Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post Reply
Legenda22
Na probnom
Na probnom
Posts: 2
Joined: 18 Jan 2018, 23:46
Status: Offline

Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by Legenda22 » 18 Jan 2018, 23:50

VJERUJTE MI I NECETE POZALITI!!!OSTVARITE SVE SVOJE SNOVE! OVO JE POTPUNO
LEGALAN NACIN ZARADE I ZA NJEGA VAM TREBA SAMO 30 kn! KAKO PRETVORITI 30 KM U 30 TISUCA,CITAJUCI OVO MOGAO BI VAM SE ZIVOT ZAUVIJEK PROMJENITI! ON ZBILJA DJELUJE!
Nasao sam ovo na jednoj news grupi i odlucio isprobati. Prije par tjedana, pretrazivao sam newsgrupe i naisao sam na clanak slican ovome u kojem je pisalo da mozete zaraditi tisuce dolara u samo PAR TJEDANA sa samo malim ulogom od 30 km! Pomislio sam, "Da bas, ovo mora da je prijevara" no kao vecina nas, bio sam znatizeljan, pa sam nastavio s citanjem. Kako god, pisalo je da posaljete 5 km svakoj od 6 imena i adresa koje su bile u tom clanku. Zatim stavite svoje ime i adresu na kraj popisa na #6, te posaljete taj clanak na najmanje 200 newsgrupa. (Ima ih na tisuce). Nema kvake, to je to. Pa sam nakon malo razmisljanja, i savjetovanja s prijateljima,
odlucio pokusati. Mislio sam "Sto imam izgubiti osim 6 markica i 30 km, zar ne?" zatim sa ulozio tih bjednih 30 km I POGODITE STO!?... u roku od 7 dana, poceo sam dobivati novac postom! Bio sam zaprepasten! Pomislio sam da ce s tim biti ubrzo gotovo, ali novac je neprestano dolazio. U mom prvom tjednu, zaradio sam oko 100 km. krajem drugog tjedna zaradio sam ukupno vise od 1 100 km! u trecem tjednu imao sam preko 10 000 km i jos raste. Ovo je sada moj 4 tjedan i moja ukupna zarada je malo vise od 25 000 km a novac jos ludjacki dolazi. To sve sigurno vrijedi 30 km, i 6 markica!! Sada cu Vam reci na kojem principu ovo radi i jos vaznije, ZASTO radi... Osim toga, pobrinite se da imate isprintanu kopiju ovog clanka SADA, tako da bi mogli provjeravati neke
informacije kako ih trebate. OBECAVAM Vam da ako tocno pratite moje upute, zaradjivat cete vise novca nego sto ste ikada mogli radeci nesto tako lako! NASTAVITE CITATI DA BI STE DOZNALI KAKO OVO RADI!!!
Prijedlog: Procitajte ovu cijelu poruku pazljivo! (isprintajte ju ili ju kopirajte na svoje osobno racunalo.) Slijedite jednostavne upute i gledajte novac kako dolazi! Lagano je. Legalno je.MOLIM VAS,VJERUJTE MI,ZELIM VAM DOBRO!!! A, Vas je ulog samo 3m kn (Plus postarina na samo 6 kuverti...samo jednom...bez ponovno slanja poste) VAZNO: Ovo nije prijevara; nema
laznih obecanja; nije ilegalno; i 99% nije riskantno - stvarno funkcionira! Ako je odanost slijedecim uputama, dobivat cete izvanredne prihode. SAMO NASTAVITE CITATI!! MOLIMO VAS Slijedite ove upute TOCNO, i 50 000 ili vise mogli bi biti vasi u roku od 20 do 60 dana. Ovaj program ostaje uspjesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA sudionika. Molimo Vas nastavite njegov uspjeh pazljivo prateci i postujuci upute. Sada cete postati dio Postanskog poslovanja. O ovom poslu Vas proizvod nije cvrst i opipljiv, on je usluga. Vi ste u poslu razvijanja Postanskih lista. Mnogo udruga rado placa velike svote novca za kvalitetne liste. No ipak, novac od tih lista je sekundaran prihodu koji se zaradi od ljudi kao sto ste Vi i ja koji traze da ih se ukljuci u tu listu. >Ovo su 4 koraka
do sigurnog uspjeha:
KORAK 1 >Nabavite 6 odvojenih papirica i napisite slijedece na svaki papiric >"PLEASE PUT ME ON YOUR MAILING LIST." Sada uzmite 6 novcanica od pet km i >i stavite JEDNU u SVAKI od 6 papirica tako da se novcanica ne moze >vidjeti kroz kuvertu (radi sprjecavanja kradje). Zatim, stavite jedan >papiric u svaku od 6 kuverti i zatvorite ih. Sada bi ste trebali imati >6 zatvorenih kuverti, svaku sa papiricem na kojem je iznad napisana >fraza, Vasim imenom i adresom, i 5 km
novcanicu. Ono sto Vi radite je >da stvarate uslugu. OVO JE SIGURNO LEGALNO! Vi zahtjevate zakonitu >uslugu i placate ju! Kao vecina nas bio sam pomalo skeptican i pomalo >zabrinut o legalnim pogledima svega toga. Pa sam i provjerio sa U.S. >Post Office (1-800-725-2161) i potvrdili su mi da je to uistinu >legalno. Posaljite tih 6 kuverti na slijedece adrese:
#1.) Tonća Raič,dr Milana Šufleja bb 88000 Mostar BiH
#2.) Gabrijela Vladić.Milana Šufleja bb 88000 Mostar BiH
#3.) Goran Marinović ilićka bb (vrelo) 88000 Mostar BiH
#4.) Iris Pehar.DR,Ante starčevića 13 88000 Mostar BiH
#5.) Mladena Pehar DR,Ante Starčevića 13 88000Mostar BiH
#6.) Radovan Zekic Osmaci bb 75406 Osmaci BIH
KORAK 2 >Sada izaberite ime pod #1 sa liste koju vidite iznad i maknite ga sa liste, >pomaknite ostala imena prema gore (6 postaje 5, 5 postaje 4, itd...) i >dodajte >SVOJE Ime pod brojem 6 na listi. >KORAK 3 >Promjenite u clanku sve sto trebate, no nastojte >odrzati clanak slicniji originalu sto je vise moguce. Sada, posaljite >svoj prepravljeni clanak na najmanje 200 newsgrupa.
(Mislim da ima >priblizno 24,000 grupa) Vi samo trebate 200, no zapamtite, sto ih vise >posaljete, to vise novca zaradite! Necete dobiti puno osim ako saljete >ko ludi.) Ovo je savrseno legalno!MOLIM VAS,VJERUJTE MI. Ako ste sumnjicavi >u vezi ovoga,pogledajte Title 18 Sec. 1302 & 1341 of the Postal lottery >zakona. >Imajte kopije ovih koraka za sebe i, kad god Vam zatreba novac, >prodjite sve ponovno, i ponovno. MOLIMO VAS ZAPAMTITE da ovaj NACIN ZARADE >ostaje uspjesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA sudionika i njihove >pazljive posvecenosti uvjetima. Uzmite to ovako. Ako ste posteni, >program ce se nastaviti i novac koji dobivaju mnogi drugi doci ce i do >Vas. Mozda zelite zadrzati imena i adrese poslane Vama, bilo na >racunalu ili
na papiru i cuvati zabiljeske koje Vam ljudi posalju. To >POTVRDUJE da Vi uistinu provodite uslugu. (Takodjer, bi mogla biti >dobra ideja da zamotate novcanice od 5 km u tamni papir da bi ste >smanjili rizik postanskih lopova.) Vase ime ce se pomicati na listi >geometrijski, pa kada Vase ime dodje do #1 pozicije dobivati cete >tisuce km u CASHu!!! Kakva prilika za samo 30 km (5 km za svakog >od prvih 6 osoba napisanih na listi) Posaljite ih sada, dodajte svoje >ime na listu i Vi ste u poslu!
------------UPUTE ZA------------KAKO POSLATI NA NEWSGRUPU-----------
Korak 1) Ne trebate ponovno pisati ovo cijelo pismo da bi ste ga poslali. Samo stavite kursor na pocetak pisma i povucite kursor na dno ovog dokumenta, izaberite 'copy' iz edit menija. To ce kopirati cijelo pismo u memoriju racunala.
Korak 2) Otvorite prazan 'notepad' dokument i stavite kursor na vrh prazne stranice. Iz 'edit' menija izaberite 'paste'. To ce preslikati kopirano pismo u 'notepad' da biste mogli dodati svoje ime na listu.
Korak 3) Spremite svoj novi notepad dokument kao .txt dokument. Ako Zelite poslati drugaciji clanak, uvijek cete imati taj dokument koji mozete obradjivati.
Korak 4) Pokrenite 'Netscape' ili 'Internet Explorer' pokusajte potraziti razne newsgrupe (on-line forume, oglasne ploce, chat stranice, rasprave.
Korak 5) Posjetite te stranice i posaljite ovaj clanak kao novu poruku tako da kliknete na prazninu i izaberete 'paste' iz 'edit' menija. Ispunite 'Subject', to ce biti naslov koji ce svi vidjeti dok ce pregledavati liste posiljaka o odredjenoj grupi, kliknite na 'post message' gumbic. Gotovi ste s prvim! Cestitam...TO JE TO! Sve sto morate je otici na razne newsgrupe i poslati clanak, kad Vam udje u stos, trebat ce Vam oko 30 sekundi za svaku newsgrupu!
**ZAPAMTITE, U STO VISE NEWSGRUPA ILI FORUMA POSALJETE, VISE CETE NOVACA ZARADITI! NO MORATE POSLATI MINIMUM OD 200** To je sve! Poceti cete dobivati novac iz cijeloga svijeta u roku od par dana! Mozda ce te i nekada htjeti iznajmiti postanski sanducic radi velikog broja poste koji ce te dobivati. Ako zelite ostati anonimni, mozete izmisliti ime za
upotrebu, sve dokle ?e Vam postar dostavljati. **SAMO BUDITE SIGURNI DA SU VAM SVE ADRESE TOCNE.
** EVO KAKO 30 KM POSTANE NEKOLIKO TISUCA!! Od 200 posiljaka, recimo da dobijete samo 5 odgovora (vrlo rijedak primjer). Zaradili ste 25 km sa svojim imenom na #6 na pismu. Sada, svaki od tih 5 osoba koji su Vam poslali 5 km naprave MINIMUM 200 posiljaka, svaki sa Vasim imenom #5 i samo 5 osoba odgovori na originalnih 5, to je jos 125 kn za Vas, sada svaki od tih 25 naprave 200 MINIMUM posiljaka sa Vasim imenom na #4 i samo 5 odgovora svaki, dobivate dohodak od 625 km! Sada, se tih 125 osoba okrece i posalje MINIMUM 200 sa Vasim imenom na #3 i dobiju samo 5 odgovora svaki, dobivate dohodak od 3 125 km! OK, e sada je onaj zabavan dio, svaki od tih 625 osoba posalje MINIMUM 200 pisama sa Vasim imenom na #2 i svaki od njih dobije samo 5 odgovora, koji su Vam donjeli 15 625 kn!!! E sad tih 3 125 osoba ce svi dostaviti ovo pismo na 200 newsgrupa sa Vasim imenom na #1 i ako jos uvijek 5 osoba po 200 newsgrupa reagira dobivate 78 125 km! Sa originalnim ulogom od SAMO 30 km! NEVJEROVATNO! Kada Vase ime vise nije na popisu, samo uzmete posljednju posiljku u newsgrupi, i jos jednom posaljete 30 km imenima na listi, stavljajuci svoje ime ponovno na broj 6. Te ponovno pocnete slati posiljke na
newsgrupe.
Stvar koju treba zapamtiti je da li shvacate da se tisuce ljudi po cijelom svijetu spaja na internet i cita clanke svaki dan?, BAS KAO I VI sada!! Pa, da li si mozete priustiti 30 km i vidjeti da li stvarno djeluje?? Mislim da, da... Ljudi su govorili, "Sto ako je plan izigran nitko Vam ne posalje novac? Pa sto! Koje su sanse da se to dogodi kada postoji mnogo novih, postenih korisnika i novih postenih ljudi koji se prikljucuju internetu i newsgrupama svaki dan i zeljni su pokusati? Procjenjuje se da je 20 000 do 50 000 novih korisnika, svaki dan, sa tisucama onih koji se spajaju u pravi internet. Zapamtite, igrajte POSTENO i PRAVEDNO te ce ovo zbilja uspjeti.
MOLIM VAS,VJERUJTE MI i OSTVARITE SVE SVOJE SNOVE!!! SRETNO!!

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by Sheval » 18 Jan 2018, 23:54

Vidi se da si posten covjek i da ti je stalo do drugih. Bog te blagoslovio!

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by rethna » 18 Jan 2018, 23:55

A koliko se placa da procitam ovo :oklagija
Question everything.

Legenda22
Na probnom
Na probnom
Posts: 2
Joined: 18 Jan 2018, 23:46
Status: Offline

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by Legenda22 » 18 Jan 2018, 23:56

Citajte pazljivo pa cete videti

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15111
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by Tokmak » 18 Jan 2018, 23:59

ovaj miješa sve ovdašnje jezike i govore... :ovaj
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

navika
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12400
Joined: 18 Mar 2015, 20:07
Status: Offline

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by navika » 19 Jan 2018, 00:03

Ni meni se ne cita. A nesto i ne vjerujem u sve sto procitam.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by storm » 19 Jan 2018, 04:54

Haha piramidica :oo
Malo spominje kune, malo marke, malo dolare...zanimljivo, kako tamo, gdje narod ekonomski slabo stoji i najbolje prolaze te prevare...
Nema naprecac love...
Pod broj dva, nema nista besplatno...
Pod broj tri treba ovog majmuna predati policiji...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11326 times
Status: Online

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by spacebound » 19 Jan 2018, 07:10

Je l' ko procit'o da preprica :oo?

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by storm » 19 Jan 2018, 07:13

spacebound wrote: 19 Jan 2018, 07:10 Je l' ko procit'o da preprica :oo?
Ma ja....malo ti meni,malo ja tebi ...a svi mi skupa njemu :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11326 times
Status: Online

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by spacebound » 19 Jan 2018, 07:15

A koliko na kraju ostane meni od tog brzo i lako stecenog bogatstva :oo?

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by Melek » 19 Jan 2018, 07:41

rethna wrote: 18 Jan 2018, 23:55 A koliko se placa da procitam ovo :oklagija
Zar se to uopste moze procitati?
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by Nice try » 19 Jan 2018, 07:44

Sam naslov sve govori :hihi
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by Krokodil Behko » 19 Jan 2018, 09:40

Ne poznajem nikog, ko je igrao ove piramide, a da se usrećio :hm
online

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by Sheval » 19 Jan 2018, 10:43

storm wrote: 19 Jan 2018, 04:54 Haha piramidica :oo
Malo spominje kune, malo marke, malo dolare...zanimljivo, kako tamo, gdje narod ekonomski slabo stoji i najbolje prolaze te prevare...
Nema naprecac love...
Pod broj dva, nema nista besplatno...
Pod broj tri treba ovog majmuna predati policiji...
Bravo. Ovo jeste slucaj za policije. Pun je internet ovih lopova koji na tudjoj muci pokušavaju da zarade. Velika većina ljudi je svjesna da je ovo prica za djecu ali dovoljno mu 5-6 onih koji se ulove. Jazavci, koji na tudjoj bolesti i bijedi pokušavaju sebi priskrbiti dobit.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by Hannibal » 19 Jan 2018, 10:52

bruda nema vise novcanica od pet maraka, mogul ja slat po deset maraka?
🐽

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by Socrates » 19 Jan 2018, 11:30

Gdje nas nađe? :ha
. . . . . . . . .

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80757
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9947 times
Been thanked: 6772 times
Status: Online

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by Julia-Klara » 19 Jan 2018, 11:48

:rol

How about getting a job?

:rol
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by Socrates » 19 Jan 2018, 11:55

Ovih 25 000 kmova sto je zaradio bi trebao uložiti u neki tečaj pisanja. :djed
. . . . . . . . .

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80757
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9947 times
Been thanked: 6772 times
Status: Online

Re: Kako zaraditi novac veoma lako a legalno

Post by Julia-Klara » 19 Jan 2018, 11:57

Ma nemreem ja to ni citat. Kosa mi se dize na glavi od ovakvih stvari :rol
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Post Reply

Return to “Posao”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests