrote:meni je to bezveze. ne moze masina nikako unijeti osjecaje u pjesmu kao insan. najzad, neka potegne bolje od Šere i odreću se narodne i muzike uopšte :oo :D.
:plavi

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by Maja » 12 Nov 2011, 11:47

Kaže Beho:
imam zelju,da joj svrsim u jedno uho,a da izadje na drugo. To je jedini nacin,da pouzdano znam,da ce joj ubuduce,samo moja kita,biti u glavi..to jest u mislima.
Pa je htjela da joj grickam bradavice..
Aman boze dragi,grizem je ko doberman a ona trazi jace i jace.
Cisto se uplasio,da joj ne otkinem sisu.
:plavi

Voljena
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1307
Joined: 23 Jul 2011, 09:37
Status: Offline

Re: Smiješni nickovi i postovi

Post by Voljena » 12 Nov 2011, 12:42

hahahaha :haha :haha
ala se ismijah :plavi

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Naši najbolji, najsmješniji i najoriginalniji postovi

Post by gejsha » 01 Dec 2011, 13:09

Ovdje možete kačiti postove koji su vas oduševili,nasmijali vas ili svidjeli vam se na neki drugi način.



Muskarci,koje zenske osobine vas najvise nerviraju?
niska grana wrote:Gotovo nijedna ili bolje rečeno ništa posebno a da isto nije prisutno i kod drugog spola.
Možda samo jedna osobina, mada ni ona nije isključivo ženska: nepresušan talenat za sasvim bespotrebno izazivanje problema i belaja sa nesagledivim posljedicama doslovno ni iz čega.


Žene , da li bi se udale za fizikanera,narko dilera,svodnika?
madam Bovary wrote:Fizikaneri nisu pateticni jadnici.
Moj otac je poslije rata radio kao fizikaner.
Ja sam radila fizicki posao preko sezone kad sam bila mladja.
Fizicki posao je dobar za dusu i tijelo.
Fizicki radnici su ljudi kojima treba odati priznanje,jer ne zale proliti znoj da prehrane familiju.
Da,svakako ce se normalna zena udati prije za drogerasa i svodnika :lupa E brate dragi :jok
Behko imas posla sa pogresnom vrstom zena.
A ti milokrade jos jednom stavi sav zenski rod u isti kos :oklagija
To nije ni lijepo,ni duhovito.A sve i da jeste ima jos vrsta smajlija,znas?

Po čemu će vas ljudi prepoznati?
mandibulas wrote:poznaces me uvijek po frizuri..... ona mi je jos u proceduri :oo
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

User avatar
niska grana
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2441
Joined: 21 May 2011, 23:01
Location: Osamnaesti tetrapak
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Najoriginalniji postovi

Post by niska grana » 01 Dec 2011, 22:05

Ima ih bezbroj, ali da ne pretrpavam odjednom evo jednog posta koji me u zadnje vrijeme ponajviše oduševio, nasmijao & na neki način svidio....all in 1.
Ideja wrote:S vremena na vrijeme osjetim da nisam kao drugi ali nisam sretna zbog toga. Ne mislim da sam bolja od drugih, samo drukčija, a vjerujem da i drugi ljudi imaju taj osjećaj ponekad. Ponekad se osjećam čudno,nadmoćno u odnosu na druge, kao da poznajem sve moguće situacije na ovom svijetu, kao da unaprijed znam šta će se desiti, unaprijed predvidjeti nečiju reakciju. Ništa ne prepuštam slučaju, a ipak žudim za slučajnostima. Ponekad osjetim kao da su drugi ljudi tako jednostavni a ja tako komplicirana. Naizgled sabrana i uvijek nasmijana, ponekad toliko analiziram druge da mi bude muka od sebe same. Bježim od materijalnih stvari, užasavam se snobova svake vrste i umišljenh čudaka koji vjeruju da su bolji od drugih.
Iako me drugi uglavnom doživljavaju kao vedru , jednostavnu i druželjubivu osobu, jer često nesvjesno ostavim takav dojam, ja u stvari najbolje funkcionišem u svom malom svijetu. Znam komunicirati sa različitim profilima lljudi, suosjećati sa svima, naći lijepu riječ za svakoga, biti kritična a ipak sve zadržati za sebe ili uži krug ljudi jer su iskustva uglavnom gorka i ali nema nikog ko mene razumije. Svjesna prepotentnosti u takvim trenucima, ipak nastojim da se spustim na zemlju, i šutim ko zalivena, znajući da je šutnja moja najbolja samozaštita, jer ako progovorim, povrijediću druge normalne ljude a time i samu sebe.
& Ah da, i jedan kratki insert iz posta koji me zadnji put dobro nasmijao :DD
Maja wrote: Poslije zaspem i sanjam kako će reprezentacija BiH igrati u našoj mahali. Već noć prije počela se puniti mahala, a od igrača je došao samo golman Asmir Begović, i to zavezan je za go u mojoj avliji.
Pokrila sam ga šatorskim krilom da mu ne bude hladno i tad me zamolio da mu javim kad dođu u mahalu njegova majka i sestra.
Gratias ago Tibi, Domine, quia fui in hoc mundo.

Ideja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3275
Joined: 26 Mar 2010, 10:21
Status: Offline

Re: Najoriginalniji postovi

Post by Ideja » 02 Dec 2011, 22:26

:valja
Nela wrote:to su luđakinje teške. Doduše ako pogledaš sa aspekta da je nju strah da joj se sise ne otegnu pa će muž naći mlađu i bolju onda ih treba žaliti.
Možda grubo zvučim ali ja takvim kobilama ne bih dala ni da rađaju djecu.
"Jer, bez imalo sumnje, drvo za moj tabut raste. I platno posmrtno, moje, neko negdje tka... "

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: Najoriginalniji postovi

Post by Maja » 06 Dec 2011, 14:17

bmw wrote:Sve to gore navedeno radi moj otac a mene i sestre stid, pogotovo kad imaju kakvi gosti a i kad smo sami gadi nam se. Sreca ne zivi s nama ali kad dodje onu jednu sedmicu u tri mjeseca, katastrofa, ne sjeda mi se za sto. Potrudim se da sve sto znam novo spremim i kad sjednemo za sto, ne mili nam se jesti. Dzaba mu namiguj, nogom ispod stola, ma boli ga. Ako mu kazes direktno, toliko se uvrijedi da nece vise da jede, ustane iza stola. Supu navise voli a ja je vise ne kuham. I tako mi odrzimo jednom sastanak bez njega, da vidimo kako ga dovest' "u red". Dogovorimo se da sve sto on radi, da mi svi ponavljamo pa da vidi kako je. Bogami smo se namljckali dok je i primijetio uopste ali upalilo je,usuti bar na neko vrijeme i cim opet krene, mi svi zaredom opeeeet. Hehe..

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Najoriginalniji postovi

Post by gejsha » 07 Dec 2011, 17:24

Tema:omiljeni članovi foruma
String wrote:Svi su mi ok...svako ima "ono nesto" svoje i svaki put se dobro zabavim kada dodjem i komuniciram sa svima...Imam vas da pitam za sve sto mi nije jasno..bio to fotoaparat, auto, kompjuter..itd..nemam vas za sex ali eto,...bit ce i to valjda (zajebavam se, naravno..moram malo :oo )..itd... priznajem, nekada se tako iznerviram privatno pa onda naletim ovdje na necije misljenje koje je identicno misljenju onoga ko me iznervirao privatno pa onda bezveze ispadnem kreten...i pocnem da lajem svasta.. :sram ..tako je to...zivot je kurva...a zivimo svaki dan i nekada nemas novca da joj placas svaki dan..
Ej zato u "Dramaru" prave super pizze..ja neki dan otisao i jedva izasao na vrata pozlilo mi morao popiti 2 Cole i onda skontam da sam jos vise usrao sa Colom i skrenem tamo kod onog trznog ima apoteka i kupim sebi onaj gel neki za reumu i namazem se po rukama i glavi da me prodje stomak....i ona me pocnu boliti noge...valjda zato jer mi je dioptrija na jednom oku manja...

P.S. Ja kada umrem...meni ce na nadgrobnoj ploci pisati "HAHAHA", "LOL", "Sta citas koji qurac, promijeni mi to cvijece u tegli", "Busi sad komsija, mene nema, jebala te busilica"....a svi crvi ce pobjeci s mene napolje...govoreci "Ja budale majko mila"....Jebes ti zivot bez zajebancije...
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

Post Reply

Return to “Upoznaj forumase da bi ih volio”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests