Intelektualne usluge

Post Reply
User avatar
tovar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1326
Joined: 08 Aug 2012, 14:55
Status: Offline

Intelektualne usluge

Post by tovar » 06 Mar 2015, 22:09

Prilika!
Mijenjam pamet za fizičku radnu snagu. Na pamet dajem garanciju da je u originalnom pakovanju i do sada nikad korištena pa je zato potpuno nova, kilometraža nije garant vraćana pa zato god. proizvodnje nije važna. Posjedujem servisnu knjižicu (ct, eeg i ostalo) i veterinarsko uvjerenje da nemam kravlje ludilo. Mogućnost i drugih kombinacija koje mi sada ne padaju na pamet jer još kapu nisam skinuo. Pamet redovno podmazujem svako jutro u prvoj birtiji samo kvalitetnim mazivom visoke oktanske vrijednosti i po potrebi dotačem preko cijelog dana do navečer kad ju naspem do čepa da ne ishlapi do jutra i zato stalno nosim kapu a nekad i dvije.
Jeftino dam samo da prodam, može i na rate. Imam novu pamet a ti samo slušaj mene i snažan budi pa će cijeli svijet da se nama čudi!
O, sudbo kleta...
vrati mi vjeru...u ljude, u ljubav, u bolje sutra;
za uzvrat ja ću moliti Boga
da ti oprosti za sva moja tužna jutra...

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96487
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34424 times
Been thanked: 21152 times
Contact:
Status: Online

Re: Intelektualne usluge

Post by Rum » 05 Jan 2024, 23:36

Ako je u vasem Dzematu plava koverta tu sam ja glumim zeleno , efendije javite se u pp
Zasto da su vam bandere plave kada smo tu mi da se sve zeleni , javite se nas nista ne kosta a vama puno znaci
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Anestzijaaa
Forumaš mjeseca
Forumaš mjeseca
Posts: 4231
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 2522 times
Been thanked: 1903 times
Status: Offline

Re: Intelektualne usluge

Post by Anestzijaaa » 05 Jan 2024, 23:57

Glumim rodbinu na dzenazi,cijena pp
Zbogom hrabri lavovi,vase sjenke i sad cuvaju nas grad.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96487
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34424 times
Been thanked: 21152 times
Contact:
Status: Online

Re: Intelektualne usluge

Post by Rum » 06 Jan 2024, 01:57

Uskoro ramazam mrsim se za vas ,zasto da su vam iftari preslani ili neslani kada tu imate mene ,neka ovo bude vas najukusniji iftar uz mene za 27 noc gratis ,ponude u pp prvih 10 dana je rezervisano pozurite ne dozvolite da efendija i komsiluk kuka kako ste presolili
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

Post Reply

Return to “Lični oglasi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests