Apartmani u Beogradu

Nemanja159
Na probnom
Na probnom
Posts: 1
Joined: 07 Sep 2015, 13:58
Status: Offline

Smestaj u Beogradu

Post by Nemanja159 » 08 Sep 2015, 14:52

Pozdrav svima, ja sam Nemanja, bavim se dnevnim najamom apartmana u Beogradu. Ne znam koliko Vas putuje i zadrzava se u Beogradu, ali ukoliko Vas ima mogu Vam ponuditi stvarno kvalitetnu uslugu po veoma pristupacnim cenama. Vise mozete saznati preko sajta apartmani beograd, a za sve posetioce ovog foruma napravicu neku specijalnu ponudu ukoliko su zainteresovani za neki od apartmana.
Svako dobro

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Smestaj u Beogradu

Post by Calla » 09 Sep 2015, 13:33

Ja Cu Se zasigurno javiti sledece godine za ovaj petosobni Apartment samo da ugovorim Datum Sa curama nemoj da bi sklonili ponude!!
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

Zeljko Petrovic
Na probnom
Na probnom
Posts: 7
Joined: 18 Sep 2015, 17:15
Status: Offline

Re: Smestaj u Beogradu

Post by Zeljko Petrovic » 18 Sep 2015, 17:40

Ukoliko vam je neophodan smeštaj u Beogradu uz to da ne potrošite mnogo novca, a opet da budete zadovoljni uslugom, preporučujem svima Apartman Vračar Crveni Krst, o samoj agenciji možete da se upoznate preko sajta http://belgrade-apartments.co.rs/

Zeljko Petrovic
Na probnom
Na probnom
Posts: 7
Joined: 18 Sep 2015, 17:15
Status: Offline

Apartmani u Beogradu

Post by Zeljko Petrovic » 18 Sep 2015, 17:43

Dnevno Izdavanje * Prenociste * Stan Na Dan * Centar * Lux Apartmani * Beograd * Vracar * Crveni Krst * + 381 63 515 357 * www.belgrade-apartments.co.rs
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Zeljko Petrovic
Na probnom
Na probnom
Posts: 7
Joined: 18 Sep 2015, 17:15
Status: Offline

Re: Apartmani u Beogradu

Post by Zeljko Petrovic » 18 Sep 2015, 17:43

Dnevno Izdavanje * Prenociste * Stan Na Dan * Centar * Lux Apartmani * Beograd * Vracar * Crveni Krst * + 381 63 515 357 * www.belgrade-apartments.co.rs

Moderan, jednosoban apartman u lepoj stambenoj zgradi u otmenom delu Beograda u ulici Cara Nikolaja II. Spavaća soba istočno orijentisana ka mirnom dvorištu, izdvojena kuhinja sa trpezarijskim delom ful opremljena, kupatilo i predsoblje. Klima, etazno grejanje, besplatan WIFI Internet i Flat Tv dodatne su pogodnosti koje pruža apartman. Pogodan je za smeštaj max 3 osobe. Javni parking ispred, garaza u kraju. Blizina marketa, Hemijskog Ciscenja, Hrama sv.Save, Wellnesa, Kalenić pijace, S.C Vračar. Dobro povezan sa ostalim delovima grada * * * Belgrade Apartment, Belgrade Rent Apartment * * * Crveni Krst, Vracar offers pet-friendly accommodation in Belgrade, 1 km from St. Sava Temple. There is a seating area and a kitchen equipped with a refrigerator. A flat-screen TV is offered. There is a private bathroom with a bath and bath or shower. Trg Republike Belgrade is 2.7 km from Crveni Krst, Vracar, while Belgrade Fair is 3.6 km away. The nearest airport is Nikola Tesla Airport, 15 km from Crveni Krst, Vracar.

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Apartmani u Beogradu

Post by kuplung » 18 Sep 2015, 22:14

meni ovo ko gayhotel

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Smestaj u Beogradu

Post by kuplung » 18 Sep 2015, 22:44

Calla wrote:Ja Cu Se zasigurno javiti sledece godine za ovaj petosobni Apartment samo da ugovorim Datum Sa curama nemoj da bi sklonili ponude!!
ohhooo curice willkommen

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Smestaj u Beogradu

Post by Calla » 21 Sep 2015, 18:02

jos mi samo reci da si u Beogradu? :hm
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Smestaj u Beogradu

Post by Nole » 21 Sep 2015, 18:04

Calla wrote:jos mi samo reci da si u Beogradu? :hm
Ta ja sam u Novom Sadu , bes Beograd mal mal pa gej prajd...aj u pravi grad :haha :haha :haha

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Smestaj u Beogradu

Post by Calla » 17 Nov 2015, 21:09

ja rado paradiram i sa tim kreativcima doduse Novi Sad je perlica zadnji put sam kupila neke knjigice tamo u knjizari pa mi se izvinjavala prodavacica sto ima tu knjigu samo na cirilici,,umirim je da znam podjednako i cirilicu i latinicu citati:)
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

Zeljko Petrovic
Na probnom
Na probnom
Posts: 7
Joined: 18 Sep 2015, 17:15
Status: Offline

Re: Smestaj u Beogradu

Post by Zeljko Petrovic » 15 Dec 2015, 17:56

Kad već govorite o jeftinom smestaju u Beogradu mogu da vam ponudim Apartman na Slaviji za samo 29€ za noć, u ponudi imaju još apartmana, možete ih videti na apartmani-beograd-vracar.com

Zeljko Petrovic
Na probnom
Na probnom
Posts: 7
Joined: 18 Sep 2015, 17:15
Status: Offline

Re: Apartmani u Beogradu

Post by Zeljko Petrovic » 15 Dec 2015, 18:01

Moderan dvosoban apartman na drugom spratu lepe stambene zgrade sa interfonom u otmenom delu Beograda, Hrama Svetog Save, Slavije i kod Klinickog Centra. Spavaca soba istočno orijentisana ka Hramu Svetog Save, izdvojena kuhinja sa trpezarijskim delom ful opremljena, kupatilo i predsoblje . Klima, centralno grejanje, TV i besplatan WIFI Internet dodatne su pogodnosti koje pruža apartman. Pogodan je za smeštaj max 6 osobe. Javni parking ispred, garaza u kraju. Blizina marketa, hrama Sv. Save, Slavije, Zeleznicke Stanice, Auto puta, Kalenic pijace, Autobuske Stanice. Dobro povezan sa ostalim delovima grada. Apartmanski smestaj u ovom apartmanu moze da bude po principu stan na dan ili na duzi period. Prenociste u apartmanu kao i cena za duzi period zavisi od broja osoba kao i duzine boravka. Izdavanje apartmana i placanje se vrsi unapred a rezervacija preko telefona (+38163515357) ili maila (rentalapartmentbg@gmail.com). Više informacija na apartmani-beograd-vracar.com

Zeljko Petrovic
Na probnom
Na probnom
Posts: 7
Joined: 18 Sep 2015, 17:15
Status: Offline

Re: Apartmani u Beogradu, Beo-Apartmani

Post by Zeljko Petrovic » 15 Dec 2015, 18:02

Kad već govorite o jeftinom smestaju u Beogradu mogu da vam ponudim Apartman na Slaviji za samo 29€ za noć, u ponudi imaju još apartmana, možete ih videti na apartmani-beograd-vracar.com

Zeljko Petrovic
Na probnom
Na probnom
Posts: 7
Joined: 18 Sep 2015, 17:15
Status: Offline

Re: Veliki izbor apartmana u Beogradu

Post by Zeljko Petrovic » 15 Dec 2015, 18:02

Kad već govorite o jeftinom smestaju u Beogradu mogu da vam ponudim Apartman na Slaviji za samo 29€ za noć, u ponudi imaju još apartmana, možete ih videti na apartmani-beograd-vracar.com

drbrk
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 240
Joined: 12 Dec 2014, 11:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Apartmani u Beogradu

Post by drbrk » 09 Jul 2017, 12:39

Apartmani u Beogradu, za kraci ili duzi prestoj, relaksaciju i uzivanje. Opremljeni su jakuzijem, tv, muzičku liniju, dvd plejer, mini bar, wireless internet, klima uređajem.

Vise informacija na sajtu: https://spaintimo.rs/apartmani-beograd.php
http://montaznakuca.blogspot.com

Post Reply

Return to “Turizam”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests