SDA

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

ironman
Sitna buranija
Sitna buranija
Reactions: 162
Status: Online

Re: SDA

Post by ironman » 07 Apr 2021, 19:52

MorningStar wrote: 07 Apr 2021, 19:47
ironman wrote: 07 Apr 2021, 19:44

Danas ti momak iz Livna vrijedi koliko sva izvozna industrija onda :pusi
A ja imam vise para nego sarajevo kompletno u godini 972 gospodnjoj ili ono sto je tad bilo na tom terenu. Te naravno danas je nebo i zemlja - voze se audiji i mercedesi a 1975 je to bio strogi luksuz.Cak imamo i televizore a znamo da 1960 u kucama po jugoslaviji to je bio kuriozitet i vanredna stvar.

Danas napokon disemo i svasta proizvodimo i privredjujemo te smo pravo razvijeno kapitalisticko drustvo sa post-industrijskom privredom - to se samo moze zahvaliti ljudima koji nas vode u svjetlu buducnost vec 30 godina.
Definitivno ne mozes zahvaliti kp ili onima koji ih naslijedise.
A kakav plan za nas su imali agresori i peta kolona jos smo i dobro prosli.
I da,buducnost jeste svijetla koliko god opoziciona trojka kmecala i rovarila uz pomoc raznih priljepaka.
0

MorningStar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Reactions: 636
Mood:

Post by MorningStar » 07 Apr 2021, 19:56

ironman wrote: 07 Apr 2021, 19:52
MorningStar wrote: 07 Apr 2021, 19:47

A ja imam vise para nego sarajevo kompletno u godini 972 gospodnjoj ili ono sto je tad bilo na tom terenu. Te naravno danas je nebo i zemlja - voze se audiji i mercedesi a 1975 je to bio strogi luksuz.Cak imamo i televizore a znamo da 1960 u kucama po jugoslaviji to je bio kuriozitet i vanredna stvar.

Danas napokon disemo i svasta proizvodimo i privredjujemo te smo pravo razvijeno kapitalisticko drustvo sa post-industrijskom privredom - to se samo moze zahvaliti ljudima koji nas vode u svjetlu buducnost vec 30 godina.
I da,buducnost jeste svijetla koliko god opoziciona trojka kmecala i rovarila uz pomoc raznih priljepaka.
Tako je naravno, zna se kome se mozemo zahvaliti za ovaj napredak koji drugi pokusavaju da umanje, a sda nas je spasila od agresora te razotkrila petu kolonu kod bosnjaka koja i danas djeluje ali gazije poput mladog i elokventnog zahiragica ce da nastave da ih razotkrivaju.

Pored ove svjetline buducnost je jos svjetlija i djaba pokusavaju da rade smutnju ovi prikriveni cetnici protiv stranke koja cuva bosnjake - i da dragi bog cuva naseg Bakira i Sebiju i da im podari jos ljudi poput novalica,brankovica,prevljaka i slicno da ih pametno savjetuju i da im pomazu na terenu.
0

Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Reactions: 6788
Status: Offline

Post by Melek » 07 Apr 2021, 19:58

Star, ja se izvinjajem ali rezonuješ ko taj tvoj na avataru :ccc
1
1 Image
OOOOOOOOO

ironman
Sitna buranija
Sitna buranija

Post by ironman » 07 Apr 2021, 20:01

MorningStar wrote: 07 Apr 2021, 19:56
ironman wrote: 07 Apr 2021, 19:52

Tako je naravno, zna se kome se mozemo zahvaliti za ovaj napredak koji drugi pokusavaju da umanje, a sda nas je spasila od agresora te razotkrila petu kolonu kod bosnjaka koja i danas djeluje ali gazije poput mladog i elokventnog zahiragica ce da nastave da ih razotkrivaju.

Pored ove svjetline buducnost je jos svjetlija i djaba pokusavaju da rade smutnju ovi prikriveni cetnici protiv stranke koja cuva bosnjake - i da dragi bog cuva naseg Bakira i Sebiju i da im podari jos ljudi poput novalica,brankovica,prevljaka i slicno da ih pametno savjetuju i da im pomazu na terenu.
Ode ti prika..a sarmu ne proba :oo
U osnovi nam porucujes da se trebamo okrenuti kome?
Nip stranci,sdp-u ili ns?
Pisi propalo jaro.
Sda na steroidima i usahli ne znam ni kako bi nazvao ovaj dinamicni BH blok dvojac..ispuhalo je to od Mostara preko Srebrenice,Jajca do Bogica i Valtera na Trebevicu :D.
0

MorningStar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Mood:

Post by MorningStar » 07 Apr 2021, 20:03

ironman wrote: 07 Apr 2021, 20:01
MorningStar wrote: 07 Apr 2021, 19:56

Ode ti prika..a sarmu ne proba :oo
U osnovi nam porucujes da se trebamo okrenuti kome?
Nip stranci,sdp-u ili ns?
Pisi propalo jaro.
Sda na steroidima i usahli ne znam ni kako bi nazvao ovaj dinamicni BH blok dvojac..ispuhalo je to od Mostara preko Srebrenice,Jajca do Bogica i Valtera na Trebevicu :D.
Ja apsolutno ne mislim to , nisam lud - znamo ko nas je spasio i doveo u stanje ove svjetline a buducnost znamo da ce da bude jos svjetlija. Narod zna SDA !
0

Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Reactions: 6788

Post by Melek » 07 Apr 2021, 20:04

Vazda ima Šćepo ko solidan oslonac :oo
0
OOOOOOOOO

ironman
Sitna buranija
Sitna buranija

Post by ironman » 07 Apr 2021, 20:04

Ja mislim da ti sa takvim pristupom materiji cinis savrsen kadar sbb-a.
:valja
1
1 Image

MorningStar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Mood:

Post by MorningStar » 07 Apr 2021, 20:05

ironman wrote: 07 Apr 2021, 20:04 Ja mislim da ti sa takvim pristupom materiji cinis savrsen kadar sbb-a.
Ja nikada nebi glasao za bilo koga ko nije SDA to se podrazumjeva.Znamo koji su nasi!
0

ironman
Sitna buranija
Sitna buranija

Post by ironman » 07 Apr 2021, 20:06

MorningStar wrote: 07 Apr 2021, 20:05
ironman wrote: 07 Apr 2021, 20:04 Ja mislim da ti sa takvim pristupom materiji cinis savrsen kadar sbb-a.
Ja nikada nebi glasao za bilo koga ko nije SDA to se podrazumjeva.Znamo koji su nasi!
Touchdown.
0

Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Reactions: 18706

Post by Krokodil Behko » 07 Apr 2021, 20:48

Jel tebi jasno, da si na ovoj temi, nanizao deset u nizu sprdačina (sa sagovornicima) postova?

Ovo veze nema s političkom orjentacijom, nego šta očekuješ, da neko komentariše neki milion puta ponovljeni sarkazam?
0

MorningStar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Mood:

Post by MorningStar » 07 Apr 2021, 20:50

Krokodil Behko wrote: 07 Apr 2021, 20:48

Jel tebi jasno, da si na ovoj temi, nanizao deset u nizu sprdačina (sa sagovornicima) postova?

Ovo veze nema s političkom orjentacijom, nego šta očekuješ, da neko komentariše neki milion puta ponovljeni sarkazam?
Ne razumijem , ja samo iznosim svoje misljenje - evo ljudi odgovaraju na postove mi te ih komentarisu ?
0

Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator

Post by Krokodil Behko » 07 Apr 2021, 20:56

MorningStar wrote: 07 Apr 2021, 20:50
Krokodil Behko wrote: 07 Apr 2021, 20:48

Ne razumijem , ja samo iznosim svoje misljenje - evo ljudi odgovaraju na postove mi te ih komentarisu ?

Komentarišu, jer su kulturniji od tebe i oni tebe više poštuju, nego ti njih.
Inače, Maja slabo čita politiku, čekaj dok skonta, brisaće ti bgm.
Imali smo mi jednog u prošlosti, isti ti. Nick Podrinjac. Njemu su brisane hiljade postova, banovan višestruko itd, jer ljudima na kraju dosadi jedan te isti sarkazam. Eto, pitaj starije članove.

E jedina razlika, on nije bio slabunjav i nije se tužakao.
0

MorningStar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Mood:

Post by MorningStar » 07 Apr 2021, 20:58

Krokodil Behko wrote: 07 Apr 2021, 20:56
MorningStar wrote: 07 Apr 2021, 20:50

Imali smo mi jednog u prošlosti, isti ti. Nick Podrinjac. Njemu su brisane hiljade postova, banovan višestruko itd, jer ljudima na kraju dosadi jedan te isti sarkazam. Eto, pitaj starije članove.

Ja i dalje ne razumijem , ako podrzavam nasu SDA trebaju da mi se brisu postovi ?

Ovo mi zvuci kao Karadjic u skupstini kada prijeti nestankom naroda a evo meni se banom prijeti.

Ja se nikome nisam tuzakao bgm a malo jesam slabunjav posebno na zene.
0

Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator

Post by Krokodil Behko » 07 Apr 2021, 21:00

MorningStar wrote: 07 Apr 2021, 20:58
Krokodil Behko wrote: 07 Apr 2021, 20:56

Ja i dalje ne razumijem , ako podrzavam nasu SDA trebaju da mi se brisu postovi ?

Ovo mi zvuci kao Karadjic u skupstini kada prijeti nestankom naroda a evo meni se banom prijeti.

Ja se nikome nisam tuzakao bgm a malo jesam slabunjav posebno na zene.

Eto.
Zapravo, niko ti ne prijeti banom, samo ti navodim kakva smo iskustva imali.
I da, ona konstatacija, on nije bio plačljivko.
0

MorningStar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Mood:

Post by MorningStar » 07 Apr 2021, 21:01

Ja sam osjetljiv kad netko napada SDA i tu me emocije ponesu tako da se i suza zna pustiti.
0

Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator

Post by Krokodil Behko » 07 Apr 2021, 21:03

E da, izvini, ima još jedna razlika, Podrinjac je makar to nadoknađivao svakodnevnim slikanjem i nuđenjem dupeta, na forumu.
0

MorningStar
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Mood:

Post by MorningStar » 07 Apr 2021, 21:05

Krokodil Behko wrote: 07 Apr 2021, 21:03 E da, izvini, ima još jedna razlika, Podrinjac je makar to nadoknađivao svakodnevnim slikanjem i nuđenjem dupeta, na forumu.
Vidim da ti je ostao u sjecanju pa mogu zakljuciti da ti nedostaje te ako je nadoknadjivao to slikanjem i nudjenjem dupeta mogu zakljuciti da ti se to svidjalo.

Ja nazalost samo suzu mogu pustiti kada nepravedno ze SDA napada.
0

Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Reactions: 29503

Post by Chloe » 07 Apr 2021, 23:38

MorningStar wrote: 07 Apr 2021, 21:05
Krokodil Behko wrote: 07 Apr 2021, 21:03 E da, izvini, ima još jedna razlika, Podrinjac je makar to nadoknađivao svakodnevnim slikanjem i nuđenjem dupeta, na forumu.
Vidim da ti je ostao u sjecanju pa mogu zakljuciti da ti nedostaje te ako je nadoknadjivao to slikanjem i nudjenjem dupeta mogu zakljuciti da ti se to svidjalo.

A nije li tebi zanimljivo da je SDA za sve kriva? :)

U Kladuši SDA je vječita opozicija, a stanje je fuuuj.

Unazad par godina, Vladu USK čini Asda ( sad NES) sa vjoš par stranki. Stanje je fuuj.
A mogla bih spisak pozamašan napraviti o njihovim lopovlucima, isto je bilo i u vrijeme SDP-ove "vladavine".

Zašto svi krive SDA a rade isto, ako ne i gore od nje? :hm
0
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

ironman
Sitna buranija
Sitna buranija

Post by ironman » 08 Apr 2021, 09:52

Chloe wrote: 07 Apr 2021, 23:38
MorningStar wrote: 07 Apr 2021, 21:05

A nije li tebi zanimljivo da je SDA za sve kriva? :)

U Kladuši SDA je vječita opozicija, a stanje je fuuuj.

Unazad par godina, Vladu USK čini Asda ( sad NES) sa vjoš par stranki. Stanje je fuuj.
A mogla bih spisak pozamašan napraviti o njihovim lopovlucima, isto je bilo i u vrijeme SDP-ove "vladavine".

Zašto svi krive SDA a rade isto, ako ne i gore od nje? :hm
Nemaju izbora.Tzv opozicija sirom BiH jedino sto moze ponuditi glasacima je da se ne zove sda.
To je sirova istina.
0

edo_79
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Reactions: 3156
Mood:

Post by edo_79 » 08 Apr 2021, 11:46

Krokodil Behko wrote: 07 Apr 2021, 18:23 Mislim da sam ovo pisao prije nekih 3-4 godine, ali nema veze.

O Jugo-SRBiH privredi.

Glavni izvozni artikli, bili su balvani, struja ukradena od naroda pod svijećama, razna prehrambena roba (Ž kvalitet) samo u Rusiju i slične ekonomske gigante, nešto malo dalekovoda za Hutue i Tutsije, pomalo oružje, pšenica, mega-giga izvoz auta u Ameriku, dva tasova golfa za Sadama, itd..

Jugoslavija nikad nije izvezla ni čašu jogurta, u Evropu.
Nikada nikakvu tehniku, osim nešto malo na istok.
Nikada nikakvo meso nije izvezla u EU, ni jaja, ništa.

Privreda ovakve razjedinjene BiH, mnogo je konkurentnija, od socijalističke.
Razlog je prost i logičan, jer je privatna ekonomija i nema ivše partije, da se preko nje, na direktorske pozicije trpaju oni najlošiji kadrovi.

Što se jugonostalgičara tiče, bilo bi lijepo, da naučite kako se gugla, u potrazi za lijekom protiv frustracija.

https://www.google.com/search?q=lijek+z ... e&ie=UTF-8
Behko ti očito nisi imao priliku da proguglaš o poslovima recimo Energoinvesta, Željezare Zenica, Šipada, Krivaje, Natrona .... jelda .... sve izvozili samo u bratsku Rusiju :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi

Tugo moja
0
Ne obra' se bostan dok šljive ne popadaju :jok

Post Reply

Return to “Politika u BiH”